1 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

1 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB Yüksek Temsilcisi Javıer Solana: B Yüksek Temsilcisi Javier Solana, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde Bugün "AB'nin Enerji Dış Politikası" Başlığı Altında Bir Konuşma Yaptı.
Hamas, Başbakan Fayyad'ın Medya Danışmanı Ömer El Ghaol'u Serbest Bıraktı Hamas, 14 Aralık'ta Evinden Alınarak Tutuklanan Başbakan Selam Fayyad'ın Medya Danışmanı Ömer El Ghaol'ı 7 Gün Sonra ..
Yabancı uyruklu kadınları pazarladıkları iddia edilen çete çökertildi
Yabancı uyruklu kadınları pazarladıkları iddia edilen çete çökertildi
Denizli'nin Çivril ve Baklan ilçelerinde, yurtdışından getirdikleri yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptırdığı iddia edilen bir çete çökertildi.
Tanzanya'da Yeni Bir Tür Hayvan Bulundu Tanzanya'da Dağlık Bölgede Fil Gibi Hortumu Olan Fare Benzeri Yeni Bir Hayvan Türü Bulunurken, Bunun 19. Yüzyıldan Bu Yana Bulunan İlk Tür Olduğu Bildi..
Akyaka-Gökova Atıksu Arıtma Tesisi açıldı
Akyaka-Gökova Atıksu Arıtma Tesisi açıldı
Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka beldesinde, Çevre ve Orman Bakanlığı Özel Çevre Koruma Kurumu (ÖÇK) tarafından projesi yapılan ve 12 milyon YTL'ye mal olan atıksu arıtma tesisi tamamlanarak hizmete açıldı. Akyaka...
Sömestr tatilinde müdürlere strateji planlama semineri verildi
Sömestr tatilinde müdürlere strateji planlama semineri verildi
Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçe müdürleri ve okul müdürlerine yönelik hizmetiçi eğitim seminerlerine devam ediyor. Hizmetiçi Eğitim Şubesi'nce strateji planlama semineri düzenledi.
Herfordlular, 2008 Dağ Bisikleti Şampiyonasında kardeş şehir halkını yalnız bırakmayacak
Herfordlular, 2008 Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda kardeş şehir halkını yalnız bırakmayacak
Almanya, 15-16 Mart tarihleri arasında Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapılacak 2008 Dağ Bisikleti Şampiyonası'na teknik ve tanıtım desteği verecek. Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti Herford şehrinin Belediye Başkan Yardımcısı...
Akçaabat Mesleki Eğitim Merkezinde istihdama yönelik kurslar açılacak
Akçaabat Mesleki Eğitim Merkezi'nde istihdama yönelik kurslar açılacak
Trabzon'un Akçaabat Mesleki Eğitim Merkezi, Söğütlü beldesinde istihdama yönelik ve mesleki gelişimi sağlayacak kurslar açılıyor.
Türban Düzenlemesinin Görüşüldüğü Anayasa Komisyonu Toplantısına Ara Verildi Yükseköğrenimde Türban Yasağının Kaldırılması Amacıyla Hazırlanan Anayasa Değişiklik Teklifinin Görüşüldüğü TBMM A..
Sağlık Bakanı Akdağ, Erzurum'a Geliyor Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Bazı Toplantılara Katılmak Üzere Erzurum'a Geliyor.
Yıldırım: 3 Bin Kilometrelik Yol Ağını, Ana Koridorlara Birleştireceğiz Bursa - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bu Yılın Kara Yollarında "Derlenip, Toparlanma Yılı" Olduğunu Belirterek, "Bu..
TBMM Anayasa Komisyonu Toplantısında Sert Tartışmalar Yaşanıyor Yükseköğrenimde Türban Yasağının Kaldırılmasına İlişkin Anayasa Değişiklik Teklifinin Görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu, Sert ..
Ataları Daha Vahşiymiş
Ataları Daha Vahşiymiş
Timsahların Atalarının Fosili Bulundu. Karada Yaşayan Timsahlar 80 Milyon Yıl Önce Yaşamış.
Kulağına Ne Fısıldadı
Kulağına Ne Fısıldadı
Daha Düne Kadar Biribirlerine Söylenmadik Laf Bırakmayan ABD'de Demokrat Başkan Adayları, Rekabeti Unuttu Birbine Söz Verdi: 'Ben Kazanırsam Yardımcım Sen Olursun, Sen Kazanırsam Yardımcın Ben Olurum'
Yazıcıoğlu: Devletin Yapısını Değiştirmeye Kimsenin Niyeti Yok Denizli - Devlet Bakanı Mustafa Said Yazıcıoğlu, Türbanın Yükseköğretimde Serbest Bırakılmasını İçeren Anayasa Değişikliği Tekli..
Vali Güler: Zeytinburnu'ndaki Patlama Araştırılıyor İstanbul - İstanbul Valisi Muammer Güler, Zeytinburnu'ndaki Patlamaya Sebep Olan Patlayıcıların Nereden Alındığı Konusunun İstanbul Emniyet..
CHP'li Selvi: İstanbul'daki Patlama İzah Edilemeyecek İnsanlık Suçu Ankara - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Cevdet Selvi, "İstanbul'daki Patlama Dahil, Bu ve Benzeri Nede..
Microsoft'tan Yahoo'ya 44,6 Milyar Dolarlık Teklif Redmond - Dünyanın En Büyük Bilgisayar Yazılımcısı Microsoft, İnternet Arama Operatörü Yahoo'yu Satın Almak için 44,6 Milyar Dolar Teklif Et..
Melen Çayı Projesi Tamamlandı/ 1830 Metrelik Hat Törenle Açıldı İstanbul - Melen Çayı'ndan Ömerli Barajı'na Getirilen Suyu Avrupa Yakası'na Taşımak için İstanbul Boğazı'na Döşenen 1830 Metre ..
Opec Petrol Bakanları Toplantısı Sona Erdi Petrol İhraç Eden Ülkeler Teşkilatının (Opec) Bugün Viyana'da Yapılan Petrol Bakanları Toplantısı Sona Erdi.
Bakan Yıldırım, Türk Otobüsü Güleryüz Cobrayı İnceledi
Bakan Yıldırım, Türk Otobüsü Güleryüz Cobra'yı İnceledi
Bir Dizi İncelemelerde Bulunmak Üzere Bursa'ya Gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türk Otobüs Üreticisi Olan Güleryüz Karoseri Otomotiv Sanayii'ni Gezdi.
Gümüşhane Devlet Hastanesinde yeni doğan bebeklere işitme testi uygulanıyor
Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde yeni doğan bebeklere işitme testi uygulanıyor
Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde yeni doğan bebeklere işitme testi uygulaması başlatıldı.
Askerlere Emeklilik Müjdesi
Askerlere Emeklilik Müjdesi
Askerlerin Temmuz ve Ağustos Aylarında da Emekliliklerini İsteyebilmeleri Amacıyla Hazırlanan Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na Sunuldu.
Başbakan Erdoğan, General Electric Başkanı Immelt ve Güler Sabancı'yı Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'deki Nükleer Santral İşine Talip Olan General Electric Başkanı Jeffrey ..
Kadir İnanır'ın Hedefi, 80 Yaşında Başrol Oynamak Çekimleri Amasya'da Yapılan 'Son Cellat' İsimli Sinema Filminde Rol Alan Kadir İnanır, 'Son Cellat'ın Sinema Hayatında İlk Sıralara Koyabilec..
UİB: 'Ocak ayında ihracat geçen yıla oranla arttı'
UİB: "Ocak ayında ihracat geçen yıla oranla arttı"
Uludağ İhracatçı Birlikleri'nin (UİB) Ocak ayı ihracatı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 73 oranında artışla 2,2 milyar dolar olarak gerçekleşti.
Hayvancılık sorununa topyekün yaklaşılmalı
Hayvancılık sorununa topyekün yaklaşılmalı
Kars-Ardahan-Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yavuz Öztürkler, bölge hayvancılığındaki durumun içler acısı olduğunu belirterek, "Hayvancılık sorununa topyekün yaklaşılmalı." dedi.
KKTC Dışişleri Bakanı Avcı, İngiliz polisini adaya davet etti KKTC Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, İngiltere tarihinin en büyük soygununa imza atanların KKTC'ye girdiğine yönelik ellerinde bir ..
Kurtuluşa coşkulu kutlama Gümüşhane'nin düşman işgalinden kurtarılışının 90. yıldönümü 3 gün sürecek bir programla kutlanacak.
Kayaköydeki 5 bin yıllık tarihi evler tatil köyü yapılarak turizme açılacak
Kayaköy'deki 5 bin yıllık tarihi evler tatil köyü yapılarak turizme açılacak
UNESCO tarafından 'Dünya Dostluk ve Barış Köyü' ilan edilen Kayaköy'deki tarihi evler, tatil köyü ve müze olarak değerlendirilecek.
Gaziantep'te kaçak elektrik kullanımı, yüzde 9.53'e geriledi Gaziantep TEDAŞ Müessese Müdürlüğü'nün çalışmalarıyla 2003 yılında yüzde 17.99 olan kayıp kaçak oranı, 2007 sonunda yüzde 9.53'e g..
PKK Kalesinde Protesto Edildi
PKK 'Kalesinde' Protesto Edildi
Diyarbakır'daki Bombalı Saldırıyı Eleştiren Tevkürd Genel Sekreteri PKK'dan Tehdit Aldı. Türkçe ve Kürtçe 'Hepimiz İbrahim Güçlü'yüz' Yazısı ile Adliyede Toplananlar Örgüte Tepki Gösterdi.
Trabzon Kent Konseyi toplanıyor Trabzon Belediyesi öncülüğündeki Kent Konseyi yarın toplanıyor. Saat 13.00'de Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde yapılacak toplantıda bir de panel düzenlenecek.
Patlamada ölen kot yıkama atölyesinin sahibi son yolculuğuna uğurlandı
Patlamada ölen kot yıkama atölyesinin sahibi son yolculuğuna uğurlandı
Zeytinburnu'ndaki patlamada hayatını kaybeden kot yıkama atölyesinin sahibi Kazim Nişli'nin cenazesi Esenler Yenimahalle Camii'nden ikindi namazını mütaakiben son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazı için camiinin...
Diyarbakırdaki saldırıda oğlunu kaybeden baba, duygularını şiire döktü
Diyarbakır'daki saldırıda oğlunu kaybeden baba, duygularını şiire döktü
Diyarbakır'da 3 Ocak'ta meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 17 yaşındaki Rıdvan Süer'in (17) babası Şemsettin Süer, duygularını yazdığı 5 sayfalık şiirle dile getirdi.
Erzincan’da yolu kapalı köy sayısı 371 Doğu Anadolu Bölgesi'ni etkisi altına alan kar yağışı, köy yollarının ulaşıma kapanmasına neden oldu.
LPG tüple ısınmak isterken az daha ölüyorlardı
LPG tüple ısınmak isterken az daha ölüyorlardı
Erzurum'da ısınmak için yaktıkları LPG tüpünün parlaması sonucu birisi ağır iki kişi yaralandı.
Sahte evrakla 1 trilyon vurgun yapan 38 kişi gözaltına alındı
Sahte evrakla 1 trilyon vurgun yapan 38 kişi gözaltına alındı
Konya'da sahte belge hazırlayarak özel bir bankadan yaklaşık 1 trilyon kredi çekmek isteyen 38 kişi yakalandı. Yakalananlardan 35'i ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, 3 kişi adliyeye çıkarıldı.
Malatya Belediye Meclisi olağan toplantısı yapıldı
Malatya Belediye Meclisi olağan toplantısı yapıldı
Malatya Belediye Meclisi, Şubat ayı olağan toplantısını yaptı. Belediye Meclis Salonu'nda saat 14.00'de Belediye Başkanı H.Cemal Akın'ın başkanlığında yapılan toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla...
Tutuklu askerlerin duruşmalarıyla ilgili yayın yasağı getirildi Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi, Hakkari Dağlıca'da 21 Ekim 2007 tarihinde meyd..
Anneyim Demekle Anne Olunmuyor! Nicole Kidman, Tom Cruise'la Evliliği Sırasında Evlat Edindiği Isabella ve Connor'ın Kendisine Anne Dememesinden Cruise'u Sorumlu Tutunca Katie Holmes Ateş Püs..Nicole Kidman, Tom Cruise'la Evliliği Sırasında Evlat Edindiği Isabella ve Connor'ın Kendisine Anne Dememesinden Cruise'u Sorumlu Tutunca Katie Holmes Ateş Püskürdü: Çocuklar Bana Anne Diyor Çünkü Ben Onlarlayım!..
Oğlu için ölümü göze aldı, patlamada hayatını kaybetti
Oğlu için ölümü göze aldı, patlamada hayatını kaybetti
Zeytinburnu'ndaki patlamada hayatını kaybeden ve 3 yıl önce doğan çocuğu için ölümü göze alan Gülhan Çabuk, gözyaşlarıyla uğurlandı. Çabuk'un acılı eşi cenaze namazında güçlükle ayakta dururken, cenaze Trabzon'da toprağa...
Nikah Şu Anda Kıyılıyor! Seda Sayan ve Onur Şan Şu Anda Çırağan Sarayı'nda Gerçekleştirilen Nikah Töreniyle Dünya Evine Giriyor..Seda Sayan ve Onur Şan Şu Anda Çırağan Sarayı'nda Gerçekleştirilen Nikah Töreniyle Dünya Evine Giriyor..
Üds Mart Dönemi Başvuruları 4 Şubatta Başlıyor Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı'nın (Üds) 2008-mart Dönemi Başvuruları 4 Şubatta Başlayacak. Başvurular 13 Şubatta Sona Erecek.
Sahaya giren seyircilere para cezası verildi..
Sahaya giren seyircilere para cezası verildi..
Gümüşhanespor-Kastamonuspor arasında oynanan karşılaşmanın bitiminde sahaya giren seyircilere 705.50 YTL ceza verildi.
DTP'li Eski Belediye Başkanı'ndan Açıklamalar Diyarbakır'ın Sur Belediye Başkanı'yken Görevden Alınan Abdullah Demirbaş, Terör Örgütü Lideri Abdullah Öcalan İçin 'Bilge İnsan' Nitelendirmesin..
Diyarbakır'da Bir Grup Kadın, Oturma Eylemi Yaptı Rbakır'da Bir Grup Kadın, Oturma Eylemi Yaptı
Aşırı Elektrik Yüklü Taksiciler Parmaklarıyla Tüp Yakıyor Zonguldak'ta, SSK Taksi Durağı Şoförleri, Aşırı Elektrik Yüklü Olması Nedeniyle Parmaklarını Manyetolu Çakmak Gibi Kullanarak Piknik ..
Isparta'da Bölgenin İlk Taş Kırma Merkezi Kuruldu Gülkent Devlet Hastanesi Başhekimi Op.dr. Ramazan Okutan, Akdeniz Bölgesi'nde Kamu Hastaneleri Arasında İlk Defa Böbrek ve İdrar Yolu Taş Kır..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10