16 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

16 Ocak 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kahvehaneden Plazma Televizyon Çalınca Tutuklandılar
Kahvehaneden Plazma Televizyon Çalınca Tutuklandılar
Samsun'da, Bir Kahvehaneden 2 Bin 700 YTL Değerinde 1 Adet 106 Ekran Plazma Televizyon Çaldıkları İddia Edilen 3 Kişi, Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklandı.
Atm'den Para Çekerken Cüzdanını Çaldırdı Malatya'da Bankanın Atm'sinden Para Çeken Bir Şahsın Cüzdanı, Yankesicilik Usulüyle Çalındı.
Dede ve Torunu, Yanan Araçtan Son Anda Kurtuldu Samsun'da, Seyir Halindeyken Yanmaya Başlayan Lpg'li Otomobilde Bulunan Emekli Öğretmen ile 5 Yaşındaki Torunu Ölümden Döndü.
Aynı Aileden 5 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Sivas'ta Karbonmonoksit Gazından Zehirlenen Aynı Aileden 3'ü Çocuk 5 Kişi, Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Cumhurbaşkanı Gül, İskenderiye'deki Türk Şehitliğini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mısır'daki Temaslarının 3. Gününde İskenderiye'deki Programına Türk Şehitliğini Ziyaret Ederek Ba..
İran'da Doğalgaz Sorunu Pazar Gününe Kadar Çözülecek İran Petrol Bakanı Golam Hüseyn Nozari, Bugün Yaptığı Açıklamada, Ülkede Yaşanan Doğalgaz Sıkıntısıyla İlgili Sorunun Pazar Gününe Kadar Ç..
Diyala'daki Terör Operasyonunda 64 Şüpheli Tutuklandı Diyala'nın El Abbara ve Ebu Feyyad Köylerinde, Bu Sabah Eşzamanlı Gerçekleştirilen Operasyonlarda, Toplam 64 Terör Örgütü Şüphelisi Yakal..
Ikea, Otelcilik Sektörüne Giriyor İsveç'in Uluslararası Mobilya ve Ev Aksesuarları Markası Ikea, Hilton Grubunun Satın Aldığı Dünyaca Ünlü Oteller Zinciri Scandic ile İşbirliğine Giriyor.
TBMM Adalet Komisyonu, Sezer Tarafından Veto Edilen Vakıflar Kanunu'nu Aynen Kabul Etti TBMM Adalet Komisyonu, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Tarafından Veto Edilen Vakıflar Kanunu'nu K..
'Herkese Sağlık ve Güvenli Gelecek' Yürüyüşü Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanun Tasarısı'na Tepki Amacıyla Başlatılan "İstanbul'dan Ankara'ya" Adlı Yürüyüş Bursa'da Devam Etti.
Kanlarıyla Bayrak Yaptılar Bursu Kaptılar
Kanlarıyla Bayrak Yaptılar Bursu Kaptılar
Kanlarıyla Türk Bayrağı Yapan Öğrencileri Ziyaret Eden Şehit Aileleri Derneği Genel Başkanı Mehmet Gencer, Öğrencilerin Üniversite Burslarını Dernek Olarak Kendilerinin Vereceğini Söyledi.
İran: Sınırdaki Şehirlere Gaz Sevkıyatı Olabilir Tahran ? İran, Sınırdaki Şehirlere Doğal Gaz Sevkıyatının 3-4 Gün İçinde Yapılabileceğini Açıkladı. iran Ulusal Gaz Şirketi Yöneticisi Hasan M..
Huysuz Gecce Yarısı Ekranda RTÜK Başkanı ve Huysuz Virjin, Sonunda Anlaştı..RTÜK Başkanı ve Huysuz Virjin, Sonunda Anlaştı..
Seray'dan Bomba Açıklama Oyuncu-sunucu Seray Severy, İlk Erkeğinin Kocası Olduğunu Söyledi.Oyuncu-sunucu Seray Severy, İlk Erkeğinin Kocası Olduğunu Söyledi.
CHP ve DSP'li Vekillerden Anayasa Mahkemesi'ne Başvuru CHP ve DSP'li 110 Milletvekili 'Hakimler ve Savcılar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un İptali İçin Anayasa Mahkemesi'ne Baş..
Turizm yatırımlarındaki yavaşlama Antalya'nın teşviklerini düşürüyor Turizm yatırımlarındaki yavaşlama Antalya'nın aldığı teşvikleri olumsuz etkiliyor. Hazine Müsteşarlığı'nın verilerine göre..
Ülker Golf 2007’de yüzde 85 büyüdü Geçen yılı yüzde 85 büyüme oranı ile kapatan Ülker Golf Dondurma, pazar payını da 8 puan artırarak yüzde 25'e ulaştırdı.
Vakıflar Yasa Tasarısı Tartışmalarla Kabul Edildi 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Tarafından 9 Maddesi Meclis'e İade Edilen ve CHP'nin Şiddetle Karşı Çıktığı, "Vakıflar Yasa Tasarısı" TB..
Işık Sigorta Genel Müdürü Koçak: "Hizmette rekabeti öne çıkaracağız" Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, bugüne kadar sınai riskler için ortaya konan agresif fiyat rekabetinin doğal bir ne..
İş çevrelerinden Hollanda kabinesine olumsuz not Hollanda genelinde birçok büyük işveren şuanda ki kabinenin ekonomik politikalarından memnun olmadıklarını açıkladı.
Puhu Kuşu, Beldenin Elektriğini Kesti
Puhu Kuşu, Beldenin Elektriğini Kesti
Baykuştan Daha Büyük Olan ve Halk Arasında Puhu Olarak Bilinen Kuş, Yüksek Gerilim Hattına Çarparak Beldenin Elektriğini Kesti.
Arkadaşları, hayatını kaybeden özürlü Büşra'yı unutamıyor Arkadaşları, Kayseri'de zehirlenerek hayatını kaybeden ilköğretim öğrencisi özürlü Büşra Hüsrevoğlu'nu unutamadıklarını belirttiler.
Edirne'de 115 kaçak yakalandı Edirne'de güvenlik güçleri tarafından düzenlenen operasyonda 115 kaçak insan yakalandı.
Öğrencileri bıçakla dehdit ederek gasp eden zanlı yakalandı İzmir'in Buca ilçesinde çeşitli tarihlerde üç öğrenciyi bıçak tehdidiyle gasp ederek cep telefonları ve paralarını çaldığı iddia ed..
Isparta'da zehirlenen askerlerden 120'si taburcu edildi Isparta'da İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Merkez Komutanlığı'na Bağlı 40. Piyade Er Eğitim Alayı'nda gıda zehirlenmesi şüphesiyle hasta..
Genel Sağlık Sigortası ve Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı, Bursada protesto edildi
Genel Sağlık Sigortası ve Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı, Bursa'da protesto edildi
Bursa'ya çeşitli illerden gelen kamu çalışanları sendikaları, hükümet tarafından hazırlanan 'Genel Sağlık Sigortası ve Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nı protesto etti.
Prof.dr. Gazi Yaşargil Heyecanı
Prof.dr. Gazi Yaşargil Heyecanı
Dünyaca Ünlü Beyin Cerrahı Prof.dr. Gazi Yaşargil'in Bolu'ya Yerleşerek Çalışmalarını Burada Sürdüreceğini Açıklaması, Bolu'da Büyük Sevinçle Karşılandı.
Çevrecilerden Atık Pil Kutusu Zonguldak'ta Çevreciler, Yaşamı Tehdit Ettiği Bilinen Pillerin Doğaya Atılmasına Karşı Mücadele Başlattı. Çevre Koruma Derneği Zonguldak Şubesi Tarafından Şehrin..
Diyarbakır Havaalanındaki Askeri Hareketlilik Sürdü Diyarbakır Havaalanında Hareketlilik Bugün de Sürdü.
Üçüncü Talihli de Ortaya Çıktı Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişinde Büyük İkramiye Olan 25 Milyon YTL'yi Paylaşan Çeyrek Bilet Sahiplerinden Üçüncüsü de Ortaya Çıktı.
KASİF Başkanı Reis: "Müşteri odaklı mal ve hizmet üreten işletmeler ayakta kalacak" Karadeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (KASİF) Başkanı Osman Reis, müşteri ilişkilerine, s..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (15:04) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 45 Kb]...
AB heyeti Türkmenistan'da temaslarda bulunuyor Avrupa Birliği (AB) Türkmenistan ile olan ilişkisini geliştirmek amacıyla bu ülkeye bir heyet gönderdi. AB dönem başkanlığını yürüten Slove..
Devrek'ten kardeş şehir Belene'ye destek Zonguldak Devrek Belediyesi, Bulgaristan'ın Belene Belediyesi'ne, imzalanan kardeş şehir protokolü ardından çeşitli yardım malzemeleri gönderecek.
10. Cumhurbaşkanı Sezer'in veto ettiği Vakıflar Kanunu, komisyonda aynen kabul edildi 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, önceki dönem 9 maddesini bir kez daha görüşülmesi istemiyle Mecl..
Sağlık-Sen Giresun Şubesi: "Dr. Menekşe'ye yapılan saldırı bir kez daha güvenlik meselesini gündeme getirdi" Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Giresun Temsilciliği, dün Göğüs Hasta..
Milli Piyango'nun 3'üncü talihlisi ikramiyesini aldı Milli Piyango'nun 3'üncü talihlisi, çekini, İş Bankası İstanbul Şirinevler Şubesi Müdürü Hakkı Macit aracılığıyla aldı.
Gazü Rektörü Prof. Dr. Ekinci Personel İstiyor
Gazü Rektörü Prof. Dr. Ekinci Personel İstiyor
Gaziantep Üniversitesi (Gazü) Rektörü Prof. Dr. Erhan Ekinci, Personel Sıkıntısı Sebebiyle Hastane Kapasitesinin Ancak Üçte Birini Kullanabildiklerini Söyledi.
Başkan Develi, 4 bin YTL'ye düşen P plakaların alınmamasını tavsiye etti Kocaeli'ye bağlı Gebze Toplu Taşımacılar Birliği Derneği (GETAB) Başkanı Eyüp Develi, fiyatı 4 bin YTL'ye kadar düşen,..
Van Umumi Hıfzısıhha Kurulu, buzlanma, köy su şebekeleri ve çiftçilere yönelik yeni kararlar aldı Van Vali Yardımcısı Ömer Özcan başkanlığında toplanan İl Hıfzısıhha Kurulu, 2008 yılının ilk ..
Yeşil'in sağ kolu Zakir S., ikinci kez hakim karşısında Matkap Operasyonu'nda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan, ardından jandarma ekipleri tarafından yakalanan "Yeşil" kod adlı Ma..
Vali Canpolat: Honaz Türkiyenin en gelişmiş üniversite şehirlerinden birisi olacak
Vali Canpolat: Honaz Türkiye'nin en gelişmiş üniversite şehirlerinden birisi olacak
Denizli Valisi Hasan Canpolat, Honaz ilçesinin vizyonunun eğitim üzerine şekilleneceğini belirterek, ilin en gelişmiş yüksek okul altyapısının buraya yapılacağını söyledi.
Türkiye Finans Gm Nacar: Commercial'la Asya, Avrupa ve Körfez'de Şubeler Açacağız İstanbul- Türkiye Finans Genel Müdürü Yunus Nacar, Hisse Satışı Onayı BDDK Sürecinde Olan The National Commer..
Dhanus ile Borusan El Sıkıştı/ Borusan Telekom, Hintli Oluyor İstanbul - Borusan Holding'le Hindistan'ın Telekom Şirketlerinden Dhanus Technologies, Borusan Telekom'un Satışı için Anlaşmaya V..
Alevilerden AKP'ye Karşı "Öğretimize Saygı" Mitingi AKP'nin "Alevi Açılımı"na Sıcak Bakmayan Alevi Örgütleri, 3 Şubat'ta Kadıköy Meydanı'nda "Öğretimize, Özgürlüğümüze Saygı Mitingi" Düzenle..
Danıştay Saldırısı Davası Ertelendi Danıştay 2. Dairesi Üyeleri ve Cumhuriyet Gazetesi'ne Yönelik Saldırılarla İlgili Davalarda Bugün Sonuç Çıkmadı. Sanık Alparslan Arslan'ın Rahatsızlığı Ned..
Bakan Günay aşçılarla buluştu Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın Aşçı Milli Takımı'nı kabulünde renkli görüntüler yaşandı. Aşçıların hazırladığı bal kabağı çorbasının tadına bakan Güna..
80 Yeni Eğitim Kurumu Açılacak Hayırseverlerin Bağışlarıyla İstanbul'un 24 İlçesinde Lise, İlköğretim, Anaokulu, Özürlü Çocuklar Merkezi, Çıraklık Eğitim Merkezi, Öğrenci Yurdu ve Öğretmenevi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10