10 Şubat 2008 Pazar Günü Haberleri

10 Şubat 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ağrı'da Deprem Ağrı'nın Diyadin İlçesinde 2.9 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
Papazlar Yanarak Ölen Türkler İçin Dua Etti Alanya'da Yaşayan Alman ve Hollandalılar, Almanya'nın Ludwigshafen Kentindeki Yangında Yanarak Ölen 9 Türk İçin Ayin Düzenledi. Proteston ve Katoli..
Bangladeş'i Fareler İstila Etti Bangladeş'te Binlerce İnsan, Bölgelerini İstila Eden Talancı Fareler Yüzünden Açlıkla Karşı Karşıya Kaldı.
Martıların Ekmek Kavgası
Martıların Ekmek Kavgası
Adana'da, Vatandaşların Şehrin Stresinden Uzaklaşmak İçin Geldikleri Seyhan Nehri'nde Suya Attığı Ekmekleri Kapmak İçin Mücadele Veren Martılar İlginç Görüntüler Oluşturuyor.
Türkiye'nin Gizli Hazinesi Tarih Kokan Şehir: Bergama Tarihi Kentler Birliği'nin 2008 Yılı İlk Toplantısına Ev Sahipliği Yapan İzmir'in Bergama İlçesi, Tarihi Özelliği ile Adeta Bir Hazineyi ..
Kürt yönetimi, yeni Irak bayrağını kullanmaya başladı (2)
Kürt yönetimi, yeni Irak bayrağını kullanmaya başladı (2)
Irak hükümeti ile ülkenin kuzeyindeki Kürt yönetimi arasındaki bayrak krizinin çözülmesinin ardından, Kürtler yeni Irak bayrağını kullanmaya başladı. Bunun için bugün Kürt Parlamentosu'nda düzenlenen törende yeni Irak...
Bakan Özak: 'Tapu ve kadastro çalışanları döner sermayeden pay alacak istenmeyen durumlar ortadan kalkacak'
Bakan Özak: "Tapu ve kadastro çalışanları döner sermayeden pay alacak istenmeyen durumlar ortadan kalkacak"
Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, 2B arazilerindeki aksaklıkların giderilmesi için Başbakan'ın talimatıyla ilgili bakanlıklarla toplantı yaptıklarını belirterek, bunun, çözülmesi gereken bir konu olduğunu...
Trafik kazasında ölen ilköğretim öğrencisi Gözdenur’un ismi üst geçide verildi
Trafik kazasında ölen ilköğretim öğrencisi Gözdenur’un ismi üst geçide verildi
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden ilköğretim öğrencisi Gözdenur Bank'ın ismi üst geçide verildi.
Jandarma 6 günde 157 kilo uyuşturucu ele geçirdi Terör örgütü PKK'ya yönelik havadan ve karadan gerçekleştirdiği operasyonlarla büyük başarı sağlayan güvenlik güçleri, uyuşturucu tacirlerine ..
Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Arabanlı fakirleri sevindirdi
Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Arabanlı fakirleri sevindirdi
Gaziantep'in Araban ilçesinde fakir ailelere, Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Gaziantep Bölge Müdürlüğü'nce gıda yardımı yapıldı.
Emniyet Müdürü Şahinin Örnek Yaşamı
Emniyet Müdürü Şahin'in Örnek Yaşamı
Uşak İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, Her Gün 10 Kilometre Koşu ve Bir Saat Spor Yaparak Yoğun İş Stresini Atmaya Çalışıyor. Uzun Yıllardır Yürüyüş ve Spor Yaptığını Söyleyen Cafer Şahin, Personeline ve Gençlere Örnek...
Odun Keserken Motorlu Testereyle Yaralandı
Odun Keserken Motorlu Testereyle Yaralandı
Balıkesir'in Gönen İlçesinde 80 Yaşındaki Bir Şahıs Odun Kestiği Sırada Kolunu Motorlu Testereye Kaptırarak Yaralandı.
İvanov: "Daha Güçlü Bir Rusya Dünya İçin Tehdit Değil" Rusya Başbakan Yardımcısı Sergey İvanov, Küresel Ölçekte Gücünü Artıran Bir Rusya'nın, Diğer Ülkelere Yönelik Bir Güvenlik Tehditi Oluşt..
Dünyada Türkiye Konferansı Genç Tüccarlar ve İşadamları Derneği (Getıad) Tarafından "Dünya'da Türkiye" Konulu Konferans Karahayıt Beldesinde Düzenlendi.
Koreli İş Adamı 'Türk Dostu' Çıktı Lg Firmasının, Türkiye ve Ortadoğu'daki 7 Ülkenin Genel Müdürü Olarak İstanbul'a Atadığı Güney Koreli Cristopher Kim Türk Dostu Çıktı.
Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısına Tepki Bahçelievler'de Bir Grup, Slogan Atarak Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'na Tepki Gösterdi.
Minibüs Belediyenin Kazdığı Su Kanalına Düştü Zonguldak'ta Bir Minibüs, Belediye Tarafından Kazılan Su Kanalına Düştü.
Hollanda'ya Yerleşti Rock Müziğin Sevilen Sanatçısı Haluk Levent, Hollanda'ya Yerleşti.Rock Müziğin Sevilen Sanatçısı Haluk Levent, Hollanda'ya Yerleşti.
Zonguldak'ta, çukura düşen sürücü belediyeye tepki gösterdi Zonguldak'ın Meşrutiyet Mahallesi Hasan Karabacak Sokak'ta R.A yönetimindeki bir minibüs Zonguldak Belediyesi Su İşleri Şantiyesi t..
Sultan II. Abdülhamit, mezarı başında anıldı Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. hükümdarı II. Abdülhamit Han, ölümünün 90. yılında mezarı başında anıldı. Anma törenine Abdülhamit'in torunlarından ..
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman İran'da Acikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Beraberindeki Heyetle İran'a Geldi.
İsrail Savunma Bakanı Barak, Ankara'ya Geliyor İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün Resmi Konuğu Olarak Yarın Ankara'ya Gelecek.
Şarkışla Tkm Arşiv Bölümü Yenilendi
Şarkışla Tkm Arşiv Bölümü Yenilendi
Sivas'ın Şarkışla İlçesi'ndeki Tapu Kadastro Müdürlüğü'ne (Tkm) Gönderilen Yeni Güvenli ve Raylı Arşiv Dolapları Hizmete Girdi.
Arabanda Fakir ve Yardıma Muhtaç Ailelere Yardım
Araban'da Fakir ve Yardıma Muhtaç Ailelere Yardım
Gaziantep'in Araban İlçesinde Fakir ve Yardıma Muhtaç Ailelere Vakıflar Bölge Müdürlüğü Tarafından Yardım Yapıldı.
Nevşehir, 5 Ayda 12 Ayrı Ulusal Spor Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapacak Nevşehir'in 5 Ayda 12 Ayrı Ulusal Spor Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapacağı Bildirildi.
Trabzonspor Olağan Genel Kurulu (1)
Trabzonspor Olağan Genel Kurulu (1)
Trabzonspor Kulübü'nün 56. Olağan Genel Kurulu devam ediyor. Genel kurulun ikinci gününde başkan adaylarının konuşmalarının ardından oylamaya geçildi.
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özok: "78 Baronun En Az 65 Tanesi Birliğin İlkelerini Benimsiyor" Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok, 15'inci Baro Başkanları Toplantısında Türban Dü..
Aygün: "Mayıs ayı sonuna kadar Başkent'te ekmeğe zam yok" Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, işçi ücretleri, doğalgaz ve un fiyatlarındaki artışa rağmen odaya kayıtlı fırıncıları..
MTSO Başkanı Şaman: "Sorunlar çözülmezse sanayi sektöründe iflaslar başlayacak" Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Şaman, düşük kur politikasının ithalatı cazi..
 Erdoğan Büyük Bir Balans Ayarı Aşamsında
'Erdoğan Büyük Bir Balans Ayarı Aşamsında'
Newsweek Dergisi, Türban Sorununu da Değerlendirdiği Haberinde Başbakan Erdoğan İçin 'Erdoğan Şimdi Çok Büyük Bir Balans Ayarı ile Karşı Karşıya Yorumunu Yaptı.
Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı Yetkin: "Yapılması düşünülen yüzde 25'lik ekmek zammının haklı gerekçesi yok" Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin, ekmek fiyatlarına y..
Türban Basını da Böldü: 'Özgürlük mü Kaos mu? '
Türban Basını da Böldü: "Özgürlük mü Kaos mu? "
Türbana Üniversitelerde Serbestlik Getirecek Olan Anayasa Değişikliğinin TBMM'de Kabul Edilmesi Türk Basınını da Böldü. Hemen Hemen Tüm Gazetelerin Manşetine Konu Olan Değişikliği Kimi Gazeteler 'Kaos' Olarak Yorumlarken...
HÜRSİAD üyelerine, İkinci Özelleştirme Sosyal Destek Projesi anlatıldı
HÜRSİAD üyelerine, 'İkinci Özelleştirme Sosyal Destek Projesi' anlatıldı
Gaziantep Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) üyeleri, Türkiye İş Kurumu tarafından 'İkinci Özelleştirme Sosyal Destek Projesi' hakkında bilgilendirildi.
Trabzonspor 56. Olağan Genel Kurulu
Trabzonspor 56. Olağan Genel Kurulu
Trabzonspor 56. Olağan Genel Kurulu İkinci Gününe, 39. Dönem Yönetim Kurulu'nun Faaliyet Raporu'nun İbra Edilmemesi Şokuyla Başladı. Bundan Sonra Nasıl Bir Sürecin Yaşanacağı Merakla Beklenirken, Başkan Adayları Sadri...
Karabük, uygulanan projelerle AB kenti olma yolunda ilerliyor
Karabük, uygulanan projelerle AB kenti olma yolunda ilerliyor
Evsel Atıkların Yerinde Ayrıştırılması Projesi'ni, Türkiye genelinde 3 bin 225 belediye içerisinden sadece 77 belediye uygularken, projede Karabük Belediyesi 77. sırada yerini aldı.
Başkan Akın: 'Şeker fabrikasının arazileri Malatyalının hizmetinde olacak'
Başkan Akın: "Şeker fabrikasının arazileri Malatyalının hizmetinde olacak"
Malatya Belediye Başkanı H.Cemal Akın, şeker fabrikasının arazilerinin halkın hizmetinde olacağını kaydetti.
Cep telefonu hırsızları güvenlik kamerasına yakalandı Sakarya'nın Hendek ilçesinde bir beyaz eşya mağazasından cep telefonu çaldıkları ileri sürülen 2 kişi, güvenlik kamerası görüntülerinden ..
Kayısıbirlik'in Açılması İçin Bakan Çağlayan'dan Destek İstenecek Kayısıbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Bulgurlu, Şu Anda Kapalı Olan Kayısıbirlik'in Durumunu Sanayi ve Ticaret Bakanı Za..
İzmitten Kartepeye teleferik kuruluyor
İzmit'ten Kartepe'ye teleferik kuruluyor
İstanbul'a en yakın kayak merkezi olan Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi'ne İzmit'ten teleferik yapılacak. Teleferik, Sapanca Gölü üzerinden geçerek Maşukiye'den kayak merkezine çıkacak. Teleferiğin uzunluğu 3-4 kilometre...
Balçova Belediyesi başarılı öğrencileri üç boyutlu sinema ile ödüllendirdi
Balçova Belediyesi başarılı öğrencileri üç boyutlu sinema ile ödüllendirdi
Balçova Belediyesi, derslerinde başarılı olan öğrencileri pazartesi günü başlayacak yeni eğitim yarıyılı öncesinde sinemaya götürdü.
Petrolde Dışa Bağımlılığı Biyoyakıtlar Azaltabilir Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Son Yıllarda Dünyada Biyoyakıtlara Olan İlginin Artarak Devam Ettiğini ..
Suçüstü Yakalanan 2 Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı Jandarma Ekiplerince Suçüstü Yakalanan 2 Hırsızlık Zanlısı Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Bakan Özak Antalya'da Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, 2 B'nin Türkiye'nin Çözmesi Gereken Ekonomik ve Sosyal Sorunu Olduğunu Söyledi.
Sara Krizi Geçiren Anneyi Ağlayan Çocukları Kurtardı
Sara Krizi Geçiren Anneyi Ağlayan Çocukları Kurtardı
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Sara Krizi Geçiren Kadın Evinde İki Çocuğuyla Mahsur Kaldı. Polis Ekiplerinin Kapıyı Kırarak Girdiği Evdeki Kadın Hastaneye Kaldırılırken, Çocuklarının Feryatları Komşularını da Ağlattı.
PKK Yandaşları, Başbakan Erdoğan'ın Kaldığı Otel Yakınlarında Gösteri Düzenledi Terör Örgütü PKK Yandaşı Bir Grup, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kaldığı Otel Çevresinde Gösteri Düzenledi.
İran İlk Uçuş Simülatörünü Üretti İran Silahlı Kuvvetler Komutanı Ataullah Salihi, İran'ın İlk Yerli Uçuş Simülatörünü Ürettiğini Bildirdi.
Başbakan Erdoğan'ın Köln Temasları Münih Temaslarını Tamamlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Sabahın Erken Saatlerinde Köln'e Geçti.
Aborjinler "Çalınan Kuşak" İçin Tazminat İstiyor Avustralya Hükümeti, Parlamentonun 13 Şubat'ta Yapılacak Olan Toplantısında İlk İşin Avustralya'nın Yerli Irkı Aborjin'lerden Özür Dilemek Old..
'Birbirlerini Sevmezler' ABD'li Ünlü Aktör Bruce Willis, Eski Eşi Demi Moore'un Genç Kocası Ashton Kutcher'in 30. Doğum Gününe Sevgilisi Emma Heming'le Birlikte Katıldı.ABD'li Ünlü Aktör Bruce Willis, Eski Eşi Demi Moore'un Genç Kocası Ashton Kutcher'in 30. Doğum Gününe Sevgilisi Emma Heming'le Birlikte Katıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10