3 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

3 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Patlama Sonrası MİT Müsteşarı Erdoğanın Konutunda
Patlama Sonrası MİT Müsteşarı Erdoğan'ın Konutunda
MİT Müsteşarı Emre Taner Diyarbakır'da Meydana Gelen Patlamanın Ardından Başbakan Erdoğan'ın Bulunduğu Resmi Konut'a Gelerek Bilgi Verdi.
CHP Lideri Baykal: Patlama Üzüntü Verici
CHP Lideri Baykal: Patlama Üzüntü Verici
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Diyarbakır'da meydana gelen patlamaya ilişkin gelişmeleri yakın takibe aldı. Patlama, Ankara'da da geniş yankı uyandırdı.
Başbakan Erdoğan: 4 Ölü, 6sı Ağır 52 Yaralı Var
Başbakan Erdoğan: 4 Ölü, 6'sı Ağır 52 Yaralı Var
Başbakan Erdoğan, Akşam Saatlerinde Diyarbakır'da Meydana Gelen Patlamada 4 Kişinin Hayatını Kaybettiğini, 6'sı Ağır 52 Kişinin de Yaralandığını Açıkladı.
DSP Genel Başkanı Sezer: "AKP Sorunları Halının Altına Süpürdü" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, AKP'nin Gerçekleri Gizleyerek Yüzde 47 Oy Aldığını İleri Sürdü ve "Kendilerinin Sebep Olduğu Soru..
DTP Tunceli Milletvekili Halis: Tunceli Milletvekili Halis:
Koza Altın İşletmelerinden "Siyanür" Konferansı Koza Altın İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Hayri Öğüt, Bergama Ovacık'taki Altın İşleme Madenlerinin Dünyanın En İyi Çevre Teknolojisine Sah..
Zico: '2007 Bizim Açımızdan Çok Olumlu Geçti' Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, "2007 Yılı Bizim Açımızdan Çok Olumlu Geçti" Dedi.
Hakkari'de PKK'ya Ait Havan Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari"nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK"ya ait bir 82 milimetrelik havan, yirmi beş adet 82 mm.lik h..
Aralık Ayının Zam Şampiyonu Patlıcan Tüketici Fiyatı Endeksi Kapsamında Aralık Ayında En Yüksek Fiyat Artışı Yüzde 35.59 ile Patlıcanda Gerçekleşti.
Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Büyükanıt'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ı ..
Bakan Çelik: "Bütün Okullara Eşit Davranıyoruz" Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 'İmam Hatiplere Para Akıyor' Şeklinde Basında Çıkan Haberlerin 'Dayanaksız' Olduğunu Belirterek, "Gerek Bütç..
Flash... Askeri Araca Bombalı Saldırı: Ölenler Var
Flash... Askeri Araca Bombalı Saldırı: Ölenler Var
Diyarbakır'da Meydana Gelen Patlamada, Yaralı Sayısının 50'ye Yükseldiği Belirtildi. Ölenlerin Olduğu da Gelen Bilgiler Arasında.
Dünya Medyası Diyarbakır'daki Saldırıyı Flash Haber Olarak Duyurdu Dünyanın önde gelen medya kuruluşları, Diyarbakır'daki patlamayı flash haber olarak verdi. -BBC: HEDEF ASKERİ ARAÇ İngiliz..
Diyarbakırda askeri aracın geçişi sırasında patlama (1)
Diyarbakır'da askeri aracın geçişi sırasında patlama (1)
Diyarbakır'da Dedeman Otel'in yakınında bir askeri aracın geçişisi sırasında patlama meydana geldi. Patlamada yaralananların olduğu bildirildi.
Yıldırım: "Transferler Sadece Hocaların İsteğiyle Yapılmıyor" Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Futbol Sektöründe, Artık Eskiden Olduğu Gibi Transferlerin Sadece Teknik Direktörlerin İ..
İMKB Dış Piyasalara Eşlik Etti; Endeks Yüzde 2 Daha Geriledi İstanbul - Yurtdışı Odaklı Seyrine Devam Eden Ulusal-100 Endeks, Günü 1167 Puan ve Yüzde 2.13 Değer Kayıpla 53541 Puandan Tamamlad..
Diyarbakır'daki Patlama Patlamanın askeri servis aracının geçişi sırasında, park halinde bulunan bir araçta patlama meydana geldi.
Diyarbakırdaki Patlamada Çok Sayıda Yaralı Var
Diyarbakır'daki Patlamada Çok Sayıda Yaralı Var
Diyarbakır'da Askeri Aracın Geçtiği Sırada Meydana Gelen Patlamanın Ardından Olay Yerinde Çok Sayıda Yaralı Bulunduğu Belirtildi. Patlama Sırasında Ölen Olup Olmadığı İse Bilinmiyor.
Diyarbakırda Patlama: Hastaneler Alarmda
Diyarbakır'da Patlama: Hastaneler Alarmda
Diyarbakır'da Askeri Bir Servis Aracının Geçişi Sırasında Meydana Gelen Patlamanın Ardından Diyarbakır Başta Olmak Üzere Bölge İllerindeki Hastaneler Alarma Geçti. Çok Sayıda Yaralı Var.
Olay Yerinde İkinci Bomba Şüphesi
Olay Yerinde İkinci Bomba Şüphesi
Diyarbakır Dedeman Oteli ve Galeria Alışveriş Merkezi Arasındaki Meydana Gelen Patlamada Yangını Söndürme ve Yaralıları Kurtarma Çalışmaları Sürerken İkinci Bomba Şüphesi Olduğu Açıklandı.
Patlama Bölgesi Boşaltılıyor
Patlama Bölgesi Boşaltılıyor
Diyarbakır'da Meydana Gelen Patlamanın Bulunduğu Bölgedeki Binalar ve Yerleşim Yerleri Güvenlik Gerekçesiyle Boşaltılıyor. Vali ve Emniyet Müdürü Bölgede.
Vali de Patlama Bölgesinde Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu da Diyarbakır'daki patlama bölgesine gelerek yetkililerden olay hakkında bilgi alıyor. Uzman ekipler de patlamanın nedenini ar..
Diyarbakır'daki Patlama: "Soğutma Çalışmaları Sürüyor" Diyarbakır'da meydana gelen patlamada yanan araçların soğutulmasına ilişkin çalışmalar sürüyor. Yaralı sayısının 20 olduğu belirtilirken..
Diyarbakır'da Askeri Aracın Geçisi Sırasında Patlama/ Yararlılar Var Diyarbakir - Diyarbakır'da Askeri Servis Aracının Geçişi Sırasında Patlama Meydana Geldi. edinilen Bilgiye Göre, Yenişehi..
Patlamanın Etkisiyle Sivil Araçlar da Yandı
Patlamanın Etkisiyle Sivil Araçlar da Yandı
Diyarbakır'da Askeri Aracın Geçişi Sırasında Meydana Gelen Patlamanın Etkisiyle Bazı Sivil Araçlar da Yandı.
"Leasing'deki Kdv Artışı Bize Sorulmadı" BDDK Başkanı Bilgin, Finansal Kiralama Yoluyla Yapılan Satın Almalarda Kdv"nin Artırılması ile İlgili Maliye"nin Sektörün Üst Kurulundan Görüş Almadığ..
Futbolcular Vergide 20 Puan İndirimi Kaptı, 5 Daha İstedi! Yüksek Ücret Aldıkları için 2008"de Yüzde 35 Vergi Ödemesi Gereken Futbolcuların Vergisinin Geçen Yıllarda Olduğu Gibi Yüzde 15"te K..
"Ocak'ta Krediniz Var" Kampanyası Şekerbank, ""ocak"ta Krediniz Var"" Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı. Şekerbank"tan Yapılan Açıklamaya Göre, Kampanya Kapsamında Müşterilere Yüzd..
Borasco'nun Santralini Enka-Bechtel Yapacak Borasco Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.ş. (Borasco) Samsun Çarşamba da Gerçekleştireceği ve 2010 Yılı Sonunda Devreye Girmesi Planlanan 890 Mw..
Oyuncu Caner Kurtaran'a Hapis İstemi Oyuncu Caner Kurtaran Hakkında 'Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak' Suçundan 2 Yıla Kadar Hapis Cezası İstemiyle İddianame Hazırlandı.
Çiftçilerden Elektrik ve Gübre Zammı Tepkisi Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob), Elektrik ve Gübreye Yapılan Zamları Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan"a Şikayet Etti. Bakan Çağlayan"..
Dolarla İthalat ve Borçlanma Euro ile İhracat Türkiye"nin, İthalat ve Dış Borçlanmasının Ağırlıklı Kısmını Dolarla, İhracatın Büyük Bölümünü İse Euro Alanına Yaptığı Belirlendi. İktisatçı Mus..
Petrol 100 Doları Aşar mı? Dünkü İşlemlerde Varil Başına 100 Doları Gören Petrol Fiyatları, Ekonomik Büyümenin Duraklamaması ve Yakıt Talebinin Azalmaması Halinde, Önümüzdeki Beş Yıl İçinde M..
Elektrik Faturası Kabarıyor Hükümetin Yılbaşından Geçerli Olmak Üzere Konutlarda Yüzde 15, Sanayide Yüzde 10 Olarak Kararlaştırdığı Elektrik Zammı Enflasyon Güncellemesinin Etkisiyle Konutta ..
Aralık Ayı Zam Şampiyonları Patlıcan ve Kabak Aralık Ayında Fiyatı En Fazla Artan Ürünler, Patlıcan ve Kabak Oldu. Başta Tavuk Eti Olmak Üzere Bazı Ürünlerin Fiyatında İse Düşüş Meydana Geldi..
Aralık Enflasyonu Belli Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), 2007 Yılında Üretici Fiyatlarının (Üfe) Yüzde 5,94, Tüketici Fiyatlarının İse Yüzde 8,39 Oranında Arttığını Açıkladı. Böylece En..
Fortis Türkiye Kupasında 2. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Fortis Türkiye Kupası'nda, Gruplarda 2. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı.
Aralık Enflasyonu Beklentilerin Altında: Yüzde 0.22 Ankara - Enflasyon Aralık Ayında Beklentilerin Altında Çıktı. Geçtiğimiz Ay Tüketici Fiyatları Endeksi (Tüfe) Yüzde 0.22 Artarken, Üretici ..
Silikon Değil! Müjde Ar, Güzide Duran?ı Çok Beğendi ve Canlı Yayında Göğüsleri için Bakın Neler Söyledi!
Enflasyon Rakamları Açıklandı Tüik, Tüfe ve Üfe Bazında Aralık Ayı ile 2007 Yılı Enflasyon Rakamlarını Açıkladı.
Alo, Yenge Arabanı Alıyorum DTP'li Pervin Buldan Eroinle Yakalanan Kayın- Biraderinin TBMM Kartlı Aracını Kullandığı İddialarına Cevap Verdi
Sağlıkçıların 'Tarkan' Eylemi 'İki Tıkırtıya 750 Bin YTL Verirken, Asgari Ücreti 16 YTL'lik Bir Zamma Bağlamak Bu Ülkenin Ayıbıdır'
Diyarbakır'da Patlama Askeri Aracın Geçişi Sırasında Patlama Oldu Yaralananlar Var
İhracatçılar, Yüksek Faiz Politikalarının Terk Edilmesini İstedi Bursalı İhracatçılar, Hükümetin Acil Olarak Faizleri 5-6 Puan İndirmesini ve İller Bazındaki Teşvik Yasasının Sektörel Bazda U..
Güzide Her Zaman Sıska Güzide Duran'ın Göğüsleri Silikon mu? Müjde Ar Olaya El Attı.Güzide Duran'ın Göğüsleri Silikon mu? Müjde Ar Olaya El Attı.
CHP Mersin İl Başkanlığı'nda "Disiplin" Tartışmaları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin İl Başkanlığı Tarafından Partiden Kesin İhraç İstemiyle İl Disiplin Kurulu'na Sevk Edilen Avukat Adil..
DSP Seçim Çalışmalarını Aydın'da Başlattı Seçim Çalışmalarını Aydın'da Başlattı
Mersin, Ağaçlandırma ve Erozyonu Önlemede Türkiye Birincisi
Mersin, Ağaçlandırma ve Erozyonu Önlemede Türkiye Birincisi
İn, Ağaçlandırma ve Erozyonu Önlemede Türkiye Birincisi
Dolar 1,1720, Avro 1,7250 YTL'den Günü Tamamladı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,1720 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7250 YTL Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10