8 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

8 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üniversite Kurmak Kolaylaşıyor
Üniversite Kurmak Kolaylaşıyor
AK Parti Muğla Milletvekili Yüksel Özden, Yeni Üniversitelerin Kuruluşunda Fen-edebiyat Fakültesi Bulunma Zorunluluğunun Kaldırılmasını Öngören Kanun Teklifini TBMM Başkanlığına Sundu.
Beyaz Saray, İran'ı Uyardı Beyaz Saray, Tahran Yönetiminin İran Teknelerinin Hürmüz Boğazında Amerikan Donanmasına Ait Gemilerle Karşı Karşıya Gelmesini "Normal", Sıradan Bir Olay Olarak Nite..
Alanya Sahilinde Flamingo Şaşkınlığı
Alanya Sahilinde Flamingo Şaşkınlığı
Yolunu Şaşırarak Antalya'nın Alanya İlçesi Damlataş Sahiline Gelen Bir Flamingo, Herkesi Şaşırttı.
Obama Kenyalı Muhalif Lider Odinga'nın Kuzeni Kenya'daki Başkanlık Seçimlerini Kıl Payı Kaçıran Muhalif Lider Raila Odinga, ABD'de Bu Yıl Yapılacak Başkanlık Seçimlerinin Favori Adaylarından ..
Fethiyede Kedi ve Köpeğin Örnek Dostluğu
Fethiye'de Kedi ve Köpeğin Örnek Dostluğu
Fethiye'de Kediye Annelik Yapan Köpek, Görenleri Şaşırtıyor.
Nabucco-Boru Hattı için Ayrıntılı Teknik Planlama Başladı Nabucco Doğalgaz Boru Hattının Planlanması ve İnşası için Uluslararası Bir Ortaklık Şeklinde Kurulmuş Olan Nabucco Gas Pipeline Inter..
'Biz Eskiden Bu evlerde Yaşardık' Abd?li Bürokratın Sorusunu, Kayserili Gül Yanıtladı
PKK Ortak Düşman ABD Başkanı George Bush'un Resmi Davetlisi Olarak Washigton'da Bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beyaz Saray'da Başkan Bush ile Görüştü.
Tpao, Akaryakıt Dağıtım İşine Geri Döndü Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (Tpao), Alt Şirketi Tpıc Kanalı ile Tp Petrol Dağıtım Limited Şirketi'ni Kurarak Akaryakıt Dağıtım İşine Geri Dönd..
Kik Başkanı Gül: "Şikayet Hakkı Rant Aracı Olmaktan Çıkarılacak" Kamu İhale Kurumu Başkanı Hasan Gül, Hayata Geçirilecek Düzenlemeyle İhalelere Yönelik Şikayet Hakkının, Rant Aracı Olarak Kul..
Gül-bush Görüşmesi Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ABD Başkanı George W. Bush ile Beyaz Saray'da Yaptığı Görüşme Sona Erdi.
Olgun Çelik firması meslek lisesine bilgisayar laboratuarı kurdu Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim yapan Olgun Çelik, Manisa Endüstri Meslek Lisesi'ne bilgisayar laboratuarı kurdu. Ok..
301le İlgili Bakanlar Arasında Tezat Yok
301'le İlgili 'Bakanlar Arasında Tezat Yok'
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Meclis Gündemine Getirilmesi Beklenen 301. Maddeyle İlgili Hükümette Görüş Ayrılığı Olduğu Yönündeki İddialara 'Bakanlar Arasında Tezat Yok' Karşılığını Verdi.
Başkalede PKK sığınağı bulundu
Başkale'de PKK sığınağı bulundu
Van'ın Başkale ilçesi kırsalında gerçekleştirilen bir operasyonda, PKK terör örgütüne ait bir sığınak ortaya çıkarıldı.
Bakan Şahin'den Taksim'deki Taciz Görüntüleriyle İlgili Değerlendirmeler Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Taksim'de Yaşanan Taciz Görüntülerinin, Seyreden Her Vicdan Sahibini Rahatsız Ettiğini..
ABD Başkanı Bush: "PKK Ortak Düşmanımız" ABD Başkanı Bush, PKK'nın Türkiye, Irak ve ABD'nin Ortak Düşmanı Olduğunu Belirtti. Bush, "Terör Örgütlerine Karşı Mücadelede Ortak Bir Düşmanız Var, ..
Denizlide 14 kuaföre kanuni işlem uygulandı
Denizli'de 14 kuaföre kanuni işlem uygulandı
Denizli Belediyesi, 25 kuaför ve güzellik merkezini denetledi. İstenen şartları taşımayan 14 işyeri hakkında kanuni işlem yapıldı.
Gaziantep'te en çok su tasarrufu yapan okul ödüllendirilecek Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ), ilköğretim çağındaki çocuklara su tasarrufu ve çevre bilinci k..
Alman bayan Müslüman olarak Ayşe ismini aldı
Alman bayan Müslüman olarak Ayşe ismini aldı
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan Alman Lachnit Geb Castor, 1,5 yıl önce evlendiği Türk eşinden etkilenerek Müslüman oldu. 38 yaşında İslam'ı seçen Castor, Ayşe ismini aldı.
Antalya balıkçı barınağına kavuşuyor Yıllardır sürüncemede kalan Antalya Balıkçı Barınağı projesi hayata geçiyor. Balıkçı barınağı yapımı ile ilgili hukuki hazırlıklarını tamamlayan Antalya B..
Eşini Darp Eden Şahsa Hastanede Çalışma Cezası Samsun'da Eşini Darp Ettiği İçin Hapis Cezasına Çarptırılan Şahsın Cezası, Denetimli Serbestlik Yasası Kapsamında 35 Gün Hastanede Çalışma Cezas..
Gül: PKKya Karşı İşbirliğini Teyit Ettik
Gül: PKK'ya Karşı İşbirliğini Teyit Ettik
Cumhurbaşkanı Gül Bush ile Bugün Yaptıkları Görüşmede Ortak Düşman PKK'ya Karşı İşbirliğinden Duydukları Memnuyeti Dile Getirdiklerini Belirterek, 'Bunun Devam Edeceğini Bir Kez Daha Teyit Ettik' Dedi
Benazir Butto'nun Kitabı 12 Ocakta ABD'de Piyasada Pakistan'ın Ravalpindi Kentinde 27 Aralıkta Uğradığı Saldırı Sonucu Hayatını Yitiren Eski Başbakan Benazir Butto'nun Kaleme Aldığı Kitap, AB..
Diyarbakır Kışa Hazırlıksız Yakalandı
Diyarbakır Kışa Hazırlıksız Yakalandı
Diyarbakır'da Kar Yağışı Sonrası Yollarda Yaşanan Buzlanma Nedeniyle 50'den Fazla Trafik Kazası Meydana Gelirken, Kazalarda 33 Kişi Yaralandı.
Ergiad yönetimi nezaket ziyaretlerinde bulundu
Ergiad yönetimi nezaket ziyaretlerinde bulundu
Erzurum Genç İşadamları Derneği (Ergiad) Yönetim Kurulu, Zaman Gazetesi Erzurum Bölge Temsilciği ile ETSO'ya nezaket ziyaretinde bulundu.
GAPGİAD: "Basın çalışanları, geçmişten gelen sorunlarla bayram karşılıyor" Gaziantep Paylaşımcı Genç İşadamları Derneği (GAPGİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Gürkan Bayram, basın ç..
Gül-Bush Ortak Basın Toplantısı
Gül-Bush Ortak Basın Toplantısı
ABD Başkanı George W. Bush ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Oval Ofis'teki Görüşmeleri Sona Erdi. İkili, Görüşmenin Ardından Bir Basın Açıklaması Yaptı.
Lübnan'da BM Barış Gücü Aracına Saldırı: 2 Yaralı Lübnan'da Görev Yapan BM Barış Gücü (Unıfıl) Aracına Yapılan Saldırıda 2 İrlanda Askeri Yaralandı.
Milli Savunma Bakanı Gönül'ün Sudan Temasları Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve Beraberindeki Heyet, Sudan Savunma Bakanı General Abdel Rahim Muhammed Hüseyin ile Birlikte Nil Nehri Turu Ya..
Karaman Belediye Başkanı Yusuf Alboğaya 2 Yıl Hapis Cezası
Karaman Belediye Başkanı Yusuf Alboğa'ya 2 Yıl Hapis Cezası
Zonguldak İl Merkezine Bağlı Karaman Belediyesi Başkanı Yusuf Alboğa, Kızının da Aralarında Bulunduğu 3 Kişiyi Usulsüz İşe Yerleştirdiği Gerekçesiyle 2 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Beyoğlu'nda PTT Müdürlüğü Soyuldu Halıcıoğlu PTT Merkez Müdürlüğü, Silahlı ve Maskeli Kişilerce Soyuldu.
Vali Harput'tan Bursalı işadamlarına moral ıÜüDemirtaş Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Parlamış ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz gü..
AKÜ, üniversitede yolsuzluk haberini yalanladı Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), bazı gazete ve internet sitelerinde yer alan 'Üniversite'de yolsuzluk' haberini yalanladı.
Kerkük'te ABD Konvoyuna Bombalı Saldırı: 1 Ölü, 3 Yaralı Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük'te, Akşam Saatlerinde ABD Askerini Hedef Alan Bombalı Saldırıda 1 Asker Öldü, 3 Asker de Yaralandı.
Ispartada silah ticareti yapan 13 kişi gözaltına alındı
Isparta'da silah ticareti yapan 13 kişi gözaltına alındı
Isparta'da silah ve mermi ticareti yaptıkları iddiası ile 13 kişi yakalanarak gözaltına aldındı.
Afyonkarahisar'da bıçaklanarak öldürülen bir erkek cesedi bulundu Afyonkarahisar'da kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından bıçaklanarak öldürülen bir erkek cesedi bulundu.
Yalçın Özer Kabri Başında Anıldı Geçirdiği Beyin Kanaması Sonucu 8 Ocak 2002 Tarihinde Hayatını Kaybeden Türkiye Gazetesi'nin Eski Başyazarlarından Yalçın Özer, Kabri Başında Anıldı.
Kullandığı Eşyalar Satıldı Singapur'daki Bir Gösteri Maçı İçin, Rus Tenisçi Maria Sharapova'yı Kral Dairesinde Ağırlayan Fullerton Oteli Yetkilileri, Maria'nın Kullandığı Mayo, Terlik, Yastık..Singapur'daki Bir Gösteri Maçı İçin, Rus Tenisçi Maria Sharapova'yı Kral Dairesinde Ağırlayan Fullerton Oteli Yetkilileri, Maria'nın Kullandığı Mayo, Terlik, Yastık ve Nevresim Takımını Açık Artırmayla Satılacağını Açıkladı.
Cumhurbaşkanı Gül, Beyaz Saray'da/ Gül Cheney'den Sonra Bush'la Görüşecek Washington - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Resmi Ziyaret Gerçekleştirdiği ABD'de Beyaz Saray'a Geldi. Gül, ABD Başkanı ..
Hacıfettahoğlu toprağa verildi Trabzon'un Vakfıkebir ilçesi Taka gazetesi Vakfıkebir haber sorumlusu Tuncay Hacıfettahoğlu'nun annesi Ayşe Hacıfettahoğlu (63) toprağa verildi.
Gölde kaçak avlanan avcılar yakalandı Isparta'nın Senirkent ilçesinde kayıkla avlanan avcılar yakalandı.
PKK Özür Diledi Terör Örgütünün Elebaşlarından Bozan Tekin, 6 Kişinin Yaşamını Yitirmesine Neden Olan Kanlı Eylem için Halktan Özür Diledi
Osmaniye'de tren kazası: 1 ölü Osmaniye'de meydana gelen tren kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Diyarbakır'daki Bombalı Saldırıyla İlgili 7 Kişi Gözaltında Ankara - İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Diyarbakır'daki Patlamanın Ardından Başlatılan Soruşturmada Ciddi Bir Sonuca Doğru Ulaşıldığ..
Malki 'Çakalı' Önce Beraat Eden Sonra Ömür Boyu Hapse Çarptırılan Mücahit Çakal Ortadan Kayboldu
Özince: Leasingde Yaşanan Kdv Artışı Büyük Bir Sürpriz Trabzon - Bankalar Birliği Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Leasingde Yaşanan Kdv Oranı Artışının Büyük Bir Sürpriz Oldu..
pkk Sığınağında Cephane! 600 Kg Amonyum Nitrat Ele Geçirildi
Antik şehir Sidedeki Bizans Hastanesi, Almanyada hastane huzurevi birlikteliğine model olacak
Antik şehir Side'deki Bizans Hastanesi, Almanya'da hastane huzurevi birlikteliğine model olacak
Antalya'nın Manavgat ilçesi Side beldesinde M.S. 6'ncı yüzyılda kalma Bizans Hastanesi'nin üst katının tedavi merkezi, alt katının huzurevi olması Almanların Berlin'de yapacağı hastaneye model oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10