21 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

21 Ocak 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irakta Sağlık Sektörü Can Çekişiyor
Irak'ta Sağlık Sektörü Can Çekişiyor
Irak'ta Yapılan Araştırmalara Göre Son Dönemlerde Şiddetten Kaçan Iraklı Doktorların Sayısı Her Geçen Gün Artıyor.
Oliver Stone, Bush'un Hayatını Beyaz Perdeye Yansıtacak Er Stone, Bush'un Hayatını Beyaz Perdeye Yansıtacak
İlköğretim okulunda kuru sıkı tabancayla yaralama olayı Beyoğlu Hüviyet Bekir İlköğretim Okulu'nda bir kız öğrencinin yaralandığı olayın, erkek öğrencinin kuru sıkıdan bozma silahı kız arkada..
Karapürçek'te silahlı saldırı: 1 yaralı Sakarya'nın Karapürçek ilçesinde, alacak verecek meselesinden çıktığı ileri sürülen tartışmada 1 kişi ayağından tabancayla vuruldu.
Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın İngiltere Ziyareti Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt, İngiltere Genelkurmay Başkanı'nın Davetlisi Olarak Londra'ya Resmi Ziyarette Bulundu.
İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki Ablukası Birleşmiş Milletler'in (BM) Filistinli Mültecilerle İlgili Kuruluşu Unrwa, İsrail'in Gazze Şeridi'yle Olan Tüm Sınır Kapılarını Kapatmasından Dolayı Bölg..
Atina'da Yaşayan İstanbullu Rumlar Kostas Karamanlis'in Türkiye Ziyaretini Destekliyor Atina'da Yaşayan İstanbullu Rumlar Yunanistan Başbakanı Kostas Karamamlis'in Türkiye'ye Gerçekleştireceğ..
Yunanistan'da Banka ve Galerilere Saldırı Yapıldı Yunanistan'da Dün Gece Boyunca Kimliği Belirlenemeyen Saldırganlar Tarafından El Yapımı Patlayıcılarla Bankalara ve Lüks Arabalara Saldırılar..
Atina'da Meydana Gelen Soygunda Bir Kişi Hayatını Kaybetti Atina Şehir Merkezinde Meydana Gelen Soygunda Bir Kişinin Hayatını Kaybettiği Bildirildi.
TAÇED, Bakan Akdağ ile Başkan Küçükleri ödüllendirdi
TAÇED, Bakan Akdağ ile Başkan Küçükler'i ödüllendirdi
Merkezi Ankara'da bulunan Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Birliği (TAÇED) Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler'i ödüle layık gördü.
Şirket sahipleri muhasebe öğrenerek gelişmelere ayak uyduracak
Şirket sahipleri muhasebe öğrenerek gelişmelere ayak uyduracak
Fethiye İşadamları Derneği (FETİAD) üyelerini yeni gelişmeler ve kurumsal yönetim hakkında bilgilendirmek amacıyla bir seminer düzenledi.
Thermal Resort Oruçoğlu Otel, Türkiyenin en iyi termal ve SPA oteli seçildi
Thermal Resort Oruçoğlu Otel, Türkiye'nin en iyi termal ve SPA oteli seçildi
Afyonkarahisar'daki 5 yıldızlı Thermal Resort Oruçoğlu Otel, Türkiye'nin en iyi termal ve SPA oteli seçilerek birincilik ödülü aldı.
Terör Örgütü Tarafından 14 Yıl Önce Katledilen 21 Kişi Törenle Anıldı Mardin'de Terör Şehitlerini Anan Vatandaşlar, Terörün Kökü Kurutulana Kadar Sınır Ötesi Operasyonlarının Devam Etmesini ..
Temel Ceza Kanunlarına Uyumda Son 651 Madde Yarın Ele Alınıyor Ankara - Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çok Sayıda Kanunda Değişiklik Öngören Tasarının TBMM Genel Kurulunda 3 Haftadır De..
Yargıtay Başkanlığı'nda 9. Turun Üçüncü Oylamasından da Sonuç Çıkmadı Ankara - Yargıtay Başkanlığı için Bugün Yapılan 9. Turun Üçüncü Oylamasından da Sonuç Alınamadı. yargıtay Büyük Genel K..
Sağlık-sen Kahramanmaraş Şubesi'nde Seçim İptal Edildi Sağlık-sen Kahramanmaraş Şube Başkanlığı'nda 2 Aralık 2007 Tarihinde Yapılan Seçim, Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Tarafından İptal Edildi.
Öymen: Türkiye, Adım Adım Bir Din Devletine Götürülmek İsteniyor Ankara - CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Yaptığı Yazılı Açıklamada, "Yüksek Yargının Verdiği Kararlara Rağmen, Türkiye..
Sakaryada 2007 yılında 7 ton atık yağ toplandı
Sakarya'da 2007 yılında 7 ton atık yağ toplandı
Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, 2007 yılında, 7.227 kilo gram atık motor yağı toplandı. Toplanan atık yağlar, Büyükşehir Belediyesi ile Çevre ve Orman Bakanlığı arasında...
'Türkiye okuyor' kampanyası Malatyada başlıyor
"Türkiye okuyor" kampanyası Malatya'da başlıyor
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün göreve gelmesi ile başlatılan "Türkiye okuyor" kampanyası Malatya'da start aldı.
Babolvadin'in nüfusu yüzde 40 düştü Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü tarafından Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) uygulamasıyla yapılan nüfus sayımlarının sonuçlarını açıkladı. Aç..
GAMEK, el sanatları sergisi açtı
GAMEK, el sanatları sergisi açtı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK), el sanatları sergisi açtı.
Kendilerini kötüleyen siyasilere sert çıkan Kadir Topbaş: "Duruşunuz adam gibi olsun! " İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kadıköy Fikirtepe'ye gelen başka parti temsilcilerin..
Beton pompalama aracı yan yattı, inşaat işçisi kayınbiraderini kurtardı kendisi öldü
Beton pompalama aracı yan yattı, inşaat işçisi kayınbiraderini kurtardı kendisi öldü
Bursa'da bir apartmanın temel inşaatında zeminin yumuşak olması nedeniyle yan yatan beton pompalama aracı (BOM) ile demir arasında sıkışan bir işçi hayatını kaybetti.
Sakaryada organize suç örgütü oluşturdukları ileri sürülen 4 kişi yakalandı
Sakarya'da organize suç örgütü oluşturdukları ileri sürülen 4 kişi yakalandı
Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde organize suç örgütü oluşturarak haksız kazanç elde etmeye çalıştıkları ileri sürülen 4 kişi yakalandı.
Bursa Valiliği, yıpranmış, solmuş bayraklar için duyarlı olunmasını istedi Bursa Valiliği, yapılan denetimlerde bazı özel ve resmi kurumlarda bayrakların renginin solduğu, yıprandığı, asılı b..
Belediyenin çöp kamyonunu çaldıkları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı
Belediyenin çöp kamyonunu çaldıkları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı
Sakarya'nın Akyazı ilçesinde ormandan odun taşımak için belediyenin çöp kamyonunu çaldıkları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.
TOBB, YÖK'ün 'MYO mezunlarının kısa dönem askerlik yapması' projesini destekledi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, YÖK Başkanı Prof. Dr. Ziya Özcan'ın..
Aracının egzoz bakımını yaptırmayana af yok Çevre kirliliğinin önüne geçmek için artık egzoz emisyon ölçümlerini yaptırmayanlara ek süre tanınmayacak. Egzoz ölçümlerini yaptırmayanlar ile egz..
Diyarbakır'daki Patlamaya 3 Tutuklu Daha Diyarbakir - Diyarbakır'da, 7 Kişinin Ölümüne Yol Açan Patlamayla İlgili Olarak 3 Kişi Daha Tutuklandı. edinilen Bilgiye Göre, Diyarbakır Emniyet Müd..
Memur-Sen: Başörtüsü Yasağı, Türkiye'yi Dünyaya Rezil Ediyor Ankara - Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Aksu, "Başörtüsü Yasağını Medeniyet Göstergesi İlan Edenler, Önce Medeni Ülkelerdeki Uygula..
Eğitim gönüllüsü bayanlar Ünyede gıda kermesi düzenledi
Eğitim gönüllüsü bayanlar Ünye'de gıda kermesi düzenledi
Ünye Aktif Gönüllüler Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(Aktif-Der) gıda kermesi düzenledi. Fakir öğrenciler yararına düzenlenen kermese yoğun ilgi gösteren Ünyeliler, birbirinden güzel yemeklerden tatma...
Hastane borcu yüzünden hapse giren kadını il sağlık müdürü kurtardı Kayseri'de şeker hastalığı nedeniyle ayak parmakları kesilen hastaya bin 200 YTL'yi ödemediği ve mal beyanında bulunmadığı ..
Güler Sabancı'ya Internatıonal Busıness Councıl'den Davet Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı Internatıonal Busıness Councıl (Ibc)'ın 2008 Kış Toplantısına Davet Edildi. Güle..
Eğitim Sen: "Güvencesiz İstihdam, Cinsiyet Eşitsizliğini Derinleştiriyor" Eğitim Sen Genel Başkanı Alaaddin Dinçer, Esnek ve Güvencesiz İstihdam Sorunuyla Karşılaşan Öğretmenlerin Sayısının 3..
Sudan Cumhurbaşkanı Anıtkabiri Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Sudan Cumhurbaşkanı Ömer Hasan Ahmet El Beşir ve beraberindeki heyet Anıtkabir'i z..
Yargıtay Bugün de Başkanını Seçemedi Yargıtay Birinci Başkanlık seçimleri için bugün yapılan 5 tur oylamadan sonuç alınamadı. 5. tur oylamada 9. Ceza Daire Başkanı Hasan Gerçeker 114, 18. Huk..
Gönüllü Öğretmenlerin Örnek Davranışı Ordu'da, 20 Yıldır Resim Öğretmeni Olmayan Okulda, Gönüllü 9 Resim Öğretmeni Bir Günlüğüne de Olsa Ders Verdi.
Yarsav: Siyasi İktidar, Kendini Üstün Görme Anlayışından Vazgeçmeli Ankara - Yargıçlar ve Savcılar Birliği (Yarsav) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, "Siyasi İktidar, Kendisini Ü..
Kutan'dan Anayasa ve Turban Degerlendırmesı Saadet Partisi (Sp) Genel Baskani Recai Kutan, Sivil ve Yerli Bir Anayasa'nin Cikmasini İstediklerini Belirterek, Basbakan Recep Tayyip Erdogan'in ..
Evet Lisede Mescit Var
Evet Lise'de Mescit Var
İstanbul Bahçelievler'de Bulunan Erkan Avcı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin Alt Katında Bir Mescid Olduğu ile İlgili İddiaları Okulun Öğrencileri de Doğruladı.
CHP, İsmail Cem'in Adını Genel Merkezde Yaşatacak CHP, 24 Ocak 2007 Tarihinde Hayatını Kaybeden Eski Bakanlarından İsmail Cem'in Adını Parti Meclisi Salonuna Vererek Yaşatacak.
Takkeli Logoya Soruşturma
Takkeli Logoya Soruşturma
Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Resmi İnternet Sitesi Olan 'Http://mersin.meb.gov.tr' Adresli Sitenin Hizmet İçi Eğitim Bölümünde Yer Alan Hareketli Logoda, Kravatlı, Başında Takke Bulunan Öğretmenin, Küçük Kız...
CHP, Maliye Bakanı Unakıtan ve Maliye Bürokratları Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu CHP, Kayıp Trilyon Davasında Temyiz Başvurusunda Bulunmayan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Maliye Bürokrat..
Kiptaş Hadımköy Konutları 2. Etap Satışları Başladı İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Bağlı Şirketlerinden Konut İmar Plan Turizm Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.ş'nin (Kiptaş) İnşa Ett..
İlköğretim Okulunda Dehşet
İlköğretim Okulunda Dehşet
Hüviyet Bekir İlköğretim Okulu'nda 13 Yaşındaki Öğrenci, Kız Arkadaşı Olduğu Öne Sürülen Ş. T.'yi Sınıf Ortasında Namlusu Değiştirilmiş Kurusıkı Tabanca ile Vurarak Yaraladı.
Btp Genel Başkanı Baş: Btp Lideri Prof. Dr. Haydar Baş, "Mortgage Kredileri Dolayısıyla ABD'de Bankalar ve Finansman Şirketleri 500 Milyar Dolar Zarar Açıkladı. Bu ABD'nin Tıkandığının Resmid..
CHP'li Öymen'den 'Türban' Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Türban Tartışmalarıyla İlgili Olarak, "Başbakan'ın Anlayışı, 'Ben Kanuna Uymayayım Kanun Bana Uysun' Anlayışıdır" ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10