8 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

8 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eski Milletvekili Çömez, AK Parti'den İhraç Edildi AK Parti Müşterek Disiplin Kurulu, Eski AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez'in Partiden İhracına Karar Verdi.
Antalya'daki Öğrenci Olaylarının Ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde Yaşanan Öğrenci Olaylarından Sonra Antalya İl Örgütünü Fesh Etti.
Diyarbakır Stk Temsilcileri, DSP'yi Ziyaret Etti Diyarbakır Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerinden Oluşan Heyet, Ankara Temasları Kapsamında DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'i Ziyaret Etti.
Benzine Zam, Küçük Motorlu Araç Satışlarını Patlattı Ham Petrol Fiyatlarının 110 Dolara Çıkması ve Artan Vergiler, Tüketicilerin Otomobil Tercihlerini de Etkiledi. 110 Dolara Kadar Yükselen P..
5 Stk 10 Nisanda Eylem Yapacak
5 Stk 10 Nisan'da Eylem Yapacak
Disk, Kesk, TMMOB, Türk Tabipler Birliği ve Türk Diş Hekimleri Birliği, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'na Karşı 10 Nisan Perşembe Günü Kitlesel Eylem Yapacak.
Milli Piyango Çekilişi Mamakta Yapılacak
Milli Piyango Çekilişi Mamak'ta Yapılacak
Milli Piyango'nun 9 Nisan Tarihli Çekilişi, Canlı Yayınla Mamak Saime Kadın Amfi Tiyatro'da Gerçekleştirilecek.
Rusyada Türk Yılı Başladı
Rusya'da 'Türk Yılı' Başladı
Rusya'da Beklenen Gün Geldi. 'Türk Yılı' Etkinlikleri Bugün Moskova'da Start Aldı. Ruslar, Türk Kültürüyle Tanışıyor.
Hüsnü Tunaya Uyarı Cezası Verildi
Hüsnü Tuna'ya Uyarı Cezası Verildi
Türbanla İlgili 'Hedefimiz Kamu Kurumları " Açıklamasıyla Şimşekleri Üzerine Çeken AKP Konya Milletvekili Hüsnü Tuna'ya AK Parti Müşterek Disiplin Kurulu'ndan Uyarı Cezası Çıktı.
Öğrencileri Zararlı Yayınlardan Koruma Projesi Antalya'da, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti İşbirliğinde Öğrencileri Zararlı İnternet Siteleri ve Yayınlardan Koruma..
Çömez Partiden İhraç Edildi
Çömez Partiden İhraç Edildi
AKP Disiplin Kurulu, Eski Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez'in Partiden İhracına Karar Verdi.
Başbakana Güneydoğu Raporu
Başbakan'a Güneydoğu Raporu
STK'lar Erdoğan'a Bir Rapor Sundu. Raporda, Üniversitelerde Kürt Dili, Tarihi ve Edebiyatıyla İlgili Bölüm ve Enstitü Açılması, Ana Dilde Hizmet, Okullarda Anadilde Eğitim Hakkı Gibi Talepler Var.
Lise 2. sınıf öğrencisinin birinci olduğu güzellik yarışması soruşturma konusu oldu
Lise 2. sınıf öğrencisinin birinci olduğu güzellik yarışması soruşturma konusu oldu
Bursa'da geçtiğimiz günlerde düzenlenen güzellik yarışmasında 16 yaşındaki lise 2. sınıf öğrencisinin birinci seçilmesi tartışmaları da beraberinde getirdi.
İntes Başkanı Koçoğlu: "İnşaat Sanayicileri İsyan Noktasında" Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası Başkanı Şükrü Koçoğlu, "Sektör Kelimenin Tam Anlamıyla Vurgun Yemiş Durumda. Fiyat ..
Yumuşak ve İpeksi Bir Ten... Seksi Bilinçli Yapmak, Bir Sanattır. İdeal Sekste Kadına da Erkeğe de Eşit Oranda Sorumluluk Düşer. Zevk Alma 'İyi Seks'in Son Noktasıdır. 'Süper Seks' Diyebilece..
CHP Lideri Baykal'dan Rüşvet Yanıtı: "Kendi Enerji Bakanlığı'na Bak" (1) CHP Genel Başkanı Baykal, Erdoğan'ın, "Baykal'ın Enerji Bakanlığı Döneminde Ben de Benzin Kuyruğundan Rüşvetle Benzin ..
Baykaldan Erdoğana Rüşvet Cevabı
Baykal'dan Erdoğan'a Rüşvet Cevabı
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Partisinin Grup Toplantısında Partililere Hitap Etti. İşte Baykal'ın Konuşmasından Satırbaşları:
Havaalanlarında İşyeri Açma İznini Shgm Verecek Sivil hava ulaşımına açık havaalanları bünyesindeki gayrisıhhi işyerlerine iş yeri açma ve çalışma ruhsatı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tara..
Colın Kazım Rıchardson Colin Kazım, Stamford Bridge'de Katıldığı Basın Toplantısında Arsenal Taraftarı Olduğu ve Chelsea'yi Elemeleri Kimi Rakip Olarak İsteyeceği Sorusuna, 'Arsenalli Olmam Ş..Colin Kazım, Stamford Bridge'de Katıldığı Basın Toplantısında Arsenal Taraftarı Olduğu ve Chelsea'yi Elemeleri Kimi Rakip Olarak İsteyeceği Sorusuna, 'Arsenalli Olmam Şahsi Bir Şey. Rakip İster Liverpool, İster Arsenal Olsun. Önemli Olan Chelsea'yi Yenmemiz' Diye Yanıt Verdi.
Naomi Campbell Artık Brıtısh Aırways ile Uçamayacak Heatrow Havaalanı'ndaki Bir Uçakta Güvenlik Görevlilerine Saldıran ve Bunun Üzerine Kısa Süre İçin Gözaltına Alınan Naomi Campbell'ın Artık..
Ceyhanda uyuşturucu operasyonu
Ceyhan'da uyuşturucu operasyonu
Adana'nın Ceyhan ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda 14 kilo kubar esrar ele geçirildi.
Barroso TBMM Genel Kurulu'nda Konuşacak AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Türkiye Ziyareti Sırasında TBMM Genel Kurulu'nda Bir Konuşma da Yapacak.
Sadr Amerikan Karşıtı Gösterileri Erteledi Iraklı Şii Lideri Mukteda Sadr, Yarın Yapılması Planlanan Amerikan Karşıtı Gösterilerin Ertelendiğini Açıkladı.
Şırnak'ta 3 PKK'lı Teslim Oldu Genelkurmay Başkanlığı'nın İnternet Sitesinde Yer Alan 'Terörle Mücadele' Başlıklı Duyuruya Göre, Terör Örgütünden Kaçan 3 Terörist, Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde..
Kocaeli'deki okullar sağlık taramasından geçirilecek Kocaeli'deki okullarda okuyan öğrenciler sağlık taramasından geçirilecek. İsteyen velilerin de katılacağı tarama da sağlık sorunu olanlar ..
Malatya Emniyet Müdürü Kahya: 'El bombaları ile ilgili bize ulaşan bir bilgi yok'
Malatya Emniyet Müdürü Kahya: "El bombaları ile ilgili bize ulaşan bir bilgi yok"
Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, İstanbul otogarında bir otobüs firmasının emanetinde bulunan el bombaları ile ilgili kendilerine ulaşan bir bilgi olmadığını söyledi.
Akdeniz Üniversitesi'ndeki olaylar nedeniyle gözaltıan alınan 40 kişi adliyeye sevk edildi Akdeniz Üniversitesi'nde (AÜ) önceki gün çıkan olaylar nedeniyle gözaltına alınan şahıslar, yapılan ..
Ceyhanda PKK terör örgütü üyesi olduğu iddia edilen bir kişi yakalandı
Ceyhan'da PKK terör örgütü üyesi olduğu iddia edilen bir kişi yakalandı
Adana'nın Ceyhan ilçesinde PKK terör örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan'ı öven ve propagandasını yaptığı iddia edilen bir kadın yakalandı.
12 Eylül öncesi öğrenci liderlerinden Cindilli, sağduyu çağrısı yaptı
12 Eylül öncesi öğrenci liderlerinden Cindilli, 'sağduyu' çağrısı yaptı
12 Eylül döneminin tanınmış öğrenci liderlerinden Muammer Cindilli, Akdeniz Üniversitesi'nde yaşanan olayların diğer üniversitelere sıçramaması için toplumun bütün kesimlerini sağduyulu hareket etmeye çağırdı.
Tarsus'taki Kan Davası Katliamı Mersin'in Tarsus İlçesinde Kan Davası Nedeniyle Öldürülen 5 Kişinin Cenazeleri Yapılan Otopsinin Ardından Ailelerine Teslim Edildi.
Kaçak Kazı Yapan 10 Kişi Yakalandı
Kaçak Kazı Yapan 10 Kişi Yakalandı
Alaşehir İlçesinde Yaptıkları Kaçak Kazıda Çeşitli Dönemlere Ait Çok Sayıda Tarihi Eser Bulan 10 Kişi, Polis Tarafından Yakalandı.
Ereğli'de 92 Mülteci Yakalandı Konya'nın Ereğli İlçesinde Yurda Kaçak Yollarla Giren 92 Mülteci Bir Kamyonun Kasasında Avrupa'ya Gitmek İsterken Yakalandı.
Erdek'teki Kaçak Mazot Operasyonunda 8 Tutuklama Balıkesir'in Erdek İlçesinde Jandarma Tarafından Düzenlenen Kaçak Mazot Operasyonunda Yakalanan 8 Kişi Tutuklandı.
Maliye Teftişi Kapatılıyor, Vergi Denetçiliği Getiriliyor Bakanlar Kurulu"nda İmzaya Açılan Tasarı ile Maliye Teftiş Kurulu Kaldırılıyor. Müfettiş, Hesap Uzmanı, Gelirler Kontrolörü, Vergi De..
CHP: Tüsiad İşine Baksın MHP: AK Parti Yardakçısı! Tüsiad Başkanı Yalçındağ"ın "Muhalefet Boşluğu Var" Açıklamasına CHP, "Onların Kafasındaki Muhalefet Olmayız" Derken MHP, İktidarla Beraber ..
Borsa 1. Seansta % 0.26 Düştü İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 110,52 Puan Düşerek 42.166,63 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0,26 Değer..
Açlık Sınırı 953 YTL Yapılan Araştırmaya Göre, Açlık Sınırı Mart Ayında Önceki Aya Göre Yüzde 0.71 Artışla 953 YTL, Yoksulluk Sınırı da Yüzde 0.63 Artarak Bin 253 YTL"ye Ulaştı. Türkiye Kamu-..
Meyve ve Sebze Zam Şampiyonu Tüfe Kapsamındaki Mal ve Hizmetler İçinde Meyve ve Sebze Grubunda Yer Alan Ürünler, Son 24 Ayın 16"sında Zam Şampiyonu Oldu. Bu Dönemde Domates Üç, Limon, Kabak, ..
Dolarda Neler Olacak? Analiz Hazine"nin Yarınki Yüklü İtfasına Karşılık Bugün Yapacağı İki İhale Öncesinde Para Piyasalarında Yatay Bir Seyir Bekleniyor. Hazine Bugün Yarın Valörle Yeni Göste..
16 Bin 900 YTL'ye "O" Otomobil! İran"ın Khodro Company (Ikco) Firmasınca Üretilen ""samand""ın ""el"" Modelinin, Mayıs Ayından İtibaren Türkiye"de 16 Bin 900 YTL"den Satışına Başlanacağı Bild..
İşçiler 1 Mayıs'ta Taksim'de Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş), Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Disk) ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (Kesk), B..
Sanayi Üretimi Şubat'ta Yüzde 7.5 Arttı Türkiye İstatistik Kurumu, Şubat Ayında Toplam Sanayi Üretiminin Yüzde 7.5 Arttığını Açıkladı. Reuters"ın 12 Banka ve Aracı Kurumun Ekonomistlerinin Ka..
'Senin Tıynetinden Rüşvet Varsa...' CHP Lideri Deniz Baykal, Erdoğan'ın 'Baykal Döneminde Rüşvet Verdim' Sözlerine Ne Dedi?
Erdoğan'ın Makamında Kürtçe Krizi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'dan Gelen Heyeti Kabulünde 'Ana Dilde Eğitim' Gerilimi Yaşandı.
Başbakan Erdoğan, Diyarbakır Heyetini Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya Başkanlığındaki 17 Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcisini Me..
AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanlığına İkinci Kez Seçilen Alkış'tan 7 Yılın Değerlendirmesi Mardin'de İkinci Kez AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına Seçilen Zeynep Alkış, İki Genel, Bir Y..
Provokatör, MHP Yönetiminin Başını Yedi
Provokatör, MHP Yönetiminin Başını Yedi
Akdeniz Üniversitesi'nde Yaşanan Olayların MHP ile İlişkisi Olmadığını Savunan MHP, Antalya İl Teşkilatının Görevden Alındığını Açıkladı.
Ak Partili Tuna'ya Uyarı AK Parti Müşterek Disiplin Kurulu, Konya Milletvekili Hüsnü Tuna'ya Uyarı Cezası Verdi.
Sulukulelier "Dünya Roman Günü"ne Buruk Girdi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında Evleri Yıkılan Sulukuleliler, Neşe İçinde Karşıladıkları "8 Nisan Dünya Roman Günü"nü Buruk Geçirdi.
Trabzonsporun genç yeteneği Barış, 'Galatasarayı yeneceğiz'
Trabzonspor'un genç yeteneği Barış, "Galatasaray'ı yeneceğiz"
Trabzonspor'un genç futbolcusu Barış Memiş, Galatasaray maçını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
KSÜ Bahar Şenlikleri, fotoğraf yarışması ile şenlenecek
KSÜ Bahar Şenlikleri, fotoğraf yarışması ile şenlenecek
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Bahar Şenlikleri etkinlikleri kapsamında sadece üniversite çalışanları ve öğrencilerinin katılacağı fotoğraf yarışması düzenliyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10