23 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

23 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üzümlü Kasabasının nüfusu Konyanın 12 ilçesini geride bıraktı
Üzümlü Kasabası'nın nüfusu Konya'nın 12 ilçesini geride bıraktı
Türkiye İstatistik Kurumu Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nin 2007 yılı sonuçlarının açıklanmasının ardından, Beyşehir ilçesine bağlı Üzümlü beldesinin, Konya'daki 12 ilçeden daha fazla nüfusa sahip olduğu ortaya...
Yüksekova'da İmralı gerginliği Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bir grup Demokratik Toplum Partisi (DTP) üyesi, izinsiz gösteri yapmak isteyince gerginlik yaşandı.
Kıbrıslı Türk Kadınlar Brüksel'e Çıkarma Yaptı... Aralarında Siyasi Partilerin Kadın Kolları ve Sivil Toplum Örgütü Temsilcilerinin de Yer Aldığı 30 Civarında Kıbrıslı Kadın, Kıbrıs Türklerin..
Kostas Karamanlis Başbakanlık Binasına gelişinde törenle karşılandı
Kostas Karamanlis Başbakanlık Binası'na gelişinde törenle karşılandı
Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, Başbakanlık'ta resmi törenle karşılandı.
Kuvayi Milliye Derneği Adana Şube Başkanı, "Ergenekon" operasyonu kapsamında gözaltına alındı (UYARI ! Konuya ilişkin servis ettiğimiz haberle ilgili İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 15 ..
Cebinde Kardak Jestiyle Geldi
Cebinde Kardak Jestiyle Geldi
Yunanistan Başbakanı Karamanlis Bugün Türkiye'ye Tarihi Ziyarette Bulunurken, Çıkabilecek Gerginliklerin Önlenmesi İçin Yunan Balıkçıların Kardak Adasına Yaklaşmaları Yasaklandı.
Kahramanmaraş Çevre ve Kültür Derneği, aşure dağıttı
Kahramanmaraş Çevre ve Kültür Derneği, aşure dağıttı
Kahramanmaraş Çevre ve Kültür Derneği, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı. Dernek tarafından dağıtılan aşureye vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü.
İran Parlamento Seçimleri 14 Mart'ta Yapılması Beklenen İran Parlamentosu Seçimlerinin, Reformcu ve Muhafazakar Adayların Rekabetine Sahne Olması Beklenirken, Adaylık Başvurusunda Bulunan Çok..
Musul'da Büyük Bir Patlama Meydana Geldi Irak'ın Kuzeyindeki Musul Şehrinde Şiddetli Bir Patlama Meydana Geldi. Yetkililer, Ölü ve Yaralı Sayısının 50 Olduğunu Açıkladı Ancak Detaylı Bilgi Ve..
Vakfıkebir Lisesinde Yaşayan Türkçemiz konulu konferans düzenlendi
Vakfıkebir Lisesi'nde 'Yaşayan Türkçe'miz konulu konferans düzenlendi
Trabzon Vakfıkebir Lisesi öğrencilerine KTÜ Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Mevhibe Coşar tarafından 'Yaşayan Türkçe'miz' konulu konferans düzenlendi.
'Eğitim doğumla başlar' Mardin'de Özel Atak Koleji'nde velilere yönelik düzenlenen konferansa katılan İzmir Yamanlar Koleji Psikolojik Danışmanı Fatih Kalkınç, çocuk eğitiminin doğumla başlad..
Kerkük - Erbil Arasındaki Bir Bölgede Patlama: 5 Ölü, 11 Yaralı Kerkük-erbil Arasındaki Bir Bölgede Bombalı Saldırı Meydana Geldi.
Kanalizasyondan Kalas Çıktı Ordu'nun Fatsa İlçesinde Kanalizasyon Şebekesinden Çıkan Kalas, İşçileri Şoke Etti.
Bakan Çağlayan: Sürü Ekonomisi Dönemi Bitti, Esnaf Kümelenmeyi İyi Algılamalı Ankara - Artık Eskisi Gibi Sürü Ekonomisi Döneminin Bittiğine Dikkat Çeken Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlaya..
Uğur Mumcu'nun Ölüm Yıldönümü Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Malatya Şube Başkanı Ali Ekber Tunçdemir, Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 15. Yıldönümü Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, "Farklılıkları..
Gümüşhane'de 2 Metrelik Buz Kütlesi Son Yılların En Soğuk Günlerini Yaşayan Gümüşhane'de 2 Metrelik Buz Kütlesini Görenler Şaşkınlıklarını Gizleyemiyorlar.
Renault "Sokakta İlk Adımlar" Projesi ile Muğla'da Renault'un, Öğrencilere Yönelik Olarak "Sokakta İlk Adımlar" Yol Güvenliği Eğitim Projesi Devam Ediyor.
Cumhurbaşkanı Gül, THYnin Avrupadan Antalyaya direk uçuş düzenlemesi için devreye girdi
Cumhurbaşkanı Gül, THY'nin Avrupa'dan Antalya'ya direk uçuş düzenlemesi için devreye girdi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Hava Yolları'nın (THY) Avrupa'nın önemli başkentlerinden Antalya'ya direk uçması için devreye girdi. Cumhurbaşkanı Gül'ün, konuyu görüşmek üzere THY Genel Müdürü Temel Kotil'i de köşke...
Başoğlu'ndan Filistinlilere Yardım Çağrısı Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası (Sağlık-iş) Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, Mısır'ın Kapılarını Kapatmasını Eleştirerek, Bütün İnsanlığı Filistinli..
Türkoğlunda trafik  uygulaması sonuç veriyor
Türkoğlu'nda trafik uygulaması sonuç veriyor
Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde emniyet amirliğinin rutin olarak yaptığı trafik kontrol uygulaması sonuç veriyor.
Kuşadası'nda insan tacirleri operasyonu Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, insan tacirlerine yönelik bir operasyon düzenlendi.
Trilyonluk mazot yolsuzluğunu gerekçe gösteren MHPli meclis üyesi partisinden istifa etti
Trilyonluk mazot yolsuzluğunu gerekçe gösteren MHP'li meclis üyesi partisinden istifa etti
Niğde Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Başkanvekili Aytekin Oral, Flamingo Restoran'da düzenlediği basın toplantısında partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Van ve Şırnak'ta Araç Kundaklama Van ve Şırnak'ta 3 Araç Kundaklandı.
Okumuş, Sapanca Gölü kıyısında adına kayıtlı herhangi bir taşınmaz bulunmadığını söyledi SRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Adapostası İmtiyaz Sahibi Atilla Okumuş, Kurtköy Belediyesi'nin göl havz..
Hızır servis Yamanlarda mesai yaptı
Hızır servis Yamanlar'da mesai yaptı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin İZBETON şirketi bünyesinde oluşturduğu Hızır ekipler, Limontepe'den sonra el attıkarı Yamanlar Mahallesi'nde de muhtar ve vatandaşların taleplerini yerine getirdi. Ekiplerin son aşamaya...
AK Parti, Önerisini MHP'ye İletti/ Erdoğan: Beklemek Niyetinde Değiliz Ankara - AK Parti, "Türbanın Yükseköğretimde Serbest Bırakılması"na Yönelik Anayasada Değişiklik Yapılmasını İçeren Öner..
5 yıldır engelli olan gence, Bitlis Emniyetinden yardım eli
5 yıldır engelli olan gence, Bitlis Emniyeti'nden yardım eli
Bitlis Emniyet Müdürlüğü, 32 yaşındaki felçli Ercan Özay'a motorlu özürlü aracı hediye etti.
Yunanistan Başbakanı Karamanlis Ankara'da Ankara- Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, Resmi Ziyaret Çerçevesinde Temaslarda Bulunmak için Ankara'ya Geldi. beraberinde Eşi Nataşa Karaman..
Yargıtay'da Başkan Yine Seçilemedi Ankara - Yargıtay Başkanlık Seçimi için Bugün Yapılan 11. Tur Oylamalarından da Sonuç Alınamadı. yargıtay Büyük Genel Kurulu'nun Yargıtay Başkanını Seçmek i..
AB standartlarındaki ilk araç muayene istasyonu Elazığ'da açıldı Türkiye genelinde araç muayenesi ile ilgili ihaleyi kazanan Doğuş Otomotiv-Akfen, ilk araç muayene istasyonunu Elazığ'da açtı...
SDÜ, ABnin yönetim sistemini incelemek için uluslararası bir projeyi yürütecek
SDÜ, AB'nin yönetim sistemini incelemek için uluslararası bir projeyi yürütecek
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Kamu Yönetimi Bölümü'nden bir grup öğretim üyesi, Avrupa Birliği'nin (AB) Yönetim Sistemi ve bunun Türk Yönetim Sistemi Üzerindeki Etkilerini uluslararası bir proje ile inceleyecek.
Samsun CHPde 19 kişi istifa etti
Samsun CHP'de 19 kişi istifa etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun il yönetiminden 19 kişi görevlerinden istifa etti.
Yeni Bir Aşka Yelken Açtı Son Birkaç Haftadır Paparazzi Sevgilisi Adnan Ghalib'le Yaşadığı İlişkiyle Gündemde Olan Britney Spears, Ghalib'ten Ayrılarak Yeni Bir Aşka Yelken Açtı.Son Birkaç Haftadır Paparazzi Sevgilisi Adnan Ghalib'le Yaşadığı İlişkiyle Gündemde Olan Britney Spears, Ghalib'ten Ayrılarak Yeni Bir Aşka Yelken Açtı.
Aşkta da Kumarda da Kaybetti Burcu Kara ile Evliliğin Eşiğinden Ödnerek Yolları Ayrılan Ünlü Türkücü Kumarda da Kaybediyor…Burcu Kara ile Evliliğin Eşiğinden Ödnerek Yolları Ayrılan Ünlü Türkücü Kumarda da Kaybediyor…
Kadıköy Belediyesi'nden Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Gecesi Kadıköy Belediyesi Tarafından, 15 Yıl Önce Bir Suikastle Yaşamını Yitiren Gazeteci Uğur Mumcu Anısına "Uğur Mumcu ve Demokrasi..
İso'dan Hükümete: "2006'yı Hatırla, Reformları Tamamla" İstanbul Sanayi Odası (İso) Başkanı Tanıl Küçük, Mevcut Küresel Dalgalanmadan Olabildiğince Az Etkilenmek ve Türk Ekonomisinin Sorunlar..
Eleştirilere Aldırmadı, 50 Yıl Sonra Geldi
Eleştirilere Aldırmadı, 50 Yıl Sonra Geldi
Türkiye'ye 49 Yıl Aradan Sonra İlk Başbakanlık Düzeyinde Ziyareti Gerçekleştiren Yunanistan Başbakanı Karamanlis, Erdoğan Tarafından Askeri Törenle Karşılandı. Yunan Bayrağı Göndere Çekildi.
Anayasal Vatandaşlık Sempozyumu Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mümtazer Türköne, Yeni Anayasanın Askerin Vesayet Dönemini Sona Erdireceğini ve Demokrasinin Hakim Olacağını Söyledi.
9 Yıldır Aşkı Yüzünden Hayata Küstü Diyarbakır'da 9 Yıldır Sevdiği Kız Yüzünden Kendini Dicle Nehrinin Kıyalarına Adeta Mahkum Eden Şeyhmus Çekirdek Sefalat Dolu Bir Yaşam Sürdürüyor. 9 Yıldı..
Alkollü Ambulans Şoförü Açığa Alındı Karabük'te, 239 Promil Alkollü Çıkan Ambulans Şoförü Menderes A., Hakkında Soruşturma Açılarak Görevden Uzaklaştırıldı.
Tekirdağ'da 2007 Yılı Yatırım Faaliyetleri Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan Düzenlediği Basın Toplantısında 2007 Yılına Ait Yatırım Faaliyetleri, Hizmetler ve Projeler Hakkında Bilgiler Verd..
Erzurum'da Akciğer Kanserine Yakalanan 69 Yaşındaki Vatandaş, Kanseri Altın Otu ve Kuru Soğanla Yendiğini İddia Etti Erzurum'da Yakalandığı Akciğer Kanseri Hastalığıyla Yaklaşık 16 Yıldır Müc..
Ümraniye'deki Patlayıcılarla İlgili 2 Gözaltı Daha Ümraniye'de Bir Gecekonduda Ele Geçirilen Patlayıcılara İlişkin Yürütülen Soruşturma Kapsamında Diyarbakır'da Yakalanan 2 Kişinin Gözaltına ..
Zico: "Maç Kolay Geçmedi" Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, Fortis Türkiye Kupası Maçında Deplasmanda Alanyaspor'u 10-3 Yendikleri Maçta Oyunun Hakiminin Takımı Olduğunu Belirterek, 'Y..
Trabzonspor Genel Kurulu 8-9 Şubatta Yapılacak Trabzonspor Yönetim Kurulu, Ertelenen Olağan Genel Kurul'un, 8-9 Şubat Tarihlerinde Yapılacağını Duyurdu.
Irak Yine Kan Gölü: 50 Ölü
Irak Yine Kan Gölü: 50 Ölü
Irak'ın Kuzeyindeki Musul Kentinde Düzenlenen Bombalı Saldırıda 50 Kişinin Öldüğü ya da Yaralandığı Bildirildi.
Sahte Doktor ve Diş Hekimlerine 5 Yıla Kadar Hapis Cezası Verilecek Türk Dişhekimleri Birliği Başkanı Celal Korkut Yıldırım, Sahte Doktor ve Diş Hekimlerine 5 Yıla Kadar Hapis Cezası Verilmes..
Teknoloji Transferi Anlaşmalarına İlişkin Muafiyetlere Düzenleme Ankara - Rekabet Kurumu Başkanlığı Teknoloji Transferi Anlaşmalarına İlişkin Grup Muafiyetlerine Düzenleme Getirdi. resmi Gaz..
Arjantinde Tango Operasyonu
Arjantin'de 'Tango' Operasyonu
Arjantin'in Başkenti Buenos Aires'te Görev Yapan ve Aralarında ABD ve Rusya'nın da Yer Aldığı 40 Kadar Ülkenin Diplomatı Hakkında Otomobil Kaçakçılığı Yaptıkları Şüphesiyle Soruşturma Başlatıldığı Bildirildi.
Kızılay'dan İstanbul'da Yap-İşlet-Devret Usulü İhale Ankara - Türkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü İstanbul'da Bulunan Arsası Üzerinde, Yap-İşlet-Devlet Usulü ile İnşaat Yaptırmak Üzere İh..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10