8 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

8 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Valisi Güler, "Kanunlar nereyi uygun görüyorsa 1 Mayıs orada kutlanacak" İstanbul Valisi Muammer Güler, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın Taksim Meydanı'nda kutlanmasıyla ilgili sendikaların ..
[haftanin Fotoğrafi] Aralarındaki Samimiyet Kıskandırıyor! Fenerbahçe'nin Maestrosu Alex de Souza Penaltıyla Kayserispor Ağlarını Sarsarken Gol Sonrası Yaptığı Sevinç Dikkatlerden Kaçmadı.
Bulgaristan ve Türkiye sınır belediyeleri biraraya gelecek Başkanlığını Uzunköprü Belediye Başkanı Ercan Çobanoğlu'nun yaptığı Meriç ve Maritza Belediyeler Birliği, ortak proje tarama fonu iç..
Erzurum Emniyet Müdürü Tom, köy ve mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi
Erzurum Emniyet Müdürü Tom, köy ve mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi
Erzurum Emniyet Müdürü Ali Tom, köy ve mahalle muhtarlarıyla polisevinde biraraya geldiği programda önce muhtarların sorunlarını dinledi ardından baklava ikram etti.
Durak: "12 eylül öncesine dönmek isteyen çevreler mevcut, ancak geri gidiş mümkün değil" Akdeniz Üniversitesi'ndeki olayların MHP'yi itham etmek adına yapıldığı, 12 Eylül öncesinde de bu tür ..
Gözaltına alınan öğrenciler adliyeye çıkartılıyor Pazar günü Akdeniz Üniversitesi'nde taşlı sopalı kavgaya karıştıkları gerekçesiyle göz altına alınanlar Adliyeye sevk edildi.
Süreyya Ayhan'ın Cezası Değişmedi Türkiye Atletizm Federasyonu (Taf) Ceza Kurulu, Milli Atlet Süreyya Ayhan Kop'un 'Ömür Boyu Yarışmalardan Men Cezası'nı Tekrar Karara Bağladı.
Polisler kimsesiz çocukları sevindirdi
Polisler kimsesiz çocukları sevindirdi
Polis haftası etkinlikleri çerçevesinde Van'da polisler, ziyaret ettikleri yuvada bulunan çocukları verdikleri hediyelerle sevindirdi.
Denizlispor'da Futbolculara Ödeme Yapıldı Turkcell Süper Lig Takımlarından Denizlispor'da, Kulüp Başkanı Ali İpek, Bugün Futbolculara 1 Milyon 600 Bin YTL Ödeme Yapıldığını Bildirdi.
Keçiborluda ilköğretim okulları arası bilgi yarışması düzenlendi
Keçiborlu'da ilköğretim okulları arası bilgi yarışması düzenlendi
Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde Müftülük tarafında kutlu doğum haftası çerçevesinde ilköğretim okulları arası bilgi yarışması düzenlendi.
Başkan Korkmazın eşine başarılı çalışmalarından dolayı plaket verildi
Başkan Korkmaz'ın eşine başarılı çalışmalarından dolayı plaket verildi
Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz'ın eşi Nebahat Korkmaz'a Kırıkkale Sosyal Konseyi'nde yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı plaketi verildi.
Hayvanserverlerden "köpeklere bakılmıyor" iddiası Beykoz Belediyesi Hayvan Barınağı'nda bulunan köpeklerin ölüme terk edildiğini iddia eden bir grup hayvansever, barınak önünde eylem yaptı.
Mısır'da Yerel Seçimler Başladı Mısır'da Halk, 24 Şehrin Belediye Başkanlarını Seçmek İçin Sandık Başına Gitti.
Almanya Büyükelçisi Cuntz: 'Terörle mücadelede Türkiye ile işbirliği yapıyoruz, PKK terör örgütleri listesinde kalmaya devam edecek'
Almanya Büyükelçisi Cuntz: "Terörle mücadelede Türkiye ile işbirliği yapıyoruz, PKK terör örgütleri listesinde kalmaya devam edecek"
Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz, terör örgütleriyle mücadelede Türkiye ile işbirliği yaptıklarını ve PKK'nın terör örgütleri listesinde kalmaya devam edeceğini ifade etti.
Başbakan Devreye Girdi Kan Davası Baskınında Babasını Kaybeden 12 Yaşındaki Vedat da İntikam Yemini Etti
Konya’da Türkiye - Almanya işbirliği günü düzenlendi
Konya’da Türkiye - Almanya işbirliği günü düzenlendi
Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Türkiye'nin, özellikle 1980'den sonra dünya ile daha fazla ticari entegrasyona girdiğini ve birlikteliğin her geçen gün arttığını söyledi. Büyükhelvacıgil,...
Başbakan Erdoğan, Galatasaray'ın Yeni Yönetimini Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray'ın Yeni Yönetimini Kabul Etti. Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Cumhurbaş..
İlk Koreli kadın astronotu da taşıyan Rus uzay aracı başarıyla fırlatıldı Güney Kore'nin ilk kadın astronotunu taşıyan Rus uzay aracı başarılı bir şekilde fırlatıldı. Kazakistan'ın Boykonur U..
Aynı Akşam Evlenecekler Güzide Duran, Adnan Aksoy ile Pınar Altuğ İse Yağmur Atacan ile Aynı Akşam Dünyaevine Girecek.Güzide Duran, Adnan Aksoy ile Pınar Altuğ İse Yağmur Atacan ile Aynı Akşam Dünyaevine Girecek.
Türkiye'nin yeni Berlin Büyükelçi Ahmet Acet: "Alman toplumuna aktif katılım ile Türkiye'nin etkinliğini artırın" Türkiye'nin yeni Berlin Büyükelçisi Ahmet Acet, Almanya'daki Türklerin çoğunl..
Kuş gribi insandan insana geçti Dünya genelinde 238 kişinin ölümüne neden olan kuş gribinin insandan insana geçebildiği bildirildi.
Medvedev'den DTÖ sözü Rusya'da başkanlık görevine seçilen Dmitri Medvedev, 2008 yılında Dünya Ticaret Örgütü'ne (DTÖ) girmeye hazır olduklarını söyledi. Rusya uzun zamandan bu yana örgüt üy..
Yargıtay: Askerle Görüştük Ama İçerik Çarpıtıldı
Yargıtay: Askerle Görüştük Ama İçerik Çarpıtıldı
Yargıtay, Bir Gazetede Yer Alan 'Yargıtay Başkanı'nın Anayasa'ya Aykırılık Teşkil Edecek Bir Konuda Genelkurmay Harekat Başkanı ile Görüşme Yaptığına' İlişkin Haberleri Yalanladı.
MHP Eleştiri Oklarını Antalya Emniyet Müdürü'ne Yöneltti Akdeniz Üniversitesi'nde Hafta Sonunda Yaşanan Olayların MHP'yle İlişkilendirilmesinin Ardından Antalya İl Başkanı ve Teşkilatını Göre..
Ekonomi Zirvesi Başladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ekonomi ile ilgili bakanlar ve bazı milletvekilleriyle Ekonomi Değerlendirme Toplantısı'nda bir araya geldi.
Başbakanlık Yeni Bi..
Baykal: Türkiye Önemli Karar Noktalarına Geldi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin, Tarihi Virajlar Almak Üzere Olduğunu ve Çok Önemli Karar Noktalarına Geldiğini Söyledi.
Kanadoğlu, 301'deki Değişikliği Değerlendirdi Yargıtay Cumhuriyet Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, TCK'nın 301. Maddesinde Yapılması Planlanan Değişiklik ile İlgili 'Cumhurbaşkanının Görev..
Denizlispor Paralandı Denizlispor'da, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Maçı Öncesi Futbolculara 1.6 Milyon YTL Ödeme Yapıldı.
Van Belediyesi yeni halk otobüsleri ile ulaşım sıkıntısını aşacak Van Belediyesi aldığı bir kararla 10 yeni halk otobüs hattını devreye sokarak ulaşım sıkıntısının önüne geçmeyi amaçlıyor.
Uzunköprü Sosyal Yardımlaşma Vakfı, mağdur vatandaşları ve öğrencileri sevindirmeye devam ediyor Edirne'nin Uzunköprü ilçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı mağdur vatandaşları ve öğrencileri sevind..
Erdoğan ile Baro Başkanının Kürtçe Tartışması
Erdoğan ile Baro Başkanı'nın 'Kürtçe' Tartışması
Diyarbakır'dan Gelen 15 Sivil Toplum Örgütü Temsilcisini Kabul Eden Başbakan Erdoğan ile Diyarbakır Baro Başkanı Sezgin Tanrıkulu Arasında, 'Kürtçe Eğitim' Konusunda Tartışma Çıktı.
Turgutlu'dan Göztepe'ye Davet Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, 3. Lig'e Terfi Maçlarına Hazırlanan Göztepe'ye, Terfi Maçlarını Turgutlu'da Oynaması İçin Davette Bulundu.
Sinopta boğazı kesilerek öldürülen lise öğrencisi kızın cenazesi toprağa verildi
Sinop'ta boğazı kesilerek öldürülen lise öğrencisi kızın cenazesi toprağa verildi
Sinop'ta evlerinin yanında boğazı kesilerek öldürülmüş olarak bulunan 14 yaşındaki lise öğrencisi Yeliz Özdoğan, Uzungürgen köyünde toprağa verildi.
Erasmus programına 1 milyon 700 bin öğrenci katıldı Erasmus programı çerçevesinde son 20 yılda Türkilye'den 1 milyon 700 bin öğrencinin dünyanın çeşitli ülkelerindeki üniversitelerde eğitim g..
Vatandaşlar 'yeni kimlik numarası verilecek' denilerek dolandırılmaya çalışılıyor Denizli İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Doğan Kartal, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce, "Vergi numaraları ..
Erzurum'da Nevruz Kutlamaları Sonrası 5 Kişi Tutuklandı Erzurum'un Karayazı İlçesinde Nevruz Kutlamaları Sırasında Terör Örgütü Propagandası Yaptıkları İddia Edilen 5 Kişi Tutuklandı.
Ağaçtan Sökmeye Çalıştığı Çivi Kafasına Saplandı Adıyaman'da Bir Çocuğun Ağaçtan Sapan Lastiği ile Sökmeye Çalıştığı Çivi Kafasına Saplandı.
Kaçan Hırsızlık Zanlısı Vurularak Yakalandı Mersin'in Mut İlçesinde Sağlık Kontrolü İçin Getirildiği Hastaneden Kaçan Hırsızlık Zanlısı Vurularak Yakalandı.
İnşaattan Düşen İşçi Öldü Malatya'da Çalıştığı İnşaattan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti.
Akdeniz Üniversitesi'nde Yaşanan Olaylar Akdeniz Üniversitesi'nde (Aü) Öğrenciler Arasında Çıkan Silahlı Kavgada Gözaltına Alınan Toplam 45 Kişi, Adliyeye Çıkarıldı. Adliyeye Çıkarılanlar Ar..
Iraklı Türkmenler de Silahlanıyor Irak'ta Saldırıların Hedefi Olan Türkmen Yoğunluklu Beşiri Köyü, ABD Denetiminde Bulunan Gönüllü Halk Hareketi Uyanış Konseyleri'nin Himayesine Alındı.
Afrika'da "İnsani Tsunami" Tehlikesi Avrupa Komisyonu'nun İnsani Yardım ve Kalkınmadan Sorumlu Üyesi Louis Michel, Gıda Fiyatlarındaki Büyük Artışın Afrika'da "İnsani Tsunami"ye Yol Açabilece..
Başbakan Erdoğan da Anayasa Çalışmalarına Katılacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde Anayasa Değişikliğine İlişkin Çalışma Yapıldığını Belirterek, "Ben de Katar Dönüş..
Sibel Can'a Vize Sürprizi İki Oğlunu İngiltere'deki Maça Gönderen Sibel Can, Sürpriz Yaşadı
Hamile Mi, Değil mi Son Günlerde Çıkan 'Seda Sayan Hamile' Haberleri Üzerine Ünlü Sanatçıdan Açıklama Geldi
"Senin Tıynetinden Rüşvet Varsa..." CHP Lideri Deniz Baykal, Erdoğan'ın 'Baykal Döneminde Rüşvet Verdim' Sözlerine Ne Dedi?
1. Uluslararası Türk Kültürü Kurultayı
1. Uluslararası Türk Kültürü Kurultayı
Fethiye Belediyesi ve Halk Kültürü Araştırmaları Kurumu Tarafından Düzenlenen 1. Uluslararası Türk Kültürü Kurultayı Sempozyumu, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'nde Başladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10