4 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'da Konuşuyor

4 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Pasific, EPDK Kanunu ile bayilikten patronluğa terfi etti
Pasific, EPDK Kanunu ile bayilikten patronluğa terfi etti
Yüzde 100 Türk sermayeli Pasific Petrol Dağıtım şirketi, bir yılda 46 petrol dağıtım firması arasında dokuzunculuğa yükseldi.
İlköğretim Okulunda Tuvalet Rezaleti Mersin'in Erdemli İlçesi'nde, Kent Merkezindeki 250 Mevcutlu 14 Derslikli Alata İlköğretim Okulu'nda, Tuvaletler Kullanılmayacak Halde. Tuvalet İhtiyaçlar..
Düzenli ve Sağlıklı Gıda Tüketimi Kanserden Koruyor Opr. Dr. Yavuz Çapan, Sağlıklı Yiyecek ve İçecekler ile Düzenli Yaşam ve Egzersizin, Vücudun Savunma Sistemlerini Güçlendirerek Kanser Risk..
Kamu-sen, Öğretmenlere Saldırıyı Kınadı Türkiye Kamu-sen Adana İl Temsilcisi Kamil Köse, Veli Yavuz İlköğretim Okulu İdarecilerine Yönelik Saldırıyı Kınayarak, Okullardaki Şiddet Konusunda To..
Gezen'in Kredi Protestosu Tiyatrocuları İkiye Böldü! Müjdat Gezen'in 30 Bin YTL'lik Devlet Kredisini İade Etmesi; Mustafa Alabora ve Levent Kırca Tarafından 'Kahramanlık' Olarak Tanımlandı. N..
Seksendört'ün İnternet Atağı 'Www.ttnetmuzik.com' Sitesinde; Şimdi de Grup Seksendört'ün Yeni Albüm Şarkıları İndirilecek
İşte Ertelenen Nişan Esra Eron'un Ertelediği Nişanı Geçtiğimiz Hafta Sonu, Aile Arasında Yapıldı
Paris?e Sadece Havam Benziyor Ece Filiz, Bugüne Kadar Tanıştığı Hiçbir Erkeğin Kendisine Asılmadığını Söyledi
'Demokrasi Laiklikten Önemli' Anayasa Mahkemesi?nin AKP Hakkındaki Kapatma Davasını Kabul Etmesi ?tehlikeli Bir Hata? Olarak Yorumlandı.
Eski AKP'liler Buluştu Yeni Partide Şener'e Sürpriz Ortak İddiası
6 Ay Sonra ?defin Yazısını? Alırlar Refah ve Fazilet'n Avukatlığını Yapan Eski Milletvekili 'Tarih Tekerrür Eder' Dedi
Kadıköy Mc Donald's'a Bomba! Kadıköy Kazasker'de Bulunan Mc Donald's'ta Bomba Bulundu
TBB'den, Hükümete, Yargıya ve AB'ye Uyarı Türkiye Barolar Birliği, AKP Hakkında Açılan Kapatma Davası ve Ergenekon Soruşturması Nedeniyle Yaşanan Olayları, "Hukuk Devleti ve Yargı Bağımsızlığ..
FT: Türkiyenin Kredibilitesi Darbe Yedi
FT: Türkiye'nin Kredibilitesi Darbe Yedi
Financial Times, Standard And Poor's'un Türkiye'nin Ekonomik Görünümüne İlişkin Notu Düşürdüğünü Belirterek Kararın Türkiye'nin Notunun Bu Yıl Yükseltilmesi Olasılığını Ortadan Kaldırdığını Yazdı.
Merkez Bankası: Döviz Kurundaki Gelişmeler Enflasyonu Yükseltecek Merkez Bankası, Artan Gıda ve Enerji Fiyatları ile Süregelen Küresel Belirsizliklerin Enflasyondaki Düşüşü Geciktirdiğini Bel..
Bankalarda "Adres Teyidi"ne 3 Ay Erteleme Kara Para Aklama ile Mücadeleye Dönük Getirilen 'Bankalar ve Diğer Yükümlüler Bazında İşlem Yapacaklar İçin Adres Teyidi' Uygulaması, 3 Ay Erteleniyo..
NATO karşıtları Romen polisini hedef aldı Romanya'nın başkenti Bükreş'te NATO zirvesi devam ederken NATO karşıtlarının protestosu sürüyor. NATO karşıtlarına polisin sert ilk günkü sert müdah..
Rusya'dan NATO'ya Afganistan desteği Rusya NATO'ya Afganistan operasyonlarında kendi topraklarının lojistik amaçlı kullanıma açabileceğini söyledi. Üzerinde uzlaşı sağlanan metin NATO ve Rusy..
Hidrojenle çalışan ilk insanlı uçak başarıyla denendi
Hidrojenle çalışan ilk insanlı uçak başarıyla denendi
Amerikan Boeing şirketi, hidrojenle çalışan çevre dostu ilk insanlı uçağı başarıyla denedi.
Çorluda bahar temizliği başladı
Çorlu'da bahar temizliği başladı
Tekirdağ'ın Çorlu Belediyesi, bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte şehir içi yol ve kaldırımlarda genel temizlik başlattı.
İTO Başkanı Yalçıntaş: 'Küçük olsun benim olsun yerine, büyük olsun hepimizin olsun diyebilmeliyiz'
İTO Başkanı Yalçıntaş: "Küçük olsun benim olsun yerine, büyük olsun hepimizin olsun diyebilmeliyiz"
İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile mikro ölçekli işletmelerin (KOBİ) ayakta kalabilmeleri için mutlaka ortaklık kültürünü benimsemeleri gerektiğini söyledi....
Giyim mağazasına yuva yapan güvercinler müşterilerin ilgi odağı oldu
Giyim mağazasına yuva yapan güvercinler müşterilerin ilgi odağı oldu
Üsküdar'da bir giyim mağazasında çamaşırların konulduğu raflara yuva yapan güvercinler, mağazaya gelen müşterilerin ilgi odağı oldu.
Polis eşlerinden sığınma evindeki yabancı annelere şefkat eli
Polis eşlerinden sığınma evindeki yabancı annelere şefkat eli
Edirne'de bulunan Tunca Yabancılar Barınma Evi'nde kalan kaçak annelere polis eşlerinden şefkat eli uzatıldı.
Doğalgaz, Kocaeli'de astım hasta sayısını yüzde 100 azalttı Dağalgazın Kocaeli'de yaygınlaşması nedeniyle astım hasta sayısında yüzde 100'den fazla azalma yaşandı. Yapılan araştırmada astım h..
Bulgaristan Bursaya konsolosluk açıyor
Bulgaristan Bursa'ya konsolosluk açıyor
Bulgaristan Ankara Büyükelçisi Branimir Mladenov, onbinlerce Bulgaristan vatandaşı Türk'ün yaşadığı Bursa'ya konsolosluk açacaklarını söyledi.
Öcalanın Doğumgününde Emniyet Alarmda
Öcalan'ın Doğumgününde Emniyet Alarmda
PKK Terör Örgütünün Elebaşı Abdullah Öcalan'ın 59'uncu Yaş Gününü Kutlamak için Şanlıurfa'nın Halfeti İlçesine Bağlı Ömerli Köyüne Gitmek İsteyenler Güvenlik Koridoruyla Karşılaştı.
Kalitenin Öncüleri İstanbulda Buluştu
Kalitenin Öncüleri İstanbul'da Buluştu
Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (Efqm) ve Kalder İşbirliği ile Düzenlenen "Kazananlar Konferansı" Winners' Conference 2008 İstanbul'da Gerçekleştirildi.
Dünya Devi Türk Şirketleri
Dünya Devi Türk Şirketleri
Forbes Dergisi Dünyanın En Büyük Şirketlerini Açıkladı. 2 Bin Şirketin Yer Aldığı Listeye Türkiye'den 14 Şirket Girmeyi Başardı.
El Kaide Bağlantılı Üç Türke Gözaltı
El Kaide Bağlantılı Üç Türk'e Gözaltı
İsimleri Mustafa, Kazım, Kadir ve Murat. El Kaide ile Bağlantılı Oldukları Gerekçesiyle Pakistan'da Gözaltına Alındılar.
'Demokrasinin Daha Önemli Olduğu Gösterilmeli' Anayasa Mahkemesi'nin AKP Hakkındaki Kapatma Davasını Kabul Etmesi "Tehlikeli Bir Hata" Olarak Yorumlandı.
İnşaat Halindeki Binada Çöktü: 6 Yaralı
İnşaat Halindeki Binada Çöktü: 6 Yaralı
İstanbul Sarıgazi'de İnşaat Halindeki Binanın 3'üncü Kat Betonu Dökülürken Çökme Meydana Geldi, Göçük Altında Kalan 6 İşçi Yaralandı.
Ümraniyeye Monte Carlo Kurdular
Ümraniye'ye Monte Carlo Kurdular
Ümraniye'de Bir Plazada Kumar Oynadıkları ya da Oynattıkları Öne Sürülen 26'sı Kadın 88 Kişi Yakalandı.
Mecliste Uşak Salak Kavgası
Meclis'te Uşak Salak Kavgası
TBMM Genel Kurulunda, CHP'li Özdemir'in, DTP ve AK Parti Milletvekillerine, 'Birbirinizden Farkınız Yok, Biriniz Ulus Devlete, Diğeriniz Laik Devlet İlkesine Karşısınız' Sözleri Gerginliğe Neden Oldu.
Adana'da Dolandırıcılık Operasyonu Adana'da 19 Kişiyi Dolandırdığı İddiasıyla Gözaltına Alınan Kişi Tutuklandı.
Alman Güvenlik Güçleri Gizlice Libya Polisini Eğitmiş Alman Askerleri ve Polisinin, Üstlerinin Bilgisi Dışında, Libya Güvenlik Güçlerine Gizlece Eğitim Verdiği Ortaya Çıktı.
Doğalgazlı Otobüsler Büyük Tasarruf Sağlıyor Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent Ulaşımında Kullanılmaya Başlanan Doğalgazlı Otobüslerin Kendini 2-2,5 Yıl İçerisinde Amor..
Lagendijk, PKK'nın Hala Terör Örgütleri Listesinde Olduğunu Açıkladı Türkiye-ab Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lajendijk, PKK'nın Avrupa Birliği'nin Terör Örgütleri Listesinden Çı..
Çağın Hastalığı Obezite
Çağın Hastalığı Obezite
Prof.dr. Gürbüz Gümüşdiş Vıı. Ege Yöresi Dahili Tıp Günleri Kongresi, Atatürk Kültür Merkezi'nde Devam Ediyor.
Tzob'dan Nisan Ayı Zirai Takvimi Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob), Başta Tarla Ziraatı Olmak Üzere Meyvecilik, Sebzecilik, Bağcılık, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Arıcılıkla Geçimini Sağlay..
Lagendijk: 'PKK, Hala Terör Örgütü Listesinde' AB-türkiye Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lagendijk, PKK'nın Terör Örgütü Listesinden Çıkarılmadığını ve Hala Listede Olduğunu Belir..
Sağlıklı sünnet sağlıklı ortamda olur
'Sağlıklı sünnet sağlıklı ortamda olur'
Baharın gelmesiyle birlikte sünnet sezonunun da başlayacağını belirten uzmanlar, 'sağlıklı sünnet sağlıklı ortamlarda olur' uyarısında bulunuyor.
Satış Rekoru Bu Yıl da Göçer'in Müyap'ın Albüm Satışlarına Göre Dağıttığı Ödüllerin Sahipleri Belli Oldu. 300 Bin Satan Ferhat Göçer Bu Yıl da Büyük Ödülü Alacak
'Kaya Bebeği Sevdiğimden Annesine Sıcak Bakıyorum' Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç ile için Neler Dedi?
Expo 2015 Rüyası Hüzünlü Bitti Aydın Ayaydın - Expo 2015?e Ev Sahipliği Yapmak İsteyen İzmir Hayal Kırıklığına Uğradı
Son Gazi'ye devlet Ayıbı! O Bu Vatan için Canını Ortaya Koydu, Silah Arkadaşları Yanı Başında Birer Birer Can Verirken Siperden Sipere Koştu.
Saraybosna halkı Sırp provokasyonuna karşı birleşti Sırp milliyetçilerinin Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'nın her tarafından görülen Trebeviç tepesine yapmak istediği devasa haç için Sar..
Şair ve ozan adayları için ilk ders zili çaldı
Şair ve ozan adayları için ilk ders zili çaldı
Mamak Belediyesi, Türk Edebiyatı'na dev bir katkı sağlıyor. 1700 kişinin mesleki eğitim gördüğü Mamak Kültür Merkezi kapılarını şiire açtı. Günümüz ozanlarının, şiire dair her şeyin eğitimini alacağı Mamak Belediyesi'nce...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9