21 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

21 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Pahalı Diyet! Gökmen Özdemir (Spor) -
Bursada Jandarmadan  'Akrep' Operasyonu
Bursa'da Jandarmadan "Akrep" Operasyonu
Bursa'da "Resmi Belgede Sahtecilik Yaparak Banka ve Kredi Kurumlarını Dolandırdığı" Öne Sürülen 5 Kişiden 2'si Sevk Edildiği Mahkemece Tutuklandı. Zanlılarla Birlikte 9 Milyon Euro'luk Çek Fotokopisi, 2 Milyon YTL...
Temel Bilgi Eksikliği Okay Gönensin -
İbre Tersine Döndü! Borsa Tepetaklak Dolar Yükselişte
Yunanistan'a Dava Açıyor Yunan Ethnos Gazetesi İlginç Bir İddiayı Ortaya Attı. Türkiye Böyle Bir Girişime İzin Verir mi?
70 Milyonu Geçtik! İçişleri Bakanı Beşir Atalay, 'Adrese Dayalı nüfus Kayıt Sistemine' Göre Türkiye'nin Nüfusunu Açıkladı
CHP'den Unakıtan için suç Duyurusu CHP, Kayıp Trilyon Davasında, Temyiz Başvurusunda Bulunmayan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Maliye Bürokratları için Suç Duyurusunda..
Toptan'dan yargıtay ve Danıştay'a Uyarı Meclis Başkanı Köksal Toptan, Türban Tartışmasında Başbakan'dan Yana Tavır Aldı
Nike'ın Türkiye Sansürü 'Yaradanın Sana Verdiklerini Çalkala!'
Ayak parmakları Kesildi Yetmedi... Hastaneye 1200 YTL'yi Ödemediği İçi Hapse Girdi!
DTP 4 Şubat'ta 'Dağa Çıkıyor' Operasyoların Yoğun Olduğu Bölgeye Çadır Kuracaklar
İlkokulda Dehşet! Beyoğlu Dolapdere'de Bulunan Hüviyet Bekir İlköğretim Okulu'nda Okuyan 13 Yaşındaki B.ç, Kız Arkadaşı Olduğu Öne Sürülen Ş.t'i Sınıf Ort..
Başbakanlığa canlı Bomba önlemi Başbakanlık Merkez Binası'na Bombalı Saldırılara Karşı Jammer Sistemi Kuruldu.
adnan Hoca mahkemeye Zorla Getirilecek Adnan Oktar İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesinde Tutuksuz Olarak Yargılandığı Duruşmaya Gelmedi.
Şeriatçı Liderin Anıtkabir Ayıbı Darfur'daki Kitlesel Katliamdan Sorumlu Tutulan Sudan Cumhurbaşkanı El Beşir, Gül'ün Davetiyle Türkiye'de.
Tipim Misin Gazetevatan.com Olarak Okuyucularımıza Zengin Alternatifler Sunmaya Devam Ediyoruz.
Başbakanlık Binası 'Jammer' korumasına alındı
Başbakanlık Binası "Jammer" korumasına alındı
Başbakanlık Merkez Binası "jammer" korumasına alındı. Başbakanlık Merkez Binası'na bombalı saldırılara karşı Geniş Bantlı Taramalı Radyo Frekans Karıştıcı (JAMMER) sistemi kuruldu.
Emadağ'da trafik kazası: 1 ölü Ankara'nın Elmadağ ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
Antakya'da 25 kişi Kalorifer Ateşçiliği Kursu alıyor Hatay'ın merkez ilçesi Antakya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda Kalorifer ateşçiliği kursu açıldı.
Alanya'da hesaplarından para çekerek müşterileri dolandıran banka çalışanı ve ağabeyi tutuklandı Antalya'nın Alanya ilçesinde, çalıştığı bankanın müşterilerinin hesaplarından para çektiği idd..
İzmirde aktarmalı ulaşım indirimi yüzde 50de kaldı
İzmir'de aktarmalı ulaşım indirimi yüzde 50'de kaldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, otobüslere 90 dakika içinde ikinci binişlerin yüzde 50 indirimli olduğu bir uygulama başlattı. Ulaşım indiriminin yüzde 100 olmaması ise ESHOT ve İZULAŞ'a yıllık maliyetinin 96 milyon YTL...
Afyonkarahisar'ın nüfusu merkezde arttı, il genelinde düştü Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü tarafından Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) uygulamasıyla yapılan nüfus sayımlarının ..
Operasyonun Olduğu Yere Çadır Kuracaklar!
Operasyonun Olduğu Yere Çadır Kuracaklar!
PKK kamplarına yapılan askeri operasyonların sona erdirilmesi için protesto hazırlığına giren DTP'liler, operasyonların yerlere çadır kurmanın çalışmalarına başladı.
Ereğlide Elektirik Kesintileri
Ereğli'de Elektirik Kesintileri
Ereğli'de Elektrik Arızası Nedeni ile Şehir Merkezine 2 Saat Elektrik Verilemedi. Elektrik Kesintisi Nedeni ile Faturalar Alınamadı, Atm'ler Çalışmadı.
Kimse Yok Mu, Adanada 30 bin kişinin ağzını tatlandıracak
Kimse Yok Mu, Adana'da 30 bin kişinin ağzını tatlandıracak
Kimse Yok Mu Derneği, Adana'da 4 günde 30 bin kişiye aşure dağıtacak.
Uluslararası kredi kartı dolandırıcılığı yapan şebekenin 12 üyesi tutuklandı Paravan kod adlı operasyonda çökertilen ve uluslararası kredi kartı dolandırıcılığı yapan şebekenin 12 elemanı Ant..
Mısır'da Refah Sınır Kapısı'nın Açılması İçin Gösteri Yapıldı İsrail'in Gazze Şeridi'ne Yönelik Operasyonlarına Karşın Mısır'ın Refah Sınır Kapısı'nı İnsani Amaçla da Olsa Açmaması, Başkent K..
Sudan Cumhurbaşkanı El Beşir Başbakan Erdoğan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Resmi Davetlesi Olarak Ankara'ya Gelen Sudan Cumhurbaşkanı Ömer Hasan El Beşir, Başbakan Recep Tayyip ..
Amerikan Beyaz Kelebeğinin Tarımda Neden Olduğu Zararlar Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, 2007 Yılında Amerikan Beyaz Kelebeğinin İkinci Neslinin Popülasyonunda Artış Görüldüğünü ve Yapı..
Maksat Dikkat Çeksin Kadir Çöpdemir'in 'Maksat Muhabbet' Adlı Programına Konuk Olan Manken Nilay Dorsa, Stüdyoya İlginç Bir Hediyeyle Geldi.Kadir Çöpdemir'in 'Maksat Muhabbet' Adlı Programına Konuk Olan Manken Nilay Dorsa, Stüdyoya İlginç Bir Hediyeyle Geldi.
MHP'li Ekici'den Milletvekillerine "Vakıflar Yasasını Onaylamayın" Mektubu MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Tarafından Vet..
AK Parti Söke İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Söke İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı. Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonunda Gerçekleştirilen Toplantıda Partiye Yeni Katılan 144 Kişi Adına 2 Kişiye Rozet Takıldı.
Vitrinlerde 2008 Yaz Giysileri Yurdun Büyük Bir Bölümünde Çetin Kış Koşulları Hakimiyetini Sürdürürken, Güneyde, Mevsim Sonu Kış İndirimini Tamamlayan Ünlü Markalar, Yaz Sezonunu Açmaya Başla..
İstanbul, ve İlçelerinde 23 Ocak'ta 15 Saatlik 'Su Kesintisi' İstanbul - İstanbul'un Pendik İlçesindeki Bazı Yerlerde 23 Ocak'ta 15 Saatlik Su Kesintisi Uygulanacak. istanbul Su ve Kanalizas..
Piyasalar Tepetaklak Küresel Ekonomik Kaygılar Nedeniyle, Uluslararası Borsalardaki Kan Kaybından İMKB Bileşik Endeksi de Nasibini Aldı. İMKB Bileşik Endeksi Günü 3 Bin 113 Puan Düşüşle 45 Bi..
Almanya'daki Engelliler Eğitim Merkezinde Tecavüz Skandalı Almanya'nın Münih Kentinde İnanılmaz Bir Skandal Yaşandı. Engelli Çocuklarını, Kendilerini Geliştirmeleri Amacıyla Bir Eğitim Yurdun..
Iraklı Türkmen Heyeti Ankara'ya Geldi Ankara - Kerkük İl Meclis Üyesi Ali Mehdi Sadık Başkanlığında Bir Türkmen Heyeti, Temaslarda Bulunmak Üzere Ankara'ya Geldi. istanbul Üzerinden Ankara'y..
El- Beşir: Darfur'da Cinayet İşleyenler, Avrupa'dan Yardım Alan Kişiler Ankara - Sudan Cumhurbaşkanı Ömer Hasan Ahmet El Beşir, "Şu Anda Darfur'da Gerçek Cinayet İşleyenlerin, Avrupa'dan ve B..
Osbük, 'Organize Sanayi Bölgeleri Yer Seçimi Yönetmeliği'nden Memnun Ankara - Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (Osbük) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Yılmaz, Yeniden Düzenlenen "Organize..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10