7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Migros'ta Teklifler Bu Hafta Bekleniyor Türkiye'nin En Büyük Perakende Zinciri Migros'un Satış Sürecinde Adım Adım Sona Yaklaşılıyor. Borsa Analistleri, Migros'un Satışı için Bilgi Odasının 3..
Yılbaşında Kredi Kartlarıyla 557 Milyon YTL Harcadık Bankalararası Kart Merkezi (Bkm), Yılbaşı ve Öncesindeki Güne Denk Gelen 30 ve 31 Aralık Günlerinde, Kredi Kartlarıyla 5 Milyon 801 Bin 64..
Koza Altın Halka Arz için SPK'ya Başvurdu Koza Altın İşletmeleri Aş 21 Milyon 931 Bin 75 YTL Nominal Değerli Payların Halka Arzedilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu'na Başvurdu. Türkiye'deki ..
ABD Ekonomisinin Etkisi Sürecek Ne Oldu borsa: Hisseler Yılın İlk Haftasında Yüzde 5.69 Oranında Değer Yitirdi. Dünya Borsaları, ABD Verilerine Kilitlenen Piyasada, Son Dönemde Gelen Olumsuz ..
A-Kapital, Dennis Cox ile Ekonomideki Güveni Tartışacak A-Kapital Denetim ve Danışmanlık, Londra Merkezli Risk Reward Limited Şirketi'nin Ceo'su ve Dünyaca Ünlü Risk Yönetimi Uzmanı Dennis Co..
Daimlerchrysler Finansman'ın Ünvanı Değişti Daimlerchrysler Ag'nin 3 Ağustos 2007 Tarihinde Chyrsler Grubu Hisselerinin Yüzde 80.1'i ile Nafta Ülkelerinde Chrysler Grubu Ürünlere Yönelik Fina..
Anadolubank'ta Hedef, 2008'de Yüzde 45'lik Büyümeye Ulaşmak İstanbul - Anadolubank Genel Müdürü Gökhan Günay, Anadolubank'ın Bu Yıl Büyüme Hedefini Yüzde 45 Olarak Belirlediğini Söyledi. Geçe..
Telekom ve Patent-Marka Vekilleri Meclisi Kuruldu Ankara - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bünyesinde Türkiye Telekomünikasyon Meclisi ve Türkiye Patent, Marka Vekilleri Meclisi Kur..
AB Çin Kotasını Kaldırdı, Türkiye Tekstil İhracatında Zorlanacak İstanbul - Avrupa Birliği (AB), Tekstil, Konfeksiyon, Ürünlerinde Çin'e Uyguladığı Kota Uygulamasını 1 Ocak 2008 İtibarıyla Ka..
Emisyon Hacmi, Cuma Günü 426.4 Milyon YTL Arttı Ankara - Emisyon Hacmi, 4 Ocak Cuma Günü 426 Milyon 453,2 Bin YTL Artarak 26 Milyar 876 Milyon 389,5 Bin YTL Oldu. merkez Bankası Verilerine G..
AKP Milletvekili Adayı Müsteşar Yardımcısı Oldu 22 Temmuz Seçimlerinde Kahramanmaraş AKP Milletvekili Aday Adayı Olan Abdussamet Arslan, MEB Müsteşar Yardımcısı Oldu.
Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörle mücadele çerçevesinde yürüttüğü etkin mücadele sonucu Kuzey Irak'ta büyük darbe yiyen PKK'lılar teslim olmaya devam ediy..
Gül, ABD'ye Gitti: Türk-Amerikan İlişkileri Yeni Boyut Kazandı Ankara - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Geçmişte Geleneksel Olarak Savunma ve Güvenlik Eksininde Gelişen Türk-Amerikan İlişkilerini..
İstihdam Paketi Bakanlar Kurulu'na Geliyor, Gözler Hazine ve Maliye'de Ankara - Genel Seçimler Öncesinde Hazırlıklarına Başlandığı Açıklanan ve Hükümetin İşsizlikle Mücadele için En Önemli Un..
Tarımda Mekanizasyona Darbe İzmir - Maliye Bakanlığı'nın Yaptığı Son Düzenlemeyle Leasinge (Finansal Kiralama) Konu Olan Mallarda Kdv Oranının Yüzde 1'den Yüzde 18'e Çıkarılması Tarım Makinel..
Ülker, Kellogs'u Üretecek Ama 'Special' Yazamayacak Roma - Ülker, Diyet Pazarına Yönelik Almanya'dan İthal Ettiği "Kelloggs Special K" Adlı Ürüne, Üretim İzni Almak için Gittiği Tarım Bakanlı..
Güney Kore'de Depoda Yangın: 7 Ölü, 10 Yaralı Güney Kore'nin Başkenti Seul'de Bir Depoda Çıkan Yangında 7 Kişi Öldü, 10 Kişi Yaralandı.
Gülün ABD Gezisi Neyin Göstergesi?
Gül'ün ABD Gezisi Neyin Göstergesi?
İngiliz Basını, 'Abdullah Gül'ün ABD Gezisi Neyin Göstergesi?' Sorusunu Sordu ve Yanıtını Yine Kendisi Verdi. İşte Dünya Medyasına Göre, Gül-Bush Zirvesi...
Diyarbakır Valisi Mutlu: "Bu tür eylemlerle güç ispatı yapılmaz; bu, vahşetin ispatıdır" Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain saldırıyla ilgili,..
Yurtta kış: Muş Belediyesi kar temizleme çalışmalarını yoğunlaştırdı
Yurtta kış: Muş Belediyesi kar temizleme çalışmalarını yoğunlaştırdı
Karın aniden bastırması sonucu Muş beyazlara büründü, belediye ekipleri de yoğun bir şekilde kar temizliğine başladı.
Öğretmenler Donmaktan Son Anda Kurtarıldı
Öğretmenler Donmaktan Son Anda Kurtarıldı
Muş'un Bilek ve Ağartı Köylerine Giderken Yolda Kalan 7 Öğretmen ve Bir Köylü Donmaktan Son Anda Kurtarıldı.
Manisalı sağlık memuru, Van'da sobadan zehirlenerek hayatını kaybetti Van'ın Bostaniçi beldesi Sağlık Ocağı'ndaki görevli sağlık memuru Mehmet İnci, soba gazından zehirlenerek hayatını kaybet..
Diyarbakır'ın Daha Ödenecek 100 Milyon YTL Terör Tazminatı Var Diyarbakir - 2004 Yılında Yürürlüğe Giren 5233 Sayılı Yasa ile Terör Mağdurlarının Zararlarını Devletin Karşılamasına Yönelik Uy..
Hukukçulardan, Elektrik Özelleştirme Sözleşmeler 'Şeffaf Olsun' Uyarısı Ankara - Enerji Mevzuatındaki Boşluklar Nedeni ile Milyar Dolarlık Tahkim Davaları ile Karşı Karşıya Kalan Enerji ve Ta..
Akkariyer, 275 Kişiye Sağlıkta İş Sağlayacak İstanbul - Sağlık Sektöründe Hizmet Veren İlk İnsan Kaynakları Şirketi Olan Akkariyer Danışmanlık, 2008 Yılında 250 İla 275 Kişiye İş Sağlamayı He..
Gentleman Dergisi'nde Ersin Özince ile Çok Özel Ropörtaj / Bankacılığın Zirvesinde Bir Doğa Aşığı İstanbul - Gentleman Dergisi, Ocak Sayısında Kapağına Özel Bir Konuğu, Ersin Özince'yi Taşıdı..
Sarıkamış Şehitleri için Yürüdüler Birinci Dünya Savaşı Sırasında Sarıkamış'ta Donarak Hayatını Kaybeden Askerler, Sarıkamış'ta Törenlerle Anıldı. Facianın 93'üncü Yıldönümü Dolayısıyla Düzen..
İstanbul'a Teknoloji Parkları Kurulacak TBMM İçişleri Komisyonu İstanbul'un 2010 Avrupa Kültür Başkenti Olmasına Yönelik Hazırlıklar Kapsamında Çarşamba Günü Pendik Kentsel Dönüşüm ve İleri T..
Egekons'tan Bomba Etkisizleştirme Kutusu İzmir - İzmir'de Faaliyet Gösteren Egekons, Bombaların Çevreye Tehlike Oluşturmadan Güvenli Şekilde İmha Edilmesini Sağlayan Bomba Etkisizleştirme Kut..
Müsiad 28. Şubesini Hatay'da Açtı Hatay - 28. Şubesini Hatay'da Açan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Bu Yıl İçinde 30 Şubeye Ulaşacak. Müsiad'ın Hatay Şubesi Düzenlenen Tören..
Alkoliklerin Maaşı Eşlere Yargıtay 3. Hukuk Dairesi, Alkolik, Kumarbaz ve Kötü Yaşam Tarzı Olan Eşlerin Maşanın Evin İdaresini Üstlenecek Eşe Verilebileceğine Karar Verdi. Susurluk Aile Mahke..
Halman'ın ABD 'Devrim'i Talat Halman"ın "Rapture And Revolution" (Vecd ve Devrim) Adını Taşıyan Kitabı ABD"de Syracuse University Press Tarafından Yayımlandı.
Van'da gözaltına alınan Hizbullah üyeleri sağlık kontrolünden geçirildi Van'da terör örgütü Hizbullah'a yönelik yapılan operasyonda gözaltına 37 kişi, sabahın erken saatlerinde Van Devlet Has..
Son Kale Savaşları 2009?da Yapılacak Yerel Seçimlerin Hazırlığı Bu Yıldan Başladı.
Tarihte Yarın Tarihte 8 Ocak'ta Meydana Gelen ve Önemli Sayılan Olayların Kronolojik Sıralaması Şöyle:
Dünya Büyük Jürisi, "Ekonominin Şeref Kürsüsü"nü Belirledi İstanbul - İş Dünyasının Lider Gazetesi Dünya'nın Geleneksel Anketiyle Yılın En Başırılı Kişi ve Kuruluşları Ekonominin Şeref Kürsüs..
Koza Altın, Halka Arz için SPK'ya Başvurdu İstanbul - Koza Altın, Halka Açılmak için SPK'ya Başvurdu. spk Haftalık Bülteni'ne Göre, Şirket, 21 Milyon 931 Bin 75 YTL Tutarındaki Hisse Senetler..
Sabancı ve Carrefour, Migros'tan Vazgeçti İstanbul - Sabancı Holding ve Carrefour, Migros için Teklif Vermeme Kararı Aldı. sabancı Holding'den İMKB'ye Yapılan Açıklamada, "Şirketimiz ve Carre..
THY, Motor Bakım Onarım Merkezi Kuracak/ Pratt & Whitney ile Anlaşma İmzalayacak İstanbul - THY Teknik A.ş ile Pratt & Whitney Arasında İstanbul'da Uluslararası Bir Motor Bakım Onarım Merkezi..
Yabancılar, Türkiye'de Üniversite Kurmak için Sıraya Girdi Yatırımcılar için Cazibe Merkezi Olan Türkiye, Yabancı Ortaklı Üniversitelere Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor. Fransa'nın Galatasa..
Borsa Haftaya 52.261,88 Puandan Başladı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Cuma Günü İkinci Seans Kapanışına Göre 268,00 Puan Azalarak 52.261,88 Puan Seviyesinde Açıldı. Hisse Senetleri, B..
Gül: Türk-Amerikan İlişkileri Yeni Boyut Kazandı/ "Bush'la Terörizmle Mücadelede Görüş Alışverişinde Bulunacağız" Ankara - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Geçmişte Geleneksel Olarak Savunma ve Gü..
Radyoloji Çalışanları Risk Altında
Radyoloji Çalışanları Risk Altında
Radyoloji Teknisyen ve Teknikerleriyle Yapılan Bir Araştırma, Hükümetin Çalışma Saatlerini 5 Saatten 9 Saate Çıkarmak İstediği Radyoloji Teknisyenlerinin Çalışma Koşullarını Ortaya Koydu.
Türkiye, Bugün Yeni Bir Yağışlı Havanın Etkisine Girecek Ankara - Türkiye, Bugün Balkanlar Üzerinden Gelecek Yeni Bir Yağışlı Havanın Etkisine Girecek. meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Yapıl..
Çapalar?ı Nişan Heyecanı Sardı Sosyetenin Ünlülerinden Çapa Ailesini Nişan Heyecanı Sardı
Ersoy'dan 2 Bin YTL bahşiş Armağan Uzun?la İzmir?de Eğlenen Bülent Ersoy, Fasıl Müziği Eşliğinde Balık Yediği Restoranda Garsonlara 2 Bin YTL Bahşiş Bıraktı
?beni Sevgilimle Çekene Büyük Ödül Vereceğim? Emel Sayın, Gazetecilere Yeni Yıla Yeni Aşkla Girdiğini Açıkladı, Ardından da Ekledi: Ama Görüntüleyemeyeceksiniz
Arzu da Şarkıcı Oluyor Arzu Yanardağ Şimdi de Şarkıcılığa Soyunuyor
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10