13 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

13 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TEÇ-SEN: 'Bakanlıklar içinde en az ücreti biz alıyoruz'
TEÇ-SEN: "Bakanlıklar içinde en az ücreti biz alıyoruz"
Tüm Eğitim Çalışanlar Sendikası (TEÇ-SEN) Kocaeli Şubesi, tüm bakanlıklar içinde en az ücret alan kendileri olduğunu söyledi. Sendika, eşit işe eşit ücret istedi.
Borsa, ikinci seansın başlarında satıcılı seyrediyor İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansın başlarında satıcılı seyrediyor. Bileşik Endeks, 97 puanlık kay..
Öldüren Cazibe İçin Raks Edecek! Catherına Zeta Jones, Yeni Filmi İçin Dansöz Kıyafetiyle Raks Edecek..Catherına Zeta Jones, Yeni Filmi İçin Dansöz Kıyafetiyle Raks Edecek..
Ankarada Çok Gizli Füze Pazarlığı
Ankara'da Çok Gizli Füze Pazarlığı
ABD, Daha Önce Polonya ve Çek Cumhuriyeti'ne Kurmak İçin Anlaştığı Füze Savunma Sisteminin Üçüncü Ayağını Türkiye'ye de Kurmayı Planlıyor.
Teoman Fransa'ya Gitti Seks Görüntüleri Nedeniyle Zor Günler Geçiren Teoman, İstanbul'dan Ayrıldı.Seks Görüntüleri Nedeniyle Zor Günler Geçiren Teoman, İstanbul'dan Ayrıldı.
Aşk Orucunu Bir Yıl Önce Bozmuş! 40'lı Yaşlarını Sürdürmesine Rağmen Genç Kızlara Taş Çıkartan Fiziği ile Hemcinslerini Çatlatan Esin Maraşlıoğlu Aşk Orucunu Bir Yıl Önce Bozmuş..40'lı Yaşlarını Sürdürmesine Rağmen Genç Kızlara Taş Çıkartan Fiziği ile Hemcinslerini Çatlatan Esin Maraşlıoğlu Aşk Orucunu Bir Yıl Önce Bozmuş..
Altın talebi 2007 yılında rekor kırarken, son çeyrekte düşüşe geçti
Altın talebi 2007 yılında rekor kırarken, son çeyrekte düşüşe geçti
Dünya Altın Konseyi'nden yapılan açıklamaya göre, 2007 yılında altın talebi 2006 yılına oranla yüzde 4 artış göstererek 3 bin 547 tona ulaştı, talep dolar bazında ise 79 milyar dolar olarak gerçekleşti.
ABDye 10 Milyon Kadın
ABD'ye 10 Milyon Kadın
Çin'in Eski 'Kızıl Lideri' Mao, ABD'de Karışıklık Çıkarmak İçin Formülü Ortaya Çıktı: ABD'ye 10 Milyon Kadın Göndermek.
Binbir Gecce Zirvede! Tv'de Dünün Sonuçları Belli Oldu.. AB'de Binbir Gecce, Total'de de Var Mısın, Yok Musun Zirvede!Tv'de Dünün Sonuçları Belli Oldu.. AB'de Binbir Gecce, Total'de de Var Mısın, Yok Musun Zirvede!
AKİB Başkanı Narin: "Tarım ürünlerinde çiftçiyi koruma mantığı ortadan kaldırılmalı" Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) Başkanı Engin Tan Narin, tarım ürünlerinde çiftçiyi koruma mantığının ..
Paris Sevişirken Yakalandı! Skandallar Kraliçesi Paris Hilton, Grammy Ödül Törenleri'nin Çıkışında Sevgilisiyle Arabada Sevişirken Görüntülendi.Skandallar Kraliçesi Paris Hilton, Grammy Ödül Törenleri'nin Çıkışında Sevgilisiyle Arabada Sevişirken Görüntülendi.
Tehlikeli Yakınlaşma! Gökhan Özen, 'Resimler&hayaller' İsimli Albümünün Üçüncü Klibini 'İnkar Etme' Şarkısına Çekti. Özen'in Klip Güzeli Patricia Laufer'le Yakınlaşması da Gözlerden Kaçmadı..Gökhan Özen, 'Resimler&hayaller' İsimli Albümünün Üçüncü Klibini 'İnkar Etme' Şarkısına Çekti. Özen'in Klip Güzeli Patricia Laufer'le Yakınlaşması da Gözlerden Kaçmadı..
Düşük Belli Pantolona Taktı! Show Tv'de Petek Dinçöz'ün Programına Konuk Olan Oktay Kaynarca, 'Türk Gençliği Kime, Neye Özenir?' Sorusuna İlginç Bir Çıkış Yaparak Yanıt Verdi.Show Tv'de Petek Dinçöz'ün Programına Konuk Olan Oktay Kaynarca, 'Türk Gençliği Kime, Neye Özenir?' Sorusuna İlginç Bir Çıkış Yaparak Yanıt Verdi.
Osmaniyede bu yıl çiftçilere 100 bin zeytin fidanı dağıtılacak
Osmaniye'de bu yıl çiftçilere 100 bin zeytin fidanı dağıtılacak
Osmaniye'de zeytinciliği geliştirmek amacıyla bu yıl çiftçilere 100 bin zeytin fidanı dağıtılacak. Devletin destekleriyle 1997 yılından bu yana zeytin fidanı sayısının 6 milyonu geçtiği Osmaniye'de bir salamura fabrikası...
BES Bursa Şebesinden Eşit işe eşit ücret protestosu
BES Bursa Şebesi'nden 'Eşit işe eşit ücret' protestosu
Büro Emekçileri Sendikası (BES) Bursa Şubesi, 'Eşit işe eşit ücret' konusunda yaptığı basın açıklaması ile eşit iş yapan memurlar arasındaki ücret farklarını protesto etti.
Yonca Gıdada 10,15 ve 20. yılını dolduran işçiler patronu tarafından ödüllendirildi
Yonca Gıda'da 10,15 ve 20. yılını dolduran işçiler patronu tarafından ödüllendirildi
Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde (MOSB) üretim yapan Yonca Gıda Sanayi AŞ, 27. kuruluş yıldönümünü kutladı. Bütün çalışanların katılımıyla düzenlenen kutlama gecesinde 10, 15 ve 20 yılını dolduran 37 çalışana plaket...
CHP, Anayasa Mahkemesine Gidiyor CHP, TBMM Genel Kurulunda Geçtiğimiz Günlerde Kabul Edilen İki Kanunun Bazı Hükümlerinin İptali İçin Anayasa Mahkemesine Başvuracak.
TBMM Önünde Protesto Disk'e Bağlı Dev Sağlık-iş Sendikası Üyeleri, Hükümetin Sağlık Politikalarını Protesto Etti.
Carla Bruni Fransız Basınından Özür Diledi Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin Yeni Eşi Eski Top Model Carla Bruni, 'Fransız Gazetecilerinin Yöntemlerini, Nazi İşbirlikçilerininkine Benz..
Ordu Yağ Sanayi Genel Müdürü Bayrak: 'Amacım kurumu sektöründe ilk 3 arasına sokmaktır'
Ordu Yağ Sanayi Genel Müdürü Bayrak: "Amacım kurumu sektöründe ilk 3 arasına sokmaktır"
Ordu Yağ Sanayi Genel Müdürü Sedat Murat Bayrak, "Uzun dönemde amacım kurumu yağ sektöründe ilk 3 arasına sokmaktır." dedi.
Fiyatlar yükselince, buğday üretiminin önemi arttı Küresel ısınma nedeniyle tüm dünyada buğday rekoltesindeki azalma nedeniyle buğday fiyatları artınca, çiftçi rekolteyi doğrudan etkileyecek ..
Teşvik Yasası’ndan yararlanamayan Konya, endüstri bölgesiyle ekonomik ivme kazanacak Konya Ticaret Odası'nın (KTO) hazırladığı rapora göre, Teşvik Yasası'ndan yararlanamamaktan kaynaklanan ol..
Çinde Fare Yılı Hamster Satışlarını Patlattı
Çin'de 'Fare Yılı' Hamster Satışlarını Patlattı
Çinliler, Geleneksel 12 Hayvanlı Ay Takvimlerine Göre Yeni Yıla 'Fare' İsmini Veriyor. Ancak Çin Halkı, Fare Yerine 'Daha Kabul Edilebilir' Bir Cinsi Olan Hamster'ları Evde Beslemeyi Tercih Ediyor.
Avusturya'da cami ve minare inşası yasağını adres gösteren yasa eyalet meclisinden geçti Avusturya'nın Kaernten Eyaleti'nde cami ve minare inşası yasağını adres gösteren `mahalli dokuyu koru..
Rusya ve Sırbistan Kosova konusunda BM'yi acil toplantıya çağırdı Sırbistan'da gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde batı yanlısı aday Boris Tadiç'in kazanmasının ardından Moskova ve Belg..
Nepal'i 'dağ tsunamileri' tehdit ediyor Küresel ısınmanın neden olduğu buzul erimesi olaylarının, Himalayalar'ın gölgesindeki Nepal'de dağ tsunamisine yol açmasından korkuluyor.
Yuşçenko: "Rusya istemiyorsa, biz de NATO'ya üs vermeyiz." Gazprom'la Ukrayna arasında borç konusunda çıkan anlaşmazlık ve vanaların kapatılmasına kadar giden krize el koymak için Moskova'ya ..
Ülker, Belçika'da Colruyt mağazalarında Türkiye'nin en büyük gıda devlerinden Ülker, dünyanın sayılı çikolata markalarından Godiva'nın satın alınmasıyla yaptığı uluslararası açılımdan sonra, ..
14 Şubat'a Sevgi Dolu Fırsatlar 14 Şubat Sevgililer Gününde Unutulmayacak Anlar Yaşatmak İsteyen İstanbul"daki 5 Yıldızlı Otel ve Alışveriş Merkezleri, Çiftlere Çeşitli Fırsatlar Sunacak. İst..
Dolar 1,2130 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2130 YTL, Avro 1,7640 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,2110 YTL"den Alınan Dolar 1,2130 YTL"den Satılıyor. 1,7620 YTL"den ..
IMF Sosyal Güvenlik Reformunu Bekliyor IMF ile 7. Gözden Geçirme"nin Planlandığı Gibi Bu Ay Tamamlanması Zora Girdi. Sosyal Güvenlik Reformunun TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu"ndan Geçmesini Bek..
"Lira Daha Çok Düşecek" Türk Lirasının Kısa Vadede Daha da Düşmesi Bekleniyor. Makroekonomi Konusunda Araştırmalar Yapan İngiliz Danışmanlık Şirketi Capital Economics"in Yükselen Avrupa Ekono..
Destek Primleri Ne Olacak? TBMM Plan ve Bütçe Alt Komisyonu, Anayasa Mahkemesinin İptal Kararının Ardından Yürürlüğü Ertelenen Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasasında Değişiklik..
Yılmaz Erdoğan'ın Romantik Tatili Yılmaz Erdoğan ve Eşi Belçim Sevgililer Günü için Paris'e Uçtu
Teoman Sonunda Kaçtı Seks Görüntüleri Nedeniyle Zor Günler Geçiren Teoman, İstanbul'dan Ayrıldı
'Deniz Akkaya ve Onun Gibi Düşünenler Giremez!' Cihangir Şimdi Yeni Bir Eyleme Hazırlanıyor...
İstanbul'a Geliyorlar İstanbul'da Üçünce Kez Konser Verecek Olan Dünyaca Ünlü Grup Metallica Hangi Tarihte Hayranlarıyla Buluşacak?
Şelalede Ölümle Dans Zimbabve'de Bulunan 100 Metre Yüksekliğindeki Victoria Şelaleli, Turistler için Tehlikeli Bir Oyun Yeri Haline Geldi
Dolmuşçu Vahşeti ! Bursa'da Bir Dolmuş Şoförü Kendisine 'Yavaş Git' Diye Çıkışan Vatandaşı Darp Etti..
Sosyal Güvenlik Neyi Kapsıyor Genel Sağlık Sigortası Yasası Değişikliği Raporu Tamamlandı. Bunları Mutlaka Bilmelisiniz!
Öğrencileri Adnan Saygun için İngiltere'de Konser Verdi Türk Müziğinin Önemli Bestecilerinden Ahmet Adnan Saygun, 100. Doğum Gününde Londra'da Düzenlenen 'Türk Gecesi' ile Anıldı.
Minibüsler Kaldırıldı Minibüslerin Güzergahları Değişti. Artık E-5'e Çıkamayacaklar
Sünnet Siyasal Simgedir; yasaklansın! Facebook'ta Kurulan Grup, 'Türban Siyasal Simgedir' Tezini Bakın Nasıl Ti'ye Alıyor
DSP Genel Başkan Yardımcısı Macit, Mersin'deki Kuş Cenneti yangınını incelerken zor anlar yaşadı Mersin'in Silifke ilçesindeki Göksu Deltası Kuş Cenneti'nde çıkan şüpheli yangını incelemek iç..
DSP'li Yağız, Sevgililer Günü'nü şiirle kutladı DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü 26 yıl önce yazdığı 'Ötleğen Etme Beni' isimli şiiriyle kutladı.
DSP Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, korunan Kuş Cennetindeki fişekleri görünce şaşırdı
DSP Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, korunan Kuş Cenneti'ndeki fişekleri görünce şaşırdı
Çıkan yangın ile Türkiye gündemine gelen Mersin'in Silifke ilçesindeki Göksu Deltası Kuş Cenneti'nde kuşlar koruma altında olmasına rağmen kaçak avcıların hedefi olmaktan kurtulamıyor.
'Bürokratlar Eşleriyle Basın Önünde Yemek Yesin' CHP, Bürokraside Ayrımcılık Olmadığının İspatı için Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'ndaki Şube Müdürü Bürokratların, Eşleriyle Birl..
Diyarbakırdaki olaylı yıkım
Diyarbakır'daki olaylı yıkım
Diyarbakır Kayapınar Belediyesi'nin hazine arazisi üzerine yapılan 16 binayı yıkması olayların çıkmasına neden oldu. Bina sahipleri belediye ekiplerine saldırıda bulununca polis göz yaşartıcı gaz kullandı.
En Çok Tanışmak İstediği Kişiler Abdullah Gül ve Tom Cruise Fenerbahçe'nin Dünya Yıldızı Roberto Carlos, Zaman'a Çarpıcı Açıklamalar Yaptı. Türkiye'de En Çok Tanışmak İstediğ..
Memurlar teröre karşı uyarıldı
Memurlar teröre karşı uyarıldı
Memurlar Vakfı(MEVA) Elazığ Şubesi tarafından Terörle Mücadele de Emniyet-Memur el ele' konulu konferans düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10