29 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

29 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kağızmanda kar yağışı
Kağızman'da kar yağışı
Kars'ın Kağızman ilçesinde dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeni ile köy yollarının ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Dört Banka Müşterisinden Biri İşlemini İnternetten Yapıyor Türkiye"de 20 Milyon İnternet Kullanıcısının % 70"inin Finansla İlgili Arama Yaptığını Belirten Google Türkiye Müdürü Hiçsönmez, "Ba..
Katır Sırtında Müteahhitlikten 600 Milyon YTL Ciroyu Yakaladı Abdülkerim Kuzu ve 3 Kardeşinin Yol İnşaatı ile Temelini Attığı Kuzu Grubu, İkinci Kuşağın Yönetiminde İnşaattan Kargo Taşımacılı..
Memur Kenti Ankara Otogaz Tüketiminde İstanbul'u Solladı 2007 Lpg Raporu, Ankara"nın Otogazda Patlama Yaşadığını Ortaya Koydu. Tüp ve Dökme Lpg Satışında İstanbul İlk Sırada Yer Alırken Otoga..
Ekonomi İyi Gidiyor, Ama Cebe Giren Bir Şey Yok! Türk Halkının % 52"si 2008"de Ekonominin İyiye Gideceğini Düşünürken, "Kişisel Gelirim Artar" Diyenlerin Oranı % 28"de Kaldı. Tüketimin Azalac..
Efes, Heineken'le Üç Ülkede Ortaklığa Gidiyor Anadolu Efes ve Heineken Birlikte Özbekistan"da Fabrika Kuruyor. İki Grup Ayrıca Kazakistan ve Sırbistan Bira Pazarında Ortak İş Yapacak. Efes Br..
Piyasaya Bir Tokat da Asya'dan! Mortgage Krizi ile Birlikte ABD"de Resesyon Endişeleri ile Darbe Yiyen Piyasalar, Şimdi de Uzakdoğu"dan Gelen Olumsuz Haberlerle Çalkalanıyor. Japonya Ekonomis..
Sabancı 8 Yılda Porsche'sine Kavuşabildi Yalçın Sabancı"nın 1997"de Aldığı Porsche, 47 Km."de Arızalandı. Sabancı 3 Yıl Aracın Yenilenmesi için Uğraştı. Açtığı Dava 5 Yıl Sürdü. Yargıtay Son ..
Borsa Birinci Seansta Yüzde 0,67 Değer Kazandı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü 2. Seans Kapanışına Göre 293,76 Puan Artarak 44.000,44 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüz..
The Economist: 2008'de Enflasyon % 8,1 İngiliz The Economist Dergisine Göre, Türkiye"de, 2008 Yılı Enflasyonu Yüzde 8,1 Oranında Gerçekleşecek. The Economist Dergisinde Yer Alan Verilere Göre..
Çevre Birlikteliğinden Termik Santral Tepkisi
Çevre Birlikteliğinden Termik Santral Tepkisi
Samsun Çevre Birlikteliği Platformu, Samsun'a Kurulması Planlanan 5 Adet Termik Santralline Tepki Gösterdi.
Rizenin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı, 90 köy yolunu ulaşıma kapattı
Rize'nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı, 90 köy yolunu ulaşıma kapattı
Rize'nin yüksek kesimlerinde iki gündür etkili olan kar yağışı günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Kar nedeniyle merkez ve 6 ilçeye bağlı 90 köy yolu ulaşıma kapandı.
Erzurumda Sokak Çocuklarından Buz Hokeyi Takımı Kuruldu
Erzurum'da Sokak Çocuklarından Buz Hokeyi Takımı Kuruldu
Erzurum'da 2011 Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları'na Hazırlık Çalışmaları Kapsamında Sokakta Kağıt Mendil, Lokum, Çekirdek, Simit Satan ve Boyacılık Yapan Çocuklardan Buz Hokey Takımı Kuruldu. Çocukların...
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de Sabaha Karşı Başlayan Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiledi. 117 Köyde Yoğun Kar Yağışı ve Şiddetli Fırtına Yüzünden Elektrikler Kesilirken, Toplam 85 Köy Y..
Vakfıkebirde Tepeli Güvercin Festivalinin ilki yapıldı
Vakfıkebir'de Tepeli Güvercin Festivali'nin ilki yapıldı
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde 1. Tepeli Güvercin Festivali yapıldı. Festival kapsamında yapılan yarışmada, 4 metrekarelik camdan yapılmış kafesin içerisine konulan güvercinler, tur ve oyun, kanat kullanma ve kalkışta...
Tipi Erzurum'da 762 köy yolunu ulaşıma kapadı Şiddetli tipi nedeniyle Erzurum'da 762 köy yolu ulaşıma kapandı.
Futbolda Yabancı Sayısı Arttı Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Yabancı Statüsünde Oynayan Futbolcularla İlgili Kontenjanı Artırma Kararı Aldı.
Nusaybin'de PKK'lı oldukları ileri sürülen 9 kişi gözaltına alındı Mardin'in Nusaybin ilçesinde eş zamanlı yapılan ev aramalarında PKK'lı olduğu ileri sürülen 9 kişi gözaltına alındı.
Denizli Belediyesi bin 500 üniversite öğrencisine burs verecek Denizli Belediyesi, 2007-2008 öğretim yılında bin 500 üniversite öğrencisine burs verecek.
Polis sayısı az olan ilçelerde asayiş olayları arttı
Polis sayısı az olan ilçelerde asayiş olayları arttı
Manisa İl Emniyet Müdürü Adem Aydemir, il genelinde 2007 yılının suç miktarının bir önceki yıla göre yüzde 11.4 arttığını bildirdi. Aydemir, 2006'da 17 bin 640 olay meydana gelirken 2007'de bu rakamın 19 bin 653'e...
Uşakta biri polis dokuz kişi sahtecilikten yakalandı
Uşak'ta biri polis dokuz kişi sahtecilikten yakalandı
Uşak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, resmî belgelerde sahtecilik yapmak üzere teşekkül kurduğu idida edilen, biri polis memuru dokuz kişiyi yakaladı.
Gelibolu Belediye Başkanı, AK Partiye geçmek için Anavatandan istifa etti
Gelibolu Belediye Başkanı, AK Parti'ye geçmek için Anavatan'dan istifa etti
Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin iki dönemdir Anavatanlı belediye başkanı olan Cihat Bingöl ve beş belediye meclis üyesi, AK Parti'ye katılmak üzere partilerinden istifa etti.
Denizli’de çiftçilere don uyarısı yapıldı Denizli Tarım İl Müdürlüğü, Ege ve Akdeniz bölgelerinin alçak kesimlerinde hafif, yüksek kesimlerinde orta şiddette don olayı beklendiğini bildirerek..
Bayburtta tipi yüzünden köy yolları hala açılamadı
Bayburt'ta tipi yüzünden köy yolları hala açılamadı
Bayburt'ta gece başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Tipi nedeniyle İl Özel İdaresi yol açma ekipleri, kapalı olan 158 köy yolunu açamadı.
Denizlide Kaçak Şarap Operasyonu
Denizli'de Kaçak Şarap Operasyonu
Denizli'nin Bekilli İlçesinde, 2 Bin 500 Litre Kaçak Şarap Ele Geçirildi.
Diyarbakır'da 10 adet silah ele geçirildi Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı'nca yapılan operasyonlarda 9'u av tüfeği olmak üzere 10 adet silah ele geçirildi.
Taksim'de Şüpheli Paket Paniği Taksim'de Tramvay Yolu Üzerine Bırakılan Şüpheli Çanta Paniğe Neden Oldu. Polis Bölgeyi Emniyet Şeridiyle Çevirirken, Olay Yerine Bomba Uzmanının Gelmesi Beklen..
Denizli'de parkur alanlarının denetimi için Sportif Turizm Kurulu oluşturuldu Denizli'de turizm amaçlı sportif faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi amacıyla Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Parkur..
İstanbul'da Kar Yağışı Zincirleme Kazaları Beraberinde Getirdi: 1 Yaralı İstanbul'da Kar Yağışı Aralıklarla Etkisini Sürdürürken, Tem Otoyolu'nda Yolların Kayganlaşmasıyla Birlikte Meydana Ge..
Yuvada kalan arkadaşlarına yarıyıl eğlencesi düzenlediler
Yuvada kalan arkadaşlarına yarıyıl eğlencesi düzenlediler
Denizli Belediyesi Çocuk Meclisi, yarıyıl tatilini Sosyal Hizmetler ve çocuk Esirgeme Kurumu Çocuk Yuvası'nda geçiren arkadaşları için eğlence programı hazırladı.
Palen Bölge Müdürü Oluroğulları: 'Hakkımızdaki iddialar gerçek dışı'
Palen Bölge Müdürü Oluroğulları: "Hakkımızdaki iddialar gerçek dışı"
Erzurum'da doğalgaz dağıtımını üstlenen Palan A.Ş., son bir aydır yerel gazetelerde aleyhinde çıkan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını ve iddia sahipleri ile haberlerin yayınlandığı gazeteler hakkında yasal işlem...
Genç Adam Acı Üstüne Acı Yaşadı Bursa'nın İnegöl İlçesinde Doğum Yaptıktan 2 Saat Sonra Aşırı Kan Kaybı Sonucu Ölen 32 Yaşındaki Filiz Yıldırım'ın Cenazesi Camide Yıkanırken, Evine Giren Hırs..
İstanbul'da kar yağışı akşam saatlerinde etkisini artırdı İstanbul'un yüksek yerlerinde sabah saatlerinden itibaren görülen kar yağışı, kent merkezinde akşam saatlerinden itibaren etkisini ar..
Ölüm Direksiyon Başında Yakaladı Bursa'nın İnegöl İlçesinde Bir Sürücü, Direksiyon Başında Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti.
Karsta 259 köy ve Kağızman yolu kapandı
Kars'ta 259 köy ve Kağızman yolu kapandı
Kars'ta dün geceden beri etkili olan yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, Kars-Kağızman karayolu ise trafiğe kapandı.
Kuyuluk Belediyesinden aşure günü
Kuyuluk Belediyesi'nden aşure günü
Geleneksel 3. Kuyuluk Aşure Günü kutlamaları, Mersin merkeze bağlı Kuyuluk Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapıldı.
THY Genel Müdürlüğü'nde Silahla Rehin Alma Şkına 'Hayır' Yanıtını Alan Bedensel Engelli Gencin Kız Arkadaşını Silahla Rehin Aldığı Ortaya Çıktı.
Besni Belediyesi, işçilerinin geçmişe dönük alacaklarını ödedi
Besni Belediyesi, işçilerinin geçmişe dönük alacaklarını ödedi
Adıyaman'ın Besni ilçesinde belediye işçilerin geçmiş dönemlere ait tüm alacaklarını ödedi.
NATO Heyeti, ABD Savunma Bakanı Gates'le Bir Araya Geldi NATO Parlamenterler Asamblesi Savunma ve Güvenlik Komitesi Dün Washington'da ABD Savunma Bakanı Robert Gates ve Üst Düzey Bakanlık Yet..
Avrupa Parlamenterleri Başörtüsünü Tartıştı... Brüksel'de Bugün Avrupa Parlamenterleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve İktisadi Kalkınma Vakfı (İkv) Temsilcileri Bir Araya Ge..
Futbol Federasyonu, yabancı kontenjanını 6 2 olarak açıkladı (1) Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, yabancı statüsünde oynayan futbolcularla ilgili sayıyı 6 2 olarak açıkladı.
Liglerde Artık 6+2 Yabancı Oyuncu Olacak
Liglerde Artık 6+2 Yabancı Oyuncu Olacak
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bugün İstanbul'da Yaptığı Haftalık Olağan Toplantısında, Yabancı Statüsünde Oynayan Futbolcularla İlgili Kontenjanı Artırma Kararı Aldı.
Meclis'te 'Türban' Trafiği AK Parti ve MHP Kurmayları, Türban Düzenlemesi Konusunda Bilgi Vermek Üzere CHP ve DSP'yi Ziyaret Edecek.
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Hiçbir Hukuki Atraksiyonun, AK Parti'yi Bu İstikamette Destekleyen Hiçbir Hukukçunun, Zekasıyla, Yaratıcılığıyla Başlatılan İşin Çok D..
Seki Ülkeyi Terketti Şu An Fransa'da Olduğu Öğrenilen Deniz Seki'nin Türkiye'ye Geç Ödeneceği Bildirildi.Şu An Fransa'da Olduğu Öğrenilen Deniz Seki'nin Türkiye'ye Geç Ödeneceği Bildirildi.
İbo'yu da Dolandırdılar! Ünlü Şarkıcı İbrahim Tatlıses Dolandırıldığı İddiası ile Mahkemeye Başvurdu...Ünlü Şarkıcı İbrahim Tatlıses Dolandırıldığı İddiası ile Mahkemeye Başvurdu...
CHP Lideri Baykal: "Yabancı Üniforma" (1) CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP ve MHP'nin Türban Mutabakatına Sert Çıktı. Baykal, Yapılacak Düzenlemenin Üniversitelerle Sınırlı Kalmayacağı Uya..
Avcıların Vurduğu Kuğu ve Şahin Tedavi Edildi
Avcıların Vurduğu Kuğu ve Şahin Tedavi Edildi
Karasu İlçesinde, Avcılar Tarafından Vurulan Kuğu ve Şahini Yeniden Hayata Döndürmek İçin İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Ekipleri Seferber Oldu.
Pfdk, Gs'ye 32 Bin 500 YTL Ceza Verdi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray'a 32 Bin 500 YTL Para Cezası Verdi.
Denizli'de Zirai Don Uyarısı Denizli Tarım İl Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada, 4 Gece Boyunca Don Beklendiği Belirtilerek Gerekli Önlemlerin Alınması İstendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10