4 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karanlık İmamlara Aydınlardan Tepki Suudi Arabistan'da "Müslüman Olmayanların Kafir Olarak Görülmemesi Gerektiğini" Yazan İki Arap Gazeteci İçin Geçen Ay Yayınlanan Ölüm Fetvası, Ülkedeki 100..
İdeal Cinsel Birleşme Süresi 3-13 Dakika
İdeal Cinsel Birleşme Süresi 3-13 Dakika
Seks Terapistleri Arasında Yapılan Bir Ankete Göre İdeal Cinsel Birleşme Süresi, 3 ile 13 Dakika Arası Olarak Saptandı.
Kuzey Kutbunda Kebap
Kuzey Kutbunda Kebap
Norveç'te Yaşayan Kazım Aryayvand Adlı İranlı, Coğrafi Olarak Dünyanın En Kuzeyindeki Kebap Dükkanını İşletiyor.
Alzheimera Karşı Bir Fincan Kahve
Alzheimer'a Karşı Bir Fincan Kahve
Yağlı Yiyeceklerin Beyine Vereceği Hasarı "Kafein" Önleyebilir ve Günde Bir Fincan Kahve İçerek Alzheimer'dan Korunabilirsiniz.
Testereyle Eşit Mal Paylaşımı Sırbistan'da 45 Yıllık Karısından Boşanan Branko Jivkov (76), Mahkemenin Tüm Malları Eşit Paylaşmaları Gerektiği Yolundaki Kararına Kızınca, Çiftlik Aletleri de ..
Kamhi: Vatandaşlıktan Çıkarılmama Alınmadım
Kamhi: Vatandaşlıktan Çıkarılmama Alınmadım
KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Açtığı Dava ile Geçen Yıl Onursal Vatandaşlıktan Atılmasına Neden Olduğu Profilo Holding Yönetim Kurulu Başkanı Jak Kamhi ile Dün Swissotel'de Öğle Yemeği Yedi.
Nasıl Dünya Lideri Oldu
Nasıl Dünya Lideri Oldu
Jfk, Nixon Gibi Siyasi Portreleri Konu Alan Tartışmalı Filmlerin Yönetmeni Oliver Stone, Bu Kez ABD Başkanı Bush'un Hayatını Beyaz Perdeye Aktarıyor.
Anlaşma Olursa Ordu da Arkasında Duracak Türk İş Dünyası ile Görüşmek İçin Dün İstanbul'a Gelen KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Anlaşmanın Olacağını, Ordunun da Arkasında Duracağını Söyl..
Dedikodu Yüzünden Öldürülmüş
Dedikodu Yüzünden Öldürülmüş
Cesedi Sokağa Atılan 4 Çocuk Annesi Melek Güre'nin (33), Kendisi Gibi Temizlik İşlerine Giden Ümmühan Ç. Hakkında (30) Başka Erkekle İlişkisi Olduğu Dedikodusunu Yaptığı İçin Öldürüldüğü Ortaya Çıktı.
Dağdaki Çobandan Suç Duyurusu
Dağdaki Çobandan Suç Duyurusu
Adana'nın Kozan İlçesi, Kahveli Köyü'nde Yaşayan Çoban Hasan Ali Bulduklar (56), Manken Aysun Kayacı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
Gazeteci Dinlenmek Söz Konusu Değil İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, "Ergenekon Soruşturması Kapsamında Basına Bilgi Sızdıranların Tespiti İçin Basın Yayın Organlarının Mens..
Çok Su İçmek Sağlığa Yararlı Değilmiş Bbc ve Daily Mail'in İnternet Sitelerindeki Habere Göre Araştırmacılar, Sağlık İçin Günde 2 Litre Su İçilmeli İnancının "Bir MİT Olduğunu" Söyledi. Penns..
PKK Yeniden Listede
PKK Yeniden Listede
Avrupa Birliği Adalet Divanı, PKK'nın Terör Listesinde Kaldığını Ancak 6 Ayda Bir Listenin Gözden Geçirileceğini Belirtdi.
Erdoğan Avrupaya Çıkıştı
Erdoğan Avrupa'ya Çıkıştı
Başbakan Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'ne 'Oyalamayın, Hakikaten Bunlardan Bıktık' Diye Çıkıştı. Türkiye-İsveç İş Forumu'nda Konuşan Erdoğan Şu Mesajları Verdi:
83lük Milyonerin Adliye Memuruyla Sürpriz Evliliği
83'lük Milyonerin Adliye Memuruyla Sürpriz Evliliği
Kireçburnu'nda 4 Katlı Yalıda Oturan, Adli Tıp Kurumu Tarafından İki Kez "Demans" (Bunama) Teşhisi Konulan, Mahkemenin Menfaatlerini Korumak İçin Müşavir Atadığı 83 Yaşındaki Yüksek Mimar Mehmet Ali Barman, İstanbul...
Sms Yağdı; Mahmut Yeniden Sınıf Başkanı
Sms Yağdı; Mahmut Yeniden Sınıf Başkanı
Şırnak'ın Cizre İlçesi Vali Kamil Acun İlköğretim Okulu'nda Sınıf Başkanlığından Alınan 3'üncü Sınıf Öğrencisi 10 Yaşındaki Mahmut Tuzan, Başlattığı Afişli Kampanya Sayesinde Yeniden Sınıf Başkanlığına Seçildi.
YÖK Başkanı Özcandan Üaka Bypass
YÖK Başkanı Özcan'dan Üak'a Bypass
YÖK Başkanı Prof.dr. Yusuf Ziya Özcan Göreve Geldiğinden Bu Yana Kendisine Muhalefet Eden Üniversitelerarası Kurul'u (Üak) Bypass Edecek Bir Karara İmza Attı.
AKP Önce Özeleştiri Yapsın
AKP Önce Özeleştiri Yapsın
CHP Lideri Deniz Baykal "Uzlaşmanın Parçası Ol" Çağrılarına Karşılık Öncelikle AKP'nin Kapatma Davasına Konu Olan Laiklik Karşıtı Eylemleriyle İlgili Özeleştiri Yapması Gerektiğini Söyledi. Baykal "Aksi Halde Görüşmeler...
Fenerbahçe, Maçı Londrada da Alır
Fenerbahçe, Maçı Londra'da da Alır
İsveç Başbakanı'nın Onuruna Verdiği Yemek Nedeniyle Fenerbahçe-chelsea Maçının İlk Yarısını İzleyemeyen Başbakan Erdoğan, Dün Sonucu Yorumladı.
NATO Satrancında İki Dev Berabere
NATO Satrancında İki Dev Berabere
ABD ile Rusya, NATO Çevresindeki 'Güç Satrancı'ndan, Karşılıklı Kazanım ve Kayıplarla Çıktılar. Rusya, Almanya ve Fransa'ya Uyguladığı Ağır Baskıyla, ABD'nin Çok İstediği, Ukrayna ve Gürcistan'ın NATO'ya Katılımını...
Beyzbol Şapkalı Emir
Beyzbol Şapkalı Emir
Ankara ve İstanbul'da Resmi Temaslarda Bulunan Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Ahmet El Cabir El Sabah, Dün Tişört Üzerine Spor Ceket, Başına da Beyzbol Şapkası Takarak Bodrum'a Gitti.
11 Ay Evde Hapis Yatacak
11 Ay Evde Hapis Yatacak
Yargıtay 11. Ceza Dairesi, Necmettin Erbakan'ı, 'Kayıp Trilyon' Davasında 'Özel Belgede Sahtecilik' Suçundan 2 Yıl 4 Ay Hapse Mahkum Eden ve Bu Cezayı Evde Çekmesine İlişkin Mahkeme Kararını Onadı.
Fransada Cumhurbaşkanı Türkiyede Bakan Uğurladı
Fransa'da Cumhurbaşkanı Türkiye'de Bakan Uğurladı
İstiklal Savaşı'nın Son Gazisi Yakup Satar, Önceki Gece Saat 21.45 Sıralarında Eskişehir Hacı Seyit Mahallesi Duatepe Sokak'taki Tuğçe Apartmanı 3'üncü Katındaki Evinde Yaşamını Yitirdi. Atatürk'ün Askeri, Yaşamı Kadar...
Hakkari'de Şüpheli Poşet Paniği Hakkari Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Bulunan Şüpheli Bir Poşet, Paniğe Neden Oldu.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9