30 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

30 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyonkarahisar'da Soba Faciası: 2 Ölü Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesinde Bir Çift, Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti.
Şehit Jandarma Er Emrah Aykoç Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Siirt'in Adilcevaz İlçesi'nde Mahkumları Taşıyan Cezaevi Aracının Uçuruma Yuvarlanması Sonucu Şehit Olan Jandarma Er Emrah Ay..
Yaya Yolu Yerine Tramvay Yolunu Kullanan Yaşlı Kadın, Tramvayın Altında Kaldı Aksaray'da Yaya Yolu Yerine Tramvay Yolunu Kullanan Kadına, Tramvay Çarptı. Tramvayın Altında Bir Süre Sürüklenen..
Erzincan'da Demiryolu İşçilerine Ulaşılamıyor Kar Yağışı Nedeniyle Dün Kapanan Erzincan-erzurum Demiryolunu Açmak Üzere Bölgeye Giden 15 İşçiden Haber Alınamadığı Bildirildi.
AB Komisyonu'ndan Malta ve Slovenya'ya Övgü Avrupa Birliği Komisyonu, Malta ve Slovenya'nın, AB'nin Yeni Anayasası Olarak Kabul Edilen Lizbon Anlaşması'nı Onaylamasından Duyduğu Memnuniyeti D..
İran Yargı Erki, İdamların Görüntü ve Fotoğraflarının Yayınlanmasını Yasakladı. İran Yargı Erki Başanı Ayatullah Haşimi Şahrudi, İdamların Görüntü ve Fotoğraflarının Yayınlanmasını Yasakladı..
Demokrat Parti Başkan Adayı Edwards Yarıştan Çekildi
Demokrat Parti Başkan Adayı Edwards Yarıştan Çekildi
Demokrat Parti Başkan Adayı Eski Senatör John Edwards'ın Başkanlık Yarışından Çekildiği Bildirildi.
Filistin Cumhurbaşkanı Mahmud Abbas Mısır'da Filistin Cumhurbaşkanı Mahmud Abbas, Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile Görüştü. Ittihadiye Sarayı'nda Yapılan Görüşmede, Filistin'in Problemle..
İran'da 5 Kişi Daha İdam Edildi. İran'ın Başkenti Tahran'da 5 Kişi Daha Asılarak İdam Edildi.
Pazar Gününden Beri Girne -Taşucu Gemi Seferleri Yapılamıyor Akdeniz'deki Kötü Hava Şartları Nedeniyle Pazar Gününden Beri Girne -Taşucu Arasındaki Gemi Seferleri Yapılamıyor.
Gaziantep'e İstiklal Madalyası Verilecek TBMM İçişleri Komisyonu, Gaziantep'e İstiklal Madalyası Verilmesine İlişkin Kanun Teklifi'ni Kabul Etti.
TBMM Genel Kurulu İstanbul'da Piri Reis Üniversitesi'nin Kurulmasına İlişkin Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bu Yasama Yılı Bitmeden Önce..
Gece Mahsur Kalan Yolcular Huzurevinde Konakladı Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Şehir Terminalinde Mahsur Kalan Yolcuları Akşam Saatlerinde Büyükşehir Belediyesi'ne..
'10 Milyonu Aştık, Kendi Yağımızla Kavruluyoruz' Avea Ceo"su Türktan, Şirketin Artık Kârlılığının Kendi Yağıyla Kavrulmasına Yettiğini Belirterek "Abone Sayısını 10 Milyona Taşıdık. Hedef 200..
Dalga Büyümeyi Yavaşlatır, Kriz Çıkmaz 60. Kuruluş Yılını Kutlayan Akbank"ın Genel Müdürü Zafer Kurtul, Global Dalgalanmanın Türkiye"de Büyümeyi Yavaşlatabileceğini Ancak Krize Yol Açmayacağı..
'Sedef Adası Temiz Enerji Cenneti Olacak' Enerji Bakanı Güler, "Sedef Adası"nda Yapacağımız Proje ile Hem Rüzgâr Hem Güneş Enerjisiyle Bu Bölgenin Enerjisini Üretme Amacındayız" Dedi. Enerji ..
Şişe Cam'a Rekor Sermaye Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Ödenmiş Sermayesini 1 Milyar YTL"nin Üzerine Çıkarıyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.ş."nin 2 Mily..
Niyet Mektubu için Sosyal Güvenlik Reformu Bekleniyor IMF ile 7. Gözden Geçirme"ye İlişkin Niyet Mektubu"nu Hazırlayan Hazine, Sosyal Güvenlik Reformunda IMF"nin İstediği Yönde Gelişme Sağlan..
Yüksek Model 2. Eller İlgi Görüyor Geçen Yılın Sonunda Kampanyalardan Yararlanarak Sıfır Araç Alan Kişilerin Oto Galerilere Bıraktığı Yüksek Model ve Hasarsız 2. El Otomobiller, Yeni Yılın İl..
Kamuda Uçuş Mili ile Gezi Devri Kamu Çalışanlarının İş Gezileri için Yaptıkları Uçuşlarda Kazandıkları Bedava Miller, Yine Kamu Görevi için Gerçekleştirilecek Gezilerde Kullanılacak. Maliye B..
Dalgalanma Bireysel Emeklilik Fonlarını da Vurdu ABD Ekonomisi Kaynaklı Olarak Küresel Çapta Yaşanan Finansal Dalgalanmayla Türkiye"de Borsa ve Diğer Başlıca Yatırım Araçlarının Değer Yitirme..
Kocaelide Kar Yağışı
Kocaeli'de Kar Yağışı
Kocaeli Genelinde Kar Yağışı Devam Ederken, Ulaşıma Kapanan 18 Köy Yolunu Açma Çalışmaları Sürüyor.
CHP'li Meclis Üyesine Ait İşletme Yıkıldı Muratpaşa Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Yasin Tekdemir'e Ait Gençlik Parkı'ndaki İşletme, Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Tarafından Yıkıldı.
Şırnak'ta Askeri Hareketlilik Güneydoğu'da, Terör Örgütü PKK'ya Karşı Sürdürülen Operasyonlar Aralıksız Olarak Devam Ediyor. Çetin Kış Şartlarına Rağmen Cudi Dağı'na Bugün Çok Sayıda Askeri A..
Diyarbakırda F-16 Hareketliliği
Diyarbakır'da F-16 Hareketliliği
Diyarbakır'daki 2. Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı'na Bağlı 8. Ana Jet Üssü'nde Bugün F-16 Hareketliliği Yaşandı. Kalkan Bomba Yüklü F-16'ların Sınır Bölgelerine Doğru Uçtukları Gözlendi
Mardin'de Yoğun Sis Uçak Seferlerini İptal Ettirdi Mardin'de İki Günden Beri Etkili Olan Yoğun Sis Nedeniyle Uçak Seferleri İptal Oldu.
Tofaş'tan Bursa'ya tasarım sergisi Türkiye'nin ilk araba müzesini Bursa'ya açan Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş, bir ilki daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Tofaş, Bursa Anadolu Arabaları ..
ABD'de Demokrat Edwards Başkanlık yarışından çekiliyor Amerika'da Demokrat Parti'nin 2008 Başkanlık seçimlerinde adayı olabilmek için yarışan aday adaylardan John Edwards yarıştan çekiliyor. ..
Kahramanmaraşta 'Çöpe Hayır' Mitingi
Kahramanmaraş'ta "Çöpe Hayır" Mitingi
Kahramanmaraş Belediyesi Tarafından Pazarcık İlçesi Narlı Beldesi Yakınlarına Yapılması Planlanan Katı Atık Depolama Alanına Tepkiler Devam Ediyor. Beldede Toplanan Yaklaşık 3 Bin Kişi, Miting Düzenleyerek Bölgeye Çöp...
Migros Dünyanın En Büyük 250 Perakende Şirketi Arasına Girdi Uluslararası Denetim Firması Deloitte'un Hazırladığı "Perakendenin Küresel Güçleri 2008" Raporuna Göre Migros, Bu Yıl İlk Kez Düny..
Türban Ekibi Çalışmalara Devam Ediyor
Türban Ekibi Çalışmalara Devam Ediyor
Türban Paketinin TBMM Başkanlığına Sunulmasına Rağmen Çalışmalarına Devam Eden AKP ve MHP'li Kurmaylar Yaklaşık 1.5 Saat Görüştü.
Türk F-16'lara Ege'de Taciz Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis'in Türkiye ziyaretiyle Ege hava sahasında yaşanan bir haftalık sakinlik, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslara..
A
A
Erzurum'da, Son Günlerde Etkili Olan Kar Yağışı, Tipi ve Buzlanma Nedeniyle Hastanelere Çok Sayıda Kırık-çıkık ve Karbonmonoksit Gazından Zehirlenme Vakası İntikal Etti. Kentte Son Olarak Dün Akşam Saat 20.00 Sıralarında...
Soba Zehirlenmelerine Dikkat
Soba Zehirlenmelerine Dikkat
Konya Numune Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Rıza Sarıbabıçcı, Vatandaşları Soba Zehirlenmelerine Karşı Uyararak, "Odun, Kömür, Gazyağı ve Doğalgaz Gibi Organik Yakıtlar Tam Olarak Yanmadığı Zaman Zehirlenmeye Neden Olur"...
Kars Tipi Esaretinde Kars'ta İl Genelinde Etkili Olan Tipi Nedeniyle 307 Köy Yolu Ulaşıma Kapanırken, Çok Sayıda Maddi Hasarlı Kaza Meydana Geldi, Şehirlerarası Ulaşım İse Güçlükle Sağlanıyor..
Carrefour İçin 482 Milyon Euro Kredi
Carrefour İçin 482 Milyon Euro Kredi
Merter Carrefour Alışveriş Merkezi İçin Eurohypo Ag, Akbank ve Garanti Bankası 482 Milyon Euro Kredi Sağladı
Bayburtta Kar Yağışı Ulaşımı Dondurdu Bayburt'ta Son Yıllarda Görülmemiş Yoğunlukta Etkili Olan Kar Yağışı Tüm Yolların Kapanmasına Sebep Oldu.
Doğuda Kar Yağışı ve Çığ Felaketi Yaşanırken Batıda Bahar Havası Türkiye'nin Doğu Kesiminde Yoğun Kar Yağışı ve Çığ Felaketleri Etkili Olurken, Edirne'de Bahar Havası Yaşanıyor.
Yoğun Kar Nedeniyle Silvan'da Köy Yolları Kapandı Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Köy Yolları Ulaşıma Kapandı.
Karakolda Mahsur Kalan Jandarmalara Ulaşıldı Sivas'ın Gemerek İlçesine Bağlı Kartalkaya Köyünün Yolunun Kapanması ve Elektriklerin Kesilmesi Sonucu Karakolda Mahsur Kalan Asker ve Rütbelilere..
Dünyadaki Kriz Türkiyeyi de Olumsuz Etkiler
'Dünyadaki Kriz Türkiye'yi de Olumsuz Etkiler'
Türkiye İş Bankası'nın 'İş Buluşmaları Kocaeli Toplantısına' Katılan İzmit'e Gelen Genel Müdür Ersin Özince, Dünyadaki Büyümenin Yavaşlamasının Türkiye'yi de Olumsuz Etkileyeceğini Söyledi.
Son 5 Yılın En Kötü Amerikası
Son 5 Yılın En Kötü Amerika'sı
ABD'de 2007 Yılının Son Çeyreğinde Yüzde 0,6 Büyüme Kaydedildi. 2007 Yılı Genelinde İse Son 5 Yılın En Zayıf Büyümesi Gerçekleşmiş Oldu.
Ölü Adam Yürüyor
Ölü Adam Yürüyor
Boğularak Ölen Bir Başkasıyla Kimliği Karıştırılan Adam Yaşadığını Kanıtlayamıyor.
Amacı Farklıymış
Amacı Farklıymış
Bukalemunların Renk Değiştirmeyi 'Kamufle Olmak' İçin Yapmadıkları Ortaya Çıktı.
Kefenin Cebi Yok, Sağlığım Daha Önemli
'Kefenin Cebi Yok, Sağlığım Daha Önemli'
İngiltere'de Lotonun Son Talihlisi Stephen Smith (58), Eşi Ida ile Tek Odalı Sosyal Konutlarında Uzun Bir Hayat Sürmek İçin Kazandığı 19 Milyon Sterlin'in Tamamını Vermeye Hazır Olduğunu Söyledi. Aort Damarında Anevrizma...
İranlı kapkaççı polis tarafından kovalamaca sonucu yakalandı Taksim'de İranlı olduğu belirtilen bir kapkaççı, polis tarafından kovalamaca sonucu yakalandı. Vatandaşların kaçarken çelme taktığ..
Silifke Belediyesinde ihaleler halka açık yapılıyor
Silifke Belediyesi'nde ihaleler halka açık yapılıyor
Silifke Belediyesi alacağı hizmetler ve malzemeler için açtığı ihaleleri kamuoyuna ve halka açık yapıyor.
Madrid Uluslararası Turizm Fuarı'nın 3. Büyük Standını Türk Şirketleri Oluşturuyor Madrid - Dünyanın Önemli Turizm Fuarlarından 28. Madrid Uluslararası Turizm Fuarı (Fitur), İspanya Kralı Jua..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10