31 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

31 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Benzin istasyonu yakınındaki yangın korkuttu
Benzin istasyonu yakınındaki yangın korkuttu
Bursa'da, bir benzin istasyonu yanındaki boş araziye terk edilen eski kamyonun yanması korkulu anların yaşanmasına neden oldu.
Başbakan Erdoğan, Patlamanın Bütün Boyutlarıyla Araştırıldığını Bildirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Davutpaşa'da meydana gelen patlamanın bütün boyutlarıyla araştırıldığını ve ih..
Patlamayı İzlemeye Geldiler Yaşamlarını Yitirdiler
Patlamayı İzlemeye Geldiler Yaşamlarını Yitirdiler
Yetkililer, Patlamada Hayatını Kaybedenlerin Çoğunun, İlk Patlamayı İzleyen Vatandaşlar Olduğunu Söyledi.
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, patlamanın yaşandığı yerde incelemelerde bulundu Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Zeytinburnu'nda 20 kişinin öldüğü patlamanın ardından olay y..
Soğuk Hava Araçları da Etkiliyor Ordu Makine Mühendisleri Odası Başkanı Mehmet Okur, Soğuk Hava ve Kar Yağışlarının İnsanları Olduğu Kadar Makineleri de Olumsuz Etkilediğini Söyledi.
Evli, 6 Çocuk Babası Şahıs 17 Yaşındaki Kızı Zorla Kaçırdı Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Gece Yarısı Evlerinin Silahlı 8 Kişi Tarafından Basılarak 17 Yaşındaki A.i.'nin Zorla Kaçırıldığını ..
Patlamada Ölen ve Yaralananlardan Kimlikleri Belli Olanlar Zeytinburnu'nda Meydana Gelen Patlamada Ölenlerdin 2'si ile Yaralılardan Bazılarının İsimleri Belirlendi.
Irak, Türkiye Üzerinden AB'ye Doğal Gaz Satacak Irak, Nabucco ve Arap Boru Hatlarıyla Türkiye Üzerinden Avrupa Birliği'ne (AB) Doğal Gaz Satmaya Hazırlanıyor.
Ford Otosan'dan, Serviste Şubat Kampanyası İstanbul - Ford Otosan, Şubat Ayında Müşterilerini Çeşitli Kampanya Fırsatlarıyla Karşılayacak. ford Otoson'dan Yapılan Açıklamaya Göre,1-29 Şubat ..
Hollandalı Bakan Timmermans: "Reformlar sadece AB değil, Türkiye için de önemli" Hollanda Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Frans Timmermans, AB süreci ile ilgili reformların sadece AB sürecin..
Davutpaşa'daki Patlama Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Patlamanın Olduğu Bölgede İnceleme Yapıyor. Yetkililerden Bilgi Alan Çağlayan'ın Açıklama Yapması Bekleniyor.
Kars'ta Tipi Kameramanları da Etkiledi Kars'ta Dün Akşam Saatlerinde Etkili Olan Kar Yağışı ve Tipi Kameramanlara da Zor Anlar Yaşattı.
Karla Kaplı Yol Açıldı, Damatla Gelin Kavuştu Tokat'ın Yeşilyurt İlçesinde Karla Kaplı Köy Yolu Açılarak, Bir Gelinle Damat Birbirine Kavuşturuldu.
Sezen'den Anlamlı Çağrı! Sezen Aksu Baraj Suları Altında Kalacak Allianoi Antik Kenti İçin Yazıp, İnternet Sitesinde Yayınladığı Yazısında, Yetkilileri Bir Kere Daha Düşünmeye Davet Etti..Sezen Aksu Baraj Suları Altında Kalacak Allianoi Antik Kenti İçin Yazıp, İnternet Sitesinde Yayınladığı Yazısında, Yetkilileri Bir Kere Daha Düşünmeye Davet Etti..
Yağmur zamanında geldi çiftçilerin korkmasına gerek yok Adana'nın İmamoğlu ilçesinde kuraklık nedeniyle endişeye kapılan çiftçilerin yüzü yağmurla güldü.
Tipi ve kar ulaşımda aksamalara neden oluyor
Tipi ve kar ulaşımda aksamalara neden oluyor
Yurdun doğusunu etkisi altına alan kar yağışı ve tipi sebebiyle ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Erzincan'ın 442 köyü ile ulaşım irtibatı sağlanamıyor.
Patlamada Ölenlerin Sayısı 19'a Çıktı İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Davutpaşa'da Meydana Gelen Patlama Sonucunda Yaşamını Yitirenlerin Sayısının 19'a Çıktığını Söyledi.
Oğlunu bulmak için yardım isteyen anne hastaneden ayrıldıktan hemen sonra oğlunun acı haberi geldi Zeytinburnu'ndaki Prestij İş Merkezi'nde meydana gelen patlamanın ardından hastanelere koşan..
Patlamanın Faturası Vatandaşa Çıktı İstanbul Davutpaşa'daki Ruhsatsız Bir Maytap Atölyesinde Meydana Gelen Patlamaya İlişkin Olarak Yetkililer, "Bizde Kayıt Yok. Vatandaşlar, Çevrelerindeki R..
Türban karşıtı eylem yapan HKPliler vatandaşlara saldırıp yumrukladı
Türban karşıtı eylem yapan HKP'liler vatandaşlara saldırıp yumrukladı
İzmir'de türban karşıtı eylem düzenleyen Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) üyeleri, vatandaşlara saldırarak olay çıkardı. Konak Meydanı'nda ellerinde döviz ve parti bayraklarıyla yürüyüşe geçen yaklaşık 20 kişilik grup,...
Türk Kızılayı'ndan Davutpaşa'daki Patlamaya Müdahale Türk Kızılayı İstanbul Davutpaşa'da meydana gelen patlamanın ardından bölgeye 2 ambulans, 12 kişiden oluşan sağlık ekibi ve 4 uzman afet p..
Başörtüsü yasağının kaldırılmasına karşı çıkan öğretim görevlileri cübbeleriyle Meclis'e geldi ODTÜ ve Gazi Üniversitesi'nde görevli bir kısım öğretim görevlisi, AK Parti -MHP mutabakatıyla k..
Repo Hacmi 2.9 Milyar YTL'ye Çıktı Banka ve Aracı Kurumların Müşterileriyle Gerçekleştirdiği Repo İşlemlerinin Bakiyesi, 18-25 Ocak Haftasında Kaydettiği 370.9 Milyon YTL'lik Artışla 2 Milyar..
Erzincan'da Çöken Ahırdaki 4 Koyun Telef Oldu Erzincan Merkez'e Bağlı Akyazı Beldesinde Çatısında Biriken Karın Ağırlığına Dayanamayarak Çöken Ahırdaki 4 Koyun Telef Olurken, 15 Koyun da Yara..
Kemalettin Kani Güngör için DTM'de tören düzenlendi Türkiye'nin Ottowa Büyükelçiliği'nde 1982 yılında Ticaret Müşaviri olarak görev yaparken Ermeni terör örgütlerinin silahlı saldırısı sonucu..
Sezer, Patlamada Zarar Görenlerin Mağduriyetlerinin Giderilmesini İstedi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, İstanbul Davutpaşa'da meydana gelen patlama nedeniyle zarara uğrayan işyerlerinin en kıs..
Türk-iş: "Davutpaşa'daki Patlama İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğiyle İlgili Denetim Eksikliğini Ortaya Koydu" Türk-iş, İstanbul Davutpaşa'daki Bir İş Merkezinde Meydana Gelen Patlamanın Türkiye'd..
Unutulmaya yüz tutmuş el sanatları kurslarla yaşatılacak Edirne bölgesinin unutulmaya yüz tutmuş el sanatları açılacak kurslarla yaşatılacak. Bu kapsamda Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Ok..
Yurt İçi Mevduat 314.6 Milyar YTL'ye Yükseldi Yurt İçi Yerleşiklerin Toplam Mevduat Hacmi 11-18 Ocak Arasında 1 Milyar 235 Milyon YTL Artarak 314 Milyar 640 Milyon YTL'ye Yükseldi.
Kilis'ten Kısa Kısa Kilis'te, Kaçak Elektrik Kullanan Bir Kişi Yakalandı.
Güzel havayı fırsat bilen Mersinliler sahile akın etti
Güzel havayı fırsat bilen Mersinliler sahile akın etti
Yurdun büyük bir bölümü kara kış nedeniyle kar ve tipi ile boğuşurken ve insanlar kar nedeniyle evlerinden dahi çıkamazken Mersinliler güneşli havanın tadını çıkarıyor. Gündüz sıcaklığın 12 dereceyi bulduğu Mersin şehir...
Yurt İçi Döviz Hesaplarında Çözülme Yurt İçi Yerleşiklerin Döviz Hesapları 11-18 Ocak Arasında 1 Milyar 394 Milyon Dolar Azalarak 95 Milyar 141 Milyon Dolara İndi. Yabancılara ve Yurt Dışında..
Yurtdışındaki Seçmen Yaşadığı Ülkede Oy Kullanabilecek Yurtdışında Yaşayan Seçmene, Bulundukları Ülkede Oy Kullanma İmkanı Tanıyan Yasa Tasarısının TBMM Anayasa Komisyonu'nda Görüşülmesine Ba..
Kredi Stoku 224.3 Milyar YTL'ye Çıktı Bankaların Yurt İçi Kredileri 11-18 Ocak Arasında 48 Milyon YTL Artarak 224 Milyar 327 Milyon YTL'ye Yükseldi.
Mazlum-der : "Başörtüsünün Üniversitelerde Serbest Olması Dindarların Onurunu Kırıyor" Aralarında MAZLUM-DER ve MÜSİAD'ın da bulunduğu bir grup sivil toplum örgütü, türban yasağının sadece ün..
Patlamada Ölenlerden 5 Kişinin Kimliği Belirlendi
Patlamada Ölenlerden 5 Kişinin Kimliği Belirlendi
İstanbul Davutpaşa'da Bir İş Merkezinde Meydana Gelen Patlamada Ölen 19 Kişiden 5'inin Kimliği Belirlendi.
Tüketicilerin Bankalara Borcu 93.1 Milyar YTL'ye Ulaştı Tüketici Kredisi ve Kredi Kartı Borçları 18-25 Ocak Haftasında 389 Milyon YTL Artarak 93 Milyar 102.1 Milyon YTL'ye Çıktı.
Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nin Güvenlik İhalesinde Silahlar Konuştu Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nin Güvenlik İhalesine Giren Taraflar Silahlı Çatışmaya Girdi, 2 Kişi Yaralandı.
Denizbank Mevduat Faizlerini İndirdi İstanbul - Denizbank, '25 Bin Dolar Altı' Mevduat Uyguladığı Faiz Oranlarını Yeniden Belirledi. denizbank'tan Yapılan Açıklamaya Göre, Dolar Cinsi 1 Ay V..
Baykal: Kimse Gölge Etmesin Başka Bir Şey İstemiyoruz CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Son Dönemde Yaşanan Deneyimlerin Türkiye'nin Laik, Demokratik Bir Cumhuriyet Olarak Ayakta Kalmasının Tek..
Hazine Alanya ve Kalkan'da Arsa Satacak Antalya - Antalya Defterdarlığı, Alanya ve Kaş'a Bağlı Kalkan Beldesindeki Hazineye Ait Bazı Arazileri İhale Usulüyle Satışa Çıkardı. antalya Defterd..
Bp'den Yakıt Alana 'Cep Telefonu' İstanbul - Bp'nin Yeni Başlattığı Kampanya ile İstasyonlarından Akaryakıt ve Auto Lpg Alan Müşterileri Samsung C260 veya E250 Model Cep Telefonuna Sahip Oluy..
Bankaların Kullandırdığı 'Bireysel Krediler' 67 Milyar YTL'ye Ulaştı Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada 485 Milyon 12 Bin YTL Artarak 25 Ocak İti..
Rusya'nın Türk Üzümünde Pestisid İddialarına Alaşehir'den Tepki Rusya'nın Federal Tarım Ürünleri Denetim Dairesi (Rostselhoznadzor) Uzmanlarının, Türkiye'den İthal Ettikleri Sofralık Yaş Üzüm..
Bursalı Emekliler, Başbakan'a 10 YTL Gönderdi Bursa'da, Hükümetin Enflasyon Oranına Bağlı Olarak Emekli Maaşlarına Zam Yapmamasını Protesto Eden Emekliler, Zamlara Yansıtılan 10 YTL'yi Postay..
Emniyet Müdüründen Polis Muhabirlerine Destek Geçtiğimiz Günlerde Eskişehir İl Emniyet Müdürü ile Gazeteciler Arasında Yaşanan Gerginliğin Yankıları Sürerken, Bursa İl Emniyet Müdürü Tahsin D..
Uludağ'da Hayat Normale Döndü Uludağ'da 3 Günlük Kar Esareti Sona Ererek, Hayat Normale Döndü. Zirvede Sömestir Tatili Sebebiyle Yoğunluk Devam Ederken, 3 Gün Boyunca Kayak Yapamayan Tatilcil..
Barolardan Türban Açıklaması İzmir Barosu Başkanlığı'nda Bir Araya Gelen İzmir Barosu Başkanı Avukat Nevzat Erdemir, Manisa Barosu Başkanı Avukat Remzi Demirkol ve Balıkesir Barosu Başkanı Av..
Çiçek: Kimse, Kimsenin Yetkisine Karışmasın/ "Herkes Hukuka Saygılı Olsun" Ankara - Kimsenin, Kendisini Anayasa Mahkemesinin Yerine Koyarak, Fikir Beyan Etmemesi Gerektiğini İfade Eden Devlet..
Trabzonda kaza: 3 ölü, 6 yaralı
Trabzon'da kaza: 3 ölü, 6 yaralı
Trabzon'un Araklı ilçesine bağlı Aytaş köyünde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi hayatını kaybederken 6 kişi de yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10