4 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Jp Morgan, Intel'in Yatırım Seviyesini 'Nötr'e Düşürdü İstanbul - Uluslararası Yatırım Bankası Jp Morgan, Dünyanın En Büyük Yarı İletken Çip Üreticisi Intel Corp. için Yatırım Tavsiyesini 'Ov..
Tkyd: Yatırım Fonları 2007'de Yüzde 21'lik Artışla, 26,4 Milyar YTL'ye Çıktı İstanbul - Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (Tkyd) Başkanı Gür Çağdaş, 2006 Yılı Aralık Ayında 21,8..
TBMM Alt Komisyon Heyeti, Dink Ailesini Ziyaret Etti Alt Komisyon Heyeti, Dink Ailesini Ziyaret Etti
Türk Kamyon Şoförü 132 Kilo Eroinle Yakalandı Romanya Polisi, Ukrayna Sınırında Bir Ağır Vasıtanın Gizli Bölmelerinde 132 Kilo Eroin Ele Geçirildiğini, Kamyonun Türk Vatandaşı Sürücüsünün Tut..
Fahir Aksoy Toprağa Verildi Balıkesir'in Erdek İlçesinde Tedavi Gördüğü Hastanede 92 Yaşında Hayatını Kaybeden Naif Resmin Ustası Fahir Aksoy'un Cenazesi, Erdek Şehir Mezarlığında Toprağa Ver..
Malkaralı yardımsever işadamı, yaptırdığı okula interaktif tahta aldı Tekirdağ'ın Malkara ilçesine modern bir okul kazandıran ilçenin yardımsever iş adamı Hüsnü Pullukçu, eşi ve kendi adını t..
Diyarbakır'daki patlamada ölen Rıdvan Süer'in cenazesi Ankara'ya getirildi Diyarbakır'daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden gencin cenazesi uçakla Ankara'ya getirildi.
Öğrenciler huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti
Öğrenciler huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti
Manisa Özel Şehzade Mehmet Lisesi öğrencileri, Belediye Huzurevi'ni ziyaret etti. Öğrenciler, aralarında topladıkları harçlıklarla huzurevi sakinlerine hediyeler aldı. Yaşlıları soğuk havada sıcak yuvalarında gören...
Bursa Valisi Harput: 'Bu olay münferit bir olay değil, kişi ya da kişilerce yapılmış olabilir'
Bursa Valisi Harput: "Bu olay münferit bir olay değil, kişi ya da kişilerce yapılmış olabilir"
Bursa'nın İnegöl ilçesinde Diyarbakır plakalı bir araçta ele geçirilen C-4 patlayıcılarla ilgili açıklama yapan Bursa Valisi Şahabettin Harput, "Bu olay münferit bir olay değil, kişi ya da kişilerce yapılmış olabileceği...
Aydın ve Sökedeki başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Aydın ve Söke'deki başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Güven Koleji ve Körfez Dershaneleri Anafen Şubesi, ortaklaşa düzenledikleri bir programla değerlendirme sınavında Aydın ve Söke genelinde dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.
Malatya'ya mevsimin ilk karı düştü Malatya'ya kışın ilk karı düştü. Malatya uzun yıllardır ilk defa Ocak ayına kadar kar görmedi.
Yerel gazete, abone kampanyasında sigaraya karşı savaş açtı
Yerel gazete, abone kampanyasında sigaraya karşı savaş açtı
Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde faaliyet gösteren yerel bir gazete, ilginç bir abonelik kampanyası başlattı. Yerel Adalet gazetesi, abone kampanyasını "Günde tek bir sigara parasına yerel gazete okuyabilirsiniz"...
Semazenlik belgesi olmayan semazen olamayacak
Semazenlik belgesi olmayan semazen olamayacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı, uygunsuz yerlerde ve ehil olmayan kişilerce sema yapılmasının önlenmesi için önerge hazırlarken, Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Selçuk Üniversitesi 'Semazenlik Belgesi' için çalışma...
AK Parti MKYK Başbakan Erdoğan başkanlığında toplandı AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
NKÜ Senatosu, Diyarbakır'daki hain saldırıyı kınadı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Senatosu, Diyarbakır'da gerçekleşen hain saldırıyı kınadı. Senato terör örgütünün Türkiye'nin ünite..
Kayseride 2007de kütüphanelerden toplam 212 bin 960 kişi yararlandı
Kayseri'de 2007'de kütüphanelerden toplam 212 bin 960 kişi yararlandı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait 3 kütüphaneden geçtiğimiz yıl toplam 212 bin kişinin yararlandığı belirtildi.
Sarhoşken çaldıklarını, ayılınca teslim ettiler Kocaeli'de yılbaşı gecesi hastaneyi soyan alkollü iki kişi, alkolün etkisi geçince, çaldıklarını geri getirdi. Çaldıklarını teslim ederken göza..
Malatya Belediyesi 2 bin metrekare kaldırım çalışması yaptı
Malatya Belediyesi 2 bin metrekare kaldırım çalışması yaptı
Malatya Belediyesi tarafından, 1 Nisan 2004 tarihinden bugüne kadar, 82 bin metrekare kaldırım düzenleme ve yineleme çalışmasının yapıldığı bildirildi.
Hataylı 300 hacı kutsal topraklardan döndü
Hataylı 300 hacı kutsal topraklardan döndü
Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile kutsal topraklarda hac farizalarını yerine getiren Hatay kafilesi döndü. Hacıların karşılanması sırasında duygulu anlar yaşandı.
Yalovalı kadınlar bilgisayar kullanmayı öğreniyor
Yalovalı kadınlar bilgisayar kullanmayı öğreniyor
Yalova'da bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda gençlerin kapasitelerinin geliştirilmesine yönelik olarak Habitat ve Gündem 21 Gençlik Derneği, Microsoft ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ortaklığında...
Diyarbakır'daki huzur ve güven ortamını bozmaya çalışan terör örgütüne lanet yağıyor Terörist eylemlerin nefret ve şiddetle kınayan Adana Ticaret Odası (ATO), Türkiye Cumhuriyeti'nin acımasız..
'DTPli vekiller Kürt halkını temsilcileriyiz söylemleriyle halkı sömürüyor'
"DTP'li vekiller 'Kürt halkını temsilcileriyiz' söylemleriyle halkı sömürüyor"
Bingöl'ün Genç ilçesinde, Bingöl, Solhan ve Genç Geçici Köy Korucuları Dernekleri (GKKD) ile Bingöl Şehit Aileleri Malulleri ve İnsan Hakları Derneği (BİŞHAK) organizasyonuyla cuma namazını müteakiben teröre lanet...
Galatasaray, Emre Güngör ile Sözleşme İmzaladı 14:51:52- Galatasaray'ın Ankaragücü'nden Transfer Ettiği Emre Güngör, Sözleşme İmzaladı.
Sinpaş, Lagün Ruhsatı İptali ile İlgili: İSKİ ile Belediyenin Prosedür Restleşmesi İstanbul - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş, İSKİ Tarafından Açılan Lagün Projesinin Yapı Ruhsatı İp..
Kenan Işık Terledi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın Sanat Danışmanı Kenan Işık, Ntv'de Yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' Programında Terledi.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın Sanat Danışmanı Kenan Işık, Ntv'de Yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' Programında Terledi.
İnegöl'de C-4 Patlayıcı Ele Geçirildi / 1 Kişi Gözaltında Bursa - Bursa İl Jandarma Komutanlığınca Gerçekleştirilen Operasyonda, Bir Araçta C-4'ün de Aralarında Bulunduğu Çeşitli Patlayıcılar..
Farklı Merkezlerde, 82 Yasa Dışı Göçmen Yakalandı/3 Günde Sayı 377'ye Ulaştı Ankara - Güvenlik Güçleri, Dün, Türkiye'ye Yasa Dışı Yollardan Giren 82 Yasa Dışı Göçmen Yakaladı. genelkurmay Ba..
Yurtta Etkili Olan Kar Yağışı Nedeniyle, 165 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Ankara - Bolu, Amasya, Düzce, Niğde ve Adana'da Etkili Olan Kar Yağışı Nedeniyle 165 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı. Kocaeli Ka..
Hedef Alliance, Hydrapharm Spa'ya Yüzde 30'la Ortak Oldu İstanbul - İlaç Dağıtım Sektöründe Faaliyet Gösteren Hedef Alliance A.ş, Cezayir'de, İlaç Dağıtım, Promosyon ve İthalat Alanlarında Yü..
Geçiş Belgesi Sayısı, 2007'de Yüzde 30.1 Arttı Ankara - TOBB Ticaret ve Tir Dairesi Başkanlığının 2007'de Verdiği Geçiş Belgesi Sayısında Önceki Yıla Kıyasla Yüzde 30,61, Tir Karnesi Sayısınd..
Beşiktaş Kafilesi Diyarbakır'a Gitti Beşiktaş, Fortis Türkiye Kupası'nda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diski Spor ile Yarın Yapacağı 2. Hafta Maçı İçin Diyarbakır'a Gitti.
Erzincan Üzümü'ne AB Desteği... Ncan Üzümü'ne AB Desteği...
"Suriye'de İş ve Yatırım Olanakları" Toplantısı İye'de İş ve Yatırım Olanakları" Toplantısı
Senirkent'te ekmeğe 10 kuruş zam yapıldı Isparta'nın Senirkent ilçesinde ekmek fiyatına zam yapıldı. En son 20 Şubat 2007 tarihinde yapılan zamla 40 Ykr olan 250 gram ekmek, yapılan bu 10 Ykr..
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Genelkurmay Karargahı'nda askeri törenle karşılandı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Genelkurmay Karargahı'nda askeri törenle kar..
Bahriyeliler, "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" Diye Haykırdı İyeliler, "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" Diye Haykırdı
İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Karaciğer Naklinde İddialı Ü Üniversitesi Tıp Fakültesi Karaciğer Naklinde İddialı
Denizlide kaçak servis taşımacılığına sıkı takip
Denizli'de kaçak servis taşımacılığına sıkı takip
Denizli Emniyet Müdürlüğü ve Denizli Belediyesi, toplu ulaşım yapan servis araçlarını denetledi. Kontrol edilen 201 servis aracından 22'sine, güzergah izin belgesi ve çalışma ruhsatı olmadığı için kanuni işlem yapıldı.
Kimse Yok mu gönüllüsü işadamı Zülkadiroğlu vefat etti
Kimse Yok mu gönüllüsü işadamı Zülkadiroğlu vefat etti
Kimse Yok mu Derneği'nin gönüllüsü olarak Kurban Bayramı'nda Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan ve dönüş yolunda geçirdiği kaza sonucu beyin kanaması geçiren Kahramanmaraşlı...
Başbakan Erdoğan: "Manevi bir sorumluluk gereği Afganistan'da olmaya devam edeceğiz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan'ın yeni yapılanmasında Türkiye'nin etkin şekilde yer aldığını be..
Belen'de 'inek' hırsızlığı Hatay'ın Kırıkhan ilçesine bağlı Karadurmuşlu köyünden çaldığı gebe düve ile kaçan 2 kişi polis karşılaştı.
Başkan Şahin: 'Oy kaygısıyla çalışmıyoruz'
Başkan Şahin: "Oy kaygısıyla çalışmıyoruz"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, 4 yılda Bursa'nın dört bir tarafına imza attıklarını belirterek, "Hizmetlerimizi Bursa'nın geleceği için yapıyoruz. Oy kaygısıyla çalışmıyoruz" dedi.
Konyada kar yağışı kısa sürdü
Konya'da kar yağışı kısa sürdü
Yurdu etkisi altına alan kar yağışı, dün akşam saatlerinde ve bugün sabaha karşı Konya'da da etkisini gösterdi. Az miktarda yağan kar güneşin ilk ışıklarıyla birlikte eridi.
İnşaat işçisine dünya klasiklerini okuma cezası Sakarya'da darp, tehdit ve hakaretten yargılanan inşaat işçisi ile tarım işçisine dünya klasiklerini okuma cezası verildi.
BIE Genel Sekreteri, İzmir Valisi'ne teşekkür etti Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) Genel Sekreteri V.G. Loscarteles, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç'a teşekkür ve yeni yıl mesajı gönderdi..
60 yıllık söğüt ağacının içinden ay yıldız figürü çıktı
60 yıllık söğüt ağacının içinden ay yıldız figürü çıktı
Kastamonu'nun Taşköprü ilçesi Aşağıemerce köyünde, Şükrü Günaydın (64) isimli şahıs, kışlık yakacak odun ihtiyacını karşılamak için kendi bahçesinden kestiği 60 yıllık söğüt ağacının içinden Türk Bayrağını simgeleyen ay...
Akli dengesi bozuk dede yeni doğan torununu dereye attı Akli dengesi bozuk dede, yeni doğan torununu dereye atarak ölümüne sebep oldu.
Eşrefpaşalılar, Sinop'ta büyük ilgi gördü Ankara Sanatevi sanatçılarından Burak Tarık'ın yazıp yönettiği 'Eşrefpaşalılar' isimli oyun, Sinop Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda sahnelendi.
Sakarya'da kanser vakalarının artması endişeye yol açtı Sakarya'da son yıllarda kanser hastası sayısının artamsı endişeye sebep oldu. Depremden sonra özellikle çocuklarda lösemi (kan kanseri..
Yalovada Vatan Caddesindeki 30 yıllık sandık üreticileri gecekonduları yıkıldı
Yalova'da Vatan Caddesi'ndeki 30 yıllık sandık üreticileri gecekonduları yıkıldı
Yalova'da senelerden beri Safranyolu olarak bilinen Vatan caddesindeki sandıkçıların bulunduğu kaçak gecekondular yıkıldı. Mahalle sakinleri yıkıma destek verirken, iş yeri sahipleri emek kapılarının yıkılmasına tepki...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10