8 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

8 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DP Kütahya İl Başkanı Palangalı: 'Yeni kadro Türkiyenin sorunlarını çözecek'
DP Kütahya İl Başkanı Palangalı: "Yeni kadro Türkiye'nin sorunlarını çözecek"
Demokrat Parti (DP) Kütahya İl Başkanı Atila Palangalı, 7 Ocak tarihinin DP'nin kuruluş yıldönümü olduğunu hatırlatarak, "Bu tarihten bir gün önce yapılan kongredeki coşku da göstermiştir ki 62 yıl önce başlayan büyük...
Şanlıurfada 12 bin aileye kömür yardımı yapıldı
Şanlıurfa'da 12 bin aileye kömür yardımı yapıldı
Muhtaç ailelere dağıtılmak üzere Şanlıurfa'ya gönderilen yakacak yardımı, Şanlıurfa Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hak sahiplerine dağıtılıyor.
Adıyaman'da kuduz paniği Adıyaman'ın Sincik ilçesinde kuduz nedeniyle bir köy karantinaya alındı.
Gidin de O Mektupları Görün! Sunay Akın, Çarpıcı Bir Gerçeği Ortaya Koydu. Akın?ın Tepkisi Fazıl Say?ı Eleştiren Meslektaşlarınaydı...
'Nikahtan Önce Olmaz!' Evlilik Arefesindeki Pınar Altuğ'dan Çarpıcı Açıklama: 'Yağmur Baba Olmak İstiyor Ama..'
50 Bin Dolarlık Yüzük! Ceyla Gölcüklü ile Zengin ve 'Çıtır' Sevgilisi Zeki Tanyeri'nin Arasına Kara Kedi Girmişti Ama...
Vitrine Bakarken Vuruldu Biri Ayakkabı Mağazasının Vitrinine Bakıyordu; Diğeri Oradan Geçiyordu... Bu İki Vatandaş, Bir Tabancadan Çıkan Mermiyle Vuruldu!
Benzin 4 YTL Olacak! Petrolün Yükselmesi, Dünyanın En Pahalı Benzinini Kullanan Türkiye?de Kötü Senaryoları Gündeme Getirdi. İşte Konuşulanlar
Flaş! PKK Sığınağında Cephane! 600 Kg Amonyum Nitrat Ele Geçirildi
13 Kaçak Türk Karasularına Bırakıldı Sahil Güvenlik Komutanlığı, Yunanistan Sahil Güvenlik Ekiplerinin Moritanya Uyruklu Olduğunu Beyan Eden 13 Yasa Dışı Göçmeni Türkiye Karasularına Bıraktığ..
Kaymakam, tarladan topladığı öğrencilere eğlence düzenledi
Kaymakam, tarladan topladığı öğrencilere eğlence düzenledi
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde köy kapı kapı dolaşıp aileleri ikna ederek kız öğrencilerin okumasını sağlayan Kaymakam Tuncay Sonel, öğrencilere eğlence programı düzenledi.
Şehit Aileleri Avukatından Başbakan'a Tepki: "Başbakan Hukuk Bilmiyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Parti'sinin TBMM Grup Toplantısında, Abdullah Öcala'a 'Sayın' Dediği İçin Kartal 2. Su..
Optik Sektörü Gereken Önemi Görmediğinden Şikayetçi Toplantıya Katılan, Türkiye Gözlük Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dibi, Yerli Gözlük Sanayisinin Giderek Yok Olduğu, Fa..
Kadın İstihdamı Yasa Taslağına Kagider Tepki Gösterdi İstanbul - Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (Kagider) Başkanı Gülseren Onanç, Kadınların İstihdama Katılması Önünde Çok Ciddi Bir Engel..
Hsbc'den 'Advantage' ile Facebook'ta "Avantaj Toplamaca" İstanbul - Hsbc, Advantage Kredi Kartı ile Facebook'ta "Avantaj Toplamaca" Uygulaması Başlattı. hsbc'den Yapılan Yazılı Açıklamaya G..
Ses: "Etik Kurullarında Din Adamı Görevlendirilmesi Çağ Dışı" Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) tıbbi klinik araştırmalar etik kurullarında ilk kez din adamının yer alacak ol..
Tüsiad Genç Hukukçuları Özgün Çalışmalara Teşvik Ediyor İstanbul - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad), Kamuoyunda Hukuk Devleti Bilincinin Güçlendirilmesine Katkı Sağlamak ve Ge..
CHP'li Mengü: Sabah-atv İhalesindeki Şaibeler Hala Kalkmadı CHP Manisa Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Şahin Mengü, TMSF'nin Kamu Alacaklarını Tahsil Etmek İçin El Koyduğu Sabah-atv G..
DTP Grup Başkanı Türk'ten Başbakana: Diyarbakır'daki Bombalı Saldırı Üzerinden Siyaset Yapıyor DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, Başbakan Erdoğan'ın Partisinin Grup Toplantısındaki Sözlerine Cevap..
Her 4 Saniyede Bir Kişi Tüberküloza Yakalanıyor!
Her 4 Saniyede Bir Kişi Tüberküloza Yakalanıyor!
İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Ali Kadri Çırak, 'Dünyada Yaklaşık 9 Milyon Yeni Tüberküloz Hastası Bulunuyor.
Bakan Şahin, 301. Madde Düzenlemesinin Bu Hafta Meclis'e Verilmesinin İyi Olacağını Söyledi Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, TCK'nın 301. Maddesiyle İlgili Düzenlemenin Milletvekillerinin Tekl..
Türkiye Hem Çok Sevilen Hem Çok Şikayet Edilen
Türkiye Hem Çok Sevilen Hem Çok Şikayet Edilen
Almanya'da 'Urlaub Perfekt' Dergisinin Yaptığı Araştırmaya Göre, Türkiye, '2008 Yılının En Trend Ülkesi' Sıralamasında İkinci Olurken, 'En Çok Şikayet Edilen Ülkeler' Arasında da Şaşırtmadı.
Konaktan Daireye Ünlü Sanatçı Hülya Avşar, Oturduğu Konaktan Küçük Bir Daireye Taşınma Kararı Aldı..Ünlü Sanatçı Hülya Avşar, Oturduğu Konaktan Küçük Bir Daireye Taşınma Kararı Aldı..
Tüsiad: "Finansal Kiralamada Kdv Artışı Geri Alınmalıdır" Tüsiad Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Yalçındağ, Finansal Kiralama İşlemlerinde Uygulanan Kdv Oranının Yüzde 1'den Yüzde 18'e Çıkarıl..
Albayrak Gyo Halka Arz İçin SPK'ya Başvurdu Albayrak Grubu Bünyesinde Faaliyet Gösteren Albayrak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Hisselerinin Yüzde 49'luk Bölümünü Halka Arz Etmek Üzere Sermay..
DSP Lideri Sezer: "Ulusal Tarım Reformuna İhtiyaç Var" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Türkiye'de Ulusal Bir Tarım Reformuna İhtiyaç Olduğunu Belirterek, "Ülkemizin Stratejik Beklentilerine Uyg..
DTP'li Kaplan'dan "Tacize Hapis Cezası İçin" Kanun Teklifi DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Yılbaşı Gecesi Kutlamalarında İstanbul Taksim'de Meydana Gelen Taciz Olayını Gündeme Getirerek..
Bes'ten YÖK Başkanı'na Destek Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, "YÖK Başkanı'nın üniversitelerin paralı olması önerisi tartışılmaya ve düşünmeye değerdedir" dedi..
Emniyet Müdürü Ünsal: "Basını fişleme tehdidinde bulunmadım" Sakarya Emniyet Müdürü Faruk Ünsal, basına yönelik fişleme veya başka bir şekilde tehditte bulunmadığını söyledi.
Bakan Şahin: "301'de sorun kalmadı, teklif bu hafta verilebilir" Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, TCK'nın 301. maddesine ilişkin teklifin bir an önce TBMM Başkanlığına verilmesinde hiç bir sor..
Batman şehir merkezine yılın ilk karı yağdı
Batman şehir merkezine yılın ilk karı yağdı
Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Batman kırsalının yanı sıra kent merkezinde de etkisini göstermeye başladı.
Söke'de 2007 yılında bin 995 bebek dünyaya geldi Aydın'ın Söke ilçesinde, 2007 yılında bin 995 bebek dünyaya gelirken 606 kişi vefat etti.
Rüşvetle Mücadele Çalışma Grubu toplantısı yapıldı Yabancı Kamu Görevlilerine Verilen Rüşvetin Önlenmesine İlişkin OECD Sözleşmesi'nin Türkiye tarafından uygulanmasına ilişkin bazı eksiklikle..
Üftade İlköğretim öğrencileri yarıyıl tatilini İngiltere'de geçirecek Uşak Özel Üftade İlköğretim Okulu öğrencileri, yarıyıl tatilini daha verimli geçirmek, öğrendikleri İngilizceyi günlük ha..
ASKİ: "Fatura ödeme merkezleri ile anlaşmamız yok" Adana Büyükşehir belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Bayram Merdan, hiçbir fatura ödeme merkezi ile anlaşmaları olmadı..
Osmaniye Valisi Kemelek: 'İlimizde hayatını kanunsuzluk üzerine kuran aileler var'
Osmaniye Valisi Kemelek: "İlimizde hayatını kanunsuzluk üzerine kuran aileler var"
Osmaniye Valisi Zübeyir Kemelek, hayatını kanunsuzluk üzerine kuran ailelerin olduğunu söyledi. Bu ailelere ıslah olma çağrısında bulunan Vali Kemelek, kimsenin şehrin huzurunu bozmaya hakkının olamadığını kaydetti.
Uşak Belediyesi okul kantin ve tuvaletlerini denetledi Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okulların kantin ve tuvaletlerini denetledi. 60 okuldaki denetimlerde 48 okulun kantin işletm..
Ardeşen Belediyesi logosunu yeniledi
Ardeşen Belediyesi logosunu yeniledi
Ardeşen Belediyesi, 13 yıldır kullandığı logosunu yeniledi. Belediyenin yeni logosunda deniz, Kaçkar Dağları ve atmaca yer alırken, yeşilin bütün tonlarının görüldüğü ilçede olduğu gibi logoda da yeşilin farklı renkleri...
Görevliyi telefona çağırıp PTT şubesini soymaya çalıştılar
Görevliyi telefona çağırıp PTT şubesini soymaya çalıştılar
Burdur'da PTT'nin Müze Şubesi'ne dolandırıcılık girişiminde bulunuldu.
Rize Belediye Başkanı Bakırcı: 'En iyi hizmet sunan üçüncü belediye seçilmek mutluluk verici'
Rize Belediye Başkanı Bakırcı: "En iyi hizmet sunan üçüncü belediye seçilmek mutluluk verici"
Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, ekonomik sıkıntılara rağmen ülke genelinde yapılan araştırmada en iyi hizmet sunan üçüncü belediye seçilmenin mutluluk verici olduğunu söyledi.
Malatya Emniyet Müdürü Kahya: 'Kundaklama olayının siyasi bir boyutu yok'
Malatya Emniyet Müdürü Kahya: "Kundaklama olayının siyasi bir boyutu yok"
Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Malatya'da meydana gelen son kundaklama olayının siyasi bir boyutunun olmadığını söyledi.
2007'de yabancılarla evlenen Türk kızlarının sayısı arttı Muğla'nın Fethiye ilçesinde yabancılarla evlenen Türk kızlarının sayısında geçen yıla oranla artış yaşandı. Türklerle evlenen yabancı..
HSBC Bank müdürü cinayeti ile ilgili davaya devam edildi
HSBC Bank müdürü cinayeti ile ilgili davaya devam edildi
HSBC Bankası Adapazarı Şube Müdürü Selim Tokdemir'in (42) öldürülmesi ile ilgili görülen duruşmada, cinayetin azmettiricisi olduğu öne sürülen Bülent Bal'ın yargılanmasına devam edildi.
Banka Veznedarı, Hesaplardan 600 Bin YTL Çektiği İddiasıyla Gözaltında İstanbul - Sahte Kimlik ve İmza Taklidiyle Müşteri Hesaplarından 600 Bin YTL Çekildiği İddiasına İlişkin Bir Banka Vezne..
Çin, İlk Uzay Uçuşunu Yapmayı Planlıyor Ankara - Çin, Bu Yıl 3. İnsanlı Uzay Uçuşunu ve İlk Uzay Yürüyüşünü Yapmayı Planlıyor. resmi Şinhua Ajansının Haberine Göre, Ulusal Savunma için Bilim..
'Literatürde Yok' Diye Keklik Çiftliğine Kredi Alamıyorlar Keklik Üreticiliğinde İlk Ruhsatın Sahibi Barut, Düşük Faizli Hayvancılık Kredisi Alamamaktan Yakınıyor. Size Tanıtacağımız Veterine..
Rehn: Sırbistan, Savaş Suçları Mahkemesiyle İşbirliğine Gitmeli Brdo - AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Avrupa Birliği'nin Belgrad'la Anlaşma İmzalaması İçin, Sırbistan'ı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10