6 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

6 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'nin İsim ve Soyisim İstatistikleri Türkiye'de 81 İlde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan İstatistiki Verilere Göre; 2007 Yılında Doğan Erkek Çocuklarına..
Fatih'te Kaldırım Kenarında El Bombası Bulundu Fatih'te Kaldırım Kenarında Bir El Bombası Bulundu.
Şahin: "Hakem Penaltıyı Fb'ye Hediye Etti" Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, 'Maçın Hakemi Penaltıyı Fenerbahçe'ye Hediye Etti' Dedi.
AKP Alakart Reform Hazırlıyor
'AKP Alakart Reform Hazırlıyor'
Newsweek Dergisi Son Sayısında AKP Hükümeti'nin Reform Paketini 'Alakart' Olarak Niteledi Ama Uyarılarına Rağmen Türk Yargısını da Eleştirdi.
The Observer: "Zico Hücum Futboluna Bağlılığından Ödün Vermeyecek" İngiliz The Observer Gazetesi, Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Zico ile Yapılan Bir Söyleşi Yayınladı. Alex'in "Benim İçin Z..
Sosyal Güvenlik Haftasında Vatandaşa Sosyal Güvenlik Reformu Anlatılacak Sosyal Güvenlik Haftası Kapsamında Gerçekleştirilecek Etkinliklerle Vatandaşa, Meclis'te Görüşülen Sosyal Sigortalar v..
Dikkat Yollar Bugün Kapalı! İstanbul Bugün Kilit! Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Nedeniyle Birçok Yol Trafiğe Kapalı. İşte Alternatif Güzergahlar..İstanbul Bugün Kilit! Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Nedeniyle Birçok Yol Trafiğe Kapalı. İşte Alternatif Güzergahlar..
AKPyi Savunmak Celladına Gülümsemektir
'AKP'yi Savunmak Celladına Gülümsemektir'
Alevi Araştırmalar Merkezi Başkanı Yıldırım, Sol ve Demokratlık Adına AKP'yi Savunmanın 'Celladına Gülümsemek' Olduğunu Savunarak, 'Solcu Olmanın, AKP'nin Hemen Kapatılmasını Savunmaktan Geçer' Dedi.
Oturarak Konser Verecek! Sahnede Vurulan ve Bacağından Ameliyat Olan Özcan Deniz, 'Kültür Köprüleri' Adlı Projesi İçin Vereceği Konserlerle Sahneye Dönecek: Şarkılarımı Oturarak Söyleyeceğim...Sahnede Vurulan ve Bacağından Ameliyat Olan Özcan Deniz, 'Kültür Köprüleri' Adlı Projesi İçin Vereceği Konserlerle Sahneye Dönecek: Şarkılarımı Oturarak Söyleyeceğim..
Erdoğan: "Söz de Karar da Milletindir" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Söz de Karar da Milletindir' Dedi.
Belçika'da Ayrılık Yanlısı Flamanlardan Afiş Eylemi Belçika'da Ayrılık Yanlısı Flamanlar, Reklam Panolarına Bağımsızlık Sloganları İçeren Afişler Yapıştırdı.
Başbakan Erdoğan'ın Malatya Ziyareti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık ve Ulaşımda Yeni Bir Dönem Başladığını Belirterek, "Muasır Medeniyetlere Ulaşmak Lafla Olmaz İcraatla Olur. Batı Ney..
Yönetmen Ahmet Uluçay, Yeni Filmi "Bozkırda Deniz Kabuğu" ile Oscar'ı Hedefliyor "Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak" Filmiyle Çok Sayıda Ödül Alan Sıra Dışı Yönetmen Ahmet Uluçay, Yeni Filmi "..
"Mini Savaş Gemileri" Geliyor Deniz Kuvvetleri Komutanlığının 16 Adet Yeni Tip Karakol Botu Projesinde, Savaş Sistemleri Alt Yüklenicisi Havelsan Oldu.
Putin, "Füze Kalkanı"nda Anlaşma İçin İyimser Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD ve Rusya'nın ABD'nin 'Füze Kalkanı' Projesi Üzerinde Olası Anlaşması İçin 'Temkinli İyimserlik' İfadesin..
İstanbul polisi İstanbullularla kol kola yürüdü İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatı'nın 163. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Mecidiyeköy'den Taksim Meydanı'na bir yürüyüş dü..
Raylı sistemli zuladaki 85 kilogram eroin süper burunlara takıldı
Raylı sistemli zuladaki 85 kilogram eroin 'süper burunlara' takıldı
Gaziantep'te uydu cihazı ve çanak anten ticareti yapan bir kişi, kamyonetinin tavanına kurduğu raylı sistemli zulada sakladığı, piyasa değeri 1.5 milyon YTL olan 85 kilo 430 gram eroinle birlikte yakalandı.
2. ele oto piyasası ekonomik durgunluktan nasibini aldı
2. ele oto piyasası ekonomik durgunluktan nasibini aldı
AK Parti'nin kapatılmasına yönelik davanın Anayasa Mahkemesi'nde kabul edilmesinin ardından başlayan ekonomik belirsizlik ikinci el otomobil piyasasına da durgunluk getirdi.
Kadirli-Andırın arası yol kısaltma çalışmaları sürüyor
Kadirli-Andırın arası yol kısaltma çalışmaları sürüyor
Osmaniye'nin Kadirli ilçesi ile Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesi arası karayolunda yol yapım çalışmaları sürüyor.
Başkent'te 6 Katlı Binanın İstinat Duvarı Çöktü Başkent'te Bir Binanın İstinat Duvarı Başka Bir Binanın Üzerine Yıkılması Üzerine İki Bina da Boşaltıldı.
Başbakan Erdoğan Malatya'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İktidara Kavga İçin Gelmediklerini Söyleyerek, "Bizim İşimiz Sevgi İşi. Birilerinin Eli Kavga Eli Olabilir. Biz Hep Şefkatle Elimizi..
Yunanlı Albay ile Evlenen Gelin Poliste İfade Verdi Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde Yunanlı Albay Mihalis Kutsakiozis ile Evlenen Seval Kelebik, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Çağrılarak İfadesi Al..
Silopi'de Sağlık Taraması Şırnak'ın Silopi İlçesine Gelen 12 Kişilik Konyalı Sağlık Ekibi, Binlerce Hastayı Ücretsiz Muayene Etti.
Minisinin Azizliğine Uğradı! Hüsnü Şenlendirici ile Eğlenmeye Giden Deniz Seki Araçtan İnerken Mini Eteğinin Azizliğine UğradıHüsnü Şenlendirici ile Eğlenmeye Giden Deniz Seki Araçtan İnerken Mini Eteğinin Azizliğine Uğradı
"Ekonominin Kalbi İstanbul" İki Kıtayı Bağlayan Şehirlerin Şehri İstanbul, Gerek Ekonomi, Gerek Eğlence, Gerekse Kültür, Sanat ve Tarihte Türkiye'nin Merkezi Konumunda Bulunuyor.
"Turna" İlk Test Uçuşunu Başarıyla Gerçekleştirdi Tusaş Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.ş. (Taı) Tarafından Geliştirilen Motor Hariç Tümü Özgün Bir Hedef Uçak Sistemi Olan 'Turna', İlk Test ..
İran'da Hollanda Mallarına Boykot Çağrısı İran Meclis Başkanı Gulamali Haddad Adil, Hollanda'da Bir Parti Liderinin Çektiği İslam Karşıtı "Fitne" Filmine Tepki İçin Bu Ülkenin Ürünlerine Boyk..
İzmir'de bayram heyecanı erken başladı İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanına yayılacak etkinliklerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Genç..
Özbekistandaki Türk işadamları Türkiyeden üst düzeyde ziyaret bekliyor
Özbekistan'daki Türk işadamları Türkiye'den üst düzeyde ziyaret bekliyor
Uzun bir aradan sonra Özbek-Türk İşadamları Derneği (UTİD) çatısı altında yeniden yapılanmaya başlayan Özbekistan'daki Türk İşadamları, Türkiye'den üst düzeyde bir ziyaret bekliyor.
Perşembe gününe kadar yağışlar sürecek Meteoroloji, geçtiğimiz haftadan bu yana etkili olan yağışların, bu hafta ortasına kadar etkili olmaya devam edeceğini açıkladı. Haftanın ilk günleri ba..
Batı Trakya Türk azınlığın sorunların ele alandı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) tarafından "Batı Trakya Türk Azınlığı'nın So..
Cerrahpaşa'da yol ortasına el bombası atılmasıyla ilgili 3 şüpheli aranıyor Fatih Cerrahpaşa'da yol ortasına el bombası atılmasıyla ilgili polis ekipleri tarafından başlatılan araştırma sürüy..
3 yıl nakil bekledi, babasının böbreğiyle hayata döndü
3 yıl nakil bekledi, babasının böbreğiyle hayata döndü
Adapazarı'nda 17 yaşında böbrekleri iflas eden Furkan Kolip, 3 yıl böbrek nakli bekledikten sonra sıra gelmeyince babasının verdiği böbrekle sağlığına kavuştu.
Sanal-04 operasyonunda gözaltına alınan 30 kişiden 21'i tutuklandı Gaziantep'in de aralarında bulunduğu 7 ilde eş zamanlı düzenlenen ve ''Sanal-04'' adı verilen operasyonda gözaltına alınan 3..
Cerrahpaşada yol ortasına el bombası atıldı
Cerrahpaşa'da yol ortasına el bombası atıldı
Fatih Cerrahpaşa Caddesinde yol ortasına atılan el bombası paniğe neden oldu. Üzerinden 2 aracın geçmesine rağmen patlamayan bomba, uzman ekipler tarafından etkisiz hale getirildi.
TOBB, Balkanlarda İş Birliği Arayışına Girdi TOBB ve TEPAV tarafından düzenlenen toplantıda Batı Trakya'daki ekonomik veriler incelenerek, iş hayatının dinamiklerine ivme kazandırılmasına yön..
Giyimkent Olağan Genel Kurulu Yapıldı Giyimkent'in Olağan Genel Kurulu'nda 751 Üyenin Oyunu Alan Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Çınar, Yeniden Başkan Seçildi.
Çanakkale'de Sağanak Yağış Çanakkale'de Gece Başlayan Sağanak Yağış, Sabah Saatlerinde Hızını Artırdı.
ÖSS ve Yds'ye Başvuru İçin Yarın Son Gün Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS), Yabancı Dil Sınavı (Yds) ve Meslek Yüksekokullarına Sınavsız Geçiş İçin 3 Mart'ta Başlayan Başvuru Süresi Yarın Sona Eriyo..
Zonguldak'ta Bir Kişi Kontörlerinin Bir Melodi Servisi Tarafından Alındığını İddia Etti Zonguldak'ta Bir Kişi, Kendisine Bir Melodi Servisi Tarafından Mesaj Atılarak Kontörlerinin Alındığını ..
Organları Başka Çocuklara Hayat Verecek Rize'de, Geçirdiği Beyin Kanaması Sonucu Hayatını Kaybeden 14 Yaşındaki Güreşçinin Organları, Başka Çocuklara Nakledilmek Üzere Ailesi Tarafından Bağış..
Musul Yakınında Üniversite Öğrencileri Kaçırıldı Irak'ın Kuzeyindeki Musul Kenti Yakınında, Silahlı Kişilerce 42 Üniversite Öğrencisinin Kaçırıldığı Açıklandı.
Irak'ta 42 üniversite öğrencisi kaçırıldı Irak'ın kuzeyindeki Musul kentinde 42 üniversite öğrencisinin silahlı kişiler tarafından kaçırıldığı bildirildi. Ninova eyaleti polis sözcüsü Halid A..
Fakir öğrencilerin daha iyi eğitim görmesi için harçlıklarını verdiler
Fakir öğrencilerin daha iyi eğitim görmesi için harçlıklarını verdiler
Diyarbakır Şehit Polis Mehmet Erçin İlköğretim Okulu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıkları ile Lice ilçesi Kayacık Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine yardımda bulundular.
Cerrahpaşa'da yol ortasına el bombası atıldı Fatih Cerrahpaşa Caddesinde yol ortasına atılan el bombası paniğe neden oldu. Üzerinden 2 aracın geçmesine rağmen şans eseri patlamayan bomba, uzm..
Başbakan vatandaşlara seslendi: 'Sizin güveninize layık olmak bizim sorumluluğumuzdur'
Başbakan vatandaşlara seslendi: "Sizin güveninize layık olmak bizim sorumluluğumuzdur"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Sizin heyecanınız bizim heyecanımızdır. Sizin güveninize layık olmak bizim sorumluluğumuzdur" dedi.
Aysu Baceoğlu Bir Yıl Sonra Tekrar Sahnede Konya'da Bir Barda Sahne Alan Manken Aysu Baceoğlu, Sanat Dünyasının Ünlü İsimlerine Göndermelerde Bulundu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10