7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Müslüman Kadınları Devlet Ajanı Yapıyorlar
Müslüman Kadınları Devlet Ajanı Yapıyorlar
İngiltere, Müslüman Kadınları Eğitimden Geçirerek İslami Köktencilikle Mücadeleye Yönlendirmeyi Planlarken, İngiltere Müslüman Konseyi, Hükümeti, Müslüman Kadınları Ajan Yapmaya Calışmakla Suçladı.
ABD Başkan Adayı Müslüman mı?
ABD Başkan Adayı Müslüman mı?
ABD'de Başkanlık Yarışının İlk Durağı Iowa'daki Ön Seçimde Rakibi Hillary Clinton'ı Yenilgiye Uğratan Demokratların Başkan Aday Adayı Barack Obama'nın Babası Gibi Müslüman Olduğu İddia Ediliyor.
Barıştılar! Nikahın Eşiğinden Dönen Alişan ile Sezin Erbil Çifti, Bir Kez Daha Barıştı
'AKP'den Teklif Gelse de Kabul Etmem' Kenan Işık'tan Yerel Seçimlerde Aday Olacağı İddiarına Yanıt...
Tüketiciler Mardin'de Hakkını Öğrenmeye Başladı Ticiler Mardin'de Hakkını Öğrenmeye Başladı
Cem'e Şov Yapacak İki Hafta Sonra Cem Yılmaz Beyaz Show'a Katılacak.İki Hafta Sonra Cem Yılmaz Beyaz Show'a Katılacak.
Okul Çeşmesinden Süt Aktı Konya'da 2 Yıldan Bu Yana Eğitime Açık Olan Niyazi Usta İlköğretim Okulu'nun, Okul Sağlığının İyileştirilmesi Kapsamında, Başarılı Görülmesi Üzerine Verilen, 'Beyaz ..
-18 Derecede Operasyon
-18 Derecede Operasyon
Şırnak'ta Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyonlar Hava Sıcıklığının Eksi 18 Dereceye Kadar Düşmesine Rağmen Sürdürülüyor.
ABD-İran Gemileri Boğazda Karşı Karşıya
ABD-İran Gemileri Boğaz'da Karşı Karşıya
Hürmüz Boğazı'nda İran ve Amerikan Askeri Gemileri Arasında Gerginlik Çıktığı Bildirildi.
Kütahyada Siyaset
Kütahya'da Siyaset
Hya'da Siyaset
Patlamanın Meydana Geldiği Yerde Bulunan Dershanede Sınıflara Türk Bayrağı Asıldı Amanın Meydana Geldiği Yerde Bulunan Dershanede Sınıflara Türk Bayrağı Asıldı
Hazine Türkiye Yatırım Portalı'nı Devretti Hazine Müsteşarlığı, Mayıs 2006 Tarihinde Erişime Açılan Türkiye Yatırım Portalı'nı, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'na Devretti. Bugüne Ka..
Game Over Operasyonunda 16 Sanık için İddianame Düzenlendi İstanbul - Çıkar Amaçlı Suç Örgütü Kurarak İnternet Üzerinden Kumar Oynatıp Haksız Kazanç Sağladıkları Öne Sürülen Kişilere Yönelik ..
"AKP'den Teklif Gelse de Kabul Etmem" Kenan Işık'tan Yerel Seçimlerde Aday Olacağı İddiarına Yanıt...
İran'ın Gaz Kesintisi 'In Gaz Kesintisi
Ovaakça Doğalgaz Santrali Kısmen Devre Dışı Kalınca Elektrik Kesintileri Başladı Bursa'da Doğalgazdan Elektrik Üreten Bin 400 Megawat Gücündeki Ovaakça Doğalgaz Çevrim Santrali'nin Arızalı Tr..
Tolga Polis Çağırdı Üç Ay Önce Okan Bayülgen'den Ayrılan Berrak Tüzünataç, 'Elveda Rumeli' Dizisindeki Rol Arkadaşı Tolgahan Sayışman'ın Birlikte Olduğu Belgelendi.Üç Ay Önce Okan Bayülgen'den Ayrılan Berrak Tüzünataç, 'Elveda Rumeli' Dizisindeki Rol Arkadaşı Tolgahan Sayışman'ın Birlikte Olduğu Belgelendi.
TMSF, İzmir Enternasyonal Otelcilik'in İştirak Payını Satışa Çıkardı İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İzmir Enternasyonal Otelcilik A.ş'nin İştirak Payını, Davet ve Pazarlık ..
Fransız Basını: "Sarkozy'nin Aşkı Popülaritesini Artırmıyor" Fransız Gazeteleri, Son Düzenlenen Kamuoyu Yoklamasına Atıfta Bulunarak, 'Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin, Eski Top-model Carla ..
Spor Toto'da 15 Bilen 2 Kişi 147 Bin 762 YTL Kazandı Spor Toto'nun 22. Hafta Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu. 15 Bilen 2 Kişi 147 Bin 762 YTL 28 Ykrş İkramiye Kazandı.
Arçelik Genel Müdürü Özdemir: "Beyaz Eşya Sektörüne Teşvik İçin Hükümetle Görüşüyoruz" (1) Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.ş. Genel Müdürü Aka Gündüz Özdemir, Türkiye..
Gençlerbirliği'ne Şilili Kaleci Geliyor Gençlerbirliği, Şili'nin Audax Italiano Takımından Kaleci Nicolas Miroslav Periç ile Prensipte Anlaştı.
Arçelik Genel Müdürü Özdemir: "Beyaz Eşya Sektörüne Teşvik İçin Hükümetle Görüşüyoruz" (2-son) Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.ş. Genel Müdürü Aka Gündüz Özdemir, "Es..
DTP Genel Merkezi Önünde Jiletli Eylem DTP Genel Merkezi Önüne Gelen ve Çıkardığı Jileti Kendi Boğazına Dayayan Kişi DTP'ye ve Önündeki Polislere Koruma Görevi Yaptıkları İçin Hakaret İçeren ..
İşte Türkiyenin 2009 ve 2010 Büyüme Hedefi
İşte Türkiye'nin 2009 ve 2010 Büyüme Hedefi
Bu Yıl Yüzde 5.5 Olarak Belirlenen Büyüme Hedefinin, 2009 ve 2010 Yılları İçin Öngörülen Oranı Belli Oldu. Cari Açıkta da Sevindirici Bir Haber Var.
Bir hafta önce dünyaya gelen çocuğunu göremeden öldü
Bir hafta önce dünyaya gelen çocuğunu göremeden öldü
Van'ın Bostaniçi beldesi sağlık ocağında sağlık personeli olarak görev yapan Mehmet İnce (25), şofbenden sızan gazdan hayatını kaybetti. Bir hafta önce dünyaya gelen çocuğunu göremeden hayata gözlerini yuman İnce için...
Malki davasında Erol Evcil'e müebbet hapis cezası çıktı Musevi asıllı iş adamı Nesim Malki'nin Bursa'da 28 Kasım 1995'te öldürülmesiyle ilgili davada, Erol Evcil'e müebbet hapis cezası kararı..
İran'dan Gelen Doğalgazın Kesilmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Vekili Selahattin Çimen, İranlı Yetkililere Doğalgaz Arzıyla İlgili Hassasiyeti Anlattıklarını ve Gerekli Mesa..
Edirne'de 2 Otobüsün Yakılmasıyla İlgili 1 Kişi Yakalandı Edirne - Edirne'de İki Otobüsün Yakılmasıyla İlgili 1 Kişi Yakalandı. edirne Emniyet Müdürlüğü'nden Edinilen Bilgiye Göre, İstasyon ..
TOKİ, Şehit Aileleri Konut Kredisini 47.9 Bin YTL'ye Çıkardı Ankara - Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Şehit Ailelerine Kullandırdığı Konut Kredisi Tutarını, 2007 Yılı 12 Aylık Tüketici Fiyat Artı..
İşadamı Erol Evcil Müebbet Hapis Cezasına Çarptırıldı Bursa - Yargıtay 1. Ceza Dairesi'nin Bursa'da 1995 Yılında İşadamı Nesim Malki'nin Öldürülmesiyle İlgili Davada Bursa 2. Ağır Ceza Mahkem..
Fenerbahçe 13.3, Trabzonspor 6.4 Milyon YTL Yayın Geliri Elde Etti İstanbul - Fenerbahçe Sportif Hizmetler A.ş 13,3 Milyon YTL, Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.ş 6 Milyon 380 Bin 176..
Beş ilde dolandırıcılık yapan şebeke çökertildi
Beş ilde dolandırıcılık yapan şebeke çökertildi
Denizli, İzmir, Uşak, Kütahya ve Eskişehir'de kendilerini ticaret erbabı olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan, beşi aynı aileden toplam 14 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
Kız öğrenciler pastalarını yarıştırdı
Kız öğrenciler pastalarını yarıştırdı
Kahramanmaraş Merkez Kız Meslek ve Anadolu Kız Meslek Lisesi "Beslenme Gıda ve Sağlık Bilincinin Geliştirilmesi Ekibi" pasta yarışması düzenledi.
Bakan Günay'ın Hektor Anıtı projesine İntepeliler sahip çıktı Çanakkale merkeze bağlı en eski yerleşim yerlerinden İntepe'nin yöneticileri, bir süre önce Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Güna..
Diyarbakır- İzmir hattında terör örgütü şüphesi Diyarbakır'dan İzmir'e getirdikleri yüklü miktarda esrarı satmak için müşteri arayan iki kişiyle alıcı kılığında bağlantı kurarak 4 kilogram es..
BBP'li Karabay: "Sivil anayasada başörtüsü konusu muğlak bırakılmış" Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Necati Karabay, sivil anayasada başörtüsü konusunun mu..
Cavit Çağlar'ın yeğeni avda kendisini vurdu Cavit Çağlar'ın yeğeni Ertan Topuzer'in, Bursa'nın Karacabey ilçesinde avlanmak için açıldığı gölde, belindeki tüfeğin ateş alması sonucu öldüğü bi..
Antalya'da meydana gelen kazasında 2 kişi yaralandı Antalya'da meydana gelen trafik kazasında araçlar hurda yığınına dönerken 2 kişi yaralandı.
Yılın Şirketi Arbel, Dünyada da Lider Dünya Gazetesi Tarafından Yapılan 'Ekonominin Şeref Kürsüsü'nde Ülker ile Beraber Yılın Şirketi Seçilen 'Arbel', Kanada ve Toronto'da da Alanında Yılın Ş..
TBMM Başkanı Toptan: Anayasa ile bana göre türban sorunu çözülmez TBMM Başkanı Köksal Toptan, "Anayasa ile bana göre türban sorunu çözülmez. Anayasada, 'üniversitelerde türban serbesttir' diy..
Türkfonder Başkanı Beysel: "İstihdam Paketinde Önemli Boşluklar Var" Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (Türkonfed) Başkanı Celal Beysel Yeni İstihdam Paketinin, Somut Politika Önerile..
Dünyada Her Yıl 2 Milyon İnsan Veremden Ölüyor
Dünyada Her Yıl 2 Milyon İnsan Veremden Ölüyor
Dünyada Her Yıl 2 Milyon İnsan Veremden Ölüyor.
Taksim'de 'Taciz' Protestosu Emekçi Kadınlar Derneği (Ekd) Üyesi Bir Grup Kadın, Yılbaşı Gecesi Taksim'de Yaşanan Taciz Olaylarını Protesto Etti.
Irak'ın En Büyük Rafinerisinde Yangın Irak'ın En Büyük Petrol Rafinerisinde Bir Depoda Meydana Gelen Patlamadan Sonra Çıkan Yangında En Az 1 Kişi Öldü, 36 Kişi de Yaralandı.
Werder Bremen, Antalya'da Kamp Yapacak Almanya 1. Ligi'nin (Bundesliga) Güçlü Takımlarından Werder Bremen, Antalya'nın Belek Yöresinde Kampa Girmek Amacıyla Yarın Türkiye'ye Gidecek.
Müdür Okula Kadın Hoca Getirince
Müdür Okula Kadın Hoca Getirince
İlköğretim Okulu Müdürü A.m.u., Başka Okulda Görevli Kadın Öğretmenle Birlikte Gece Okula Girdiği ve Gelen Polislere de Bir Süre Kapıyı Açmadığı İçin Görevinden Alınıp İlçeye Öğretmen Olarak Atandı.
Mülakat Sınavına Durdurma Ankara 6. İdare Mahkemesi, Sağlık Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Mülakat Sınavının ve Mülakat Sonucu Yapılan Atama İşlemlerinin Yürütmesini Durdurdu. Mahkeme, Kurum..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10