7 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Grant: "Kazanmak İçin Her Şeyi Yapacağız" Chelsea Teknik Direktörü Avram Grant, Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanşında Fenerbahçe ile Yapacakları Maç Öncesi Kaygılarının Olduğunu Bel..
"Bağlar ve Diyalog" Sergisi Açıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Slovakya Ankara Büyükelçiliği'nin işbirliğinde düzenlenen, Slovakya eski Dışişleri Bakanı Pavol Demes ve Slovakya Ankara Büyü..
Galatasaray Cafe Crown’da gözler ULEB Kupası’na çevrildi Beko Basketbol Ligi'nde deplasmanda Türk Telekom'a 88-72 mağlup olan Galatasaray Cafe Crown'da gözler, ULEB Kupası çeyrek finalinde Be..
İspanyada 2 Kişi Deli Dana Hastalığından Öldü
İspanya'da 2 Kişi Deli Dana Hastalığından Öldü
İspanya'da 2 Kişi Deli Dana Hastalığından Hayatını Kaybettiği Açıklandı.
301. Maddede Değişiklik Öngören Kanun Teklifi TBMM Başkanlığı'na Sunuldu Türk Ceza Kanunu'nun 301. Maddesinde Yapılan Değişikliğe Göre Eleştiri Amacıyla Yapılan Düşünce Açıklamaları Suç Oluşt..
Barroso: Türkiye, AByi İkna Etmeli
Barroso: Türkiye, AB'yi İkna Etmeli
Avrupa Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Türkiye'nin Üyeliğe İlgisinin Sürdüğü Konusunda AB'yi İkna Etmesi Gerektiğini Söyledi.
Scheel'den, Türkiye'nin AB Üyeliğine Destek Almanya'nın Eski Cumhurbaşkanı Walter Scheel, Türkiye'nin AB Üyeliğinin, Bir Başarı Öyküsünün Mantıklı Devamı Olacağını Söyledi.
ODTÜ'den Sağduyu Çağrısı ODTÜ Senatosu, Akdeniz Üniversitesi Kampusu'nda yaşanan olayların üzüntü ve endişe ve verici olduğunu belirtti.
301 ve 305. Madde Mecliste
301 ve 305. Madde Meclis'te
AKP Uzun Süredir Tartışmalara Neden Olan TCK'nın 301. Maddesiyle İlgili Değişiklik Teklifini Meclis Başkanlığı'na Sundu. Teklifte, 301. Maddenin Yanı Sıra, 305. Maddesinde de Değişiklik Öngörülüyor.
Almanya Belediyeler Birliği ve Münih Belediye Başkanı Ude KKTC'de Münih Belediye Başkanı ve Almanya Belediyeler Birliği Başkanı Christian Ude, Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği ile Lefkoşa Türk..
Prenses Dıana ve Dodi El Fayed'le İlgili Mahkeme Sona Erdi Prenses Diana ve Dodi El Fayed'in Ölümüyle İlgili Açılan Davada Jüri, Diana ve Fayed'in Ölümünde Şoförleri ve Fotoğrafçılarının Kusu..
ABD Hava Kuvvetleri'nin Bağdat'taki Saldırısında 9 Sivil Öldü ABD Ordusu'nun, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Şii Bölgelere Düzenlediği Hava Saldırısında İlk Belirlemelere Göre 9 Kişi Hayatını Kay..
301. Maddede Değişiklik Öngören Teklif TBMM Başkanlığı'na Sunuldu...(1) Türk Ceza Kanunu'nun 301. Maddesinin Değiştirilmesine İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığı'na Sunuldu. Teklifle 301. ..
Kütüphanenin yıkılması istenmiyor Sivas Kent Meydanı Düzenleme Projesi kapsamında yıkılması düşünülen il halk kütüphanesi tartışmalara neden oldu. Atatürkçü Düşünce Derneği Sivas Şubesi'nin a..
Kendi aracının arkasına bağladıkları adamı kilometrelerce sürüklediler Fethiye'de kendi kamyonetinin arkasına bağlanan ve kilometrelerce sürüklenerek işkence yapılan bir kişi, jandarma ekiple..
Bölgesel Matematik Olimpiyatlarında Özel Sanko Okulları öğrencisi Günay mansiyon ödülü kazandı
Bölgesel Matematik Olimpiyatları'nda Özel Sanko Okulları öğrencisi Günay mansiyon ödülü kazandı
Gaziantep Özel Sanko İlköğretim Okulu öğrencisi Samet Günay, Bölgesel Matematik Olimpiyatları'nda mansiyon ödülü aldı.
AK Parti, 301. maddedeki değişiklik teklifini TBMM Başkanlığı'na verdi (2) AK Parti, Türk Ceza Kanunu'nun 301. maddesinde değişiklik yapılmasına dair kanun teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu...
Kayıp İtalyan Sanatçı Hakkında, Türk Makamlarına Bir Müracaat Yok
Kayıp İtalyan Sanatçı Hakkında, Türk Makamlarına Bir Müracaat Yok
Sanat Camiasında Pippa Bacca İsmiyle Bilinen ve 31 Mart Tarihinden İtibaren Kendisinden Haber Alınamayan 33 Yaşındaki Ressam Giusseppina Pasqualino Di Marineo Hakkında, Gebze Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Bölük...
Dayağın Nedeni Aldatma mı? Arzu Yanardağ 10 Nisan'da Evleneceği Serhat Türkkan Tarafından Dövüldü.Arzu Yanardağ 10 Nisan'da Evleneceği Serhat Türkkan Tarafından Dövüldü.
Söke Endüstri Meslek Lisesi Proje Yarışmasında Aydını Temsil Edecek
Söke Endüstri Meslek Lisesi Proje Yarışmasında Aydın'ı Temsil Edecek
Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2006 Yılından Bu Yana Düzenlediği Proje Tabanlı Beceri Yarışması Kapsamında Bu Yıl Söke Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Yine Aydın'ı Temsil Edecek.
Küçük Merve Kendisine Uzanacak Yardım Eli Bekliyor
Küçük Merve Kendisine Uzanacak Yardım Eli Bekliyor
Artvin'de Akciğer Yetmezliği Nedeniyle Evde Solunum Cihazına Bağlı Yaşamını Sürdüren Merve Şentürk, Yurt Dışında Yapılması Gereken Tedavisi İçin Hayırseverlerin Yardımını Bekliyor.
Gazi Belediyesinden 5 Bin Çocuğa Ücretsiz Tiyatro
Gazi Belediyesi'nden 5 Bin Çocuğa Ücretsiz Tiyatro
Gazi Belediyesi ile Düşevi Oyuncuları'nın Ortaklaşa Düzenlediği 'Çocuk Tiyatrosu' Etkinliği Kapsamında Toplam 5 Bin Çocuğa Ücretsiz Tiyatro İzleme Fırsatı Sunulacak.
Üniversiteler Arası judo Şampiyonası Sinopta başladı
Üniversiteler Arası judo Şampiyonası Sinop'ta başladı
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanlığı ile Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen "Üniversitelerarası Judo Türkiye Birinciliği Müsabakaları" Sinop'ta başladı. Atatürk Spor Salonu'nda...
Edremite Havran Kaymakamı Vekalet Ediyor
Edremit'e Havran Kaymakamı Vekalet Ediyor
İzne Ayrılan Balıkesir'in Edremit Kaymakamı Şefik Aydın'ın Görevine Havran Kaymakamı Fatih Genel Vekalet Ediyor.
Melikgazi Belediye Meclisi Toplandı
Melikgazi Belediye Meclisi Toplandı
Melikgazi Belediye Meclisi, Gündeminde Bulunan Konuları Görüşüp Karara Bağlamak Üzere Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi.
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda Mücadele Eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskispor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Oynayacağı Hatayspor Maçının Hazırlıklarına Başladı.
Üniversitede silah kullanan şahıs ÖSS'ye hazırlanıyormuş Akdeniz Üniversitesi'nde yaşanan olaylarda silah atan Tahir Kara'nın üniversite hazırlık kursuna gittiği öğrenildi. Ayrıca Kara'nın ku..
Üç kardeş hırsızlık yapmak için girdikleri evde yakalandı Niğde'de yaşları küçük üç kardeş hırsızlık yapmak için girdikleri evde polisler tarafından yakalandı.
İşte Topbaş'ın Beltur Savunması Eşine Sarılan Kişi Hizmetli Tarafından Uyarılmıştı
"Başbakan'ın Bilgisayarındaki" Dosyalar Youtube'a Düştü Paylaşım Sitesi Youtube'da Kapatma Davası Sonrası AKP'nin Tavrını Hicveden Bir Video Yayınlandı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Vali Güvenç’i ziyaret etti
Erzurum Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Vali Güvenç’i ziyaret etti
Erzurum Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Vali Celalettin Güvenç'i makamında ziyaret etti.
Masterler Ligi Başladı
Masterler Ligi Başladı
İzmir ve Manisa Masterler Futbol Takımlarının Katılımıyla Oluşturulan Masterler Ligi Başladı. İki Grupta Toplam On Takımın Mücadele Ettiği Turnuvanın İlk Karşılaşması Aliağa'da, Aliağa Masterleri ile Bornova Masterleri...
Fenerbahçe Tribün Lideri 'Sefa' Gözaltına Alındı Fenerbahçe'nin Tribün Lider 'Sefa' Lakaplı Nihat Özpolat, Gözaltına Alındı.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Elazığspor'da, Teknik Direktör Adnan Şentürk Görevinden İstifa Etti. Şentürk'den Boşalan Teknik Direktörlük Görevine Mustafa Aksu'nun Getirileceği Öğrenildi.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Ertan Sümer, Tarsus'ta Çıkan Olayların Tek Sorumlusunun Tarsus ..
Sadri Şener'den Açıklamalar Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray'ın Yenilmeyecek Bir Takım Olmadığını Belirterek, Prestij İçin Bu Maçı Kazanmaları Gerektiğini Söyledi. Şener, G..
Zonguldaklı Sanatçı Ergin Erdem, Fenerbahçe İçin Marş Yazdı
Zonguldaklı Sanatçı Ergin Erdem, Fenerbahçe İçin Marş Yazdı
Zonguldaklı Sanatçı Ergin Erdem, Taraftarı Olduğu Fenerbahçe İçin "Fenerbahçe Yüzüncü Yılda Avrupa'da" Adlı Marş Yazdı. Koyu Bir Fenerbahçe Taraftarı Olan Erdem, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Olacağını İddia...
Fenerbahçe Taraftarları Londra'ya Akın Ediyor Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea ile Çeyrek Final Rövanş Maçına Çıkacak Olan Fenerbahçe'yi Desteklemek İçin Sarı-lacivertli Taraftarlar İngiltere'ye ..
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu'nda Mücadele Eden Mersin İdmanyurdu'nda Gaziosmanpaşa Beraberliğinin Ardından Umutlar Adanaspor Maçına Kaldı.
Paris'te Olaylı Olimpiyat Meşalesi Koşusu Fransa'nın Başkenti Paris'te Bugün Düzenlenen Olimpiyat Meşalesi Koşusu Olaylı Geçiyor.
Üniversiteiler Arası Judo Türkiye Birinciliği Müsabakaları Başladı
Üniversiteiler Arası Judo Türkiye Birinciliği Müsabakaları Başladı
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanlığı ile Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen "Üniversitelerarası Judo Türkiye Birinciliği Müsabakaları" Sinop'ta Başladı. Atatürk Spor Salonu'nda...
Başesgioğlu, Galatasaray Yönetimini Kabul Etti Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti.
Fenerbahçe Londra'da Kalacağı Otele Yerleşti Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Karşılaşmasında Yarın Chelsea ile Oynayacağı Maç İçin Londra'ya Gelen Fenerbahçe, Kalacağı Otele Yerle..
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Diyarbakırspor Kulübü Asbaşkanı ve Kulüp İdare Amiri Abdurrahim Doğru Görevinden İstifa Etti.
Flaş...flaş...-301 ve 305 Değişikliği Meclis Başkanlığı'nda TCK'nın 301. ve 305. maddeleri ile ilgili değişiklik teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu. (ANKA)
(SÜRECEK)
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10