10 Şubat 2008 Pazar Günü Haberleri

10 Şubat 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üftade Camiine Çevre Düzenlemesi
Üftade Camii'ne Çevre Düzenlemesi
Bursa'nın Gönül Sultanlarından Üftade Hazretleri'in Türbe ve Camiinin Etrafı Osmangazi Belediyesi Tarafından Düzenlenerek Yeni Bir Çehreye Kavuşturulacak.
Geliboludaki Camilerin Restorasyonu Sürüyor
Gelibolu'daki Camilerin Restorasyonu Sürüyor
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Bir Süre Önce Restorasyon Çalışmalarına Başlanan Kadı İskele ve Cerrah Hüseyin Camilerindeki Çalışmalar Devam Ediyor.
150 Yıllık Gramofonlar İlk Günkü Gibi Çalışıyor
150 Yıllık Gramofonlar İlk Günkü Gibi Çalışıyor
Bursa'da Bir Antikacıya Getirilen 2 Orijinal Gramofon 150 Yıl Önce İmal Edildikleri Günkü Gibi Taş Plakları Çalmaya Devam Ediyor.
Nevşehir'de Turizm Haftası Hazırlıkları Kapadokya ve Nevşehir'de Turizm Haftasında Gerçekleştirilecek Etkinlikler Masaya Yatırıldı.
Motosiklet Federasyonu 2007 Ödül Töreni Türkiye Motosiklet Federasyonu (Tmf) Başkanlığı, İzmir'de Düzenlediği Törenle 2007 Yılının En İyi Sporcu, Kulüp, İl Kurul Hakemleri ve Yarış Görevliler..
Piyasaların Umudu Sevgililer Günü'nde Adana Giyim Markaları Derneği (Agimad) Başkanı Hasan Ayyıldız, Ekonomik Kriz Beklentileri Yüzünden Bu Yılın İlk Ayında Satışların Yüzde 50 Düştüğünü Beli..
Mehmet Okur'dan 7 Sayı ABD Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Oynanan 7 Maçla Devam Edildi.
Hortumla İşhanından İnen Şahıs Polisi Alarma Geçirdi Samsun'da Bir İş Hanının 3. Katından Su Hortumuyla Aşağı İnen Bir Kişi Hırsız Olma İhtimali Üzerine Polisi Alarma Geçirdi.
Sabaha Karşı Tabancayla Ateş Açmaya Gözaltı Samsun'da Sabaha Karşı Tabancayla Ateş Açtığı İddia Edilen Bir Kişi, Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Bir Ay Önce Sobadan Zehirlenen Anne-oğulun Donmuş Cesetleri Bulundu Kayseri'de Sobadan Sızan Karbon Monoksit Gazından Zehirlendiği Tahmin Edilen Anne ile Oğlunun Cesetleri Komşuları Tarafında..
Erzincanspora destek gurbetteki Erzincanlılardan geliyor
Erzincanspor'a destek gurbetteki Erzincanlılardan geliyor
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig 4.Klasman Grubu'nda mücadele eden Erzincanspor'a en fazla yardımı gurbetçiler veriyor. Erzincan'daki işadamları, Kırmızı - siyahlı takıma gereken desteği vermeyince gurbetteki...
Kürt yönetimi, yeni Irak bayrağını kullanmaya başladı
Kürt yönetimi, yeni Irak bayrağını kullanmaya başladı
Irak hükümeti ile ülkenin kuzeyindeki Kürt yönetimi arasındaki bayrak krizinin çözülmesinin ardından, Kürtler yeni Irak bayrağını kullanmaya başladı. Bunun için bugün Kürt Parlamentosu'nda düzenlenen törende yeni Irak...
"Rusya'nın G8'deki nüfuzu her geçen gün artıyor" Rusya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Aleksey Kudrin, sanayileşmiş sekiz ülkenin oluşturduğu G8'de Rusya'nın nüfuzunun her geçen gün daha..
Armağan İzmirde Sahne Aldı
Armağan İzmir'de Sahne Aldı
Bostanlı Can Atakent Tesisleri'nde Sahne Alan Armağan Uzun, Seslendirdiği Şarkılarla Hayranlarını Coşturdu.
Çin'de dumandan zehirlenen 6 çoban öldü Çin'in İç Moğolistan Özerk Bölgesi'nde jeneratörden sızan karbon monoksit gazından zehirlenen 6 çobanın öldüğü bildirildi.
Vakfıkebir ilçesinde inşaatı devam eden yat limanı için yeni ödenek
Vakfıkebir ilçesinde inşaatı devam eden yat limanı için yeni ödenek
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde inşaatı devam eden yat limanı için ödenek tahsis edildi.
İzmirde sanat atölyelerinden bin 200 öğrenci istifade etti
İzmir'de sanat atölyelerinden bin 200 öğrenci istifade etti
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi ortaklığıyla oluşturulan 'Çocuklarla Sanat Atölyeleri'nden sadece yarıyıl tatilinde bin 200 öğrenci yararlandı. Başkan Aziz Kocaoğlu, bu projeyle, özellikle kentin...
Mali Yaşını Saklıyor Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil Doğum Gününü Bebek'te Bir Mekanda Yakın Dostlarıyla Birlikte Kutladı.Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil Doğum Gününü Bebek'te Bir Mekanda Yakın Dostlarıyla Birlikte Kutladı.
Çukurova Üniversitesi 35. Yıl Kürek Yarışları Sona Erdi Türkiye Kürek Federasyonu'nun 2008 Yılı Faaliyet Programında Yer Alan Çukurova Üniversitesi 35. Yıl Kürek Yarışları Sona Erdi.
Çin, İzmir'e Hayran Yaklaşık 1.3 Milyarlık Nüfusu ile Dünyanın En Kalabalık Ülkesi Olan Çin'in Önemli ve En Ciddi Ekonomi Dergilerinden China's Foreign Trade (Çin'in Dış Ticareti) Dergisi, Ar..
Biyologlar Birliği Derneği: "En Büyük Tehlikelerden Biri Cep Telefonları" Biyologlar Birliği Derneği Gelişen Teknolojinin Getirdiği Zararlara Karşı Uyardı. Biyologlar Birliği Derneği Başkanı ..
Çankaya Belediyesi'nden Başarılı Öğrenciyle Eğitim Bursu Öğrenci Değişim Programı'yla Türkiye'de öğrenim gören, Uygur Türk'ü Ertekin Ahmet Can, gösterdiği başarı nedeniyle Çankaya Belediyesi ..
Yağmur Eyüpte Kazaya Yol Açtı: 1 Ölü, 4 Yaralı
Yağmur Eyüp'te Kazaya Yol Açtı: 1 Ölü, 4 Yaralı
Eyüp'te, Dün Gece Saat 23:00 Sıralarında Yağmurun Başlamasıyla Frenleri Tutmayan Bir Minibüs, Ana Caddeye Daldı. Kazada, 1 Kişi Ölürken, 4 Kişi de Yaralandı. Minibüsü Kullanan Sürücü, Direksiyon Başında Sıkışınca Çektiği...
Düğündeki Kavgada Damadın Kardeşi Bıçakla Yaralandı Adana'da Bir Düğünde Çıkan Kavgada, Damadın Kardeşi Bıçakla Yaralandı.
İnternet Kafede Gençlerin Kavgası Kanlı Bitti
İnternet Kafede Gençlerin Kavgası Kanlı Bitti
Tekirdağ'da Bir İnternet Kafede 2 Genç Arasındaki Tartışma Kanlı Bitti. Tartışan Gençlerden Biri, Sırtından, Karın Boşluğundan ve Yüzünden Aldığı Bıçak Darbeleriyle Ağır Yaralandı.
Van'da Uyuşturucu Operasyonu Van'ın Başkale İlçesinde Jandarma Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalarda Eroin İmalatında Kullanılan 800 Litre Asetik Asit Anhidrit Ele Geçirildi.
Endonezya'da Konserde İzdiham: 10 Ölü Endonezya'ınn Bandung Bölgesinde Düzenlenen Bir Müzik Konserinin Ardından İzdiham Yaşandı. Olayda İlk Belirlemelere Göre 10 Kişi Hayatını Kaybetti.
İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vurdu İsrail Savaş Uçakları, Gazze Şeridi'ne Hava Saldırısı Düzenledi. Hamas Militanlarının Hedef Alındığı Operasyonda 1 Kişinin Hayatını Kaybettiği, 10 Kişini ..
Bilgisayar Korsanlarınca Ele Geçirilen Anti-virüs Sitesi Virüs Saçıyor Hindistan'da Anti-virüs Programları Satan Avsoft Technologies'e Ait İnternet Sitesinin Bilgisayar Korsanları Tarafından ..
Yahoo, Microsoft'un Teklifini Reddedecek Yahoo'nun, Microsoft'un 44.6 Milyar Dolarlık Satın Alma Teklifini, Şirketin Gerçek Değerinin 12 Milyar Dolar Altında Bulduğu İçin Reddedeceği Bildiril..
İran ve ABD Irak İçin Yeniden Masaya Oturuyor İran ve ABD'nin Irak'taki Güvenlik ve İstikrar Sorununu Müzakere Etmek İçin Yeniden Biraraya Gelecekleri Bildirildi.
İsveç'te Ehliyet Almak Zorlaşıyor İsveç'te, Trafik Kazalarındaki Artış Nedeniyle Sürücü Ehliyeti Almanın Zorlaştırılacağı Açıklandı.
Berlin'den Afganistan'a Ek Asker Haberine Yalanlama Alman Hükümeti, Haber Dergisi Spiegel'in; Berlin'in Afganistan'a Bin Asker Daha Göndermeyi Plandığı Yönündeki Haberini Yalanladı.
Otelin Kazan Dairesini Bar Yaptılar Diyarbakır'da Bulunan Büyük Kervansaray Oteli'nde Bar Açıldı. Barın Açılışına Katılan Gençler Doyasıya Eğlendi.
Baş Örtüsü Yasağının Kaldırılması Sevinçle Karşılandı AK Parti ve MHP'nin Birlikte Hareket Ederek TBMM'de Anayasa Maddesinin Değiştirilerek Başörtüsü Yasağının Kaldırılması Mardin'de Sevinçle..
Kahramanmaraş'a İskoç Gelin Muğla'nın Bodrum İlçesinde 2 Yıl Önce Balıkçı Lokantasında Tanışan İskoç Heyzil Pearson ile Kahramanmaraşlı Yıldırım Kabaağaç, Tarihi Kahramanmaraş Kalesinde Sade ..
Profesyonel bokstaki tek altın ümidimiz Selçuk Aydın Münihte ringe çıkacak
Profesyonel bokstaki tek altın ümidimiz Selçuk Aydın Münih'te ringe çıkacak
Profesyonel bokstaki tek altın madalya ümidimiz olan eski Milli Takım kaptanı Selçuk Aydın, 14 Mart Cuma akşamı Münih kentinde yer alan Zenith Kulturhalle salonunda ringe çıkacak. Bugüne kadar profesyonel ringlerde...
Aziziye Koleji, Ormansporu yenerek liderlik koltuğuna oturdu: 29 - 25
Aziziye Koleji, Ormanspor'u yenerek liderlik koltuğuna oturdu: 29 - 25
Türkiye Hentbol 1. Ligi'nde mücadele eden Erzurum Aziziye Koleji Hentbol Takımı, ligin son haftasında seyircisi önünde karşılaştığı Artvin Ormanspor'u 29- 25"lik skorla yenerek liderliğe yükseldi.
Tac Mahal'i ziyaret eden Babacan ve heyeti Hindistan'dan ayrıldı Geçtiğimiz Salı akşamı geldiği Hindistan'da 6 gündür temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Ali Babacan Tac Mahal ziyaretinden so..
Köy köy dolaşarak okul öncesi eğitim için çocuk topluyor
Köy köy dolaşarak okul öncesi eğitim için çocuk topluyor
Uşak Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün, merkeze bağlı 80 köy muhtarını topladıktan sonra isteklerini iletmek üzere köylere tek tek ziyarete çıktı.
Ormanlar keçilerden kurtuluyor Çevre ve Orman Bakanlığı, illerden gelen raporlar doğrultusunda keçilerin sayısını 2012 yılına kadar kademeli olarak her yıl 1 milyon azaltmak için çalışmaların..
Mardinin İçme Suyu Sorunu Çözüldü
Mardin'in İçme Suyu Sorunu Çözüldü
Mardin'in İçme Suyu İhtiyacını Karşılayacak Beyaz Su Projesi'nde Son Aşamaya Gelindi.
Edirnede Kar Yağışı
Edirne'de Kar Yağışı
Edirne'de Sabah Saatlerinde Başlayan Kar Yağışıyla Kent Beyaza Büründü.
10 Şubat Pazar Gündemi Ubat Pazar Gündemi
Başoğlu, Başörtüsü Konusunda 'Referandum' İstedi Sağlık-iş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, "Referandum Yapılırsa Başörtüsü Aleyhine Yapılan Eylemlerin Halk Tarafından Onaylanmadığı K..
Ankara'da Ekmeğe Zam Yok Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Başkent'te Ekmeğin Tavan Fiyatının 30 Kuruş Olduğunu, Un Fiyatları, Doğalgaz ve Toplu Sözleşmeyle İşçilere Gelen Maaş ..
Dünya Türban Değişikliğini Tartışıyor Türban Değişikliğinin Onaylanması Dünyanın Gündemine Oturdu. Çeşitli Ülkelerdeki Medya, "İslamcı Hükümet, Laik Devletin Direklerinden Birini Kırdı", "Par..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10