5 Ocak 2008 Cumartesi Günü Haberleri

5 Ocak 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yatan Hasta, İlaç Bedeli Ödemeyecek Kayseri- Maliye Bakanlığı Yatan Hastaların İlaç Bedellerinin Ödenmesiyle İlgili Olarak Genelge Yayınladı. maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müd..
Radiohead Plak Şirketlerini Bıraktı, Apple ile Anlaştı Londra - Plak Şirketleriyle Çalışmamaya Karar Veren İngiliz Rock Grubu Radiohead, Son Albümünü Online Müzik Mağazası İtunes'den Satmak i..
Motorin 3 Kuruş Daha Zamlandı, İstanbul'da 2.52 YTL'ye Çıktı Ankara - Motorinin Litre Fiyatında 3 Ykr Zam Yapıldı. Yeni Ayarlamaya Göre, Ankara'da Motorinin Litre Satış Fiyatı, Bp, Petrol Ofi..
Victoria's Secret Kızı Geldi Ünlü Kadın İç Giyim Firması Victoria's Secret'ın Mankenlerinden Lisa Cazzulimi Bir Türk Mayo Firmasının Katalog Çekimleri İçin Türkiye'ye Geldi.Ünlü Kadın İç Giyim Firması Victoria's Secret'ın Mankenlerinden Lisa Cazzulimi Bir Türk Mayo Firmasının Katalog Çekimleri İçin Türkiye'ye Geldi.
Ünlü Modacı Röntgenci çıktı Ünlüler Dikkat! Tanınmış Modacı Evinizi Gözetliyor!
Buzda düşmemek için Ne Yapmalı İşte Kaygan Zeminde Düşmemek için Yapılması Gerekenler... Tiklayin
Diyarbakır'da Erdoğan'a sloganlı Karşılama Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da İnceleme ve Temaslarını Sürdürüyor
Kıbrıs'ta askeri Üsse Saldırı! Protestocular İngiliz Askeri Üssüne Taş ve Havai Fişekle Saldırdı
FTSO Başkanı Tanrıkulu: "İç Anadolu bağlantısı bölgenin ekonomik yapısını değiştirecek" Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Fahri Tanrıkulu, olumlu geçen bir yılı geride bıraktıkları..
Doğuda kış: Seyyar satıcılar teneke içinde yaktıkları ateş ile ısınmaya çalışıyor
Doğu'da kış: Seyyar satıcılar teneke içinde yaktıkları ateş ile ısınmaya çalışıyor
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçe belediyesi tarafından kurulan halk pazarında yağan kara rağmen tezgahlarını açan seyyar satıcılar üşümemek için teneke içinde yaktıkları ateşle ısınmaya çalışıyor.
Sp İl Başkanları Toplantısı L Başkanları Toplantısı
'Başörütüsüne Özgürlük' Eyleminde Diyarbakır Saldırısı Kınandı Örütüsüne Özgürlük' Eyleminde Diyarbakır Saldırısı Kınandı
Rize Belediyesi, yeraltı otoparkı ve çarşısı için harakete geçti
Rize Belediyesi, yeraltı otoparkı ve çarşısı için harakete geçti
Rize'nin en büyük sorunlarında biri olan trafik yoğunluğuna bağlı olarak yaşanan park sorununun çözüme kavuşması amacıyla Cumhuriyet Meydanı'nda yer altı otoparkı yapılması planlanıyor.
Yalovalı bayanların buluşma adresi 'KİDEM KAFE'
Yalovalı bayanların buluşma adresi "KİDEM KAFE"
Yalova'da Kadın İletişim ve Destek Merkezi'nin (KİDEM) işletimiyle kadınların farklı etkinlikleri yapabilecekleri ve sosyal anlamda dayanışmayı sağlayabilecekleri yeni bir mekana kavuştu.
AKPde  Sigarasız Parti Seferberliği
AKP'de 'Sigarasız Parti' Seferberliği
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sigara Yasağının Yürürlüğe Girmesini Beklemeden Partisinin Her Kademesinde Görev Yapan Tiryakilerin Sigarayı Bırakmasını Sağlayacak Kampanya Başlatacak.
Adananın kurtuluş yıldönümü törenlerle kutlandı
Adana'nın kurtuluş yıldönümü törenlerle kutlandı
Adana'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 86. yıldönümü törenlerle kutlandı. Soğuk havanın törenlere katılımı olumsuz etkilediği gözlendi.
Giresun Emniyet Müdürlüğü, 2008'in trafik kurallarına uyulduğu bir yıl olmasını diledi Giresun Emniyet Müdürlüğü, 2008'in insanların kazalardan ölmediği, yaralanıp sakat kalmadığı bir yıl olm..
Silifkede eski hükümlülere soğutma-iklimlendirme kursu açıldı
Silifke'de eski hükümlülere soğutma-iklimlendirme kursu açıldı
Mersin'in Silifke ilçesinde eski hükümlüler soğutma-iklimlendirme kursuna katıldı.
Zonguldak'ta 38 köy yolu ulaşıma kapandı Zonguldak ve çevresinde etkili olan kar yağışı sonrasında 38 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
Kütahya iş dünyası Diyarbakırdaki hain saldırıya lanet okudu
Kütahya iş dünyası Diyarbakır'daki hain saldırıya lanet okudu
Diyarbakır'da terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen ve 5 kişinin ölümü, onlarcasının da yaralanmasıyla sonuçlanan hain bombalı saldırıyla ilgili Kütahya'daki iş dünyasından kınama mesajları geldi.
Çerkezköyde soba zehirlenmesi: 1 ölü Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen yaşlı adam hayatını kaybetti. Baygın halde bulunan adamın eşi de tedavi ..
Kapıkulede 66 kilogram eroin maddesi ele geçirildi
Kapıkule'de 66 kilogram eroin maddesi ele geçirildi
Kapıkule sınır kapısından Avrupa'ya geçmek isteyen bir TIR'da yapılan arama sonucunda 66 kilo 310 gram eroin maddesi ele geçirildi.
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan Kürkçüzade Nedim Efendi Konağında incelemelerde bulundu
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan Kürkçüzade Nedim Efendi Konağında incelemelerde bulundu
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan restorasyon çalışmaları devam eden Kürkçüzade Mahmut Nedim Efendi Konağında incelemelerde bulundu.
Özhaseki TOKİnin sorunlarına çözüm sözü verdi
Özhaseki TOKİ'nin sorunlarına çözüm sözü verdi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, TOKİ'de yaptığı toplantıda, bölgede yaşayan vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
Uçuruma sürüklenen otomobil, çam ağaçlarına takılarak durabildi Zonguldak'ta dün geceden itibaren devam eden kar yağışı nedeniyle Ereğli ve Ankara karayolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor. Dire..
Boluda yoğun kar yağışı nedeniyle aç kalan yaban hayvanlarına yem atıldı
Bolu'da yoğun kar yağışı nedeniyle aç kalan yaban hayvanlarına yem atıldı
Bolu Çevre ve Orman Müdürlüğü, etkili kar yağışı nedeniyle aç kalan yaban hayvanlarına yem attı. Karın bir metreyi bulduğu noktalara yem, kar motoruyla taşındı. Bolu Çevre ve Orman Müdürlüğü Av ve Yaban Hayatı Koruma...
Bakan Unakıtan'dan "Terör" Değerlendirmesi N Unakıtan'dan "Terör" Değerlendirmesi
145 Bin Dolar Almış Türbanı Öven İpekçi, 'İhale Almadım. Beyoğlu Belediyesi'nden 10 Bin, PTT'den 15 Bin, THY'den İse 120 Bin Dolar Aldım' Dedi..Türbanı Öven İpekçi, 'İhale Almadım. Beyoğlu Belediyesi'nden 10 Bin, PTT'den 15 Bin, THY'den İse 120 Bin Dolar Aldım' Dedi..
Bu mağazada fiyatlar 5 YTLyi geçmiyor
Bu mağazada fiyatlar 5 YTL'yi geçmiyor
Mersin Üniversitesi'nde, öğrencilere giysilerin sadece 1 ile 5 YTL arasında satıldığı bir mağaza açıldı.
KAGİADtan üyelerine tanışma yemeği
KAGİAD'tan üyelerine tanışma yemeği
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde faaliyet gösteren Kadirli Genç İşadamları Derneği (KAGİAD), Osimpaş Restorant'ta üyelerine yemek verdi.
Bakan Eroğlu: "Melen Çayı'ndan 22 Mart 2010 saat 10:59'da Avrupa Yakası'na su verilecek" İstanbul'un su ihtiyacını karşılamak için başlatılan Melen Çayı Projesi çalışmaları hakkında bilgi ver..
Kumluca tarımsal üretim ve pazarlamanın cazibe merkezi oldu
Kumluca tarımsal üretim ve pazarlamanın cazibe merkezi oldu
Kumluca Tarım İlçe Müdürü Erdem Erman, ilçenin tarımsal üretim ve pazarlamanın cazibe merkezi haline geldiğini söyledi.
Tunca Nehri'nin Kıyısı Dondu Edirne'de Hava Sıcaklığının Son 3 Gündür Sıfırın Altında Seyretmesi ve Bugün de Eksi 8 Dereceye Kadar Düşmesi Sonucu, Tunca Nehri'nin Kıyı Kesimleri Dondu.
Alevi Bektaşi Federasyonu'ndan İftara Tepki Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Turan Eser, Alevilere Verilecek İftarla İlgili, 'Muharrem Ayında İftar Hazırlığına Girişilmesi, Alevilerin ..
Unakıtan: Terör Kardan Adam Gibi Eriyecek
Unakıtan: Terör Kardan Adam Gibi Eriyecek
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 'Terör Kardan Adam Gibi Eriyecek' Dedi.
Örnek Makine ve Mitaş İşbirliği ile Üretilen Makinenin Tanıtım Toplantısı Yapıldı K Makine ve Mitaş İşbirliği ile Üretilen Makinenin Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır Valiliğine Geldi.
Uşak'da 225 Firmaya 20 Milyon YTL Kosgeb Kredisi Sağlandı 'da 225 Firmaya 20 Milyon YTL Kosgeb Kredisi Sağlandı
Başbakan Erdoğan, Diyarbakırda 'Sen bizim herşeyimizsin' sloganlarıyla karşılandı
Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da "Sen bizim herşeyimizsin" sloganlarıyla karşılandı
Diyarbakır'da önceki gün yapılan hain saldırıyı değerlendirmek ve yerinde incelemek için şehre gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Diyarbakırlılar "Sen bizim herşeyimizsin" sloganlarıyla karşıladı.
Biricik Dava Açıyor Biricik Suden, Eşi Alanson'la 28 Yıl Önceki İlişkisinin Yanlış Anlaşıldığını Söyleyip, 'Mazhar İlk Erkeğimdi' Haberlerine Dava Açacağını Belirtti..Biricik Suden, Eşi Alanson'la 28 Yıl Önceki İlişkisinin Yanlış Anlaşıldığını Söyleyip, 'Mazhar İlk Erkeğimdi' Haberlerine Dava Açacağını Belirtti..
Motorinin Litre Fiyatına 3 Ykr Zam Yapıldı Motorinin Litre Fiyatında 3 Ykr Zam Yapıldı. Yeni Ayarlamaya Göre, Ankara'da Motorinin Litre Satış Fiyatı, Bp, Petrol Ofisi ve Opet'de 2,52 YTL'den ..
İstanbul Film Festivalinde Son Başvuru 31 Ocak 27. Uluslararası İstanbul Film Festivali Kapsamında Gerçekleştirilecek Ulusal Yarışma ve Diğer Bölümlerde Yer Almak İçin Son Başvuru Tarihi 31 O..
Trabzonspor'da Durmak Yok Fortis Türkiye Kupası (B) Grubu'nda Dün Mke Kırıkkalespor'u Sahasında 5-0 Yenen Trabzonspor, İzin Yapmadan Adana Demirspor ile Yapacağı Kupa Maçının Hazırlıklarına B..
Memur Maaş Katsayıları Belirlendi
Memur Maaş Katsayıları Belirlendi
Kamuda Çalışan Personelin 1 Ocak 2008'den Geçerli Olmak Üzere Ücret Tavan ve Tabanları ile Ücretin Hesaplanmasına İlişkin Katsayılar Belirlendi.
İngiltere'de göçmenlere dil kursu verilecek İngiltere'de yürürlüğe girecek taslak ile ülkede bulunan İngilizce bilmeyen on binlerce göçmene bedava dil kursu verilecek. Topluma entegre olmalar..
Bafra'ya mezbaha ve köpek sığınma evi yapılıyor Samsun'a bağlı Bafra Belediyesi tarafından 21 bin 200 metrekarelik alana yaptırılan mezbaha ve köpek sığınma evinin temeli atıldı.
Güzellik İkonu keira Karayip Korsanları'nın Yıldızlarından Keira Knightley, 2007 Yılının Güzellik İkonu Seçildi. Foto Galeri
"Onlara Asla Ölü Demeyiniz, Zira Onlar Diridir." Başbakan'ın, Şehitlere 'Kelle' Dediği için Mahkûm Edildiği Davanın Gerekçeli Kararında Kur'an'dan İfadeler...
mü"> Sansür mü "özgürlük" RTÜK Terör ve Afet Gibi Kriz Anlarındaki Radyo ve Televizyon Yayınlarına Yeni Düzenlemeler Getiriyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10