9 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

9 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İşte Dünün Sonuçları Her Salı Olduğu Gibi Dün Geccede Binbir Gecce Günün En Çok İzlenen Programı Oldu..işte SonuçlarHer Salı Olduğu Gibi Dün Geccede Binbir Gecce Günün En Çok İzlenen Programı Oldu..işte Sonuçlar
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu: Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ABD'ye Yaptığı Ziyaretiyle İlgili Olarak, "Çok Kısa Aralıklarla Başbaka..
Çağla İçin Mekan Kapattı Sosyetenin Önemli İsimlerinden İşadamı Erdal Acar, Çağla İsimli Genç ve Güzel Bir Şarkıcı İçin Mekan Kapattı..Sosyetenin Önemli İsimlerinden İşadamı Erdal Acar, Çağla İsimli Genç ve Güzel Bir Şarkıcı İçin Mekan Kapattı..
"İran'ın Gazı Kesmesi Yanlıştan Dönüş İçin Vesile Olsun" TMMOB Makina Mühendisleri Odası Başkanı Emin Koramaz, "İran'ın Doğal Gaz Sevkiyatını Kesmesinin, Enerji Politikalarında Dışa Bağımlılı..
Telsiz Kanunu'nda Değişiklik Öngören Tasarı Alt Komisyona Gönderildi Ruhsat ve Kullanma İzni Almadan Telsiz Kullananlara Uygulanacak Para Cezasının Artırılmasını ve Kara ve Deniz Ulaşım Araçl..
Finansbank'tan 120 Milyon YTL'lik Fon Belgesi İhracı Finansbank A.ş. Sentez A Tipi Fon Sepeti Fonu ve Sentez B Tipi Fon Sepeti Fonu'na Ait 50'şer Milyon YTL ve B Tipi Yüzde 100 Anapara Koruma..
CHP'li Akıncı'dan Başbakan Erdoğan'a Doğalgaz Sorusu CHP Ankara Milletvekili Zekeriya Akıncı, İran ve Rusya ile Yaşanan Doğalgaz Sorununu Meclis Gündemine Taşıdı. Akıncı Başbakan'a "Dilediği ..
Pendik'te İleri Teknoloji Parkı Kuruluyor İstanbul'un Pendik İlçesinde Bulunan ve Sabiha Gökçen Havaalanı, Otoyol, Devlet Karayolu, Deniz ve Demiryolu Ulaşımı İmkanlarından Faydalanan Bölgede..
Veliler Okul Bastı Van'da, Kerim Tuncer İlköğretim Okulu'nda Kaloriferlerin Yakılmadığını ve Okulun Pislik İçinde Olduğunu İddia Eden Bir Grup Veli Yönetimi Protesto Etti.
Tanyeli Şart Koştu Yunan Sevgilisi Alex Syroplas'a Evlilik Hazırlıkları Yapan Tanyeli, Sevgilisine Düğün Öncesinde Sünnet Olma Şartı Koyduğu İddialarına Yanıt Verdi.Yunan Sevgilisi Alex Syroplas'a Evlilik Hazırlıkları Yapan Tanyeli, Sevgilisine Düğün Öncesinde Sünnet Olma Şartı Koyduğu İddialarına Yanıt Verdi.
Ressam Alkış, 6. Kişisel Sergisini Mevlana'ya Ayırdı Askeri Yargıtay Başkanı Hakim Tuğgeneral Ahmet Alkış'ın eşi, Gülin Tuncer Alkış, 6. kişisel resim sergisini Atakule Vakıfbank Sanat Galeri..
Global Tahvilde 1 Milyar Dolarlık Artırımın Parası 15 Ocak'ta Geliyor 3 Nisan 2018 Vadeli Global Dolar Tahvilinin Artırımı İçin Jp Morgan ve Merrill Lynch Yatırım Bankalarına Verilen Yetki Ka..
Dp'nin Yeni Genel Başkanı Soylu, "Emanetçi Olduğu" İddialarına Tepki Gösterdi Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, 'Emanetçi' Olduğu Yönündeki İddialara Tepki Göstererek, "Net Ce..
Başbakan Erdoğan'dan Muhalefete Eleştiri: "Sadece Karanlığa Tükürüyorlar" Başbakan Erdoğan, Siyasetin İçinde Türkiye'nin Kalkınmasını İstemeyenler Olduğunu Savunarak, "Sadece Karanlığa Tükürü..
"Okullarda Bağlama Dersi Verilsin" Demokratik Sol Parti (DSP) İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, Alevi-bektaşi Kültürünün Önemli Değerlerinden Bağlamanın Okullarda Ders Kapsamına Alınmasın..
Kredi ve Burs Ödemeleri Bugün Yapılıyor Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan 2007-2008 Öğretim Yılında Burs veya Öğrenim Kredisi Almaya Hak Kazanan Öğrencilere Ödemeler Bugün Yapılacak..
CHP'den Hükümete "Kamulaştırma" Tepkisi CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, İzmir Efemçukuru Köylülerinin Arazilerinin Bakanlar Kurulu Kararı ile Kamulaştırılmasına Tepki Gösterdi. Topuz, "AK..
Romeo da Listede Demet Akalın Mahkemelik Olduğu Hande Yener'in 'Romeo' Şarkısını Çok Sevdiğini Söyledi..Demet Akalın Mahkemelik Olduğu Hande Yener'in 'Romeo' Şarkısını Çok Sevdiğini Söyledi..
"Alo Ödev Hattı" Ankara'nın Temelli Beldesine Bağlı Malıköy'de Bulunan, Malıköy Elektrik Santrali İlköğretim Okulu Ülke Çapında Bir İlke İmza Attı. Taşımalı Eğitim Yapılan Okulda, 1 Ocak 2008..
Bank Of America: "Çekirdek Avrupa'daki Büyüme Kaynağında Türkiye Var" Bank Of America'nın Baş Piyasa Stratejisti Joe Quinlan, Financial Times Gazetesinde Yayınlanan Makalesinde AB'nin Çekirde..
Türkiye'nin Yurtdışında 94 Büyükelçiliği 11 Daimi Temsilciliği 61 Başkonsolosluğu Var Dışişleri Bakanı Ali Babacan Türkiye'nin Yurtdışında 94 Büyükelçiliği, 11 Daimi Temsilciliği ve 61 Başkon..
Dünya Bankası 2008 Raporu: Pakistan Mısır Türkiye'den Hızlı Büyüyecek (1) Dünya Bankası'nın Yeni Yayınlanan "Küresel Ekonomik Beklentiler-gelişmekte Olan Dünyada Teknolojinin Yaygınlaşması 20..
Lınkz'den Eğlenceli Lansman! İnternet Reklam Teknolojisiyle Tanışmaya Hazır Olun.. Bu Gecce Saat 20.00'de Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanacak..İnternet Reklam Teknolojisiyle Tanışmaya Hazır Olun.. Bu Gecce Saat 20.00'de Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanacak..
Haydi Kızlar Kocaya
'Haydi Kızlar Kocaya'
Elazığ'ın Karakoçan İlçesi'ne 4 Kilometre Uzaktaki Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Yibo) Yurdunda Barınan 28 Kız Öğrenci, İlçedeki Liseye Gidebilmek İçin Her Gün Bu Mesafeyi Yürüdüklerini Belirterek İlçe Milli Eğitim...
3 Şarkı Hazırlayacaklar Eurovision Temsilcimiz 'Mor ve Ötesi' Hazırladıkları 3 Şarkı İçin Stüdyoya GirdiEurovision Temsilcimiz 'Mor ve Ötesi' Hazırladıkları 3 Şarkı İçin Stüdyoya Girdi
Şişecam'dan 56.8 Milyon YTL'lik Sermaye Artırımı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.ş. 56 Milyon 806 Bin YTL, İpek Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.ş. 22 Milyon 869 Bin YTL ve Albayrak Gayrimen..
Engellilere Eğitim Fırsatı
Engellilere Eğitim Fırsatı
Ege Üniversitesi (Eü) ve Element Eğitim Teknolojileri A.ş. Tarafından, Engellilere Mesleki Beceri Kazandırmayı Amaçlayan "Engelsiz Meslek Eğitimi Projesi" (Emep) Projesi Başlatıldı.
Tgc : "212 Hırpalandı Yok Edilmek İstendi" Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), gazetecilerin haklarını düzenleyen 212 Sayılı Yasa'nın geçen 47 yıllık süre içinde işverenlerin yasayı yok sayan..
Sultan'ın Dizisi Artık Yok Türkan Şoray ile Cihan Ünal'ın "Aşk Yeniden" Dizisi Beklenen İlgiyi Görmeyince Yayından KaldırıldıTürkan Şoray ile Cihan Ünal'ın "Aşk Yeniden" Dizisi Beklenen İlgiyi Görmeyince Yayından Kaldırıldı
Karneler E-postayla Gönderilecek
Karneler E-postayla Gönderilecek
İngiltere'de İlk ve Orta Dereceli Okullarda Yılın Belli Dönemlerinde Verilen Karnelerin, Yerini Ailelere Elektronik Postayla Gönderilen Karnelere Bırakacağı Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Gül: "Yıldönümlerini Birlik ve Beraberliği Pekiştirmek İçin Fırsat Saymalıyız" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 1. İnönü Zaferi'nin 87. Yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Zafe..
Gül'ün ABD Ziyaretine Tepkiler Muhalefet Partisi Sözcüleri ile Dış İlişkiler Uzmanları, Cumhurbaşkanı Gül'ün ABD Ziyaretini Değerlendirdi.
Her Yıl 3 Bin Çocukta Kanser Bekleniyor Kanserin Genetik Özelliğine Dikkat Çeken Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Çocuk Onkoloji Bilim Dalı Öğreti..
Kocasını Parçalayıp Tuvalete Attı ! Sorunlu Evliliğinden Bıkan Kadın, Taksi Şoförü Eşini Parçalayarak Kalıntılarını Tuvalete Attı !
Baydemir?den Pkk?ya Mesaj ?böyle Bir Acının Karşısında Duracağız?
AKP İftarına Katılacakları 'Düşkün' İlan Edilecek AKP İstanbul Milletvekili Reha Çamuroğlu'nun Girişimleriyle Düzenlenecek Olan 'Muharrem İftarı' Tartışmaları Sürüyor.
Mafya Tetikçisine Oğul İnfazı 'Annemi Kötü Yola Attı Bana Tecavüz Etti Öldürdüm'
Plazma ve Lcd Televizyonlarhakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! plazma ve Lcd Televizyonlarda Görüntüler Tüplü Tv'lerden 4-6 Kat Daha İyi. Hollywood Ünlülerinin Bu Televizyonlar Yüzünden Bıça..
Kürtçe Marşa Soruşturma Çocuk Korosunun Abd?de Katıldığı Etkinlikte Söylediği Kürtçe Marş DTP'li Başkanın Başına İş Açtı
Türkiye, Başlıca Siyasi Riskler Arasında
Türkiye, Başlıca 'Siyasi Riskler' Arasında
Eurasia Group Adlı ABD'li Danışmanlık Şirketi, 2008 Yılında Başlıca 'Siyasi Riskler' Belirledi. Grubun Saptadığı 9 Başlıca 'Siyasi Risk' Arasında ABD 1. Türkiye İse, 8. Oldu.
61. Verem Eğitim Haftası Türkiye Ulusal Verem Savaşı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Prof. Dr. Ferit Koçoğlu, Verem Hastalığının Toplum Sağlığını Tehdit Ettiğini Belirterek, "Veremin Tüm..
BBP Lideri Yazıcıoğlu: "Gül'ün ABD Ziyaretini Sağlıklı Bulmuyorum" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ziyaretini "sağlıklı" bulmadığını söyledi.
Kamer Genç: "Tek Başımayım Ama Parti Kuracağım" Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, TBMM Genel Kurulu'nda Yaptığı Çıkışlar AKP'liler Tarafından Eleştirilince İlginç Bir Yanıtla Tepki Gö..
Diyabetliler Hızla Artıyor Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları ve Nefroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Türk, Türkiye'de 1980'li Yıllarda Toplam Nüfus ..
Ödp Genel Başkanı Uras: "AKP'nin Alevi Açılımı Asimilasyon Politikası" Ödp Genel Başkanı Ufuk Uras, AKP'nin Alevi Açılımını "Alevi İşbirlikçiler Aracılığıyla Yeni Bir Alevi Asimilasyon Politi..
Bayan Vekil Harrana Verdiği Sözü Yerine Getirdi
Bayan Vekil Harran'a Verdiği Sözü Yerine Getirdi
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Harran İlçesine Kız Meslek Lisesi Yapılması Yönündeki Müracaatının Başarıyla Sonuçlandığı Müjdesini Verdi.
Epilepsi Hastalarına Yeni Umut Uluslararası Nöroteknoloji Merkezi Başkanı Prof. Dr. Metin Tulgar, Geliştirdiği Teknikle Beyin Pilinde Arıza Riskini Sıfıra İndirip, Kullanım Süresini Ömür Boyu..
Borsada Satış Baskılı Seyir İzlendi; Endeks 505 Puan Geriledi İstanbul ? İMKB Hisse Senetleri Piyasası Bugün Satış Ağrılıklı Seyir İzledi. Ulusal-100 Endeks, Günü 505 Puan ve Yüzde 0.95 Değer..
Trabzon'da Su Borusu Patladı Trabzon'un Değirmendere Mahallesi'nde Patlayan Ana Su Borusu Sokakları Göle Çevirdi. Olayda, 2 Araç ve 6 İş Yeri Zarara Uğradı. Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenle S..
"Açıklanan Maaş Düzeyleri Yanıltıcı, Memurlar Hayal Kırıklığı Yaşayacak" Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Mali Sekreteri Ferhat Şahin, Maliye Bakanlığı'nın Açıkladığı Ocak Ayı Memur Maaşl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10