4 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DTP'li Demirtaş: Menfur Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz Diyarbakir - Demokratik Toplum Partisi (DTP) Grup Başkan Vekili Selahattin Demirtaş, Diyarbakır'da Dün Akşam Meydana Gelen ve 5 Kişinin Ya..
Fed: Daha Fazla Faiz İndirimi Gerekebilir ABD Merkez Bankası"nın (Fed) Geçtiğimiz Aralık Ayında Yaptığı Faiz Toplantısının Tutanakları Önceki Gece Açıklandı. Tutanaklarda Fed Yetkililerinin K..
Sami Ofer'e Plan Tadilatı Avantajı Yargıdan Döndü Kuşadası Belediyesi"nin Sami Ofer ve Mehmet Kutman Tarafından Özelleştirme İdaresi"nden Aldığı Fransız Tatil Köyü"nün Bulunduğu Bölgede Yüzde..
'Leasing'de Yüzde 18 Kdv 4.5 Milyar Doları Götürür' Başbakan"a Mektup Yazarak Kdv Oranının Yüzde 1"den, Yüzde18"e Çıkarılmasının Yanlış Bir Adım Olduğunu Anlatan Leasing Oyuncuları, Kaybın 4...
Petrol Devlerinin Hisseleri 100 Dolarla Bayram Yaptı! Petrol Fiyatlarının 100 Doları Geçmesi Petrol Şirketlerine Yaradı. ABD ve Avrupa Borsaları Düşerken Total Hisseleri Yüzde 2.5, Bp Hissele..
TESK: Kdv İndirimini Afiş Asıp Duyurun Türkiye Esnaf ve Sanatkâr Konfederasyonu (TESK), Üyelerinden Kdv İndirimini Fiyatlarına Yansıtmalarını İstedi. 1 Ocak"tan Geçerli Olmak Üzere Kahvehane,..
Enflasyonda Hedefi İkiye Katladık, Tesellisi Tek Hane Merkez Bankası ve Hükümet Hedefi Yüzde 4 Koydu Ancak Tüfe 2007"de Yüzde 8.39 Çıktı. 2006"dan Sonra 2007"de de Tüfe Hedefini Tutturamayan ..
Elektrikte Zam, Konutta % 19.5, Sanayide İse % 12 Oranındaymış! Konutlara Yüzde 15, Sanayiye Yüzde 10 Olarak Açıklanan Elektrik Zammı Üzerine Dağıtım, İletim ve Hizmet Bedeli Eklenerek Konutl..
Diyarbakır'daki patlamada ölen Eren Şahin gözyaşları arasında toprağa verildi Diyarbakır'daki patlamada hayatını kaybeden Eren Şahin, Şehitlik Mezarlığı'nda toprağa verildi. Şahin'in cenaze n..
Cumhurbaşkanlığı: Son 3 Cumhurbaşkanının İade Ettiği Kararname Sayıları Arasında Büyük Fark Yok Ankara - Cumhurbaşkanlığı, Kararname Konusundaki İstatistiki Bilgilerin Bazı Gazetelerde Doğru ..
'20-30 Yıl Sonra Sosyal Güvenlik Açığı Bizi Batırır' Sosyal Güvenlik Açıklarının, 1994 Yılından Bu Yana 851 Milyar YTL"ye Ulaştığını Belirten Başbakan Erdoğan, "Acil Önlem Almalıyız Yoksa 20-..
Dolar 1.15 YTL'ye Geriledi! Enflasyon Verilerinin Beklentilere Uygun Gelmesi ve Merkez Bankası"nın Faiz İndirimlerine Devam Edeceği Beklentisinin Artmasıyla Lira Dolar Karşısında 1.16 ile Alt..
Erdoğan, Yarın Diyarbakır'a Gidecek: Terör Örgütü Güneydoğu'daki Vatandaşlarımızın Temsilcisi Olamaz Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İncelemelerde Bulunmak Üzere Yarın Diyarbakır'a Gi..
Hayatımdaki İlk Erkek Mazhar'dı Biricik Suden, Hello Dergisine Verdiği Röportajda, Eşi Mazhar Alanson'un Hayatındaki İlk Erkek Olduğunu Açıkladı
Gündemden Kısa Kısa... Fortis Türkiye Kupası"nda İkinci Hafta Maçları Bugün Başlıyor. B Grubu"ndaki Mücadelede Trabzonspor, Tff 2. Lig Takımlarından Mke Kırıkkalespor"u Ağırlayacak. Avni Aker..
Dolar Dibe Vurdu Merkez Bankası'nın Faiz İndirimlerinin Süreceği Beklentisiyle Yabancıların Bono Tarafına Giriş Yapması, Doları Eritti. Ekonomik Krizin Ya..
Terör Bombasına Gözdağı! Diyarbakır'daki Saldırıdan Sonra Türk Savaş Uçakları, Kuzey Irak'ta Keşif Yaptı
Sigaraya Büyük Yasak! Yeni Yasa Neleri Kapsıyor? Nerelerde Sigara İçmek Serbest; Nerelerde Yasak? İşte Yeni Kararlar... Foto Belgesel
MB Döviz Alım İhalesine 80 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.1608 YTL Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 80 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'nin 30..
Birlikte Şov Yapacaklar Radyo Programcısı ve Şovmen Okan Karacan ile Seçkin Piriler Yeni Bir Birliktelik İçin Kolları Sıvadı.Radyo Programcısı ve Şovmen Okan Karacan ile Seçkin Piriler Yeni Bir Birliktelik İçin Kolları Sıvadı.
Meclis'te Canl Bomba Önlemi Bmm'de Güvenlik Önlemleri Giderek Artırılıyor. TBMM Tarihinde İlk Kez Makam Odaları, Milletvekili Odaları ve İç Kulisler Dışında Her Yere Kamera Yerleştirilecek.
Hristiyan Haçı Türk İcadı mı 'Tur-An Yolunda Aral'ın Sırları...'
Yurtta Kış Yaşamı Etkiliyor Yurtta Etkili Olan Kar Yağışı Yaşamı ve Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor.
Doğu Karadenizden 2007 Yılında Yapılan İhracatta Yüzde 19 Artış
Doğu Karadeniz'den 2007 Yılında Yapılan İhracatta Yüzde 19 Artış
Doğu Karadeniz Bölgesi'ndeki Trabzon, Rize ve Artvin İllerinden 2007 Yılında 1 Milyar 254 Milyon 96 Bin Dolar Tutarında İhracat Gerçekleştiği ve İhracatın Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 19 Artış Gösterdiği Bildirildi.
Tüm Shakespeare Karakterleri Aynı Sahnede
Tüm Shakespeare Karakterleri Aynı Sahnede
Bütün Zamanların En İyi Oyun Yazarı William Shakespeare'in Ünlü Kahramanları Aynı Sahnede Buluşuyor. Tiyatro Om'un Kuruluşunun 10'uncu Yılı Nedeniyle Hazırladığı Örselenmiş Ruhlar Resmi Geçidi: Shakespeare Sahnede Adlı...
Tzob'dan 2007 Yılı Tarım Sektörü Değerlendirmesi 'Dan 2007 Yılı Tarım Sektörü Değerlendirmesi
Erdoğan Yarın Diyarbakır'a Gidecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'daki Bombalı Saldırının Ülkedeki Birlik, Beraberlik ve Dayanışmayı Hedef Alan, Güneydoğu'da Yaşayan Vatandaşlara Y..
İş Dünyasından Diyarbakırdaki Saldırıya Tepki
İş Dünyasından Diyarbakır'daki Saldırıya Tepki
Diyarbakır'da Meydana Gelen Patlamaya İş Dünyasının Tepkisi Sert Oldu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 'Diyarbakır'da Yaşanan Vahşeti Nefretle Kınıyoruz' Dedi.
Öldüren Rapor
'Öldüren Rapor'
Pakistan Enki Başbakanı Benazir Botto'nun Öldürülmesine, Partisinin İstihbarat Servislerine Dayandırarak Hazırladığı Gizli Bir Raporun Sebep Olduğu İddia Edildi.
Oğul Buttonun Mesajı Sahte
Oğul Butto'nun Mesajı Sahte
Pakistan Halk Partisi'nin Yeni ve Genç Lideri Bilavel Butto Zerdari'nin, Annesinin Ölümünden 3 Gün Sonra İnternetteki Facebook Adlı İnternet Sitesinde Yayınlanan Mesajı Sahte Çıktı.
"Meclis'te Güvenlik Önlemi Artırılıyor, Meclis de Bbg Evi Gibi Olacak" Başlıklı Haberimize Ektir TBMM'nin içi ve çevresi ileri teknoloji ile izlenecek. TBMM'nin içinde ve dışında hatta aracın..
Başbakan Erdoğan Afganistan Fotoğraf Sergisini Açtı Türkiye'nin Afganistan'a Yaptığı Yardımları Konu Alan Fotoğraf Sergisi Başbakan Erdoğan Tarafından Açıldı. Erdoğan, Türk Firmalarının Afgan..
Suriye'de Türk Firmalarına Özel Yatırım Bölgesi Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Suriye'de Sadece Türk Firmalarına Ait Bir Yatırım Bölgesi Oluşturulması İçin Girişimlerde Bulunduklarını, Bu Amaçl..
İsmmmo: "MB'nin Enflasyon Hedefleri İnandırıcılıktan Uzak" İstanbul Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (İsmmmo) Başkanı Yahya Arıkan, Merkez Bankası'nın Açıkladığı Hedeflerin İnandır..
Diyarbakır'daki Saldırıya Kınamalar Sürüyor Diyarbakır'da dün akşam meydana gelen ve 5 kişinin yaşamını yitirdiği, çok sayıda kişinin yaralandığı saldırıyı sivil toplum örgütleri ve meslek ku..
DSP Yabancılara Toprak Satışını Sordu DSP İstanbul Milletvekili Hasan Macit, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'a Yabancılara Toprak Satışını Sordu.
Sanatçılar da Tebrik Etti! Billboard Dergisine Konuşan Teoman, Magazin Muhabirini Yumrukladığına Pişman Olmadığını Söyledi.Billboard Dergisine Konuşan Teoman, Magazin Muhabirini Yumrukladığına Pişman Olmadığını Söyledi.
CHP'deki Açlık Grevi 10. Gününde Deki Açlık Grevi 10. Gününde
Ağrılı ilkoköğretim 4. sınıf öğrencisi Jiyan Güner, ilk Türkçe mektubunu TBMM Başkanı Toptan'a yazdı Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesine 30 kilometre uzaklıkta bulunan Ayrancı köyüne bağlı 30 hanel..
Köşk'ten 'Noter Gibi Çalışıyor' Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kanun ve Kararnameleri Yayımlanmasına İlişkin Olarak, 'Noter Gibi Çalışıyor' Şeklindek..
Siirt ve Yöresi El Sanatları Araştırma ve Uygulama Merkezi hizmete girdi
Siirt ve Yöresi El Sanatları Araştırma ve Uygulama Merkezi hizmete girdi
Siirt Üniversitesi bünyesinde Siirt ve Yöresi El Sanatları Araştırma ve Uygulama Merkezi açıldı. Törene Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Mervan Gül, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asaf Varol, Cumhuriyet Başsavcısı...
Cumhurbaşkanlığı: "Son üç cumhurbaşkanının ilk 126 günlük işlemleri birbirine yakın" Cumhurbaşkanlığı; son üç cumhurbaşkanının ilk 126 günlük görev sürelerinde yaptıkları işlemlerin toplamlar..
Eşini şişe ve kemerle dövdü Uşak'ta bir adam, eşini şişe ve kemerle döverek hastanelik etti.
Hileli avlanmaya yarayan 16 kulübe yakılarak imha edildi
Hileli avlanmaya yarayan 16 kulübe yakılarak imha edildi
Sakarya Çevre ve Orman Müdürlüğü Doğa Koruma ile Milli Parklar ve Yaban Hayatı Koruma Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda, hileli avlanmaya yarayan güme isimli 16 kulübe tek tek yakıldı.
TOKİ, 176 kişiyi daha ev sahibi yaptı
TOKİ, 176 kişiyi daha ev sahibi yaptı
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nce (TOKİ) Adana'nın Yüreğir ilçesi Sofulu Beldesi'nde Alt Gelir Grubu için yaptırılan 784 konuttan kalan 158'i ile Yüreğir Aksantaş'ta yaptırılan konutlardan kalan 18'i hak sahiplerini...
Su sayaçlarınızı donmaya karşı koruyun Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kocaeli'de bugün başlayan kar yağışı ile beraber soğuk hava kendini gö..
Erdoğan Diyarbakıra Gidiyor
Erdoğan Diyarbakır'a Gidiyor
Erdoğan Bombalı Saldırının Yaşandığı Diyarbakır'a Gideceğini Açıkladı. Erdoğan, Bölgeye Gitmeden Önce Şu Mesajı Verdi, 'Terör Örgütü Hiç Bir Zaman Güneydoğu'lu Kardeşlerimin Temsilcisi Olamayacaktır.'
Başbakan Erdoğan, yarın Diyarbakır'a gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarınki Sarıkamış programını iptal ederek, Diyarbakır'a gideceğini söyledi. Erdoğan, Sarıkamış programına Kültür v..
Britney Spears Acile Kaldırıldı Amerikan Pop Şarkıcısı Britney Spears, Bu Sabah Acil Servise Kaldırıldı.
Samsunda Trafik Kazası: 4 Ölü, 5 Yaralı
Samsun'da Trafik Kazası: 4 Ölü, 5 Yaralı
Samsun'un Havza İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında İkisi Öğrenci 4 Kişi Öldü, 5 Kişi Yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10