1 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

1 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Oyuncak İthalatı ile Muza Sıkı Denetim Ankara - Yeni Yılda Muz, Karışık Ambalajlanmış Yaş Sebze Meyve ile Yemeklik Hindistan Cevizi Yağı İthalatında da Standart-Kalite Denetimi Yapılacak. Ara..
Merkez Bankası, 2007'de 9.7 Milyar Dolarlık Alım Yaptı Merkez Bankası, 2007 Yılında Döviz Alım İhaleleri Yoluyla Piyasadan 9 Milyar 695,8 Milyon Dolar Alım Yaptı. Merkez Bankası Verilerinden ..
Businnes Traval'e Göre THY 'Türk Lokumu' ABD'de Yayınlanan ve Tüm Dünyada Satılan İş ve Seyahat Dergisi Businnes Travel, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil'le Yaptığı Röportajın Yer A..
Sucuk Sevgisiyle Fabrika Kurdu Osmaniye - Çocukluğunda, Babasının İlkel Yöntemlerle, Teknolojiden Uzak Yaptığı Et Sucunu Entegre Tesiste Üretmeyi Hayal Eden Osmaniyeli Cafer İşler, Yıllarca M..
Yabancılar, Ayakkabı Dünyası'nın Peşinde İstanbul - Dünyanın En Önemli Ayakkabı Firmaları ile Finans Kuruluşları Ayakkabı Dünyası'na Ortak Olmak için Sıraya Girdi. Ayakkabı Dünyası Yönetim Ku..
Gül, 200 İşadamı ile Mısır'a Yatırım Çıkarması Yapacak İstanbul - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 14 Ocak'ta Mısır'a 200 İşadamı ile Çıkarma Yapacak. İki Gün Sürecek Gezide Mısır Devlet Başkanı H..
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Dünya için Yazdı: Rekabetçi Sanayi Politikası Şart ülkemizin, Son 5 Yıllık Döneminde Yaşadığı Tüm Sıkıntıların ve Sorunların Temelinde, DSP Önderliğindeki 57'inc..
Çalışma Yaşamı ve Sosyal Güvenlik: 2007'de Tartışıldı, Çözüm 2008'e Miras Ankara - Türkiye'nin Son 20 Yılda En Çok Tartıştığı Ekonomik Olgulardan Biri Olan Sosyal Güvenlik ve Çalışma Hayatı, ..
Dünya, Meclis'in Nabzını Tutmaya Devam Ediyor AKP: Taşlar Yerine Oturdu Ekonomideki Büyüme Sürecek ankara - Gazeteniz Dünya TBMM'de Temsil Edilen Siyasi Partilerin Milletvekillerine 2007 Yılı..
Kainat Güzelinin Hayat Hikayesi! Katolik İnancına Bağlı Olduğunu, Bu Yüzden de Evlenmeden Bir Erkekle Yaşayamayacağını Söyleyen Miss Universe 2006 Birincisi Zuleyka Rivera Mendoza, Özel Hayat..Katolik İnancına Bağlı Olduğunu, Bu Yüzden de Evlenmeden Bir Erkekle Yaşayamayacağını Söyleyen Miss Universe 2006 Birincisi Zuleyka Rivera Mendoza, Özel Hayatını Anlattı...
Dış Haberler Gündemi Avrupa'da yeni yıl kutlamaları sabaha kadar devam etti. Bükreş-Londra -Paris
Sude Naz bebek 2008 yılına 01.00da merhaba dedi
Sude Naz bebek 2008 yılına 01.00'da merhaba dedi
2008 yılının ilk bebekleri ailelerinin heyecanlı bekleyişleriyle dünyaya geldi. Erzincan'da Sude Naz bebek, 2008 yılına merhaba dedi.
Eurodecor Fabrikası'nda Yangın Korkuttu Bilecik- Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (Osb) Eurodecor Fabrikası'nda Meydana Gelen Yangın Maddi Hasara Neden Oldu. Alınan Bilgiye Göre, Eskişeh..
Mersinli Kadınlar, Mikro Kredi ile Girişimci Oluyor Mersin - Mersin'de, İş Kurmak İsteyen, Ancak Ekonomik Durumu Uygun Olmayan 24 Kadına Biner YTL "Mikro Kredi" Verildi. mersin Valisi Hüseyi..
"Yurtdışındaki Üniversitelere Yılda 11 Milyar Dolar Gidiyor" İstanbul - İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Aydın, Her Yıl Yaklaşık 2 Milyon Öğrencinin Üniversite Sın..
Yılbaşının Gözdesi Nişantaşı Oldu İstanbul - İstanbul'da Gelenekselleşen Taksim ve Kadıköy'deki Yılbaşı Şenliklerinin Terör Olaylarının Ardından Birbiri Ardına Gelen Şehit Haberleri Üzerine v..
Piyangoda 108.5 Milyon YTL'lik Unutkanlık Ankara - Piyangoda Dikkatsizlik ve Unutkanlık, Son 10 Yılda Vatandaşa 108 Milyon 403 Bin 108 YTL'ye Maloldu. Bunun 46.2 Milyon YTL'lik Bölümü Piyango..
Yased Başkanı Uysal: "Yabancı Sermaye 2008'de Hız Kesebilir" Uluslararası Yatırımcılar Derneği (Yased) Başkanı Tahir Uysal, Büyüme Oranlarındaki Yavaşlamanın 2008 Yılında da Devam Etmesi Hali..
Kozan'da 4.1 şiddetinde deprem Adana'nın Kozan ilçesinde yeni yılın ilk saatlerinde hafif şiddette bir deprem meydana geldi. Depremde can ve mal kaybı olmadı.
Başkent'te oto yangını Ankara'da park halinde bulunan bir araç yandı.
CHP Milletvekili adayı trafikte alkol testine takıldı Temmuz ayında yapılan genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili adayı olan Mustafa Olcayto Özhan'ın polis tarafından ya..
2007 Ferhat Göçer'in Yılı Oldu! 'Kalp Kalbe Karşı' Şarkısı İnternette Çok Beğenilen Aslı Güngör Şarkının Klibi İçin Ferhat Göçer ve Behzat Gerçeker ile Kamera Karşısına Geçti. ''Kalp Kalbe Karşı' Şarkısı İnternette Çok Beğenilen Aslı Güngör Şarkının Klibi İçin Ferhat Göçer ve Behzat Gerçeker ile Kamera Karşısına Geçti. '
MEB, İstanbul'u Robotla Fethedecek Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul'u Robotlarla Fethedecek. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü Tarafından İkincisi Düzenlenecek..
Devlete Borç Verenler 2007'de İyi Kazandı Tahvil, Bono Gibi Devlet İç Borçlanma Kağıtlarının 2007 Yılı Ortalamasında Nominal Getirisi Yüzde 18.1 Olurken, Reel Getirisi İse Yüzde 8.5 Dolayında..
Yeni yıl magandası balkondaki çocuğu yaraIadı İzmir'in Bayraklı semtinde yeni yıla saniyeler kala kimliği belirlenemeyen eli silahlı bir magandanın sevinç gösterisi, yeni yıl kutlamalarını iz..
Küçükçekmece'de park halindeki minibüs kundaklandı İstanbul'daki araç kundaklama eylmlerine bir yenisi daha eklendi. Küçükçekmece'de park halindeki minibüs, kimliği belirsiz kişi ya da kişile..
Alkollü olduğu ileri sürülen sürücünün neden olduğu kazada 2 kişi yaralandı Avcılar D-100 karayolunda alkollü olduğu iddia edilen sürücünün aynı istikamette seyreden başka bir otomobile çapma..
Anıtkabir'e 2007'de Rekor Ziyaretçi Anıtkabir'i 2007'de 12 Milyon 661 Bin 835 Kişi Ziyaret Etti. Anıtkabir'i Ziyaret Edenlerin Sayısı 2006'da 8 Milyon 148 Bin 452, 2005'te İse 3 Milyon 801 Bi..
Yılbaşı Eğlencesi Ölümle Bitti
Yılbaşı Eğlencesi Ölümle Bitti
Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen Tuğçe Sakarya , Yılbaşı Eğlencesi Sonrası Arkadaşıyla Birlikte Ticari Taksi İle Evine Dönerken Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti.
Yılbaşı Kutlamalarını İzlerken Vuruldu
Yılbaşı Kutlamalarını İzlerken Vuruldu
İzmir'in Bayraklı Semtindeki Evinin Balkonunda Yeni Yıl Kutlamalarını İzleyen 12 Yaşındaki Çocuk, Yeni Yılı Havaya Ateş Ederek Kutlamak İsteyen Kişi Tarafından Vuruldu.
Kenya'da Şiddet Olaylarında 120 Ölü Kenya'da Önceki Dün Devlet Başkanlığı Seçimi Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Çıkan Şiddet Olaylarında Ölü Sayısının 120'ye Yükseldiği Bildirildi.
Işın Karaca Ölümden Dönmüş! Işın Karaca, Geçen Hafta Uçakla Antalya'dan İstanbul'a Dönerken Ciddi Bir Tehlike Atlattı.Işın Karaca, Geçen Hafta Uçakla Antalya'dan İstanbul'a Dönerken Ciddi Bir Tehlike Atlattı.
Rusya’da yeni yıl alışkanlıkları Kremlin, yıl başı kutlamaları için bir ay önceden hazırlıklara başladı. Moskova bölgesindeki ormanlardan getirilen 30 metre uzunluğunda ve on ton ağırlığındak..
Yılbaşını Ölümle Karşıladılar
Yılbaşını Ölümle Karşıladılar
İzmir'in Konak İlçesi Güzelyalı Semtinde Yeni Yıla Dakikalar Kala, Misafir Olarak Gittikleri Evde Şofbenden Sızan Gazdan Zehirlenen Hakan Kiraz ve Eşi Ebru Kiraz, Hayatını Kaybetti.
Kristal Top 100. Kez Düştü ABD'nin New York Kentinde Yeni Yıl Kutlamalarının Sembolü Haline Gelen 'Kristal Top Düşürme' Töreni, Ünlü Times Meydanı'nda Bu Yıl 100. Kez Yapıldı.
Türkçe'nin Korunması İçin Meclis Komisyonu Türkçe'deki Bozulma ve Yabancılaşmanın Araştırılması, Türkçe'nin Korunması ve Geliştirilmesi İçin Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla ..
Kozan'da 4.1 Büyüklüğünde Deprem Adana'nın Kozan İlçesinde Hafif Şiddette Deprem Meydana Geldi.
İzmir'de Şofben Zehirlenmesi: 2 Ölü İzmir'in Hatay Semtinde Şofbenden Sızan Gazdan Zehirlenen 2 Kişi Öldü, Gazdan Etkilenen 4 Kişi İse Hastaneye Kaldırıldı.
Başkentte Trafik Kazası: 1 Ölü Başkentte, Yeni Yılın İlk Saatlerinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Öldü.
Kumar oynarken yakalanınca yeni yıla ifade vererek girdiler Burdur'da yeni yıla saatler kala gelen bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, 18 kişiyi kumar oynamak ve oynatmak suçlarından göz..
Adıyamanda yılın ilk bebeği Mehmet Arda oldu
Adıyaman'da yılın ilk bebeği Mehmet Arda oldu
Adıyaman'da 2008 yılının ilk bebeği Kadın Doğum ve Çocuk Bakım Evi Hastanesi'nde dünyaya geldi. Normal doğumundan 3 gün sonra doğumu gerçekleşen bebeğe, aile, Mehmet Arda ismini verdi.
Yaklaşık 14 yıl aradan sonra yılbaşında yeniden çocuk sahibi oldular
Yaklaşık 14 yıl aradan sonra yılbaşında yeniden çocuk sahibi oldular
Burdur'da 2008'in ilk bebeği, 00:23'te dünyaya geldi. 14 yıl sonra yeniden çocuk sahibi olan Demir çifti, kızlarına Ceylin adını kodu. Baba Ömer Demir, çifte mutluluk yaşadığını ifade etti.
Mirkelam Bunalıma Girmiş! Tempo Dergisine Konuşan Mirkelam, Dört Yıl Önce Eşinden Ayrıldıktan Sonra Bunalımı Girdiğini Söyledi.Tempo Dergisine Konuşan Mirkelam, Dört Yıl Önce Eşinden Ayrıldıktan Sonra Bunalımı Girdiğini Söyledi.
Kosova'da yılbaşı sönük geçti Bütün dünya ile birlikte Kosovalılar da 2008 yılına, 2007'de gerçekleşmeyen umutlarla girdi. 2007 yılı yoğun statü görüşmeleriyle geçen Kosova'da, geçen yıl bekl..
Adanada yılın ilk bebeği 2008in ilk saniyelerinde dünyaya geldi
Adana'da yılın ilk bebeği 2008'in ilk saniyelerinde dünyaya geldi
Adana Marsa Doğum Evi Hastanesi'nde iki mutluluk bir arada yaşandı. Yeni yılın ilk bebeği ile 2007'nin son doğan bebeği yaklaşık 5 dakika ara ile dünyaya geldi.
Viyana'da yeni yıl kutlamalarından geriye bir yığın çöp kaldı Avusturya'nın başkenti Viyana'da yapılan yeni yıl kutlamaları nedeniyle adeta bütün şehir sokaklardaydı. Yılbaşı turizminin de et..
Yakindan Kumandan Hatırlayacaksınız UEFA, Resmi Sitesinde İngiliz Alfabesindeki Harflerle, Yılın Özetini Yaptı. Ama O Alfabede Olmayan Bizim Harfler Eksik Kalınca...
Dedi&kodu Holosko Konusunda İddialıyım. Bugün Chelsea"nin Manchester United"ın Sağ Kanadında Oynar. Ancak Barcelona ve Real Madrid"de Zorlanır.
Zam Söylentisi Ankara'da Doğalgaz Talebini Patlattı Ankaralılar, Zam Söylentisi Nedeniyle Doğalgaz Satış Bürolarının Önünde Uzun Kuyruklar Oluşturdu. Bunun Üzerine 50 YTL"den Fazla Gaz Satışı..
Polis yılbaşı gecesi alköllü araç kullanan sürücülere göz açtırmadı Yılbaşı nedeniyle trafik ekipleri, denetimlerini sabaha kadar sürdürerek alkollü ve ehliyetsiz sürücüler hakkında cezai işl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10