7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Türkiye ve ABD Savaşın Eşiğine Gelmişti" Financial Times'dan 2 Ay Sonra Gelen İtiraf...
Toptan: Terör Örgütü Çaresizlik İçinde TBMM Başkanı Köksal Toptan, 'Terör Örgütü, Bir Çaresizliğin Sonucu, Kontrolü Biraz Daha Zor Olan Eylem Türüne Başladı' Dedi.
Tgrt Fm'de Arvasi Hoca Programı Fm'de Arvasi Hoca Programı
2008in Gözdeleri
2008'in Gözdeleri
Bu Sezonun En Çok Konuşulan İsmi Olan Ronaldinho, Zirveyi Kimseye Bırakmazken Fenerbahçe'nin de Talip Olduğu Ronaldo Son Sırada Yer Alıyor.
İkinci Çocuğa 500 İhraç
'İkinci Çocuğa' 500 İhraç
Çin Komünist Partisi (Çkp), "Tek Çocuk" Kuralını İhlal Eden 500 Parti Üyesini İhraç Etti.
Konyaspor, Fenerbahçe'den Yanıt Bekliyor Fenerbahçeli Can Arat'ın Transferi Konusunda Girişimlerini Sürdüren Konyaspor, Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'nun Kamp Sonrasında Yönetime Sunacağı ..
10 Yıl İçinde Klavye ve Fare Kullanılmayacak
10 Yıl İçinde Klavye ve Fare Kullanılmayacak
Bilişim Dünyasının Öncüsü Bill Gates, ABD'nin Las Vegas Kentinde Başlayan Elektronik Fuarı'nın Açılışında Yaptığı Konuşmada, Dijital Dünyanın Geleceği Konusundaki Öngörülerini Anlattı.
Güney Kıbrıs'ta Göstericiler Polisle Çatıştı Y Kıbrıs'ta Göstericiler Polisle Çatıştı
Rahim Ağzı Kanserinden Bir Aşıyla Korunmak Mümkün Genç Kızlarda Erişkinlik Döneminde Ortaya Çıkan Rahim Ağzı Kanserinin Bir Aşıyla Önlenebildiği Bildirildi.
Şahin: 301'le İlgili Değişiklik Teklifi Hazır; Bu Hafta Meclis'e Sunulur Ankara - Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Bugün Bakanlar Kurulu'na Türk Ceza Kanunun (Tck) 301. Maddesinde Değişiklik Ö..
12 Yaşında 110 Kilo Ağirlığında Aşında 110 Kilo Ağirlığında
burası Fethiye Turistler Ölüdeniz'de Yazı Yaşıyor
İran yarı Yolda Bıraktı! Dondurucu Soğukta Türkiye'ye Verilen Doğalgazın Tamamen Kesildiği Açıklandı.
Sabancı Vazgeçti Migros için Yapılacak İhale Öncesi, Sabancı Holding'den Sürpriz Bir Açıklama Geldi
Hovarda Kocanın Maaşına eşi El Koyabilir! Mahkemeden Şok Karar: Eve Bakmayan Eşler Varsa Diğeri Maaşına El Koymak için Dava Açabilir
'Haşa de Ulan!' Korsan Filmciler, 'Tanrı Yok' Sözüne Alt Yazıyla Bu Notu Ekledi...
Onun Annesi Sevinçten Ağladı Bir Selpak ile Ölümden Kurtuluş...
Türklüğü Aşağılamak Tarihe Karışabilir
Türklüğü Aşağılamak Tarihe Karışabilir
Adalet Bakanı Şahin, Bugün Bakanlar Kuruluna Türk Ceza Kanunu'nun 301. Maddesinde Değişiklik Öngören Bir Teklifi Sunacağını Açıkladı.
Ek Zamlı Yeni Maaşlar Belli Oldu
Ek Zamlı Yeni Maaşlar Belli Oldu
Memur Maaşlarında, 2007 İçin Verilen Enflasyon Farkı, Ocak Zammı ve Yılbaşında Devreye Giren Asgari Geçim İndirimi ile Birlikte, Yüzde 4,1 ile Yüzde 13,7 Arasında Artış Meydana Gelecek.
Öğretmenler Donmadan Kurtarıldı Muş'un Bilek ve Ağartı Köylerine Giderken Yolda Kalan 7 Öğretmen ve Bir Köylü, Donmaktan Son Anda Kurtarıldı.
Ev İşi Yapın Zayıflayın!
Ev İşi Yapın Zayıflayın!
Tıp Dünyası Ev Hanımlarını Sevindirecek Bir Tespiti Konuşuyor; Ev İşleri Yapmak, Kadınlarda Yumurtalık Kanseri Riskini Azaltabiliyor.
Örnek ve Mitaş, Tübitak Ödülüne 'Ortak' Aday Gaziantep - Gaziantep Merkezli Örnek Makine ve Mitaş Makine'nin Ortak Çalışmalarıyla Üretilen Md 50-48 Frize İplik Fikse Makinesi (İplik Kıvırcıkl..
Piyasalarda Temkinli Hava Devam Ediyor İstanbul - Yurtdışı Odaklı Seyrini Sürdüren İMKB, Yeni Haftaya Gevşeme Eğilimiyle Başladı. 52200 Bölgesine Kadar Gerileyen Endeks, En Yüksek 52600 Bölge..
Alanya'da esnafın kullandığı kredi geçen yıla göre yüzde 30 arttı Antalya'nın Alanya ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi'nden kullanılan kredinin oranı geçen yıla göre yüzde 30 arttı..
7 çocuğunun kapısını çalmadığı cennet nine, beyaz melek bekliyor (özel haber)
7 çocuğunun kapısını çalmadığı cennet nine, ''beyaz melek'' bekliyor (özel haber)
Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir gecekonduda tek başına yaşayan, belden altı felçli olan 75 yaşlarındaki Cennet nine, sinemalarda rekor kıran 'Beyaz Melek'teki dramın gerçek hayattaki örneği oldu. 7 çocuğu bulunan Cennet...
Arçelik 2008'de 170 Milyon Euro Yatırım Yapacak Arçelik A.ş. Genel Müdürü Aka Gündüz Özdemir, 2008 Yılında 8 Milyar YTL Konsolide Ciro, 170 Milyon Euro Değerinde Yatırım ve 11 Milyon Adet Üre..
Uludağda kar kalınlığı 92 santimetreyi buldu
Uludağ'da kar kalınlığı 92 santimetreyi buldu
Kar kalınlığının 92 santimetreyi bulduğu Uludağ'da kar yağışı devam ediyor. Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı, Uludağ'da da kendini hissettiyor.
Davayı kazanan Kırıkkale Rafinerisi 4-c işçileri kurban kesti
Davayı kazanan Kırıkkale Rafinerisi 4-c işçileri kurban kesti
Kamuoyunda 4-C diye bilinen 10 ay çalıştırılıp, 2 ay ücretsiz izin verilen Kırıkkale Rafinerisi işçileri, TÜPRAŞ'a açtıkları davayı kazanınca kurban kestiler.
Alacak verecek tartışması kanlı bitti Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde, alacak verecek kavgasında bir kişi, yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Olaya karışan zanlıların yakalanması için pol..
Adalet Bakanı Şahin: "221 ile ilgili Bakanlığımızın bir çalışması yok" Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, 221 sayılı, pişmanlık ile ilgili yasada, Bakanlıkça bir çalışmanın bulunmadığını belirte..
Doğu dondu; Erzurumda hava sıcaklığı -26 olarak ölçüldü
Doğu dondu; Erzurum'da hava sıcaklığı -26 olarak ölçüldü
Doğu Anadolu Bölgesi'nde en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 26 derece ile gece Erzurum'da ölçüldü.
13 yaşında anne oldu Malatya'da kaldırıldığı hastanede hamile olduğu anlaşılan 13 yaşındaki D.G.'nin bir kız çocuğu oldu.
Hedefler Yerli Gece Görüş Sistemi ile Vurulacak Hava Kuvvetlerinde Savaş Uçağı Pilotları, Bundan Böyle Düzenledikleri Operasyonlarda Hedefleri, Yerli Gece Görüş Sistemi ile Vurabilecekler.
Nba'de Lebron James'den 39 Sayı Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Oynanan 8 Maçla Devam Edildi.
Türkiyede Şirket Satışları Rekor Kırdı
Türkiye'de Şirket Satışları Rekor Kırdı
Deloitte Türkiye'nin 2007 Yılı Birleşme ve Satın Almalar Raporu Açıklandı. Rapora Göre, 2007 Yılında Türkiye'de Birleşme ve Satın Almaların Hacmi Toplam 162 İşlem ile 20.6 Milyar Dolara Ulaştı.
Erdoğan: İş Tahammül Çizgisini Aştı, Elektriğe Zam Yaptık İstanbul - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Elektrik Zammı Konusunda, "İş Tahammül Çizgisini Aştı. Bunun için..
Sabancı Migrostan Vazgeçti
Sabancı Migros'tan Vazgeçti
Migros İçin Yapılacak İhale Öncesi, Sabancı Holding'den Sürpriz Bir Açıklama Geldi.
Küçük Buttonun Büyük Derdi
Küçük Butto'nun Büyük Derdi
Annesinin Ölümünden Sonra Parti Liderliğine Getirilen Bilavel Butto'nun En Yakın Arkadaşlarından İkisi Lezbiyen Çıktı.
'Bu Kadar İddialıyım' 2008'e Yeni Bir Aşkla Girdiğini Söyleyen Emel Sayın, Magazin Muhabirlerine Bir Teklifte Bulundu.2008'e Yeni Bir Aşkla Girdiğini Söyleyen Emel Sayın, Magazin Muhabirlerine Bir Teklifte Bulundu.
İran Yarı Yolda Bıraktı! Dondurucu Soğukta Doğalgazı Kestiler
Yeni Albümü Şubat'ta Çıkıyor Gülben Ergen, 1.5 Yıl Aradan Sonra Altıncı Albümünü Şubat Sonunda Çıkaracak.Gülben Ergen, 1.5 Yıl Aradan Sonra Altıncı Albümünü Şubat Sonunda Çıkaracak.
Mesleki Eğitim Merkezi Kursiyerleri Belgelerini Aldı Eki Eğitim Merkezi Kursiyerleri Belgelerini Aldı
Çordaş, 2009 Yılında Tüm Çorlu'yu Hedefliyor Aş, 2009 Yılında Tüm Çorlu'yu Hedefliyor
Jandarmadan Horoz Döğüşü Operasyonu Armadan Horoz Döğüşü Operasyonu
2007 İhracatı Bu 10 Ülkeye
2007 İhracatı Bu 10 Ülkeye
Türkiye, Tim Verilerine Göre Geçen Yıl 105 Milyar 925 Milyon 486 Bin Doları Bulan İhracatının 56 Milyar 889 Milyon 728 Bin Dolarını, 10 Ülkeye Yaptı.
Doğan'ın Konut Finansmanı Şirketine 'Onay' İstanbul - Doğan Şirketler Grubu Holding A.ş, İştirakinin "Dd Konut Finansman A.ş" Unvanlı Finansman Şirketine Dönüştürülmesi Amacıyla Bankacılık Dü..
Yabancı Döviz Varlıklarında Euro Yükseliyor İstanbul - Avrupa Birliği'nin Para Birimi Euro Son Aylarda, Resmi İstatistiklere Göre Dünya Döviz Varlıklarındaki Payı Hızla Artıyor. "Dokuz Yaşınd..
Türkiyede 42 Bitki ve Hayvan Türü Tehlikede
Türkiye'de 42 Bitki ve Hayvan Türü Tehlikede
Türkiye'deki 42 Bitki ve Hayvan Türünün, Yok Olma Tehlikesiyle Karşı Karşıya Bulunduğu Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10