1 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

1 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yolu Kapalı Köyde Ayağı Şişen Vatandaş 3 Gün Sonra Hastaneye Yetiştirildi Kars'ın Selim İlçesine Bağlı Çıplaklı Köyünde Köpek Isırığından Ayağı Şişen Vatandaş Günler Sonra Jandarmanın Öncülüğ..
Akyaka Arıtma Tesisi Tamamlandı Çevre ve Orman Bakanlığı Özel Çevre Koruma Kurumu Tarafından Projesi Yapılan Akyaka-gökova Atıksu Arıtma Tesisi Tamamlandı. 2007 Yılında Tamamlanan Akyaka-göko..
Tarım kenti Uzunköprü'de çiftçi, banka kredileriyle ayakta durmaya çalışıyor Türkiye'nin en önemli tarım merkezlerinden birisi olan Edirne'nin Uzunköprü ilçesi tarihinin en büyük ekonomik dar..
Otomotiv ihracatı Ocak ayında yüzde 79 arttı Otomotiv sektörünün Ocak ayı ihracatı, önceki yılın ocak ayına göre yüzde 79.4 artarak 2 milyar 20 milyon dolar seviyesine çıktı.
Yalovada piyasaya sahte para sürmek isteyen çete yakalandı
Yalova'da piyasaya sahte para sürmek isteyen çete yakalandı
Yalova'da düzenlenen "Ayaz" isimli operasyonla piyasaya sahte 146 adet 50 YTL sürmek isteyen 8 kişi yakaladı.
Toroslar Belediyesi 2008de 80 kilometre kaldırım yapmayı hedefliyor
Toroslar Belediyesi 2008'de 80 kilometre kaldırım yapmayı hedefliyor
Mersin'in Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 2008 yılında 80 kilometre asfalt yapmayı planladıklarını belirtti.
SAÜ ile Toyota Boshoku Türkiye arasında karşılıklı işbirliği protokolü imzalandı
SAÜ ile Toyota Boshoku Türkiye arasında karşılıklı işbirliği protokolü imzalandı
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) ile Toyota Boshoku Türkiye arasında karşılıklı işbirliği protokolü imzalandı.
Anayasa değişiklik teklifinin maddelerine geçildi Üniversitelerdeki başörtüsü yasağını kaldırmak amacıyla AK Parti ve MHP tarafından verilen Anayasa değişiklik teklifinin komisyon gündeminden..
Mardinde Kasmiye operasyonunda yakalanan 25 kişi mahkemeye çıkartıldı (2)
Mardin'de 'Kasmiye' operasyonunda yakalanan 25 kişi mahkemeye çıkartıldı (2)
Mardin'de düzenlenen "Kasmiye" operasyonunda yakalanan 25 kişi mahkemeye çıkartıldı.
Zirai ilaç ve kalıntıları toprağın çölleşmesinde en büyük etken
Zirai ilaç ve kalıntıları toprağın çölleşmesinde en büyük etken
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Çevre ve Afet Daire Başkan Yardımcısı Ceyhun Aloğlu, zirai ilaçların iklim değişiklikleri üzerinde etkisi olduğunu belirtti. Aloğlu, toprağın erozyona uğraması ve çölleşmesindeki en etkili...
Emekliliğine 6 ay kala patlamada hayatını kaybeden Halit Alkan son yolculuğuna uğurlandı
Emekliliğine 6 ay kala patlamada hayatını kaybeden Halit Alkan son yolculuğuna uğurlandı
Zeytinburnu'nda yaşanan patlamada emekliliğine 6 ay kala hayatını kaybeden Halit Alkan (44), Altınşehir Yarımburgaz'da Yeni Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Kanarya Mezarlığı'nda toprağa verildi.
GTO'dan KOBİ'lere: "Ar-Ge çalışmalarını TEKMER ile yapın" Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Gaziantep ve bölge illerindeki KOBİ'lere AR-GE çalışmalarını Gaziantep Teknoloji Geliştirme Merkezi (T..
Kayan midibüs yaya çarptı
Kayan midibüs yaya çarptı
Bitlis'in Hüsrevpaşa Mahallesi'nde meydana gelen kazada bir kişi yaralandı.
Uşak Tarım İl Müdürü, tarım ve hayvancılıkta yeni kredi desteklerini anlattı
Uşak Tarım İl Müdürü, tarım ve hayvancılıkta yeni kredi desteklerini anlattı
Uşak Tarım İl Müdürü Atilla Arslan, Uşak Sanayici ve İşadamları Derneği'nde (USİAD) kırsal kalkınma yatırım programı, bitkisel üretim, hayvansal üretim, tarım sigortaları, kooperatif ve tarımsal kredilerle ilgili...
Uluborluda engelliler el becerilerini sergiliyor
Uluborlu'da engelliler el becerilerini sergiliyor
Isparta Uluborlu Halk Eğitim Merkezi'de İbrahim Etem Erbil Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan 20 engellinin el becerilerini geliştiriyor.
İzmirin lider kadınları seçilerek eğitimden geçirilecek
İzmir'in lider kadınları seçilerek eğitimden geçirilecek
İzmir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Yerel Gündem 21 tarafından hazırlanan "İzmir'in Lider Kadınları" projesi için başvurular başladı. 8 Şubat 2008 Cuma gününe kadar EBSO'ya yapılacak...
İstanbul'da Ocak'ta Tüfe Yüzde 0.97 Azaldı İstanbul'da Ocak Ayında Perakende Fiyatlar (Tüfe) Yüzde 0.97 Azalırken, Toptan Fiyatlar (Üfe) Yüzde 0.9 Artış Gösterdi.
Sporun Buluşma Noktası Spor Show 2008 Fuarı Başlıyor
Sporun Buluşma Noktası Spor Show 2008 Fuarı Başlıyor
World Business Fairs (Wbf), Türkiye'de Gerçekleştireceği En Geniş Kapsamlı Spor Ekipmanları, Tesis ve Hizmetleri Fuarı "Spor Show 2008"i Dün Düzenlenen Bir Kokteylle Tanıttı.
Itfc Ceo'su Waleed Al-wohaib: İslam Kalkınma Bankası'na (İkb) Bağlı Olarak Uluslararası Ticaret Finansmanı Alanında Faaliyet Gösteren Uluslararası İslami Ticaret Finansmanı Kuruluşu (Itfc) C..
İsmekten 'Altın Hasır Örme' Kursu
İsmek'ten "Altın Hasır Örme" Kursu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (İsmek) Tarafından Kadıköy Kurs Merkezi'nde "Altın Hasır Örme Sanatı" Kursu Açıldı.
Kamil Koç Otobüsleri A.ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Sena Kaleli: Kamil Koç Otobüsleri, Ulaşımda Entegre Dönemini Başlatıyor. Havayolu Şirketleriyle İşbirliği Çer..
Nikaha Ünlü Yağıyor! Seda Sayan ve Onur Şan'ın Nikah Törenine Ünlü Yağıyor..Seda Sayan ve Onur Şan'ın Nikah Törenine Ünlü Yağıyor..
Avea'dan Şirketlere Ekstra 3 Ay İndirimli Ttnet Adsl Avea, Ttnet ile Birlikte Yürüttüğü Kampanya Çerçevesinde Şirketlerin İnternete Bağlanma İhtiyaçlarını Karşılıyor.
ABD'de Tarım Dışı İstihdam 2003 Ağustos Ayından Bu Yana İlk Kez Düştü ABD'de Ocak Ayında Tarım Dışı İstihdamın 2003 Ağustos Ayından Buna Yana İlk Kez Düştüğü Açıklandı.
Otomotiv Sektörü Bursa İhracatını Sırtlamaya Devam Ediyor
Otomotiv Sektörü Bursa İhracatını Sırtlamaya Devam Ediyor
Uludağ İhracatçı Birlikleri (Uib), Geçen Seneye Göre Yüzde 73 Artışla Ocak Ayında 2.2 Milyar Dolar İhracat Gerçekleştirdi. 2 Milyar 20 Milyon Dolar Olarak Açıklanan Taşıt Araçları ve Yan Sanayi İhracatı Yüzde 79'luk...
Adana'da "San-tez" Tanıtım Toplantısı Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Yürüttüğü Sanayi Tezleri (San-tez) Programının Tanıtımı Adana'da Yapıldı.
Microsoftun Teklifini Hızla Değerlendireceğiz
'Microsoft'un Teklifini Hızla Değerlendireceğiz'
Yahoo, Microsoft'un Satın Almak İçin Kendilerine Yaptığı 44.6 Milyar Dolarlık Teklifi Değerlendireceğini Açıkladı.
Azeri Kadınlar Akrep-05 Operasyonuyla Kurtarıldı
Azeri Kadınlar Akrep-05 Operasyonuyla Kurtarıldı
Denizli'de, Zorla Fuhuş Yaptırılmak İstenen Azerbaycan Uyruklu 6 Kadın, Akrep-05 Operasyonuyla Kurtarıldı.
"Lale Operasyonu" Kapsamında Süren Davada Karar Aşamasına Gelindi 'Lale Operasyonu' Kapsamında Çete Lideri Olduğu ve Hüseyin Saral'ın İtalya'da Öldürülmesi İçin Talimat Verdiği İddia Edilen S..
Herald Trıbune: "Irak'taki Kürtlerin Eli Zayıflıyor" International Herald Tribune Gazetesi, Saddam Hüseyin Döneminden Sonra Irak'ta Etkili Bir Güç Olarak Ortaya Çıkan Kürtlerin, Başbakan Nuri..
Şişesi 270 Avroya Bira Dünyanın 5. Büyük Bira Üreticisi Danimarka'nın Carlsberg Şirketi, Şarap Gibi Yıl Rakamlı, Şişesi 270 Avroya (Yaklaşık 460 YTL) Özel Bira Çıkardı.
AB Güney Kafkasya ile İlişkileri Güçlendiriyor Avrupa Birliği'nden Üst Düzey Bir Heyetin, AB ile Güney Kafkasya Arasındaki Bağları Güçlendirmek Maksadıyla 4-6 Şubat Tarihlerinde, Azerbaycan, ..
MHP'li Aktan'dan Türban Konusundaki Haberlere Yalanlama MHP İstanbul Milletvekili Gündüz Aktan, Partisinin Türban Konusundaki Açılımı ile Hemfikir Olmadığı ve Anayasa Değişikliği Oylamalarına..
Çankaya Köşkü, Ünlü Edebiyatçıları Ağırlayacak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Edebiyatçılar Doğan Hızlan, Selim İleri, Adalet Ağaoğlu, Elif Şafak, Rasim Özdenören ve Hilmi Yavuz ile 4 Şubat'ta Ö..
Davutpaşa'daki Facianın Ardından Yerel Yönetimler Önlemlerini Artırdı Davutpaşa'da Yaşanan Facianın Ardından Yerel Yönetimler de Önlemlerini Artırdı. Güngören Belediyesi Ekipleri, Oluşturulan..
Karın ardından 'kırık çıkıklar' artış gösterdi
Karın ardından "kırık çıkıklar" artış gösterdi
Kış aylarında özellikle kar sonrası meydana gelen buzlanmalarda vatandaşlarda ve sokakta eğlenen çocuklarda düşmeye bağlı kırık ve çıkıkların arttığını ifade eden uzmanlar uyarılarda bulunuyor.
Denizli tekstil ve konfeksiyon ihracatı yüzde 39.57 arttı Denizli'nin 2008 Ocak ayı ihracatı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 39.57 artarak 101 milyon 389 bin 637 dolarak ulaştı. Denizli..
EPDK Başkanı Köktaş: 'Organize sanayi bölgeleri üretim, ihracat, istihdam ve katma değerin merkezi'
EPDK Başkanı Köktaş: "Organize sanayi bölgeleri üretim, ihracat, istihdam ve katma değerin merkezi"
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, organize sanayi bölgelerinin, üretimin, ihracatın, istihdamın ve katma değerin merkezi konumunda olduğunu söyledi.
KİŞGEM ile kadınlara iş kurma imkanı
KİŞGEM ile kadınlara iş kurma imkanı
Avrupa Birliği projeleri kapsamında, iş kurulabilmesine yönelik Kütahya'da hayata geçirilecek olan Küçük İşletmeler İş Geliştirme Merkezi (KİŞGEM) kadınların iş kurmalarına imkan sağlayacak.
Atakule Gyo, Yüzde 51'lik Blok Satış için Ön Teklifleri Aldı İstanbul - Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş'nin Yüzde 51 Hissesinin Satışıyla İlgili Ön Teklifler Alındı. atakule Gyo'..
Samsun Uyuşturucu Operasyonu: 25 Gözaltı
Samsun Uyuşturucu Operasyonu: 25 Gözaltı
Samsun Polisinin, İstanbul ve Samsun'un Bazı İlçelerinden Temin Ettikleri Uyuşturucu Maddeleri İl Merkezinde Pazarladığı İddia Edilen Şebekeye Yönelik Düzenlediği "Sarsıntı" Kod Adlı Operasyonda 7 Kişi Uyuşturucu...
Başbakan Angela Merkel'in partisinde "istikamet" kavgası Almanya'da Başbakan Angela Merkel'in partisinde kafalar karışık. 27 Ocak'ta yapılan Hessen seçimlerinde eyaletin CDU'lu Başbakanı Rola..
Erzurum'da Patlama: 2 Yaralı Erzurum'da Otopark İşçilerinin Kullandığı Barakada Meydana Gelen Patlamada, 2 Kişi Yaralandı.
Kocaeli'ndeki çete operasyonunda gözaltına alınan 20 zanlı, tutuklanma talebiyle mehkemeye sevk edildi Kocaeli'nde yapılan çete operasyonunda gözaltına alınarak İstanbul Adliyesi'ne getirilen..
Eğitim-İş, başörtülü üniversiteye girmeyi yurdun temellerine kurşun sıkmaya benzetti Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş), öğrencilerin başörtülü üniversiteye girmesini topluma, ..
Denizli İnsan Hakları Kurulu özel bakımevlerini denetledi
Denizli İnsan Hakları Kurulu özel bakımevlerini denetledi
Denizli Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin başkanlığındaki İl İnsan Hakları Kurulu, bazı kurumları ziyaret ederek denetimlerde bulundu. İnsan hakları bilincinin geliştirilmesi amacıyla eğitim ve bilgilendirme...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10