9 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

9 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden 'Çanakkale Geçilmez' Gösterisi
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden "Çanakkale Geçilmez" Gösterisi
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri "Polis Haftası" Kapsamında Çanakkale Savaşı'nı Konu Alan Bir Gösteri Sundu.
Bursagaz Kaçak Kazılara Anında Müdahale Ediyor
Bursagaz Kaçak Kazılara Anında Müdahale Ediyor
Bursa'da Güvenli ve Sürekli Doğalgaz Arzının Sağlanabilmesi İçin Altyapı Faaliyeti Yapacak Olan Tüm Kurum ve Şahısların Bursagaz’dan €œkazı İzni” Almalarının Gerektiği Bildirildi.
Eskişehir'de Bıçaklama Eskişehir'de Bir Kişi, Çıkan Kavgada Hayalarından Bıçaklanarak Yaralandı.
Mimarlar Odası Mimar Sinanı Unutmadı
Mimarlar Odası Mimar Sinan'ı Unutmadı
Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı M. Asım Güzel, Mimar Sinan'ın Ölümünün 420. Yıldönümü Dolayısıyla Bir Açıklama Yaptı.
Ünlü Sanatçı Sümer Ezgü Yerlilerle Birlikte Dans Etti
Ünlü Sanatçı Sümer Ezgü Yerlilerle Birlikte Dans Etti
Ünlü Sanatçı Sümer Ezgü, Avustralya'da Yerlilerle Birlikte Sahneye Çıkarak Dans Edip Türkü Söyledi.
Bitliste Kar Şaşkınlığı
Bitlis'te Kar Şaşkınlığı
Bitlis'te Sabah Saatlerinde Başlayan ve Yaklaşık 5 Santimetre Kalınlığa Ulaşan Kar Vatandaşları Şaşırttı.
Milli Piyango Çekildi Milli Piyango'nun Bugün Yapılan Çekilişinde 1.5 Milyon YTL'lik Büyük İkramiye, '621388' Numaralı Bilete İsabet Etti.
Polis Teşkilatının Kuruluşunun 163. Yıldönümü
Polis Teşkilatının Kuruluşunun 163. Yıldönümü
Düzce Emniyet Müdürü Saim İşlek, Ülkenin İç Güvenliğini Sağlamada İstikrarın Devamı İçin Gerekirse Kanları ve Canlarını Vermeye Devam Edeceklerini Söyledi.
Cahideye Ünlü Yağdı
Cahide'ye Ünlü Yağdı
Türk Pop Müziğinin Unutulmaz Şarkılarının Yer Aldığı "Bir Zamanlar 4" Albümü Ünlü Eğlence Mekanı Cahide'de Tanıtıldı. Albümde Yer Alan Seyyal Taner, "Tarkan Gözlerimin İçine Baka Baka Tarkan Oldu" Dedi.
Demirözü’nde Şiir Programı
Demirözü’nde Şiir Programı
Bayburt’un Demirözü İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Şiir Dinletisi İlgi Gördü.
Yahya Kemal Yılı, Gazü'de Etkinliklerle Kutlanacak Kültür ve Turizm Bakanlığı Tarafından 2008'in "Yahya Kemal Yılı" Olarak İlan Edilmesinin Ardından, Gaziantep Üniversitesi (Gazü) Yıl Boyunca..
Şebnem Dönmez Oyunculukta Sınır Tanımıyor
Şebnem Dönmez Oyunculukta Sınır Tanımıyor
Ünlü Oyuncu Şebnem Dönmez, "Oyunculukta Yasaklarım ve Sınırlarım Yoktur" Diyerek Her Türlü Teklife Açık Olduğunu İfade Etti.
Mustafa Uğur'dan İbrahim Tatlıses'e Lahmacun, Bülent Ersoy'a Pizza Uzun Süredir Almanya'da Yaşayan Ünlü Türkücü Mustafa Uğur, Ayağının Tozuyla Soluğu Urfa Yemekleri Yapan Bir Restoranda Aldı...
Asiaddan Erzurum Toplantısı Değerlendirmesi
Asiad'dan Erzurum Toplantısı Değerlendirmesi
Türkiye Sanayici İşadamları Konfederasyonu (Tuskon) Öncülüğünde Doğu Anadolu Kalkınma İşbirliği Köprüsü (Dakik) Kapsamında 4-5 Nisan 2008 Tarihlerinde Düzenlenen Toplantıya Katılan Aydın Sanayici ve İşadamları Derneği...
Okul Öncesi Eğitim Komisyonu Çalışma Toplantısı
Okul Öncesi Eğitim Komisyonu Çalışma Toplantısı
Mersin'de Okul Öncesi Eğitim Komisyonu'nun İlk Çalışma Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül Başkanlığında Suphi Öner Öğretmenevi'nde Gerçekleştirildi.
İdil Çok Amaçlı Toplum Merkezinden Eğitim ve Yatırım Atağı
İdil Çok Amaçlı Toplum Merkezi'nden Eğitim ve Yatırım Atağı
Şırnak'ın İdil İlçesinde Faaliyet Sürdüren Çok Amaçlı Toplum Merkezi (Çatom), Çeşitli Kurslarla Değişimin ve Gelişimin Öncüsü Olmaya Devam Ediyor.
Trabzon’da Suç Oranlarında Düşüş Yaşanıyor Trabzon’da Bu Yılın İlk 3 Ayında Yaşanan Suç Oranlarında Geçtiğimiz Yılın İlk 3 Ayında Yaşanan Suçlara Göre Bir Düşüş Yaşandığı Bildirildi.
Kış Gelmeden Kömür Dağıtımı
Kış Gelmeden Kömür Dağıtımı
Erzincan'ın Çayırlı İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(sydv) Tarafından İhtiyaç Sahibi 400 Aileye Kışlık Yakacak Yardımı Dağıtımına Başlanıldı.
Kto - Tdv 8. Dönem Dış Ticaret Eğitim Semineri 12 Nisanda Başlıyor
Kto - Tdv 8. Dönem Dış Ticaret Eğitim Semineri 12 Nisan'da Başlıyor
Konya Ticaret Odası (Kto) ve Türk Dış Ticaret Vakfı (Tdv) ile Birlikte Gerçekleştirilen 8. Dönem Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı 12 Nisan Tarihinde Başlayacak.
Elazığ Belediyesi 100 Bin Adet Ücretsiz Petunya Çiçeği Dağıtacak Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, "Elazığ'da Muhtelif Yerlerde Ekilen Çiçekler Dışında, Bu Yıl Belediye Olarak Ekme..
Aydında Organ Bağışı Kampanyası
Aydın'da Organ Bağışı Kampanyası
Aydın İl Sağlık Müdürlüğü, Aydın Ticaret Odası (Ayto), Aydın Sivil Toplum Örgütleri Platformu (Asto) ve Siyasi Partilerim Katılımıyla Merkezinde Geniş Çaplı Bir €œorgan Bağışı Kampanyası” Başlatıldı.
Hakkaride Lapa Lapa Kar Yağışı Vatandaşları Şaşırttı
Hakkari'de Lapa Lapa Kar Yağışı Vatandaşları Şaşırttı
Hakkari'de Aniden Etkili Olan Kar Yağışı Vatandaşları Şaşırtırken, Hazırlıksız Yakalanan Bir Çok Seyyar Satıcı Zor Anlar Yaşadı.
Tübitak 2008 Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Yarışması Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (Tubitak) Tarafından, Araştırma Kültürünü Topluma Yaymak, Çocukların ve Gençlerin Bi..
Türk Polis Teşkilatının 163. Kuruluş Yıldönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü
Hakkari Emniyet Müdürlüğü Tarafından, Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Çerçevesinde Şehitler İçin Mevlit Okutuldu.
Fenerbahçe-chelsea Çeyrek Final Maçı Avrupa Kupalarında 142. Maçına Çıkan Fenerbahçe, İngiltere'de Oynadığı Çeyrek Final İkinci Maçında Chelsea'ye 2-1 Yenilerek Yarı Final Şansını Kaybetti.
Güreş Federasyonu Başkan Vekili Ak: "Türk Güreşini Güzel Günler Bekliyor" Güreş Federasyonu Başkan Vekili Ahmet Ak, 2008 Yılının Güreşte Çok Özel Bir Yıl Olacağını Belirterek, Olimpiyatlarda ..
Konyaspor, Bursaspora Bileniyor
Konyaspor, Bursaspor'a Bileniyor
Konyaspor, Turkcell Süper Ligi'nin 30. Haftasında Kendi Sahasında Oynayacağı Bursaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Ronaldinho Barcelona'da "İstenmeyen Adam" Barcelona, Ünlü Futbolcu Ronaldinho'dan Kendisine Kulüp Bulmasını İstedi.
A K Parti Siyaset Akademisi İlk Mezunlarını Veriyor Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Donanımlı Siyasetçiler Yetiştirmek İçin Yaklaşık 20 İlde Başlattığı €˜siyaset Akademisi" İlk Mezunlarını ..
Ankaraspor-fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu Turkcell Süper Lig'in 30. Haftasında Oynanacak Ankaraspor-fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu.
Galatasaray'da, Trabzonspor Maçı Hazırlıkları Turkcell Süper Lig'in 30. Haftasında Cumartesi Günü Trabzonspor ile Kendi Sahasında Karşılaşacak Galatasaray, Bu Maçın Hazırlıklarını Yaptığı Ant..
Beşiktaş'ta, Gençlerbirliği Oftaşspor Maçı Hazırlıkları Turkcell Süper Lig'in 30. Haftasında Cuma Günü Gençlerbirliği Oftaşspor ile Kendi Sahasında Karşılaşacak Beşiktaş, Bu Maçın Hazırlıklar..
Kriz 1 Trilyon Dolar Kaybettirecek IMF"nin Küresel Mali İstikrar Raporu"na Göre ABD"deki Kredi Krizi 1 Trilyon Dolar Mali Kayba Yol Açacak. ABD"de Durgunluk Artacak. Uluslararası Para Fonu (I..
Çin Borsası'nda %5.5'lik Düşüş Çin Menkul Kıymetler Borsası Yüksek Oranda Değer Kaybetti.borsanın Barometresi Konumundaki Şangay Bileşik Endeksi, Yüzde 5,5 Oranında Değer Kaybederek, 3,413.90..
Dolar 1.29 YTL Seviyesinde Dış Piyasaların Etkisiyle Lira, Dolar ve Euro Karşısında Bugün Sırasıyla Yüzde 0.31 ve Yüzde 0.2 Değer Kaybetti. Merkez Bankası Gösterge Dolar Kurunu 1.2872/1.2934 ..
Yazlık Almanın Tam Zamanı! Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Gökova"da Yazlık Konut Fiyatlarının, Yüzde 35"e Varan Oranlarda Gerilediğini Belirten Uzmanlar, Fiyatlardaki Düşüşün Alım Fırsatı Olara..
300 Milyon YTL'lik Kredi Darbesi Tahsil Edemediği Alacaklarının Tutarı 12,3 Milyar YTL"ye Yükselen Botaş"ın, Vergi Borçlarına da Haciz Gelince Açtığı Kredi İhalesinde Bankalardan Borç Alamadı..
Borsada % 1,73'lük Yükseliş İstanbul Menkul Kıymetler Borsası"nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 1,73 Değer Kazandı. İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 37..
Memurlar için Emsal Karar Ankara 12. İdare Mahkemesi, 5525 Sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Bazı Disiplin Cezalarının Affı Hakkında Kanun"a Rağmen, Mali ve Özlük Haklarının İade E..
"Türkiye Neden Avrupa'ya Ait" Tüsiad Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Boyner, Türkiye"nin AB Üyeliğine Destek Amacıyla Hazırladıkları ve Alman ""frankfurter Allgemeine Gazetesi""nin Ekin..
IMF"en 3,6 Milyar Dolar Gelecek Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni Başkanlığındaki Uluslararası Para Fonu (IMF) Heyetinin, Gözden Geçirme Çalışmalarının Ankara Ayağını Bugün Tamamlaması B..
Hrıstofyas: Kıbrıs Konusunda Yaşanan Gelişmeler Olumlu Kıbrıs Rum Yönetimi Ulusal Konseyi, Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas Başkanlığında Bugün İlk Toplantısını Yaptı.
Fenerbahçe, İstanbul'a Döndü Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde, Çeyrek Final Rövanş Maçında İngiltere'nin Fc Chelsea Takımına 2-0 Yenilerek Kupaya Veda Eden Fenerbahçe, Bu Akşam İstanbul'a Döndü.
Kayserispor 16 Yaşındaki Genç Futbolcu Armağan ile Sözleşme İmzaladı
Kayserispor 16 Yaşındaki Genç Futbolcu Armağan ile Sözleşme İmzaladı
Kayserispor, Samsunspor'un 16 Yaşındaki Genç Futbolcusu Armağan Kuş ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Türk Polis Teşkilatının 163. Kuruluş Yıldönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü
Van Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, Müdür Yardımcısı Nail Aydın ile Birlikte Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Belediye Başkanı Burhan Yenigün'ü Makamında Ziyaret Etti.
Galatasaray Divan Kurulu Başkanlığı'na İrfan Aktar Yeniden Seçildi Galatasaray Kulübü'nün Divan Kurulu Başkanlık Seçiminde 185 Oy Alan İrfan Aktar, Yeniden Divan Kurulu Başkanlığı'na Seçildi.
Yeni Pamela Anderson 'Seks, Çılgınlık, Heyecan, Hayatımda Herşey Mevcut.''Seks, Çılgınlık, Heyecan, Hayatımda Herşey Mevcut.'
Uleb Kupası'nda Çeyrek Final Maçına Doğru Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Ergin Ataman, Oyuncular Sandro Nicevic ve Kaya Peker ile Uleb Kupası Çeyrek Finalinde Yarın Galatasaray Cafe Crown ile ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10