12 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhur İttifakı'ndan Yenikapı'da Büyük İstanbul Mitingi! Canlı Aktarıyoruz

12 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eski Fotoğrafları Yayınlandı Seksi Şarkıcı Fergie'nin Geçtiğimiz Günlerde Bazı Magazin Dergilerinde Öğrencilik Dönemine Ait Fotoğrafları Yayınlandı...Seksi Şarkıcı Fergie'nin Geçtiğimiz Günlerde Bazı Magazin Dergilerinde Öğrencilik Dönemine Ait Fotoğrafları Yayınlandı...
Bodrumdaki Sanatçılar Yemekte Bir Araya Geldi
Bodrum'daki Sanatçılar Yemekte Bir Araya Geldi
Muğla'nın Bodrum İlçesindeki Bodrum Kültür ve Sanat Derneği (Bodrumart), İlçede Yaşayan Sanatçıları Düzenlediği Yemekli Organizasyonda Bir Araya Getirdi.
'Bir Daha Aşık Olmam' Şarkıcı Serdar Ortaç, Yaşadığı İlişkilerde Şeytana Uyarak Sevgilisini Aldattığını İtiraf Etti ve Şu Anda 'Aşık Olma, Hiçbir Kadını da Üzme' Felsefesinde Olduğunu Söyledi..Şarkıcı Serdar Ortaç, Yaşadığı İlişkilerde Şeytana Uyarak Sevgilisini Aldattığını İtiraf Etti ve Şu Anda 'Aşık Olma, Hiçbir Kadını da Üzme' Felsefesinde Olduğunu Söyledi.
'Engelsiz Meslek Eğitim Projesi' Uygulamaya Konuldu
"Engelsiz Meslek Eğitim Projesi" Uygulamaya Konuldu
Çukurova Üniversitesi'nin (Çü) Desteğiyle Element Eğitim Teknolojileri A.ş. Tarafından Hazırlanan ve Engellilere Mesleki Beceri Kazandırmayı Amaçlayan Engelsiz Meslek Eğitim Projesi'nin (Emep) Uygulanmasına Başlandı.
Çine Muhtarlar Derneği Görev Dağılımını Yaptı
Çine Muhtarlar Derneği Görev Dağılımını Yaptı
Çine Muhtarlar Derneği'nin Yeni Yönetimi Yapılan Kongrenin Ardından Görev Dağılımı Yaptı. Dernek Binasında Yapılan Görev Dağılımı Sırasında Konuşan Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Akalın, "Yaptığımız Seçimde Dernek Üyesi...
Ankaragücü Yönetim Kurulu İstifa Etti Turkcell Süper Lig'de Alınan Başarısız Sonuçların Ardından Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstifa Etti.
Uzlaşma Yoluyla Tahsil Komisyondan Geçti İhtilaflı Kamu Alacaklarının Tahsili Amacıyla Mükelleflere Bir Kez Daha Uzlaşma İmkanı Tanıyan Yasa Tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Bazı Değ..
Jabı Trabzon'a Dönerek İdmanlara Başladı Turkcell Süper Lig'de Hafta Sonunda Deplasmanda Ankaragücü ile Karşılaşacak Olan Trabzonspor, 1 Günlük İznin Ardından Hazırlıklarına Başladı.
Çukurova da YÖK Yasasını Bekleyecek
Çukurova da YÖK Yasasını Bekleyecek
Çukurova Üniversitesi (Çü) Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Üniversitelerinde Başörtüsü Konusunda Mevcut Yasaların Uygulandığını Belirterek, 'Yasalarda Bir Değişiklik Olursa Onu da Uygularız' Dedi.
Niğde Üniversitesi de YÖK Kanununu Bekleyecek
Niğde Üniversitesi de YÖK Kanununu Bekleyecek
Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Uygun, 'Üniversiteler Yasaları Uygulamak Zorunda Ancak YÖK Kanunu'nda Yapılacak Değişikliği Bekliyoruz' Dedi.
Soruşturma Servet Tuttu İngıltere'de Prenses Dıana'nın Ölümüyle Ilgılı Yürütülen Soruşturmaların Bugüne Kadar Malıyetının 6 Mılyon Sterlının Üzerınde Olduğu Bıldırıldı...İngıltere'de Prenses Dıana'nın Ölümüyle Ilgılı Yürütülen Soruşturmaların Bugüne Kadar Malıyetının 6 Mılyon Sterlının Üzerınde Olduğu Bıldırıldı...
Büyük Mendereste Kirlilik Çözümüne AB Desteği
Büyük Menderes'te Kirlilik Çözümüne AB Desteği
Avrupa Birliği (AB) 'Türkiye'de Su Sektörü İçin Kapasite Geliştirilmesi' Başlıklı Eşleştirme Programı Kapsamında Büyük Menderes Nehri Havzası'nın Temizlenmesi Çalışmalarına Katılmak Üzere Aydın'da Gelen AB Heyeti,...
Barak'tan Erez Sözü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak görüşmesinde, iki ülke ilişkileri, Ortadoğu Barış Süreci ve Erez Sanayi Bölgesi Projesi'nin ele alındığı..
14 Aydır Kayıp
14 Aydır Kayıp
Malatya'dan Bodrum'a Gitmek Üzere Yola Çıkan 30 Yaşındaki Necmettin Özmen'den 14 Aydır Haber Alınamıyor.
Kouchner, AB'den Kosova'nın Bağımsızlığına Yönelik Ortak Pozisyon Alınmasını İstedi Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner, Avrupa Birliği'ni (AB) Kosova'nın Bağımsızlığına Karşı Ortak Bir ..
Fransız Polisi, Paris'te Düzenlediği Operasyonda 105 Kaçak Göçmeni Yakaladı Fransa'da İşçilerin Kaldığı Bir Yatakhaneye Baskın Yapan Polis Ekiplerinin, 105 Afrikalı Göçmen ile Yasadışı Göçmen..
Galatasaray'da Serkan Kadroda Yok Galatasaray, Bayer 04 Leverkusen ile Yarın Yapacağı UEFA Kupası 3. Tur İlk Maçının Hazırlıklarını Tamamlarken, Sakatlığı Bulunan Serkan Çalık Kadroya Alınmad..
O Artık Ödüllü Reklamcı Cem Yılmaz'ın Bir Benzin Şirketi İçin Hazırladığı Kampanya,uluslararası Pazarlama Yarışması Dıamond Awards'ta 'Müşterı Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları' Katego..Cem Yılmaz'ın Bir Benzin Şirketi İçin Hazırladığı Kampanya,uluslararası Pazarlama Yarışması Dıamond Awards'ta 'Müşterı Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları' Kategorısınde Bırıncılık Ödülüne Layık Görüldü...
Araç Ruhsatları Yenileniyor AB Uyum Çalışmaları Kapsamında, Trafik Tescil Belgeleri Yenileniyor. Eski Belgeleri Değiştirme Zorunluluğu Getirmeyen Uygulama ile 2 Şubattan Sonra Araç Satın Alan..
Ny'ta "2008 Sonrası Türkiye" Konferansı ABD Kaynaklı Küresel Krizin Olası Etkilerini Tartışan Türk İş Dünyası, Türkiye"nin Önümüzdeki Dönemde Çizeceği Yol Haritasını New York"ta Masaya Yatıra..
Tüpraş'tan Tek Seferde Rekor İhracat Türkiye Petrol Rafinerileri Aş (Tüpraş) İzmir Rafinerisi İskelesinden, 58.6 Milyon Dolar Değerinde 135 Bin Ton Fuel Oilin Singapur"a Gönderilmek Üzere Mal..
Hazine Net 1,1 Milyar YTL Borçlandı Hazine, Net 1,1 Milyar YTL Borçlandı. Hazine"nin Yeniden İhraç Ettiği 5 Yıl (1687 Gün) Vadeli Yeni Türk Lirası (YTL) Cinsinden Altı Ayda Bir Sabit Kupon Öd..
Telekomda Kıran Kırana Rekabet 2008 Yılı için 10 Önemli Telekomünikasyon Öngörüsü Arasında, 10 Dolarlık Cep Telefonlarının Piyasaya Çıkacağı, 2008"de Birleşme ve Satın Almaların Devam Edeceği..
Borsada %5.31'lik Yükseliş ABD"li Milyarder Yatırımcı Warren Buffet"ın, En Büyük Üç Kredi Sigorta Şirketinin 800 Milyar Dolarlık Yerel Yönetim Tahviline Reasürans Sağlamayı Önerdiğini Açıklam..
Başbakan Beni Aldattı Erdoğan'ın Türbanla İlgili Medyaya Yönelik Sert Çıkışına Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Özkök'ten Cevap Geldi
Putın Bükreş'teki NATO Zirvesine Katılacak Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Nisan Ayı Başında Yapılacak NATO Zirvesine Katılacağını Söyledi.
AK Parti Yerel Yönetimler Siyaset Akademisi AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Aslıhan Bezirganoğlu, Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı'na Gösterilen İlginin Üst Düzeyde Olduğunu ..
Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'ndan Başkan Güzelbey'e Ziyaret Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Ba..
Alex: Fb Başarılarının Üzerine Başarı Katıyor Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, Sarı-lacivertli Ekibin Her Geçen Yıl Daha İyiye Gittiğini Belirterek, 'Kulübe İlk Geldiğimizde Başkanımız, 2010..
Girdiği İşyerinde Tezgahtarı Bıçakla Rehin Aldı
Girdiği İşyerinde Tezgahtarı Bıçakla Rehin Aldı
Kütahya'nın Tavşanlı İlçesinde Bir İşyerine Giren Şahıs, Tezgahtarı Bıçakla Rehin Aldı.
Lübnan'daki Siyasi Kriz Lübnan'daki Suriye Yanlısı Cephenin Önde Gelen İsimlerinden Eski Milletvekili Nasır Kandil, Refik Hariri'nin Ölüm Yıldönümü Olan 14 Şubat'ın, 'Derinlemesine Düşünme ve..
Yeni Sibel Kekilli Duvara Karşı Adlı Filminde Sibel Kekilli'yi Keşfeden Fatih Akın Şimdi de 'Feminist Rapçi' Olarak Tanınan Reyhan Şahin'i Berlin'de Sinema Dünyasına Tanıttı.
Bazı Kamu Alacaklarının Uzlaşma Usulü ile Tahsili Hakkındaki Kanun Tasarısı İhtilaflı Vergi Borçlarının Uzlaşma Yoluyla Tahsil Edilmesine İlişkin Kanun Tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'..
Bakan Çağlayan'ın Malatya Ziyareti Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Organize Sanayi Bölgesi Kanunu'nda Değişiklik Yapılacağını Belirterek, "Önümüzdeki Dönem Artık Sektörel Alanların T..
Genelkurmay Başkanlığı'ndan Açıklama Genelkurmay Başkanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Şırnak'ta Teröristler Tarafından Araziye Döşenen Mayının, Güvenlik Güçleri Tarafından Yapılan Arama ve Tar..
Ordu Belediyesi Karadeniz Şehir Tiyatrosu, 43 yıldır sahne diyor Ordu Belediyesi Karadeniz Şehir Tiyatrosu'nun 43 yıldır hiç kapanmayan sahnesinde işçisine, boyacısından şefine kadar hep Ordu..
Bursada mahkumlara alkolün zararlarını Yalçın Menteş tiyatroyla anlattı
Bursa'da mahkumlara alkolün zararlarını Yalçın Menteş tiyatroyla anlattı
Bursa H Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'nda bulunan mahkumlara tiyatro ve sinema sanatçısı Yalçın Menteş tarafından Yolluk isimli tek kişilik oyun ile alkolün zararları anlatıldı.
Serbest döviz piyasası... İstanbul serbest piyasada dolar 1.2210 YTL, Euro 1.7770 YTL'den güne başladı.
'Passıon' Filminin Senaristinden Mel Gıbson'a Dava Aktör ve Yönetmen Mel Gibson'ın Yönettiği 'Passion' Filminin Senaristi, Aktörü ve Prodüksiyon Şirketini Dava Etti.
Hollywood Yazarları Grevin Sonucunu Oyla Belirleyecek 3 Aydır Grevde Olan Hollywood Yazarları, Grevin Sonucunu Belirlemek İçin Oylama Yapacak.
Erdoğan-barak Görüşmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Ortadoğu Barış Sürecine Her Türlü Katkıyı Vermeye Devam Edeceğini Söyledi.
Mıchael Skıbbe, Temkinli Konuştu Bayer Leverkusen Teknik Direktörü Michael Skibbe, Yarınki Maçın İki Takım İçin de Zorlu Olacağını Söyleyerek, "Şansın Hangi Tarafa Güleceğini Bilmiyorum Ama U..
Eskiyi Arıyor Geçtiğimiz Hafta Akıl Hastanesinden Taburcu Olan Britney Spears Kendi Çocuklarının da İçinde Bulunduğu 6 Kişilik Bir Çocuk Grubuna Dans Dersi Verdi.Geçtiğimiz Hafta Akıl Hastanesinden Taburcu Olan Britney Spears Kendi Çocuklarının da İçinde Bulunduğu 6 Kişilik Bir Çocuk Grubuna Dans Dersi Verdi.
İskenderunda Bıçaklı Kavga: 1 Yaralı
İskenderun'da Bıçaklı Kavga: 1 Yaralı
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Çıkan Kavgada Bıçakla Yaralanan Şahsı Gören Sara Hastası Genç, Olay Yerinde Kriz Geçirdi. Yaralı Genç İse Yakındaki Hastaneye Koşarak Gitti.
Tüpraş, tarihinin en büyük ihraç kargosunu gerçekleştirdi
Tüpraş, tarihinin en büyük ihraç kargosunu gerçekleştirdi
Tüpraş Rafinerileri'nde verimliliğin artırılması, üretimin güvenli biçimde sürekliliğinin sağlanması, ürün ve üretim kayıplarının en aza indirilmesi için planlanan yeni iş hedefleri doğrultusunda çalışmalar sürüyor.
Rus MegaFon 2007 gelirlerini yüzde 48 artırarak 5,5 milyar dolara ulaştı Rusya'nın abone sayısı itibari ile üçüncü büyük mobil telefon şirketi MegaFon 2007 yılında gelirlerini yüzde 48 artıra..
Dünya Bankası'ndan TEDAŞ'a 205 milyon Euro'luk yatırım kredisi Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ), Dünya Bankası ile 'Şehir Şebekeleri Projesi' için 205 milyon Euro'luk yatırım kredisi anl..
ATO: K-1 ve K-2 belgesi alma süresi uzatılacak Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, il içinde 3.5 tonu aşmayan taşımacılık faaliyetlerine yönelik olarak K-1 ve K-2 yetki belgesi almak iç..
Koreliler, Türkiye pazarını çok önemsiyor Güney Kore ile tarihi münasebetlerimiz ve gelişmekte olan ticaretimiz, konulu toplantı Kore Ticaret Merkezi (KOTRA) Genel Müdürü Park Eun-WOO ve Kore..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10