17 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

17 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
48 Saat Sonra Düşürdü Bu Fotoğraf Çekildikten 48 Saat Sonra Düşük Yaptı..Bu Fotoğraf Çekildikten 48 Saat Sonra Düşük Yaptı..
İşte Ünlülerin Özel Sırları 10 Ünlü Kendi 10 Sırrrını Anlattı..10 Ünlü Kendi 10 Sırrrını Anlattı..
Emekliler: "Yeni yasayla emeklilik mezarda gerçekleşecek" Sosyal Güvenlik Kurumu önünde toplanan Birleşik Emekliler Derneği Genel Başkanı Yücel Coşkun, "Sosyal Güvenlik Yasası olarak bilinen ..
Rektörler Komitesi, ağır hava koşulları nedeniyle iptal edildi Yarın yapılacak Rektörler Komitesi, ağır hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Isparta, 2008de inanç turizmi ile 500 bine yakın turisti ağırlamaya hazırlanıyor
Isparta, 2008'de inanç turizmi ile 500 bine yakın turisti ağırlamaya hazırlanıyor
Isparta, Papa 16. Benedickt tarafından 2008'in "St. Paul Yılı" ilan edilmesi nedeniyle 500 bin turisti ağırlamaya hazırlanıyor.
CHP ve DSP'den Hakimler ve Savcılar Kanunu'nda Değişikliğe İptal Davası Ankara - CHP ve DSP, 5720 Sayılı Hakimler ve Savcılar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un Bazı Hükümlerinin ..
Baz istasyonunu istemeyen halk caddeyi trafiğe kapattı Muğla'da bir otelin çatısına kurulmak istenen baz istasyonu, vatandaşlar tarafından protesto edildi. İstasyonun insan sağlığına zarar ve..
Ataka'nın Ermeni İddiaları Yasa Teklifi Reddedildi Sofya - Bulgaristan'da Aşırı Sağcı Ataka Partisine Mensup Milletvekilleri Tarafından Hazırlanan, 1915 Olaylarıyla İlgili Ermeni İddialarının..
Venezüella Elçisi Sanchez Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti Venezüella Elçisi Marbelis Linarez Sanchez, Kütahya Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
Ardahan’da soğuk hava nedeniyle belediye su şebekesi dondu
Ardahan’da soğuk hava nedeniyle belediye su şebekesi dondu
Ardahan'da soğuk hava nedeniyle su şebekesi donunca bir mahelle susuz kaldı. Belediye ekipleri şebekeyi açmak için seferber oldu.
2007 Yılında 67 Milyon Yolcu Hava Yolunu Tercih Etti Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, 2007 Yılında Yolcu Sayısının Yüzde 14 Artarak 66 Milyon 962 Bine Ulaştığını Bi..
Heliski Sporcularına Şartlı Uçuş İzni
Heliski Sporcularına Şartlı Uçuş İzni
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Rize'de Helikopterli Kayak (Heliski) Yapacak Yabancı Sporculara Yanlarında Türk Pilot Bulundurmak Şartı ile Uçuş İzni Verdi.
Adıyamanlı öğrenciler verem ve kişisel hijyen konusunda bilgilendiriliyor Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen ve öğrenciler ile öğrenci velilerine yö..
Ayhan Bermek, Tff Başkanlığına Adaylığını Açıkladı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Olağan Genel Kurulunda Seçim Kararı Alınmasının Ardından Ayhan Bermek, Tff Başkanlığına Adaylığını Açıkladı..
Fem Dersanesi Ordu Şubesi öğrenci ve öğretmenleri kan bağışında bulundu
Fem Dersanesi Ordu Şubesi öğrenci ve öğretmenleri kan bağışında bulundu
Fem Dershaneleri Ordu Şubesi öğretmen ve öğrencileri, Kızılay ile gerçekleştirilen işbirliği ile toplu kan bağışında bulundu.
Yunanistan'da Derbi Maç Ölümle Sonuçlandı Yunanistan'da Ezeli Rakipler Olympiakos ve Panathinaikos Arasında Oynanan Kupa Maçında, Her İki Takım Taraftarları Arasında Çıkan Kavgada 1 Taraftar ..
AK Partili Binboğa: 'Doğu batı kardeşliğini partimiz sağladı'
AK Parti'li Binboğa: "Doğu batı kardeşliğini partimiz sağladı"
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Ali Binboğa, Türkiye'nin gündeminde ilk sırada yer alan terör sorunuyla ilgili iktidarları döneminde önemli adımlar atıldığını söyledi.
Taşköprüde havada elektrik teli kalmayacak
Taşköprü'de havada elektrik teli kalmayacak
Metropol illerde yaşamı zorlaştıran olumsuz etkenlerden biri olan plansız ve çarpık yapılaşma sonucu oluşan çirkin şehir görüntüsü, Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde yerini, planlı yapılanma sonucu modern bir şehir...
Buz tutan yolu esnaf tuzladı
Buz tutan yolu esnaf tuzladı
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bir cadde de trafik kazaların sayısı artınca esnaf buzlu yolu kendi imkanlarıyla tuzladı.
Üniversite adayları, çözemedikleri soruların cevabını sanal ortamda öğreniyor
Üniversite adayları, çözemedikleri soruların cevabını sanal ortamda öğreniyor
Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) hazırlanan üniversite adayları çözemedikleri soruların cevabını sanal ortamda buluyor.
Borsa evraklarında geriye dönük incelemede yolsuzluk ortaya çıktı Manisa Ticaret Borsası'nda ürün tescil evraklarında değişiklik yaparak daha sonra bilgisayar ortamına aktarırken zimmetlerine..
Kazancı Bedihin ölümünün 4. yıldönümü
Kazancı Bedih'in ölümünün 4. yıldönümü
Türkiye'nin yaşayan son gazelhan olarak bilinen seslerinden Kazancı Bedih Yoluk, ölümünün 4. yılında mezarı başında anıldı.
Köylere Hizmet Götürme Birliği Senirkent'te 689 bin 500 YTL'lik yardım yaptı Isparta'nın Senirkent ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından İller Bankası ve İl Özel İdare'nden temi..
Kerimoğlu Evi restorasyonu tamamlandı
Kerimoğlu Evi restorasyonu tamamlandı
Muğla'nın Yerkesik beldesindeki Kerimoğlu Evi, restorasyonu tamamlanarak kültür evi haline getirildi.
Tosya Sivil Toplum Kuruluşları Birliği'nden 25 engelliye tekerlekli sandalye Tosya Bedensel Engelliler Derneği'nin talebi üzerine, Tosya Sivil Toplum Kuruluşlar Birliği'nin
Edirne Polisinin Dikkati, Muhtemel Bir Faciayı Önledi
Edirne Polisinin Dikkati, Muhtemel Bir Faciayı Önledi
Edirne'de Gece Devriye Görevi Yapan Polis Ekipleri, Elektrik Kontağı Sonucunda Yangın Çıkan Bir Apartmanda Yaşanabilecek Muhtemel Bir Faciayı Önledi. Apartman Sakinlerini Zile Basarak Uyandıran Polis Ekipleri, Dumandan...
Çin'de İnternet Kullanıcı Sayısı 210 Milyona Ulaştı Çin'de İnternet Kullanıcılarının Sayısı 2007 Yılının Sonu İtibarıyle 210 Milyon Olarak Açıklandı.
Türkmenistan, 13. Asya Futbol Şampiyonası'na katılıyor Türkmenistan Milli Futbol Takımı, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te 13'nücüsü düzenlenecek olan 16 yaş altı Asya Futbol Şampiyonası'na k..
Bahçeli: Mevcut Anayasa'ya Ek Bir İfade ile 'Başörtüsü Sorunu Çözülebilir' Ankara - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Mevcut Anayasa'nın 10. Maddesinin 4. Fıkrasına Yapılacak Ek Bir İfade il..
Ankara'da 2 Hemşirenin Banka Kartları Kopyalandı, Paralar Farklı Şehirlerde Çekildi Beypazari - Ankara'nın Beypazarı İlçesi Devlet Hastanesinde Görevli 2 Hemşirenin Banka Kartlarının Kopyalan..
Koleksiyoncu emekli öğretmen, topladıklarıyla evini adeta müzeye çevirdi
Koleksiyoncu emekli öğretmen, topladıklarıyla evini adeta müzeye çevirdi
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde tarihi eser koleksiyonculuğu yapan emekli bir öğretmen topladıklarıyla evinin bir odasını adeta müzeye çevirdi.
Hz. Muhammede Hakarete Tepki
Hz. Muhammed'e Hakarete Tepki
Hz. Muhammed'e Hakaret Eden Avusturya Irkçı Özgürlükçüler Partisi'nin (Fpö) Gra Kenti Kadın Belediye Başkanı Adayı Dr. Susanne Winter, Muğla'nın Marmaris İlçesinde Kınandı.
Yedigöze Barajının derivasyon tünelinin delimi tamamlandı
Yedigöze Barajı'nın derivasyon tünelinin delimi tamamlandı
Yedigöze Barajı'nın gövde inşaatına başlanması için nehir yatağının kurutulmasına yardımcı olacak derivasyon tünelinin delim işi tamamlandı.
Ankara'da Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nı Protesto Ankara'da Kamu Çalışanları ve İşçi Sendikaları, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'nı Protesto İçin Eylem Düzenledi.
Aynı Alışveriş Merkezinden Çekilişle İkinci Kez Tomobil Kazandı Çorlu'da Bir Alışveriş Merkezinde Düzenlenen Çekilişle Son Model Skoda Fabia Marka Otomobil Kazanan Talihlinin, Aynı Alışveriş ..
'Meme Kanseri, Dünyadaki Her 8 Kadından Birisini Tehdit Ediyor' Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Patoloji Ana Bilim Dalı Prof. Dr. Filiz Karagöz, Meme Kanserinin Dünyadaki Her 8..
37 Yıllık Eşine Böbreğini Verdi Bursalı Ev Hanımı Vefika Coşkun, 6 Yıldır Hasta Olan Eşine Böbreğini Verdi.
TMO Genel Müdürü Kemaloğlu: 'Fındık alımlarında üstümüze düşeni yapacağız'
TMO Genel Müdürü Kemaloğlu: "Fındık alımlarında üstümüze düşeni yapacağız"
Toprak Mahsulleri Ofisi(TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, 2008'de de fındık piyasasında olacaklarını söyledi.
Türkiye'nin Kobi'leri Büyümeye Kararlı Deloitte Türkiye'nin, Capital ve Ekonomist Dergileri ile Birlikte Gerçekleştirdiği "Kobi Ölçeğinde Aile Şirketleri" Araştırması Raporu Yayınlandı. Araşt..
Merkez Bankası Döviz Rezervi 72.2 Milyar Dolar Seviyesine Yükseldi Merkez Bankası Döviz Rezervi 11 Ocak Haftasında 681 Milyon Dolar Arttı.
Turizm profesyonelleri Hotel Equipmentde buluştu
Turizm profesyonelleri Hotel Equipment'de buluştu
Akdeniz Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları İhtisas Fuarı (Hotel Equipment 2008) Antalya Expo Center'da açıldı. Kendi alanında Türkiye'nin en kapsamlı fuarı olarak görülen Hotel...
Tüsiad Heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ı Ziyaret Etti Tüsiad Heyeti, TBMM ve Hükümet Gündemindeki İlgili Yasa Tasarıları Konularında Görüş A..
Güneydoğu, Yatırımcıları Bekliyor Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Akyıl, İşadamlarına Bölgede Yatırım Yapmaları Yönünde Çağrıda Bulundu.
Allianoi, AİHM'e Taşınıyor Allianoi Girişim Grubu Dönem Sözcüsü Avukat Hilal Küey, 'Allianoi'yi Kurtarmak İçin İç Hukukta Yapmış Olduğumuz Başvuruların Etkisiz Kalması Karşısında, AİHM'e Dava..
Çobanı Deniz Merakı Hastanelik Etti Kocaeli'de Hayvan Otlatırken Denizi Görmek İçin Sahile İnen Genç Çoban, Kayalardan Düşerek Yaralandı.
UEFA Asbaşkanı Erzik: "Bu Genel Kurul Olağanüstü" UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Bugün Yapılan Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nun Olağan Olup Olmadığı ile İlgili Bir Soruya 'Eğer Benim Şahsi Fi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10