31 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

31 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran'da Doğdum Polat Rönesans Otel'de Düzenlenen Tanıtıma Katılan Manken Nilay Dorsa, İlginç Açıklamalar Yaptı.Polat Rönesans Otel'de Düzenlenen Tanıtıma Katılan Manken Nilay Dorsa, İlginç Açıklamalar Yaptı.
Ortadoğu ve Asya İnternetsiz
Ortadoğu ve Asya İnternetsiz
Akdeniz'de İki Yeraltı Kablosunun Hasar Görmesi Nedeniyle Ortadoğu ve Asya'nın Büyük Bölümünde İnternet Erişimi Kesintiye Uğradı.
Eşgüdüm Meslek Odaları Kurulu, tarımsal alanların imara açılmasına tepki gösterdi
Eşgüdüm Meslek Odaları Kurulu, tarımsal alanların imara açılmasına tepki gösterdi
Antalya'da bulunan 18 meslek odasının oluşturduğu Eşgüdüm Meslek Odaları Kurulu, tarımsal alanların imara açılmasına tepki gösterdi.
Pegasus Filosuna Yeni Nesil Boeınglerin İkincisi de Geldi
Pegasus Filosuna Yeni Nesil Boeınglerin İkincisi de Geldi
Pegasus Havayolları, Kasım 2005'te Sipariş Ettiği 12 Adet Boeing 737 Yeni Nesil Uçağın İkincisini 30 Ocak'ta Perşembe Günü Teslim Aldı.
2007 Yılında Dış Ticaret Açığı 62 Milyar 833 Milyon Oldu 2007 Yılı Aralık Ayında 2006 Yılının Aynı Ayına Göre İhracat Yüzde 12.5 Oranında Artarak 9 Milyar 676 Milyon Dolar, İthalat İse Yüzde..
Hazine, Şubatta İç Piyasalardan 4,1 Milyar YTL Tutarında Borçlanma Öngörüyor Hazine Şubat Ayında, Piyasalara Yapacağı 5,6 Milyar YTL'lik İtfaya Karşılık, İç Piyasalardan 4,1 Milyar YTL Tutarı..
Türk Eğitim Sen, başörtüsü için AK Parti ve MHP milletvekillerine teşekkür etti
Türk Eğitim Sen, başörtüsü için AK Parti ve MHP milletvekillerine teşekkür etti
Türk Eğitim Sen, kılık kıyafet düzenlemesi ile ilgili yasa taslağı hazırlayan AK Patili ve MHP'li milletvekillerine teşekkür etti.
Davutpaşa'da patlamanın olduğu yerden bir ceset daha çıkarıldı Davutpaşa'da bu sabah patlamanın olduğu yerde ceset arama çalışmaları devam ederken, bir kişinin cesedine ulaşıldı. Cesedinin pa..
Bahçesaray'da haber alınamayan 30 kişiden 14'ü bulundu bulundu Van'dan Bahçesaray ilçesine gitmekte olan 2 minibüs ile bir kamyonda bulunan ve 4 gündür kendilerinden haber alınamayan 30 kişid..
Türkiye ile İsviçre Arasında Ticari İlişkiler Gelişiyor
Türkiye ile İsviçre Arasında Ticari İlişkiler Gelişiyor
Türkiye-isviçre Dış Ticaret Hacmi, 3 Milyar Frank Seviyesine Ulaştı. Ticaret Hacmi 2000 Yılından Bu Yana Büyüme İvmesini Sürdürüyor. İki Ülke Arasında 3 Milyar Frank Seviyesine Erişen Dış Ticaret Hacminde, Türkiye'nin...
İşadamları Endişelerini Dile Getirdi
İşadamları Endişelerini Dile Getirdi
İşadamları, Mali Disiplinin Korunması, Yatırımcının Desteklenmesi, Sosyal Güvenlik Reformunun Gerçekleştirilmesi, Enflasyonla Köklü Mücadele İstiyor.
Nasa'nın Yeni Ay Aracı Hazır Ay'a 2020 Yılında Yeniden Gitmeyi Planlayan Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (Nasa) Dünya'nın Uydusunu Keşfederken Kullanacağı Konsept Aracın Tasarımı ve Ür..
Uçuruma Yuvarlanmakta Olan Minibüs, Yol Kenarındaki Fidanlara Takıldı
Uçuruma Yuvarlanmakta Olan Minibüs, Yol Kenarındaki Fidanlara Takıldı
Artvin'de Meydana Gelen Trafik Kazasında, Bir Minübüs Uçuruma Yuvarlanmaktan, Yol Kenarındaki Fidanlar Sayesinde Kurtuldu.
Kıbrıs Rum Kesimi Kosova'nın Bağımsızlığını Tanımayacak Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Erato Kozakou-marcoullis, Kosova'nın Tek Taraflı Olarak İlan Edilebilecek Bağımsızlığını Tanımayac..
Türkiye'deki Kar Yağışı Irak'ı da Etkiledi Türkiye'deki Kar Yağışı Irak'ı da Etkisi Altına Aldı.
Irak Devlet Başkanı Talabani'nin Kerkük Temasları Irak Devlet Başkanı Celal Talabani Dün Geldiği Kerkük'te, Kentin Etnik Unsurları ile Bölge Sorunlarını Tartıştı.
KKTC-türkiye Arasındaki Gemi Seferleri Başladı KKTC ile Türkiye Limanları Arasındaki Gemi Seferleri Başladı.
Filistinli Örgütler, Refah Sınırının Kapatılmasına Karşı Filistinli Askeri Örgütler, Kahire'de Mahmut Abbas'ın Refah Sınırının Eski Anlaşmalara Göre İşletileceğine Dair Açıklamasını Kınadı. F..
Wınograd Raporu'nun Lübnan'daki Yankıları Lübnan'daki Siyasi Kriz Nedeniyle Geçtiğimiz Yıl Kabinedeki Diğer 5 Şii Bakanla Birlikte İstifasını Sunan Hizbullahlı Lübnan Çalışma Bakanı Tarad Ham..
Yeni Demokrasi Partisi'nde İstifa Yunanistan'da, İktidardaki Yeni Demokrasi Partisi'nden 1 Milletvekili Daha İstifa Etti. 300 Sandalyeli Parlamentoda, İktidardaki Yeni Demokrasi Partisi'nin S..
CHP Genel Başkanı Baykal'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türban Takan Kızlar ve Kadınların Yaşanan Olumsuzluğun Sorumlusu Değil Kurbanı Olduklarını Belirterek,..
Giresun Üniversitesi'nden Türban Açıklaması Giresun Üniversitesi Senatosu, Üniversiteler Bağlamında Türban Konusunun Gündeme Getirilmesinin, Mevcut ve Yürürlükte Olan Anayasal Sistemi Bütünüy..
DTP Hakkari İl Başkanlığının 1. Olağanüstü Kongresi
DTP Hakkari İl Başkanlığı'nın 1. Olağanüstü Kongresi
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Hakkari İl Başkanlığı'nın 1. Olağanüstü Kongresi Yapıldı. Tek Liste Halinde Gidilen Kongrede, Hasan Güzel Bir Süreden Beridir Geçici Olarak Yürüttüğü DTP Hakkari İl Başkanlığı Görevine...
Halk ekmek turistik tesislere de girecek Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, el değmeden ürettiği ekmeği turistik tesislere ve yemek fabrikalarına da gönderecek.
Başbakan Erdoğan'ın Yoğun Görüşme Trafiği Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Kabul Etti.
TBMM Başkanı Toptan, İstanbul'daki Patlama Nedeniyle Mesaj Yayınladı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Davutpaşa'daki Patlamada Ölü Sayısının Artmamasını Temenni Ettiklerini Bildirdi.
Türkiye 2007'de 62.8 Milyar Dolar Dış Ticaret Açığı Verdi(2) Türkiye'nin Dış Ticaret Açığı 2007 Yılında Önceki Yıla Göre Yüzde 16,3 Artarak 62,8 Milyar Dolara Yükseldi. Geçen Yıl İhracat Yüzd..
TBMM Genel Kurulu'nda Vakıflar Yasası'nın Görüşmeleri Sürüyor Vakıflar Yasası'nın Görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu, Zaman Zaman Gerginliklere Sahne Oldu. AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ,..
Hazine Şubat'ta Piyasadan 4.1 Milyar Borçlanacak Şubat Ayında Vadesi Gelen Borçları Dolayısıyla 5.6 Milyar YTL'si Piyasaya Olmak Üzere Toplam 6.1 Milyar YTL Geri Ödeme Gerçekleştirecek Hazine..
Danıştay'dan Türban Davasına Ret Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Kılık-kıyafet Kurallarına Uymadığı İçin Üniversite Sınavı İptal Edilen Öğrencinin Velisinin Açtığı Davayı Reddetti. Kuru..
Mmo İstanbul Şube Başkanı Çelik: "Yetkililer Bu Tür İşyerlerine Göz Yumuyor" Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı İlter Çelik, İstanbul Davutpaşa'da Meydana Gelen Patlamanın Gerçek..
İTO Başkanı Yalçıntaş: "Yetkili Kurumlar ve İşletmeler Daha Dikkatli Olmalı" İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, İstanbul Davutpaşa'da Meydana Gelen Patlamanın Türkiye'yi, İstanbul'u ve İş Dünyasını..
Dizilerin En Çok Tercih Edilen Mekanı G&g Sanat Galerisi Sanatseverlerle Buluşuyor
Dizilerin En Çok Tercih Edilen Mekanı 'G&g' Sanat Galerisi Sanatseverlerle Buluşuyor
Başkent'te Dizilerin En Çok Tercih Edilen Mekanları Arasında Yer Alan 'G&g' Sanat Galerisi Sanatseverler ile Buluşuyor. Sanatın Sevgi ve Dostlukla Buluştuğu G ve G Sanat Atölyesinde Yetişkinler ve Çocuklar İçin Ayrı Ayrı...
Kapalı Yollar Köylüleri Ekmeğinden Etti Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi Küçükören Köy Yolunun Dört Günden Beri Kapalı Olmasından Dolayı Köylüler Fabrikalara Verdiği 14 Ton Sütü Dökmek Zorunda Kald..
Velinin Türban İtirazına Danıştay'dan Ret Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Kılık-kıyafet Kurallarına Uymadığı İçin Üniversite Sınavı İptal Edilen Öğrencinin Velisinin Açtığı Davayı Redde..
Davutpaşa'daki Patlama Afet Koordinasyon Merkezi'nde (Akom) Yapılan Yazılı Açıklamada, Zeytinburnu Maltepe Mahallesi Çiftehavuzlar Caddesi Üzende Bulunan Bir İşhanında Sabah Saat Saatlerinde ..
4 Milyon Dolarlık Malikane Aldı! Jessica Alba, Yakında Dünyaya Gelecek Bebeği İçin Neredeyse Bütün Hayatını Yeniliyor. Alba, Bebeğini Nişanlısı Cash Warren ile Birlikte Malibu'da Yeni Satın A..Jessica Alba, Yakında Dünyaya Gelecek Bebeği İçin Neredeyse Bütün Hayatını Yeniliyor. Alba, Bebeğini Nişanlısı Cash Warren ile Birlikte Malibu'da Yeni Satın Aldığı 4 Milyon Dolarlık (5 Milyon YTL) Malikanede Büyütecek.
Gözyaşlarına Boğuldu! Nükhet Duru'nun Programına Konuk Olan Zuhal Olcay, Sürpriz Bir Telefondan Sonra Gözyaşlarını Tutamadı.Nükhet Duru'nun Programına Konuk Olan Zuhal Olcay, Sürpriz Bir Telefondan Sonra Gözyaşlarını Tutamadı.
İki Helikopter Eşlik Etti Çılgın Şarkıcı Brıtney Spears Polis Eşliğinde Yine Hastaneye KaldırıldıÇılgın Şarkıcı Brıtney Spears Polis Eşliğinde Yine Hastaneye Kaldırıldı
Cıprıanı It's A Joke'a Bayıldı! Dünyanın En İyi Restoranı Cıprıanı'nin Sahibi Gıuseppe Cıprıanı, Ünlü Mimar Eren Talu'yla Birlikte It's A Joke'da Yemek Yiyor..Dünyanın En İyi Restoranı Cıprıanı'nin Sahibi Gıuseppe Cıprıanı, Ünlü Mimar Eren Talu'yla Birlikte It's A Joke'da Yemek Yiyor..
Bacak Şova Sansür! Kameralar Bacak Şova Kilitlenince Oktay Kaynarca Ceketiyle Sansür UyguladıKameralar Bacak Şova Kilitlenince Oktay Kaynarca Ceketiyle Sansür Uyguladı
Osmanlı'yı Tiye Almıyorum Gani Müjde, Son Osmanlı Padişahlarının Yaşadığı Dolmabahçe ve Beylerbeyi Saraylarında Çekim Yapabilmek İçin TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın İzin Vermesini Bekledikleri..Gani Müjde, Son Osmanlı Padişahlarının Yaşadığı Dolmabahçe ve Beylerbeyi Saraylarında Çekim Yapabilmek İçin TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın İzin Vermesini Beklediklerini Söyledi.
Sarılar Belediyesi 2007 yılında Manavgat Şelalesi ziyetinden 1 milyon 375 YTL gelir elde etti
Sarılar Belediyesi 2007 yılında Manavgat Şelalesi ziyetinden 1 milyon 375 YTL gelir elde etti
Antalya'nın Manavgat ilçesi Sarılar Beldesi Belediyesi, 2007 yılında Manavgat Şelalesi yerli ve yabancı turist ziyaretinden 1 milyon 375 bin YTL gelir elde etti.
Patlamada yaralananların hastaneye getirilmesi sırasında yaşananlar güvenlik kamerasına işte böyle yansıdı Zeytinburnu'ndaki patlamada yaralanan 28 kişinin getirildiği Özel Esenler Hayat Hast..
Boşanmadan Sevgilisini Gösterdi Manken-oyuncu Arzu Yanardağ, İş Adamı Sevgilisi Serhat Türkan ile İlk Kez Medyanın Karşısına ÇıktıManken-oyuncu Arzu Yanardağ, İş Adamı Sevgilisi Serhat Türkan ile İlk Kez Medyanın Karşısına Çıktı
Bursa'da kapalı köy yolu kalmadı Bursa İl Özel İdaresi, Bursa ve ilçelerinde bugün itibariyle kar nedeniyle trafiğe kapalı köy yolunun kalmadığını açıkladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10