10 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

10 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsada Düşüş Sürdü, Endeks 52300 Bölgesinde İstanbul ? İMKB Hisse Senetleri Piyasasında, Yurtdışı Odaklı Seyir Devam Ederken, Satıcılı Görünüm Değişmedi. Ulusal-100 Endeks, Günü 380 Puan ve ..
Harput Devlet Hastanesi'nde 'Bronkoskopi' ile Tedavi Başladı Elazığ Harput Devlet Hastanesi'nde, Akciğer Kanserinin Erken Teşhisinde Önemli Bir Yeri Olan 'Bronkoskopi' Yöntemi Uygulanmaya Baş..
Btc'de 2008'in İlk Yüklemesi Doğu- Batı Enerji Koridoru'nun En Kritik Ayağını Oluşturan, Yapımı ile Adana'nın Ceyhan İlçesi'nin 'Rotterdam' Olarak Anılmaya Başlanmasını Sağlayan Bakü- Tiflis-..
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver : Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,iletişim Çağının Vazgeçilmez Değerlerinden Olan Gazetecilerin Planlı Gelişme ve Kalkınmanın Sağlanmasında Önemli ..
Eylem Planında Yapısal Reform ve Özelleştirme Vurgusu 60. Hükümet Eylem Planı'nda Yapısal Reformlara ve Özelleştirme Uygulamalarına "Kararlılıkla" Devam Edileceği Vurgulandı.
Moskovadaki Manhattan
Moskova'daki Manhattan
Moskova'da Zengin ve Güçlü Rusya'yı Temsil Eden Mega Bir Kent Yükseliyor. 612 Metre Yüksekliğinde Bina İnşa Ediliyor.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 10 Ocak 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
DTP'liler Genel Başkanlarını Cezaevinde Ziyaret Edecek DTP Meclis Grubu ve Parti genel Merkez yöneticileri Genel Başkanları Nurettin Demirtaş'ı ziyaret edecekler. DTP'liler, yarın saat 10:00..
Başkan Yılmazerden Gazetecilere Kutlama
Başkan Yılmazer'den Gazetecilere Kutlama
Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, Basının En Etkili Bir İletişim Vasıtası Olarak Sosyal, Kültürel ve Ekonomik Hayatın Bir Parçası ve Tarihin Tanığı Olduğunu Söyledi. Başkan Zeki Yılmazer, 212 Sayılı Yasa'nın...
Çalışan Gazeteciler Günü Manisa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Yetkilileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Haber İçin Şubeye Gelen Gazetecilere Sürpriz Yaparak Pasta Kesip Kutlama Yapt..
MAKÜ uluslararası Akif Sempozyumu için öneriler bekliyor
MAKÜ uluslararası Akif Sempozyumu için öneriler bekliyor
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi(MAKÜ) yıl sonuna doğru yapılacak uluslararası Mehmet Akif Sempozyumu için öneriler bekliyor. Halkın bu sempozyuma sahip çıkarak, Milli Şair'in adına yakışır bir şekilde anılmasını isteyen...
Tff 1. Lig Diyarbakırspor, Deplasmanda Oynayacağı Kayseri Erciyesspor Maçının Hazırlıklarını Bugün Yaptığı İdmanla Sürdürdü.
Mudurnunun ekonomik sorunları masaya yatırıldı
Mudurnu'nun ekonomik sorunları masaya yatırıldı
Bolu'nun Mudurnu ilçesinin ekonomik sorunları masaya yatırıldı. Şeyh-ül İmran Vakfı'nın organize ettiği Keyvanlar Konağı'ndaki toplantıya, Belediye Başkanı Metin Soygür, İlçe Tarım Müdürü Erdoğan Gül, İlçe Ziraat Odası...
Vanda hamsi memleketinden daha ucuza satılıyor
Van'da hamsi memleketinden daha ucuza satılıyor
Balık fiyatlarında sürekli değişiklikler yaşanırken, Türkiye'de en çok tüketilen hamsi balığı Trabzon'da 5 ile 7 YTL, İstanbul'da 6-8 YTL arasında satılırken Van'da ise 2 YTL'ye sofralarda yerini alıyor.
Gasprom: "Türkiye'ye verdiğimiz gazı günde 8 milyon metreküp artırdık" Gazprom Türkiye ve Yunanistan'da yaşanan doğal gaz sıkıntısını hafifletmek üzere devreye giriyor. Rus şirketi Gazprom Tü..
Borsa, günü 379.71 puanlık kayıpla 52.351,01 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü 379.71 puanlık kayıpla 52.351,01 puandan tamamladı.
Tff 1. Lig Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Suat Kaya, İkinci Yarıda Yükselişlerini Sürdürmek İçin Malatyaspor Maçından Mutlak 3 Puan Almaları Gerektiğini Söyledi.
Ulusal Fındık Konseyi, ilk genel kurul toplantısını, 12 Ocak'ta yapacak Ulusal tarım politikaları çerçevesinde çalışmalar yapmak üzere oluşturulan Ulusal Fındık Konseyi(UFK), ilk genel kurul ..
"Atık Bitkisel Yağların İnsan Sağlığı ve Çevreye Etkileri, Biyodizelin Önemi Sempozyumu" Düzenlendi İstanbul Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından, Alternatif Enerji ve Biyodizel Üreticileri Bi..
Muharrem ayı tutulan oruçlarla başladı
Muharrem ayı tutulan oruçlarla başladı
Hicri takvime göre senenin ilk ayı Muharrem Ayı başladı. Kurban Bayramı'nın birinci gününden başlayarak sayılan ve 20 gün sonunda Muharrem ayının ilk günü oruçlarla başladı. Allah katında önemli bir ay olan Muharrem...
Pagev'den "3 Milyar Dolarlık İhracatımız Tehdit Altında" Uyarısı Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (Pagev), Türkiye'nin Kimya İhracatını Tehdit Edebilecek Reach T..
İlköğretim öğrencileri topladıkları 1 ton kağıdı TEMA Vakfı’na bağışladı
İlköğretim öğrencileri topladıkları 1 ton kağıdı TEMA Vakfı’na bağışladı
Erzurum'da ilköğretim öğrencileri topladıkları 1 ton kağıdı, Türkiye Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Vakfı (TEMA) Erzurum Temsilciliği'ne bağışladı.
Kalp krizi geçiren Serdar öğretmenin ölümü, öğrenci ve meslektaşlarını yasa boğdu
Kalp krizi geçiren Serdar öğretmenin ölümü, öğrenci ve meslektaşlarını yasa boğdu
Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümü öğretmeni Serdar Baş, dün akşam evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Baş'ın ölüm haberi, öğrenci ve meslektaşlarını yasa boğdu.
Ahşap evde çıkan yangında 1 kişi öldü Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Şahinyurdu köyünde ahşap evde çıkan yangında 1 kişi hayatını kaybetti.
Türk Telekom'un 'Halka Arz' Danışmanlığına 8 Teklif Geldi Ankara - Türk Telekomünikasyon A.ş'deki Hazine Hisselerinin (Yüzde 15) Halk Arz Yoluyla Özelleştirilmesine Yönelik Danışman Firma İha..
2007 Yılında Edirne 19 Bin 100 Mülteci Yakalandı Daha İyi Bir Hayat İçin Yaşadıkları Vatan Topraklarını Terk Ederek Yasa Dışı Yolarla Yunanistan ve Bulgaristan Üzerinden Avrupa Ülkelerine Geç..
'Kıskaç-23' operasyonunda 6 kilo eroin ele geçirildi Elazığ ve İstanbul'da eş zamanlı düzenlenen ''Kıskaç-23''operasyonunda 6 kilogram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi tutuklandı.
Giresun Emniyet Müdürü, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı Giresun Emniyet Müdürü Cemal Levent yazılı bir açıklama yaparak tüm basın mensuplarının 'Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Mazot Kaçakçıları Adliyede Şanlıurfa'da, Jandarma Ekipleri Tarafından 15 Ayrı Yere Yapılan Eş Zamanlı 'Poyraz' Operasyonunda Gözaltına Alınan 7 Kişi Bugün Adliyeye Çıkarıldı.
Manisa'da Araç ve İş Yeri Kundaklama Manisa'da, Kişisel Husumet Nedeniyle Bir Aracı Kundakladıkları Belirlenen Şüpheli 5 Kişi Gözaltına Alındı.
Ziraat eğitiminin kalitesinden yakınan hocalara Vali Atış tepki gösterdi
Ziraat eğitiminin kalitesinden yakınan hocalara Vali Atış tepki gösterdi
Ziraat eğitiminin 162. yılı törenlerinde yapılan eleştirilere Adana Valisi İlhan Atış, sert tepki gösterdi.
'Çilingir 33'e takılan 6 kasa hırsızı tutuklandı
"Çilingir 33"e takılan 6 kasa hırsızı tutuklandı
Mersin'de düzenlenen "Çilingir 33' operasyonunda yakalanan 6 kasa hırsızı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
MHP'den "21 Mart Nevruz Bayramı Olarak Kutlansın" Teklifi MHP, 21 Mart Gününün Resmi Nevruz Bayramı Olarak Kutlanması İçin Hazırladığı Kanun Teklifini TBMM Başkanlığı'na Sundu.
Eva Herzigova, kendisini tuvalete kapattı Türkiye'ye gelen Çek asıllı ünlü top model Eva Herzigova, gazetecilerden rahatsız olup kendisini Atatürk Havalimanı'ndaki bir tuvalete kapattı.
Tunuslu Damat Fethiye'de Yaşayan Tunuslu Genç, Bir Türk Kızıyla Evlendi.
İskenderunda Denetimli Serbestlik Sistemi Paydaş Kurumlar hakkında bilgilendirme yapıldı
İskenderun'da Denetimli Serbestlik Sistemi Paydaş Kurumlar hakkında bilgilendirme yapıldı
İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Belen, Dörtyol ve İskenderun ilçelerinde görevli emniyet ve jandarma birim amirlerine, 'Denetimli Serbestlik Sistemi Paydaş Kurumlar' hakkında bilgilendirme yapıldı.
Şanlıurfada Poyraza takılan mazot çetesi adliyeye çıkarıldı
Şanlıurfa'da 'Poyraz'a takılan mazot çetesi adliyeye çıkarıldı
Şanlıurfa'da, jandarma ekipleri tarafından mazot kaçakçılığı yaptıkları iddiasıyla yakalanarak gözaltına alınan 7 kişi bugün adliyeye çıkarıldı.
Sanatçılardan Taksim'de Turiste Taciz Olayına Protesto Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği, İstiklal Caddesi'ndeki Genel Merkez Binasında Yılbaşında Yaşanan Taciz Olaylarını Protesto Etti..
Sarıkamış şehitlerinin isimleri Iğdırın cadde ve sokaklarında yaşayacak
Sarıkamış şehitlerinin isimleri Iğdır'ın cadde ve sokaklarında yaşayacak
Sarıkamış Şehitleri Anma Töreni'ne katılan Türk Tarih Kurumu (TTK) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Sarıkamış şehitlerinin isimlerinin caddelere verilmesini istemesinin ardından ilk olumlu cevap Iğdır Belediye Başkanı...
GGC, Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı
GGC, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında, şehirde görev yapan gazetecileri yemekte bir araya getirdi.
Türkiye'nin İlk Rus Anıtının Temeli Törenle Atıldı Çanakkale'nin Gelibolu İlçesine Yapılacak Türkiye'nin İlk Rus Anıtının Temeli Törenle Atıldı.
Fethiye, 2008in ilk gelini Maltaya verdi
Fethiye, 2008'in ilk gelini Malta'ya verdi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yılın ilk gelini Malta'ya gitti. Malta uyruklu Ayman Sovilem(27) ile Türk kızı Hasret Abacı(28) Fethiye Nüfus Müdürlüğü'nce kıyılan nikahla evlendi. Turizm sektöründe çalışan çiftin animasyon...
Başarılı öğrenciler altınla ödüllendirildi
Başarılı öğrenciler altınla ödüllendirildi
Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesinde OKS ve ÖSS seviye tespit sınavlarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirdi.
Hasta ve doktor arasında yabancı dil sorunu kalmayacak Hasta ile sağlık personeli arasında lisan farklılığından kaynaklanan anlaşmazlık tarihe karışıyor. Lisan problemini ortadan kaldırmak iç..
Bir aydır kayıp olan yaşlı adamın cesedi bulundu
Bir aydır kayıp olan yaşlı adamın cesedi bulundu
Aydın'ın Söke ilçesine bağlı Güllübahçe beldesinde 11 Aralık 2007 günü kaybolan Mehmet Alp'in (67) cesedi Tariş tesisleri altındaki Söke ovası içinde bir sulama kanalında bulundu.
Başbakan Hükümet Programı Eylem Planını Açıkladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye, Şu Anda IMF ile Bu Münasebetlerde Kendi Siyasi Geleceğine Herhangi Bir Tesiri Olacak Asla Bir Pazarlı..
Evinde öldürülmüş olarak bulunan bayan öğretmenin katil zanlısı yakalandı Üsküdar'da, yalnız yaşadığı evinde öldürülen öğretmen Gülceren Karakaş'ın katil zanlısı yakalandı. Evli ve bir çocuk ..
Yaralılardan Haber Var
Yaralılardan Haber Var
Diyarbakır'da Askeri Araca Yönelik Bombalı Saldırıda Ağır Yaralanarak Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Tedavi Altına Alınanlardan İyi Haberler Geliyor.
Türk Kamu-Sen üyeleri 15 Ocakta işlerine geç gidecek
Türk Kamu-Sen üyeleri 15 Ocak'ta işlerine geç gidecek
Türkiye Kamu Çalışanları Sendikası (Türk Kamu-Sen), 15 Ocak'ta işyerlerine bir saat geç giderek iş yavaşlatma eylemi yapacak. Hükümete ikaz eylemi yapılacağını açıklayan Türk Kamu-Sen İzmir İl Temsilcisi Halit Toprak,...
Polis Vuran Şahıs Şizofren Çıktı
Polis Vuran Şahıs Şizofren Çıktı
Ankara Kazan'da Bir Polisi Öldürüp Bir Polisi de Yaralayan Süleyman Y.'nin Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 8 Yıl Boyunca Tedavi Gördüğü Ortaya Çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10