4 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eğitimli Babanın Çocuğu Başarılı Oluyor Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tarafından Yapılan Araştırma, Babanın Eğitiminin Çocuğunun Başarısında Etkili Olduğunu Gösterdi.
İlkokul Mezunu Dişçiye Jandarma Baskını Aksaray'da Merkeze Bağlı Yeşilova Beldesi'nde Evini Muayenehane ve Laboratuvar Haline Getirerek, Kenidini Diş Hekimi Gibi Tanıtan 50 Yaşındaki Erdem Uğ..
Eroğlu: Su Açısından 2008, 2007'den İyi Olacak Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 'Su Açısından 2008, 2007'den Çok Daha İyi Olacak'dedi.
Dolar 1,1690 YTL, Avro 1,7230 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,1690 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7230 YTL Oldu.
THY Yeni Şirket Kurup Ucuza Uçacak
THY Yeni Şirket Kurup Ucuza Uçacak
Türk Hava Yolları, Yaz Tarifesi ile Birlikte Yeni Bir Uygulamaya İmza Atacak. Buna Göre Ankara Merkezli Kurulacak Yeni Bir Şirket ile THY Cazip Ücretli Uçuşlar Gerçekleştirecek.
Kartet, Baiji Rafineri Bölgesindeki Olaylar Nedeniyle, Irak'a Elektrik İhracatını Durdurdu İstanbul - Kartet Toptan Elektrik Ticaret A.ş Direktörü Nuray Atacık, Şirketin, Irak Tarafından Sağl..
TOKİ'den Kredi Kullanım ve Geri Ödemelerine Yüzde 3,7 'Zam' Ankara - Toplu Konut İdarisi'nin (TOKİ) Sattığı Konutların ve Kullandırdığı Kredilerin Taksitleri, Memur Maaş Artışına Paralel Olar..
Gümüşhane'nin 23 Projesi Kabul Edildi Şhane'nin 23 Projesi Kabul Edildi
TOKİ Taksitleri Yüzde 3,7 Zamlandı
TOKİ Taksitleri Yüzde 3,7 Zamlandı
Toplu Konut İdarisi'nin Sattığı Konutların ve Kullandırdığı Kredilerin Taksitleri, Memur Maaş Artışına Paralel Olarak Yüzde 3,7 Oranında Artırıldı.
Diyarbakırdaki Patlamada 40 Kilo A-4 Kullanılmış
Diyarbakır'daki Patlamada 40 Kilo A-4 Kullanılmış
Diyarbakır'da Uzaktan Patlatılan Lpg'li 1994 Model Araçtaki Patlayıcının Yaklaşık 40 Kilogram A-4 Olduğu Belirlendi.
Van'da Patlayıcı Yüklü Minibüs Ele Geçirildi Van'da Ele Geçirilen Patlayıcı Yüklü Minibüsün İhbar Üzerine Yakalandığı Bildirildi.
Talat: "Türkiye ile Aramızda Hiçbir Görüş Farklılığı Yok" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye ile Aralarında Hiçbir Görüş Farklılığı Bulunmadığını Söyledi.
Mega Fiyasko Geccesi Hıncal Uluç, Son Günlerin En Çok Tartışılan Konularından 'Tarkan - TRT' Polemiğini Köşesine Taşıdı..Hıncal Uluç, Son Günlerin En Çok Tartışılan Konularından 'Tarkan - TRT' Polemiğini Köşesine Taşıdı..
Alevilerden Almanya'ya "Güner Ümit" Hatırlatması Aleviler, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz'u Ziyaret Ederek, Alman Ard Kanalında Yayınlanan ve Alevi Toplumunun Yoğun Tepkisine Ned..
Gazipaşa Havalimanının İşletim Sözleşmesi İmzalandı ANKARA(ANKA)–Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) ile TAV arasında Gazipaşa Havalimanı'nın işletme sözleşmesini imzalan..
Anna Kozmetik Reklamlarında 'Şeytan Marka Giyer' Filminin Yıldızı Anne Hathaway, Ünlü Bir Kozmetik Markasının Yeni Yüzü Oldu.'Şeytan Marka Giyer' Filminin Yıldızı Anne Hathaway, Ünlü Bir Kozmetik Markasının Yeni Yüzü Oldu.
İstanbuldan Kar Manzaraları
İstanbul'dan Kar Manzaraları
İstanbul'da Devam Eden Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor. İstanbul'un Yüksek Yerlerinde Daha Etkili Olan Kar Yağışı, Özelikle Ulaşımda Tıkanmalara Neden Oldu.
Sigara izmariti yangına sebep olmada 2. sırada yer alıyor Sigara insan sağlığına zararları yanında yangına sebep olamada 2. sırada yer alıyor. Adapazarı Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Ba..
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri İsen: "Köşk'te Başlayan Tadilat Çalışması Yok" Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Çankaya Köşkü'nde Devam Eden Bir Tadilat Çalışması Bulunmadığını..
Kayseri Hisarcık Belediyesi yolların kapanmasına izin vermedi
Kayseri Hisarcık Belediyesi yolların kapanmasına izin vermedi
Kayseri'nin Erciyes dağı yakınlarındaki Hisarcık beldesinde, gece boyunca etkili olan kar yağışına rağmen, sabaha kadar devam eden yol açma çalışmaları sayesinde yolların kapanmasına izin verilmedi.
Sivasta kar kalınlığı 15 santimetreyi geçti
Sivas'ta kar kalınlığı 15 santimetreyi geçti
Sivas'ta dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası kent merkezinde kar kalınlığı 15 santimetreyi geçti. Bugünde aralıklarda devam eden kar, havaların yumuşamasına sebep oldu.
Zonguldak'ta şüpheli paketten ilaç çıktı Zonguldak'ta Kapuz dolmuş durakları önünde bırakılan yeşil renkli bir çanta polisi alarma geçirdi. Yolun İstanbul ve kent merkezi istikameti ile dolmu..
Erzurum Adliye Sarayı, doğalgaz sızıntısı söylentisi üzerine boşaltıldı
Erzurum Adliye Sarayı, doğalgaz sızıntısı söylentisi üzerine boşaltıldı
Erzurum Adliye Sarayı, doğalgaz sızıntısı olduğu iddiasıyla boşaltıldı. Polis bina çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Doğalgaz sızıntısı olmadığı anlaşılınca çalışanlar binaya yeniden alındı.
Antalya'dan Mersin'e Uzanan Turizm Yolculuğu Lya'dan Mersin'e Uzanan Turizm Yolculuğu
Gazipaşa Devlet Hastanesinin yeni yıl hedefi ISO 9001 kalite belgesi almak
Gazipaşa Devlet Hastanesi'nin yeni yıl hedefi ISO 9001 kalite belgesi almak
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Devlet Hastanesi, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini almak için seferber oldu. Hastanede sağlık hizmetlerinin daha etkin, pratik, ölçülebilir ve sistematik olması için yapılan...
Kocaelide 150 köy yolundaki kar temizlendi
Kocaeli'de 150 köy yolundaki kar temizlendi
Kocaeli'de kar yağışından etkilenen 150 köy yolunda temizleme çalışması yapıldı. Ekipler, yaptığı kar küreme ve tuzlama çalışmaları ile yolları açık tutmayı başardı. Kayak merkezi Kartepe yolunda ise özel ekip 24 saat...
Sivil Anayasacılar Eleştirilerden Değil, İftiralardan Şikayetçi L Anayasacılar Eleştirilerden Değil, İftiralardan Şikayetçi
Okul önünde bıçaklı kavga: 1 yaralı Afyonkarahisar'da okul önünde çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi ağır yaralandı.
Kar çalışmalarına engel olamadı Mustafakemalpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçede önceki gün sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışına rağ..
Rize Valiliği sel ve taşkınlara karşı uyardı Rize Valiliği, Devlet Meteoroloji işleri Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgi doğrultusunda, ilgilileri ve vatandaşları sel ve taşkınlara karşı uyard..
Uzun yaşamın formülü, az yeme, bol egzersiz, doğal ürünlerin tüketilmesi
'Uzun yaşamın formülü, az yeme, bol egzersiz, doğal ürünlerin tüketilmesi'
Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mithat Yılmaztürk, her 10 bin tomografi hastasının birinde kanser oluştuğunu söyledi.
Elektrik hattı olmadığı için sulu tarım yapamıyorlar
Elektrik hattı olmadığı için sulu tarım yapamıyorlar
Gaziantep-Nizip karayolu üzerinde sulu tarım yapmak isteyen müteşebbisler, elektrik sıkıntısı nedeniyle bu isteklerini hayata geçiremiyor.
Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Özünal: 'Muhtarların teknolojiye ayak uydurmasına destek verilmeli'
Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Özünal: "Muhtarların teknolojiye ayak uydurmasına destek verilmeli"
Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal, 53 bine ulaşan köy ve mahalle muhtarlarına artık yasal sorumluluk ve yetki verilmesi gerektiğini söyledi. Özünal, muhtarların teknolojik altyapılarının da...
Silifke Kaymakamı Beyoğlu, belediyeye yeni alınan araçları inceledi
Silifke Kaymakamı Beyoğlu, belediyeye yeni alınan araçları inceledi
Mersin'in Silifke Kaymakamı Ahmet Beyoğlu, belediyeye yeni alınan ambulans, çöp toplama aracı, yol süpürme aracı ve tıbbi atık nakil araçları hakkında Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel'den bilgi aldı. Beyoğlu, yeni...
Mogan Gölü, içindeki kayıklarla birlikte dondu Dün başlayan kar yağışı ile birlikte hava sıcaklığının düşmesiyle, Ankara'daki Mogan, Eymir ve Bayındır Baraj gölleri dondu. Mogan Gölü'nün, kay..
Kop Dağı Tesisleri hizmete girdi Bayburt -Erzurum Karayolu Kop Dağı Geçidi üzerinde bulunan ve yolda seyir halinde olan sürücülerin, yolcuların istirahat ve mola ihtiyaçlarını giderecekleri K..
Gebzede kar yağışı
Gebze'de kar yağışı
Gebze'de kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksama yaşanıyor.
Gümüşhane'nin 25 köyünün kanalizasyonunu AB yapacak Gümüşhane'de alt yapısı ve kanalizasyonu bulunmayan 25 köye AB Hibe Programı çerçevesinde kanalizasyon yapılacak.
Kara Ulaştırma Bölge Müdürlüğü’nde yolsuzluk iddiası Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Kara Ulaştırma Erzurum Bölge Müdürlüğü ve bağlı birimlerde yolsuzluk yapıldığı gerekçesiyle 30'a yakın kişini..
Zorlu Enerji, Kırıkkale'ye Doğal Gaz Vermeye Başladı İstanbul - Zorlu Enerji Grubu, Kırklareli'nde Doğal Gaz Dağıtım Faaliyetine Başladı. zorlu Enerji Grubu Çatısı Altında Faaliyetlerini Sür..
Volkswagen, Mustafakemalpaşa Osb'de Fabrika Kuracak Bursa - Volkswagen Grubunun, Türkiye'de Kuracağı Otomobil Fabrikası için Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ni Düşündüğü ve Osb'den B..
Anel Telekom'dan 'Centrex İhalesi' için 6.6 Milyon Dolarlık Sözleşme İstanbul - Anel Telekomünikasyon, Centrex İhalesi için 6,59 Milyon Dolarlık Sözleşmeyi İmzaladığını Bildirdi. anel Teleko..
ABDnin İstihdamı Borsayı Vurdu
ABD'nin İstihdamı Borsayı Vurdu
Yeni Yıla Kötü Bir Başlangıç Yapan Borsada Bugünkü Toparlanma Çabasına ABD Darbe Vurdu.
Galatasaray Kafilesi Bursa'ya Gitti Galatasaray, Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu'ndaki İkinci Maçında Yarın Bursaspor ile Yapacağı Karşılaşma İçin Bu Kente Gitti.
ABD'de İşsizlik Oranı Son 2 Yılın En Yüksek Düzeyine Çıktı ABD'de İşsizlik Oranı, Geçen Yılın Aralık Ayında Yüzde 5 ile Son İki Yılın En Yüksek Düzeyine Çıktı.
Altılı Ganyan 108,27 YTL İkramiye Verdi Şanlıurfa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 108,27 YTL İkramiye Verdi.
Mucize Çocuktan Bir Mucize Daha
'Mucize Çocuk'tan Bir Mucize Daha
Genç Yaşta Yaptığı Servetle 'Mucize Çocuk' Olarak Tanınan İşadamı Uçak Kazasında Sağ Kurtuldu, Havayolu Şirketi Satın Aldı.
"Sanat Kurumu Onur Ödülü" Fazıl Say'a 55. yılını dolduran Sanat Kurumu, "Onur Ödülü"nü bu yıl ünlü piyanist Fazıl Say'a verecek. Sanat Kurumu Başkanı İlker Çetin, Say'ın Türkiye'nin övünç kay..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10