9 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

9 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dikkatler Etekli Erkek Bakandaydı! Pasifik Adaları Dışişleri Bakanları Erkek Bakan, Eteği ve Sandaletleriyle Dikkat Çekti
Tuncelide Terör Örgütüne Karşı Geniş Çaplı Operasyon Başlatıldı
Tunceli'de Terör Örgütüne Karşı Geniş Çaplı Operasyon Başlatıldı
Tunceli'de Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Geniş Çaplı Operasyon Başlatıldı. Tunceli-erzincan Karayolunun Geçtiği Pülümür Vadisi Operasyon Sonuçlanıncaya Kadar Araç ve Sivil Girişlerine Kapatıldı.
Dev-sol Davasında 19 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstemi Dev-sol Örgütü Adına Eski İstanbul Dgm Cumhuriyet Başsavcısı Yaşar Günaydın, Emekli Orgeneral Adnan Ersöz ve Emekli Oramiral K..
Darıcada Rüzgar Türbininin Temeli Atıldı
Darıca'da Rüzgar Türbininin Temeli Atıldı
Kocaeli'nin Darıca Belediyesi Tarafından Sancaktepe'de Yapılması Planlanan Rüzgar Türbininin Temeli Atıldı.
Konya'da İş Kazası: 1 Ölü Konya'da Çalıştığı Fabrikada Baskı Makinesinin Mikserine Sıkışan Bir İşçi Hayatını Kaybetti.
Sivas'ta Rüşvet Operasyonu Sivas'ta Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü'nde Görevli 2 Memur, Rüşvet Almak Suçlamasıyla Gözaltına Alındı.
Öğrencilere AB Konulu Bilgi Yarışması
Öğrencilere AB Konulu Bilgi Yarışması
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (Ttso) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çelik, Türkiye’nin Ab’ye Tam Üyelik Sürecini Ülkenin Geleceği Olan Gençlerin Doğru ve Tarafsız Bir Şekilde Anlamasının Çok Önemli Olduğunu Söyledi.
"Türkiye'de sosyal güvenlik alanında tarihi bir süreç yaşanıyor" Samsun Sosyal Güvenlik İl Müdürü Saffet Çalışkan, 5502 sayılı Kanunla Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur´un kapatılarak Sosyal Güv..
Manisada Jandarmadan Şafak Operasyonu
Manisa'da Jandarmadan Şafak Operasyonu
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Holstein Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği'ne Üye Bazı Kişilerin Teşvik Primlerini Alamadıkları Gerekçesiyle Suç Duyurusunda Bulunmaları Üzerine, Birliğin Manisa Merkezine Jandarma...
Sgk Heyetinden Esnaf Kuruluşlarına Ziyaret
Sgk Heyetinden Esnaf Kuruluşlarına Ziyaret
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Malatya İl Müdürü Metin Sümer, Vatandaşları Sosyal Güvenlik Konusunda Bilgilendireceklerini Söyledi.
İnsan Hakları Derneği Başkanı Adam Yaralamadan Gözaltına Alındı Ereğli İlçesi İnsan Hakları Derneği (İhd) Şube Başkanı Çetin Yılmaz, Adam Yaralamak Sucundan Gözaltına Alındı.
Şırnak'ta şehit olan Piyade Er Musa Tikicieri, son yolculuğuna uğurlandı Kırklareli'de vatani görevini yaparken 40 gün önce Şırnak'a göreve gönderilen 6. Motorize Piyade Tugay Komutanlığı'nda..
Fuhuş Operasyonunda Yakalanan Zanlılar Adliyeye Çıkarıldı Ereğli İlçesinde Jandarmanın Düzenlediği Fuhuş Operasyonunda Yakalanan Zanlılar Adliyeye Çıkarıldı.
Smaçlar Yarı Final İçin
Smaçlar Yarı Final İçin
Melikgazi Belediye Spor Voleybol Genç Takımı Sivas İlinde Yapılacak Olan Müsabakalarda Yarı Finale Çıkmak İçin Mücadele Edecek.
Polis Haftası Kutlamaları
Polis Haftası Kutlamaları
Polis Haftası Nedeniyle Malatya'da Şehitlikte Tören Düzenlendi.
İskeletten Yola Çıkılıp Maktulün Resmi Çizildi
İskeletten Yola Çıkılıp Maktulün Resmi Çizildi
Bursa'da Kimliği Meçhul Bir Cesedi Teşhis Etmek İçin Uzmanlar, Maktulün İskeletinden Yola Çıkarak Resmini Çizdi.
Vali Harput, Hayırseverlerle Bir Araya Geldi
Vali Harput, Hayırseverlerle Bir Araya Geldi
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Eğitime Katkı Sağlayan Hayırseverlere Teşekkür Yemeği Verdi.
Kan Davası Katliamının Zanlıları Tutuklandı Mersin'in Tarsus İlçesinde Kan Davası Yüzünden 5 Kişiyi Öldürdükleri İddiasıyla Gözaltına Alınan 4 Kişi, Çıkarıldıkları Mahkeme Tarafından Tutuklan..
€˜şenlik Var’ Programı Şanlıurfa'da Yapılacak TRT'nin En Çok İzlenen Programlarından Biri Olan 'Şenlik Var' 13 Nisan Pazar Günü İzleyicilerine Şanlıurfa'dan Seslenecek.
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Kutlay Çelik, Vali Yusuf Yavacanı Makamında Ziyaret Etti
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Kutlay Çelik, Vali Yusuf Yavacan'ı Makamında Ziyaret Etti
Şanlıurfa'da Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Emniyet Müdürü Kutlay Çelik, Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşçan'ı Makamında Ziyaret Etti.
AB 301'deki Değişiklikten Memnun Ancak Reformların Devamını Görmek İstiyor Avrupalı Parlamenterler 301.madde'nin Değişikliği İçin Teklif Veren AK Parti'nin Önerisini Olumlu Bulurken, Bir Çoğu..
AK Parti Milletvekili Bağış, Partisi ile İlgili Eleştirileri Değerlendirdi Brüksel "İstanbul Merkezi" Açılışına Katılan AK Parti Milletvekili Egemen Bağış, Partisiyle İlgili Eleştirilere Gene..
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Başbuğ KKTC'de Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Bugün KKTC'ye Geldi.
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Başbuğ KKTC'de Askeri Birlikleri Denetlemek Amacıyla Bugün KKTC'ye Gelen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Temaslarına Başladı.
Rusya'da Kıyamet Tarikatının 2 Mensubu, Sığındıkları Mağarada Öldü Rusya'da Ordodoksluğun Uç Bir Tarikatına Mensup 2 Kişi, "Kıyamet'i Beklemek Üzere" Sığındıkları Mağarada Öldü.
Bağdat'ta Çatışmalar Devam Ediyor: 6 Ölü, 15 Yaralı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bugün Sabah Saatlerinde ABD Ordusu ile Mehdi Ordusu Arasında Çıkan Çatışma Sonucu İlk Belirlemelere Göre 6 Kişi ..
İngiliz Basınında Bugün İngiliz Basınında Bugün, "Irak'taki Amerikan Güçlerinin Komutanının Kongre'deki Sözleri" ve "Yüksek Mahkeme'nin Vasıflı İşçilerin İngiltere'de Kalma Koşullarını Kolayl..
Kosova Anayasası Onaylandı Kosova Parlamentosu, Bağımsızlık İlanından 2 Ay Sonra Ülkenin Yeni Anayasasını Onayladı.
Erbilde Maraton Yarışı
Erbil'de Maraton Yarışı
Irak'ın Erbil Kentinde, Baas Rejiminin Yıkılmasının 5. Yıldönümü Dolayısıyla Salah Rahman Spor Kuruluşu Tarafından Maraton Yarışı Düzenlendi.
Orgeneral Başbuğ'un KKTC Temasları KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, Kıbrıs'ta Eşitlik Temelinde Yapılacak Olası Bir Çözümün Dayandığı Bir Diğer Esas Noktanın da Garanti ve İttifak Anlaşmalar..
Kıbrıslı Türk Genç İngiltere'de Karate Şampiyonu Oldu Kıbrıslı Türk Vasfi Eroğlu, İngiltere'de Karate Şampiyonu Oldu.
Rum Ulusal Konseyi Toplandı Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin En Yüksek Karar Organı Durumunda Olan Rum Ulusal Konseyi Bugün Toplandı.
"Magosa'nın Taşları" Belgeseli Paris'te Gösterildi "The Stones Of Famagusta" (Magosa'nın Taşları) Adlı Belgesel Film, Geçtiğimiz Hafta Fransa'nın Başkenti Paris'te Düzenlenen "Save The Mediev..
Falanjist Partisi Başkanı Emin Cemayel: Lübnan'da İktidardaki 14 Mart Cephesi'ne Bağlı Partilerden Biri Olan Falanjist Ketayip Partisi Başkanı ve Eski Cumhurbaşkanı Emin Cemayel, Lübnan'daki ..
Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyıanni, Romen Mevkidaşı Cioroianu ile Bir Araya Geldi Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyıanni, Romanya Dışişleri Bakanı Adrian Cioroianu ile Atina'da Bir A..
Pirinç İthal Edilecek Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, 'TMO Stoklarındaki 31,4 Bin Ton Çeltiğin Birkaç Firmaya Satıldığı, Bunu Fırsat Bilen Firmaların Pirinç Fiyat..
Gül, Diyarbakır Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Diyarbakır Sivil Toplum Örgütleri Temsilcilerini Kabul Etti.
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın Bazı Yerlerinde 12 Nisan Cumartesi Günü Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
CHP Genel Başkan Aday Adayı Umut Oran Düzcede
CHP Genel Başkan Aday Adayı Umut Oran Düzce'de
CHP Genel Başkan Aday Adayı Umut Oran, Ciddi Bir Muhalefet Boşluğu Bulunduğunu Söyledi.
IMF:abd Ekonomisi Durgunluğa Giriyor Uluslararası Para Fonu (IMF) Raporunda, ABD Ekonomisinin Bu Yıl Durgunluğa Gireceği Belirtildi.
AB Komisyonu Başkanı Barosso, TBMM Genel Kurulu'na Hitap Edecek AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barosso, Yarın TBMM Genel Kurulu'na Hitap Edecek. CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, Devam E..
Oscarlı Rus Yönetmen Geliboluda
Oscarlı Rus Yönetmen Gelibolu'da
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Yapılan Rus Anıtı İçin Bir Belgesel Hazırlayan Oscar Ödüllü Rus Yönetmen Nikita Mikailkov Gelibolu'ya Geldi.
Kayso Başkanı Boydaktan İşçi Çıkarmalar ile İlgili Açıklama
Kayso Başkanı Boydak'tan İşçi Çıkarmalar ile İlgili Açıklama
Kayseri Sanayi Odası (Kayso) Başkanı Mustafa Boydak, Son Aylarda Kayseri'deki Fabrikalardan 6 Bine Yakın İşçinin Çıkarıldığı İddiası ile İlgili Açıklamasında, "Dönemsel Olarak İstihdamlarda Artış ve Azalışlar Olur" Dedi.
Denizin Ortasında Gerçeğini Aratmayan Tatbikat İstanbul Deniz Otobüsleri (İdo), Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün Katılımıyla Denizin Ortasında Gerçekleştirilen Yangın Tatbi..
Bodrumda, 7. Otel Ekipmanları ve Gıda Fuarı Açıldı
Bodrum'da, 7. Otel Ekipmanları ve Gıda Fuarı Açıldı
Bodrum İlçesinde, 7. Otel Ekipmanları ve Gıda Fuarı Açıldı.
Gaziantepte Yapılan Yangın Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı
Gaziantep'te Yapılan Yangın Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarafından Almanya'dan Alınan 3 Adet İlk Müdahale ve Kurtarma Aracının Tanıtımında Yapılan Tatbikat, Gerçeğini Aratmadı.
Başbakanlık, "Erdoğan-cheney" Görüşmesine İlişkin Haberleri Yalanladı Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney ile Yaptığı Görüşmeye İlişkin Basında Yer..
Ordu-botkyrka Dostluğu Pekişiyor
Ordu-botkyrka Dostluğu Pekişiyor
Ordu Valiliği ile Birlikte Yürüttükleri 'Demokrasi ve İnsan Hakları' Konulu Proje Kapsamında Ordu'ya Gelen İsveç'in Botkyrka Kommun Belediye Heyeti, Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl'ü Ziyaret Etti.
Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır Heyeti ile Yaptığı Görüşme Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Diyarbakır Baro Başkanı Sezgin Tanrıkulu Arasında Geçen Diyalogların Eksik, Çarpıtılmı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10