7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Nitelikli Elemanlara Vergi Kıyağı Çekeceğiz' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Sanayinin Nitelikli Eleman Sıkıntısı Çektiğini Belirterek Sanat Okulu Mezunlarına Vergi Kıyağı Çekeceklerini Söyled..
Aygün, Başbakan'a Mektup Gönderdi Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Finansal Kiralama İşlemlerinde Kdv"nin Yüzde 1"den Yüzde 18"e Çıkarılmasıyla İlgili Olarak Başbakan Recep Tay..
'Fonksiyonel Gıdada Cahil Doktor Lobisini Aşamıyoruz' 125 Milyon Dolara Ulaşan Fonksiyonel Gıdaya Karşı Lobilerden Yakınan Ülker Gıda Pazarlama Müdürü Erginbilgiç, "Doktorlar Çok Cahilce Soru..
Güler: İran Gazı için Başbakan'ın Devreye Girmesini İsteyeceğim Enerji Bakanı Hilmi Güler, İran"dan Gelen Doğalgazda Önemli Oranda Düşüş Olduğunu, Bugüne Kadar Eldeki İmkanlarla Sorunun Çözül..
Dolar 1,1710 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,1710 YTL, Avro 1,7210 YTL"den Haftaya Başladı. Kapalıçarşı"da 1,1670 YTL"den Alınan Dolar 1,1710 YTL"den Satılıyor. 1,7170 YTL"d..
İran Doğalgazı Kesti! Botaş"tan Bir Yetkili, İran"ın Türkiye"ye Verdiği Doğalgazın "Teknik Sebeplerle" Bu Sabahtan İtibaren Tamamen Kesildiğini Söyledi. İran, Sert Kış Koşulları ve Türkmenist..
İşte Zamlı Maaşlar! Memur Maaşlarında, 2007 için Verilen Enflasyon Farkı, Ocak Zammı ve Yılbaşında Devreye Giren Asgari Geçim İndirimi ile Birlikte, Yüzde 4,1 ile Yüzde 13,7 Arasında Artış Me..
Borsa, İlk Seansta Yatay Seyretti/ Faiz ve Dolar, Hafif Yükseldi İstanbul ? Temkinli Havanın Hakim Olduğu İMKB Hisse Senetleri Piyasasında, İlk Seans Dengeli Kapandı. Endeks, İlk Yarıyı 42 Pu..
Senaryolar Altın Değerinde! Dizi Piyasası Hakkında Ünlü Oyuncudan İtiraf!
Şarapçılık Sektörü çöküyor Yüksek Vergileri Ödemek için Bankalardan Kredi Almak Zorunda Kalan Üreticiler Bağlarını Sökmeye Başlandı.
PKK Artık Aselpod'la Vurulacak! Hava Kuvvetlerinde Savaş Uçağı Pilotları, Hedefleri Yerli Gece Görüş Sistemi ile Vurabilecekler
Birleşme ve Satın Almalar 15 Milyar Dolara Gerileyecek Türkiye'de 2007 Yılında Birleşme ve Satın Alma Hacminin Toplam 20.6 Milyar Dolara Ulaştığını Açıklayan Denetim, Vergi ve Yönetim Danışma..
Türk Eğitim-sen'den YÖK Başkanı Özcan'ın 'Üniversiteler Paralı Olsun' Açıklamalarına Tepki Eğitim-sen'den YÖK Başkanı Özcan'ın 'Üniversiteler Paralı Olsun' Açıklamalarına Tepki
Ft: "Alıcılar, Migros İçin Kuyruk Oluşturdu" Financial Times Gazetesi, Migros İçin Bu Hafta Tekliflerin Alınacağını, Tekliflerin 4 Milyar Doları Bulabileceğini Belirtirken "Favori"nin Carrefo..
Eğitim Sendikaları YÖK Başkanı Özcan'a Tepkili: Üniversiteler Ticarethaneye Dönüştürülemez Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın Üniversitelerin Paralı Hale Getirilmesi Yönü..
Wt: "Gül'ün Ziyareti Washington'un Kürtleri Uyarması İçin Fırsat" Washington Times Gazetesi, Türklerin, Kürt Bölgesel Yönetiminin Kontrolündeki Kuzey Irak Bölgesinde Barınan PKK Tarafından Ku..
"7. Ulusal Tarım Kongresi" Yarın Yapılacak Türkiye Ziraatçiler Derneği (TZD) tarafından düzenlenen 7. Ulusal Tarım Kongresi yarın TBMM Başkanı Köksal Toptan, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi E..
İki Yılda, 350 Bin Çiftçi Kredi Kartı Sahibi Oldu Bankaların, Tarım Sektörünün Büyümesine Yönelik Çiftçilere Sunduğu Kredi Kartı Olanağından Son İki Yılda 350 Bin Çifti Yararlandı. Çiftçiler,..
Dp'de Ağar Dönemi Kapandı, Gözler Mayıs'a Çevrildi Demokrat Parti'de, Dün Yapılan 4. Olağanüstü Kongrenin Ardından Yeni Bir Dönem Başladı. Kongrede Alınan Sonuçlar, Dp'de Ağar Döneminin Sona ..
Hisarcıklıoğlu'dan Leasıng Kararına Sert Tepki TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Maliye Bakanlığı'nın Finansal Kiralamaya (Lesaing) Konu Malların Kdv'sinin Yüzde 1'den Yüzde 18'e Çıkarılması..
Borsa 1. Seansta 52.487,65 Puandan Kapandı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Cuma Günü İkinci Seans Kapanışına Göre 42,23 Puan Azalarak 52.487,65 Puandan Kapandı.
DSP'li Yağız Başbakan Erdoğan'a "3 Ykr" Sorusu DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, Başbakan Erdoğan'ın yaptığı bir radyo konuşmasında terörist başı Abdullah Öcalan için "sayın", şehitle..
Toptandan İlginç Türban Çıkışı
Toptan'dan İlginç Türban Çıkışı
Köksal Toptan, Anayasa Çalışmasının Türban Noktasına İndirgenmesinin Kendisini Rahatsız Ettiğini Belirterek, 'Anayasa ile Bana Göre Türban Sorunu Çözülmez.' Açıklamasıyla Kafaları Karıştırdı.
ABD Senatörlerinin Ankara'daki Yoğun Temasları Bugün Ankara'ya Gelecek Olan Dört ABD'li Senator, Ankara'da Başbakan Erdoğan'ın Yanısıra Genelkurmay ile de Görüşmeler Yapacak. Senatörler, ABD ..
Piyangonun 3 Talihlisi Henüz Ortada Yok Yılbaşı Özel Çekilişinde Büyük İkramiye Kazanan 4 Talihliden 3'ü Henüz Ortaya Çıkmadı.
Söylediklerine Cihangirliler Güldü Nez'le Boşanmak Üzere Olduğu Eşi Berna Nuri Süer Arasındaki Söz Düellosu Devam Ediyor.Nez'le Boşanmak Üzere Olduğu Eşi Berna Nuri Süer Arasındaki Söz Düellosu Devam Ediyor.
2 Bin YTL Bahşiş Verdi Eşi Armağan Uzun'un Memleketi İzmir'i Mesken Edinen ve Gecceleri Birçok Eğlence Mekanı ve Restoranlara Giden Sanatçı Bülent Ersoy, Bostanlı'da Fasıl Müziği Eşliğinde Ba..Eşi Armağan Uzun'un Memleketi İzmir'i Mesken Edinen ve Gecceleri Birçok Eğlence Mekanı ve Restoranlara Giden Sanatçı Bülent Ersoy, Bostanlı'da Fasıl Müziği Eşliğinde Balık Yediği Restoranda Garsonlara 2 Bin YTL Bahşiş Bıraktı.
Türk Markaları, Dünya Liginde Zirveye Oynuyor İstanbul - Türk Şirketleri Dünya Pazarlarında Büyümesini Sürdürürken, Türk Markaları da Dünya Tüketicilerinin Tercih Ettiği Markalar Haline Geliy..
İran Gazı Kesildi/ "Şu An Arzda Sorun Yok" Ankara - Bir Süredir Kısıtlı Gönderilen İran Doğal Gazının Bu Sabahtan İtibaren Tamamen Kesildiği, Ancak Alınan Tedbirlerle Genel Doğal Gaz Arzında ..
YÖK Başkanından Şaşırtan Teklif
YÖK Başkanından Şaşırtan Teklif
Yeni YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, 'Üniversite Kapısındaki Yığılmanın Nedenlerinden Biri Okulların Bedava Olması. Hiçbir Yerde Görülmemiştir.' Diyerek Gençleri Üzecek Bir Öneride Bulundu.
Abdullah Gül'ün Oğlu Snowboard Dersi Aldı Hafta Sonu Tatilini Ilgaz Kayak Merkezi'nde Geçiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 16 Yaşındaki Oğlu Mehmet Emre Gül, Snowboard Dersi Alarak Slalom Ya..
İran Kış Ortasında Vanayı Kapattı
İran Kış Ortasında Vanayı Kapattı
Bir Süredir Kısıtlı Gönderilen İran Doğal Gazı Bu Sabahtan İtibaren Tamamen Kesildi. Türkiye'yi Genel Doğal Gaz Arzında Ne Gibi Sıkıntılar Bekliyor?
Türbanlı Hanıma Tükürük Yağmuru Tasarımcı Cemil İpekçi, Nişantaşı'nda Bir Cafe'de Türbanlı Bir Bayanın Başı Açık Bayanlar Tarafından Uğradığı Hakarete Şahit Olduğunu Söyledi
Ankaraspor Kaleci Gökhan ve Eren ile Anlaştı Ankaraspor, Gençlerbirliği'nde Gözden Çıkarılan Futbolculardan Kaleci Gökhan ve Eren'i Transfer Etti.
'Bağımlıydım, Bıraktım' Nehir Erdoğan ve Daha Birçok Ünlüden Yaşam Tarzlarına Dair İtiraflar...
Buz Üzerinde Yürürken Bel Fıtığına Dikkat Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.dr. Şirzat Çoğalgil, Kar ve Buzlu Zeminlerde Ani Yapılacak Ters Hareketin Bel Fıtığına Nede..
İşte Zamlı Memur Maaşları Memur, 2007 Enflasyon Farkı ve Asgari Geçim İndirimi ile Ne Kadar Maaş Alacak?
İran PKK'ya duvar Ördü Pjak'lı Bir Teröristi İdam Eden İran Şimdi de K.irak Sınırı'na Duvar İnşa Etmeye Başladı
Gül Neden Gidiyor Cumhurbaşkanı Gül?ün ABD Ziyareti, ABD Basınında 'Erdoğan'dan Geri Kalmamak için Geliyor' Yorumlarına Yol Açtı
Kalp Operasyonlarına Türk İmzası Prof. Dr. Dikmengil, Yaptığı Açıklamada, Trakya Üniversitesindeki Görevinden Emekli Olduğunu ve Önümüzdeki Günlerde Meü'ye Dönerek, Çalışmalarına Burada De....
Radyoloji Çalışanları Risk Altında Radyoloji Teknisyen ve Teknikerleriyle Yapılan Bir Araştırma, Hükümetin Çalışma Saatlerini 5 Saatten 9 Saate Çıkarmak İstediği Radyoloji Teknisyenlerinin Ça..
Deliksiz Bir Uykunun Sırları
Deliksiz Bir Uykunun Sırları
Gün İçinde Yaşananlar ve Stres, Sinir Sistemi Üzerinde Farklı Etkiler Yaratır.
Mutlu Bir Aşk İçin Öneriler
Mutlu Bir Aşk İçin Öneriler
Aşkınız Sönükleşmeye, Eski Güzel Duygulardan Eser Kalmamaya mı Başladı? Onunla Tekrar İlk Günlerinize Dönmek ve Heyecan Dolu Bir İlişki Yaşamak İster Misiniz?
Makina Mühendisleri Odası Seçimleri Na Mühendisleri Odası Seçimleri
Keremli Real Madrid Yeniden Lider İspanya 1. Basketbol Ligi'nin (Acb) 16. Haftasında Deplasmanda Cajasol'u 74-77 Yenen Kerem Tunçeri'nin Formasını Giydiği Real Madrid, Tekrardan Liderliğe Yük..
Fortis, Kredi Kartı Faizlerini Düşürdü İstanbul - Fortis, Konut Kredilerinin Ardından Kredi Kartı Faiz Oranlarını da Düşürdü. bankadan Yapılan Açıklamaya Göre, Yüzde 5,5 Olan Kredi Kartı Fai..
İşte, Norton'ın Anlattıkları Daha Önce Prenses Diana'nın Biyografisini Yazarak Olay Yaratan İngiliz Yazar Andrew Morton, Bu Kez de ABD'li Aktör Tom Cruise'un Biyografisini Kaleme Aldı.Daha Önce Prenses Diana'nın Biyografisini Yazarak Olay Yaratan İngiliz Yazar Andrew Morton, Bu Kez de ABD'li Aktör Tom Cruise'un Biyografisini Kaleme Aldı.
Böyle İntikam Görülmedi! Kızlarını Kaçıran Gencin Babasını Bir Ağaca Bağlayan 3 Kişi, Çakmakla Cinsel Organını Yaktı.
Ünlüler Sigarayı Nasıl Bıraktılar İş Dünyasının Eski Tiryakilerinden Tanıdık Bir Çok Sima Bu Ölümcül Arkadaşa Bakın Nasıl Veda Etti
Gül Neden Geliyor Cumhurbaşkanı Gül?ün ABD Ziyareti, Amerikan Basınında Bazı Soru İşaretlerine Yol Açtı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10