22 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

22 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Nike'ın Türkiye 'Ayarı' 'Annenin Sana Verdiklerini Çalkala' Sloganı Nasıl 'Yaradanın Verdiklerini Çalkala!'ya Dönüştü?
Hayata Ayaklarıyla Tutunuyor Ayaklarıyla Yaptığı Resimlerle 6. Sergisini Açan Genç Kız Bakın Hayata Nasıl Tutunuyor?
Hem 7 Çocuklu Hem Bakire Nasıl Olur Demeyin!.. İngiliz Kadın, Hiç İlişkiye Girmeden Tam 7 Çocuk Dünyaya Getirdi!
Tatil Kabusa Döndü! Uludağ'a Tatil için Gelen Üniversiteli Genç, Snowboardla Kaymak için Telesiyejle Zirveye Çıktı Ancak Yolunu Kaybetti. Sonrası mı?
Kiralık Evde Fuhuş Kiraladığı Daireyi, Aşk Evine Dönüştüren A.t.'nin, Azerbeycan Uyruklu 4 Kadına Para Karşılığı Fuhuş Yaptırdığı Ortaya Çıktı
Keşan'ın ve Saros körfezinin tanıtımı için DVD hazırlandı Keşan Belediyesi, Keşan ilçesinin ve Saros körfezinin tanıtımına yönelik yeni bir interaktif DVD hazırlattı. DVD'ler Keşan'a gelen ko..
Soygun Sonrası Alem İstanbul Kadıköy Bostancı'da Bir Döviz Büfesindemi 1 Milyon YTL'lik Soygun Ardından Yakalanan ve Önceki Gün Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklandı.
1 Saat Gecikti; Öldü Cinnet Geçiren Baba, Okuldan 1 Saat Geç Geldi Diye 13 Yaşındaki Kızını İple Boğdu
Marketlerde 'haremlik-Selamlık' Sıra! Kadın ve Erkeklerin Kasa Önlerinde Ayrı Sıralar Oluşturmadığı Market ve Alışveriş Merkezlerine Para Cezası!
Türk Telekom'a sabit Ücret darbesi Artık Sabit Telefonda Sabit 10 YTL Ücrete Son!
Türk Telekom, Turkcell'e Çattı Türk Telekom Genel Müdürü Doany, Önce Turkcell'e Çattı Ardından da Meydan Okudu.
fed'den Faiz İndirimi ABD Merkez Bankası Dünya Borsalarını Etkileyen Krize Müdahale Etmek için Faizleri 0.75 Puan Düşürdü
"65 Gün Önce Yazdığım Yazıdan Yorum Yapıyorlar " Erdoğan'ın 'Darbe Çağrısı Yapıyor. Otur Oturduğun Yere?' Dediği Prof. Öztürk Suçlamaya Cevap Verdi
CIA Ajanı Darbeyi Anlattı İstihbaratçı Ruzi Nazar, 27 Mayıs İhtilalinden Sonra Generel Cemal Madanoğlu'nun Kendisine Gelerek Yeniden İhtilal Yapmak için Amerikan Desteği İstediğini Söyledi
Kapüşonlu Ziyarete Açıklama Geldi Sudanlı Basın Ataşesi, Dün Anıtkabir Özel Defteri için El Beşir'in Yazısını Hazırlarken Kapüşonunu Çıkartmamasına Açıklık Getirdi.
"Ülkemle İlgili Konulara Yurtdışında Girmem" Büyükanıt Paşa'dan Başbakan'a Gönderme...
Sağlıksız koşullarda taşınan kokoreçler imha edildi
Sağlıksız koşullarda taşınan kokoreçler imha edildi
Isparta'daki bir kokoreç firmasına götürülmek için arka kapağı kırık ve içi pis araçta taşınan 150 top kokoreç, imha edildi. Kokoreçleri uygunsuz ortamda kilometrelerce taşıtarak insan hayatını tehlikeye atan işletme...
Orhan Pamuk Davası Bozuldu Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, '30 Bin Kürt?ü ve Bir Milyon Ermeni?yi Öldürdük' Sözleri Nedeniyle Orhan Pamuk Aleyhinde Açılan Tazm..
Ll Street Endeksleri Güne Yüzde 3 ve Yüzde 5'lik Düşüşlerle Başladı. Treet Endeksleri Güne Yüzde 3 ve Yüzde 5'lik Düşüşlerle Başladı.
Fed Faiz İndirimine Rağmen Wall Street'te Sert Düşüş Var Fed İn Erken 75 Baz Puanlık Faiz İndirimi ABD Hisse Senedi Piyasalarında Durgunluk Endişelerini Gidermeye Yetmedi.
Mahmutların nüfusu yüzde 30 arttı
Mahmutlar'ın nüfusu yüzde 30 arttı
Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar beldesinin nüfusu 2000 yılı nüfus sayımına göre yüzde 30 artış gösterdi. Mahmutlar, nüfus artışı ile birlikte Alanya'nın en yüksek nüfusuna sahip belde ünvanını aldı.
Sunexpress'ten Sömestr Tatiline Özel Ek Seferler Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın Ortak Kuruluşu Sunexpress, Sömestr Tatiline Girecek Öğrenciler ve Aileleri İçin 13 Ek Sefer Düzenliyor.
Edirne'de canlı hayvan pazarları yeniden açılacak Kurban Bayramı sonrasında şap hastalığının bulaşma ihtimaline karşı bir süreliğine kapatılan canlı hayvan pazarları yeniden açılacak.
2008 Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6.47 Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6.47 Oldu.
Ufk, Fındıkta Adaletsizliği Kaldıracak Ulusal Fındık Konseyi (Ufk) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Poyraz, Fındık Sektöründe En Büyük Adaletsizliğin Farklı Üretim Bölgelerine Aynı Fiyatı Vermek ..
ABD: "Gazze'de İnsani Krize Müsaade Edilmemeli" ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İsrail'den Gazze Şeridi'nde Bir İnsani Krize Müsaade Etmemesini İstedi.
Suudi Arabistan'da Kadınlara Otelde Tek Başlarına Kalabilme İzni Suudi Arabistan'da Kraliyet, Kadınların Otellerde Tek Başlarına Kalabilmelerine İmkan Veren Bir Kararname Yayımladı. Kararname..
Filistinliler Karmaşadan İstifade Ederek Sınırı Geçti Mısır Güvenlik Güçleri ile Filistinli Protestocular Arasında Yaşanan Çatışma Sonrasında Onlarca Filistinli'nin Refah Sınır Bölgesinden Fi..
Rusya Liberal Demokrat Parti Lideri Jirinovski, Müslümanların Sorunlarına Çözüm İçin Destek Sözü Verdi Rusya'nın Liberal Demokrat Parti Lideri ve Duma Başkan Yardımcısı Vladimir Jirinovski, M..
ABD'li İşadamı, Rusya'nın Noga Şirketine Olan Borcunu Satın Aldığını İddia Etti Rusya Devlet Kurumlarının Fransa Bankalarındaki Hesaplarının İsviçre Şirketi Noga'nın Açtığı Dava Sonucunda Don..
Haksız Yere Eleştiriliyor İbrahim Tatlıses, Gazetecilerin Soruları Üzerine Son Dönemde Kavgalı Olduğu Tarkan'a Destek Verdi.İbrahim Tatlıses, Gazetecilerin Soruları Üzerine Son Dönemde Kavgalı Olduğu Tarkan'a Destek Verdi.
Binlerce Deniz Anası Soğuktan Öldü Soğuktan Etkilenen Milyonlarca Deniz Anası Telef Olurken, Batı Karadeniz'de Çevre Kirliliğine Yol Açtı. Balıkçılar, Ölü Deniz Analarının Ağlara ve Denize Za..
Binlerce Deniz Anası Soğuktan Öldü
Binlerce Deniz Anası Soğuktan Öldü
Soğuktan Etkilenen Binlerce Deniz Anası Telef Olurken, Batı Karadeniz'de Çevre Kirliliğine Yol Açtı. Balıkçılar, Ölü Deniz Analarının Ağlara ve Denize Zarar Verdiğini Belirtti.
Özel Sağlık Merkezleri Yeni Standartlardan Endişeli Ankara'da Tıp Merkezi Sahipleri ve Çalışanlarının Katılımıyla Düzenlenen Toplantıda, Sağlık Bakanlığı Tarafından Doktor Kaynağının Etkin Ku..
"İstanbul'a Çalışmaya Gidiyorum" Diyerek Ailesini Terk Etti Şanlıurfa'da Bir Kadın, Eşinin Kendisini ve 8 Çocuğunu İstanbul'a Çalışmaya Gittiğini Söyleyerek Terk Ettiğini Öne Sürdü.
Enflasyon Beklentisi, Yüzde 6.47'ye Çıktı/ Cari Açık 40.4 Milyar Dolar Ankara - Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yılsonu Enflasyon Yüzde 6,47'ye Çıktı. Cari Açık B..
Hacı Ahmet Palazoğlu Bolu'da Toprağa Verildi Nakşi ve Kadiri Şeyhi Sürmeli Muhammed Muhittin Haki Hoca'nın Oğlu Hacı Ahmet Palazoğlu, Bolu'da Toprağa Verildi.
Mersin'deki İlaç Yolsuzluğu Operasyonu: 37 Gözaltı Mersin'de, İlaç Yolsuzluğu Operasyonunda, Aralarında Eczacılar ve İlaç Mümessillerinin de Bulunduğu 37 Kişi Gözaltına Alındı.
Altılı Ganyan 19.080,78 YTL İkramiye Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 19.080,78 YTL İkramiye Verdi.
Kadir İnanır'dan Okuma Kampanyasına Destek Amasya Valisi Celaleddin Lekesiz'in Başlattığı 'Okuyan Amasya' İsimli Kampanya Destek Veren Ünlü Sanatçı Kadir İnanır, Kampanya Çerçevesinde Düzenle..
DTP Sınırda Canlı Kalkan Olmak İçin Hazırlanıyor Demokratik Toplum Partisi (DTP), Sınır Ötesi Operasyonları Protesto Etmek İçin Şırnak'ta Canlı Kalkan Olmaya Hazırlanıyor. 5 Şubat Tarihinde P..
Riva Turizm, Sağlık ve Spor Merkezi Oluyor Beykoz'un Riva Köyünde 'Eko-köy' Çalışması Başlattıklarını Açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Şehrimizin En Büyük Proje A..
Fenerbahçe, Alanyaspor maçına hazır Fenerbahçe, Alanyaspor ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.
Bermek, yarın TFf başkanlığına aday olup olmadığını açıklayacak Futbol Federasyonu eski yöneticilerinden Ayhan Bermek, yarın düzenleyeceği basın toplantısında 14-15 Şubat tarihinde yapılacak ..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 2. Klasman Grubu Takımlarından Turgutluspor, Side Kampında Oynadığı Hazırlık Karşılaşmaları ve Antrenmanlarla Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Şevket Yılmaz Hastanesi, 2007 yılında 7 bin 652 doğum gerçekleştirdi
Şevket Yılmaz Hastanesi, 2007 yılında 7 bin 652 doğum gerçekleştirdi
Konforuyla özel hastaneleri aratmayan Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi, 2007 yılında 7 bin 652 doğum gerçekleştirdi. Kaliteli hizmetiyle Güney Marmara bölgesinin aranan hastaneleri arasında yer alan Şevket Yılmaz...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10