22 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

22 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gökçek: "Ankara'nın Ambleminin Değişmesi Söz Konusu Olamaz" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın ambleminin değiştirilmesinin söz konusu olamayacağını belirtti.
Baykal, 2007 Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'nü Alan Prof. Dr. Sözen'i Kutladı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kültür ve Turizm Bakanlığı 2007 Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'nü alan Tarihi Kentler B..
Milletvekilleri Eleştirdi Başbakan Talimat Verdi: "Vakıflar Yasası Aynen Geçsin" AKP Grubunun Basına Kapalı Toplantısında, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Önümüzdeki Günlerde TBMM Genel Kurul Gü..
50 Yaşında Simit Satarak Eşine Yardım Ediyor
50 Yaşında Simit Satarak Eşine Yardım Ediyor
Zonguldak'ta 50 Yaşındaki Fatma Çelik İsimli Kadın Simit Satarak Eşine Yardım Ediyor ve Askerdeki Oğluna Para Gönderiyor.
2008 Cari Açık Beklentisi 40.4 Milyar Dolara Ulaştı Piyasaların Tüfe Bazında Yıllık Enflasyon Beklentisi de Yüzde 6.47, Yıl Sonu Cari Açık Beklentisi 40.5 Milyar Dolara, Dolar Kuru Beklentisi..
Elazığ'da Bulunan Cem Evi'ndeki Aşure Dağıtımına Vali Muşmal da Katıldı Elazığ'da Kerbela'da Şehit Olanlar İçin Tutulan Yasın Son Günü Olması Nedeniyle Cem Kültür Merkezi'nde Aşure Dağıtım Tö..
Fedaş 2007 Yılında Bakım ve Onarıma Ağırlık Verdi Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Fedaş), 2007 Yılı İçinde Bölgesindeki İllerde Yeni Yatırım Bakım ve Onarım Çalışmalarına Ağırlık Verdi..
Tbf Yönetim Kuru Üyesi Aytek Gürkan, Görevinden İstifa Etti Türkiye Basketbol Federasyonu (Tbf) Yönetim Kurulu Üyesi Aytek Gürkan, Görevinden İstifa Ettiğini Açıkladı.
Bafay 500 Bin YTL Zarar Etti Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği'ne Bağlı Olarak Çalışan Bafay Yağ ve Yem Fabrikası, 2007 Yılını Zararla Kapadı.
Delta Menkul Kıymetler Analisti Umut Turan: Delta Menkul Kıymetler Analisti Umut Turan, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Faizlerde 75 Baz Puanlık İndirime Gitmesinin Piyasalarda Büyük Bir Etki Ya..
İstanbul'daki Operasyonda Gözaltına Alınan Sami Hoştan Sağlık Kontrolünden Geçirildi Ümraniye'deki El Bombalarıyla İlgili Genişetilen Soruşturma Kapsamında Gözaltına Alınan "Susurluk" Davası ..
Ege Denizi'nde Deprem Ege Denizi'nde 4.0 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
İstanbul'daki Şok Operasyon Hrant Dink Cinayetinin Azmettiricisi Olduğu İddia Edilen Yasin Hayal'in Avukatı Fuat Turgut da, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinin Gerçekleştirdiği Operas..
İstanbul'daki Şok Operasyon Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinin Gerçekleştirdiği Operasyon Kapsamında İzmir'de Gözaltına Alınan Hrant Dink Cinayetinin Azmettiricisi Yasin Hayal'in Avu..
Çöp Kamyonunun Çarptığı Çocuk Hayatını Kaybetti Gaziantep'te Çöp Kamyonunun Çarptığı 6 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti.
Mersin'de Gümrük Kaçakçılığı Operasyonu Mersin'de, Polis Ekiplerinin Sürdürdüğü Çalışmalarda Yurda Gümrük Kaçağı Olarak Sigara, Çay ve İçki Soktukları İleri Sürülen 15 Kişi Tutuklandı.
Zeynel ve Nejat Ergin Hakkında Yakalama Emri "Çamur" Adlı Operasyon Kapsamında "Karagümrük Çetesi" Lideri Olarak Bilinen Nuri Ergin'in Yakınları ve Adamlarına Yönelik Yapılan Operasyonlarda G..
Mersin'de 3 Bin 210 Adet Cinsel Uyarıcı Hap Ele Geçirildi Mersin'de, Jandarma Ekiplerince Düzenlenen Operasyonda 3 Bin 210 Adet Cinsel Uyarıcı Hap Ele Geçirildi.
Azerbaycan-ermenistan Cephe Hattı Azerbaycan-ermenistan Cephe Hattında Ermenistan Silahlı Kuvvetlerinin Ateşkes İhlali Sonucu Bir Azerbaycan Askeri Şehit Edildi.
Azerbaycan'da Muhalif Gazeteci Müşfig Hüseyinov 6 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı Azerbaycan'da Muhalefet Yanlısı Yayın Organları Arasında Bulunan Bizim Yol Gazetesi Çalışanlarından Müşfig Hüs..
Cumhurbaşkanı Gül'ün Kabulleri Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Beraberindeki Heyetleri Ayrı Ayrı Ka..
Scania Finans, Leasing Şirketi Kurma Planını Askıya Aldı İstanbul - Scania Finans Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Eddi Mues, Leasingde (Finansal Kiralama) Kdv Oranının Artırılmasının, Strateji..
Felaketten Kurtulan Acılı Vatandaş İtfaiyeye Teşekkür Etti Diyarbakır'da Geçtiğimiz Günlerde Meydana Gelen Yangında Eşini ve 2 Yetişkin Çocuğunu Kaybeden Mehmet Pekgöz Kendisini Alevler Arası..
Oramiral Ataç İskenderun'da Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç, Bakü-tiflis-ceyhan (Btc) Ham Petrol Boru Hattı'yla İskenderun Körfezi'nin Öneminin Arttığını Belirterek, Deniz Kuvve..
TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın Eşi Kırşehir'de (2) Başkanı Köksal Toptan'ın Eşi Kırşehir'de (2)
Milletvekilleri İstanbul'daki Operasyonu Değerlendirdi İstanbul'da Düzenlenen ve Aralarında Emekli General ile Gazetecilerin de Bulunduğu Çok Sayıda Kişinin Gözaltına Alındığı Operasyona Mill..
Selimiye Meydanı Çevre Düzenlemesi İçin Proje Çalışmaları Başlıyor Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Selimiye Meydanı'nın Düzenlenmesi Çalışmalarına Başlaması İçin Kültür ve Turizm Bakan..
Hz. İbrahim'in Üvey Babasının Mezarının Harran'da Olduğu İddia Edildi Hazreti İbrahim'in Amcası ve Üvey Babası Azer'in Mezarının Harran'da Olduğu İddia Edildi.
Kadın İstihdamı Artacak Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Kadın İstihdamının Daha da Artırılması Gerektiğini Söyledi.
Sağlık Şehirleri Projesi'nde Elazığ Yok Sağlık Bakanlığı'nın Uygulamaya Hazırlandığı 'Sağlık Şehirleri Projesi'nde Elazığ Yer Almadı.
TÜMSİAD, üyelerini markalaşmaya çağırdı
TÜMSİAD, üyelerini markalaşmaya çağırdı
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kahramanmaraş Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı Hikmet Baba, üyelerin kalite alt yapısının desteklenmesi amacıyla Universal AG firmasıyla anlaştıklarını duyurarak,...
Güvercin Avlamak İsteyen Kedi Donarak Öldü Eskişehir'de Soğuk Havalar Nedeniyle Donan Porsuk Çayı'nın Üzerine Konan Kuşları Avlamak İsteyen Bir Kedi Düştüğü Çayda Donarak Öldü.
"Yatan Hastalarda İlaç Temini" Masaya Yatırıldı Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nusret Aras, Yatarak Tedavilerde İlaç ve Malzemelerin Hastaneler Tarafından Temin Edilmesi Uygulamasıyla ..
Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6,47 Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6,47 Olarak Belirlendi.
Kocaeli Üniversitesinden Boya Ustalarına Sertifika
Kocaeli Üniversitesi'nden Boya Ustalarına Sertifika
Kocaeli Üniversitesi Tarafından Açılan Boya Kursunda Başarılı Olan Ustalara Törenle Sertifikaları Verildi.
Üstün: "Larissa, Tümer'i Çok İstiyor" Milli Sporculara Yönelik Askerlik Düzenlemesinin Yapılmaması Nedeniyle, Yurt Dışında Bir Kulübe Gidecek Fenerbahçeli Futbolcu Tümer Metin'in Menajeri Tar..
Maliye Bakanı Unakıtan, Çalışma Bakanı Çelik ve rektörler biraraya geldi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nu..
Gökçek: "Ankara'nın ambleminin değiştirilmesi söz konusu olamaz" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gazetecilerin, dün ve bugün bir gazetenin Ankara ekinde Kültür ve Turizm Baka..
Seyhan nüfusta liderliğini kaptırmadı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre Türkiye nüfusu 70.5 milyon çıkarken en büyük ilçe olma sıfatına sahip Seyhan, bu özelliğini de korudu...
Pfdk Kararları Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Mke Ankaragücü Kulübü'ne 30 Bin YTL, Çaykur Rizespor Kulübü'ne İse 5 Bin YTL Para Cezası Verdi.
Antalya ulaşımında kartlı sistemin sıkıntıları bitmiyor Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antkart Kart Teknolojileri Hizmetleri işbirliğiyle, 15 Ocak'tan itibaren kent merkezinde toplu taşımac..
Ispartada intihar olaylarında artış, mala ve şahsa karşı işlenen suçlarda azalma görüldü
Isparta'da intihar olaylarında artış, mala ve şahsa karşı işlenen suçlarda azalma görüldü
Isparta'da, 2007 yılında bir önceki yıla göre birçok suçta artış meydana geldi. Mala ve şahsa karşı işlenen suçlarda azalma görülürken, çocuk suçları, aile içi şiddet, intihar olayları, mali ve kaçakçılık olayları, terör...
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Adanaspor, Uşakspor'un Kalecisi Hakan Gedik'i Transfer Etti.
Borcu yüzünden cezaevinde yatan yaşlı kadını devletin şefkat eli kurtardı
Borcu yüzünden cezaevinde yatan yaşlı kadını devletin şefkat eli kurtardı
Kayseri'de tedavi ücretlerini ödemediği için 3 gün cezaevine kalan Döne Hacer, kendisiyle ilgili haberlerin medyada yer almasıyla birlikte, İl Sağlık Müdürlüğü'nün devreye girmesiyle hapisten çıkarılarak Geriatri...
Gaziantepspor, Kayserispor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı Gaziantepspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Yarın Kendi Sahasında Kayserispor ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Tamamladı.
Okan Koç'a Sürpriz Doğum Günü Partisi Vestel Manisaspor'un Genç Futbolcusu Okan Koç'a Takım Arkadaşları Sürpriz Doğum Günü Partisi Düzenledi.
Gece arkadaşını rahatsız etmemek için otomobilde uyudu, sabah ölü bulundu Şanlıurfa'dan Hatay'ın Reyhanlı ilçesine arkadaşını ziyarete gelen bir kişi, gece ulaştığı ilçede ev halkını rahatsız..
Tff 3. Lig Tff 3. Lig 1. Grup'ta Kümede Kalma Mücadelesi Veren Batman Petrolspor, Antalya Kemer'de Yaptığı Devre Arası Kampından Sonra Batman'daki İkinci Etap Çalışmalarına Başladı.
Osmangazi Belediyesinin Yunuseli toplu konutları sahiplerini bekliyor
Osmangazi Belediyesi'nin Yunuseli toplu konutları sahiplerini bekliyor
Bursa merkez Osmangazi Belediyesi'nin, dar gelirlileri ev sahibi yapmak amacıyla Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ) ile birlikte Yunuseli'de başlattığı toplu konut inşaatlarında son aşamaya gelindi.
Tecavüzü Anlattılar Şikayetçi Olmadılar 7 Kişinin Silah Zoruyla 5 Saat Boyunca Tecavüz Ettiği Öne Sürülen Ç.c. ve G.e. Adlı Kızlar Dehşeti Anlattı. 4 Zanlıyı Teşhis Eden Kızlar Şikayetçi Olma..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10