30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ahududu Sahnelendi
'Ahududu' Sahnelendi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Çerçevesinde 'Ahududu' Adlı 2 Perdelik Tiyatro Oyunu Sahnelendi.
Malatya’da Çocuk Tutuklulara Ayakkabı ve Giyecek Yardımı Yapıldı Malatya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda Kalmakta Olan, Aileleri ve Kendilerinin Maddi Durumları İyi Olmayan Çocuk Tutuklulara, ..
Eski Diyanet İşleri Başkanı Nursaçan Öğrencilerle Buluştu
Eski Diyanet İşleri Başkanı Nursaçan Öğrencilerle Buluştu
Eski Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı ve Emekli Kayseri Müftüsü Necmettin Nursaçan, "Kayseri'nin Örnek Simaları" Programında Öğrencilerle Bir Araya Geldi.
Uşak’ta Aile Hekimliği Birinci Aşama Uyum Eğitimleri İlk Turu Tamamlandı
Uşak’ta Aile Hekimliği Birinci Aşama Uyum Eğitimleri İlk Turu Tamamlandı
Uşak’ta Bir Hafta Önce Başlayan €œaile Hekimliği” Uygulaması Birinci Aşama Uyum Eğitimlerinin Birinci Turu Tamamlandı. Eğitime Katılan 20 Doktora Düzenlenen Törenle Sertifika Verildi.
Denizlinin Muğla-antalya Yolu  Bölünmüş Olarak Genişletiliyor
Denizli'nin Muğla-antalya Yolu Bölünmüş Olarak Genişletiliyor
Denizli Belediyesi, Denizli'yi Antalya ve Muğla'ya Bağlayan Şehirlerarası Karayolunu, 2 Gidiş ve 2 Geliş Olacak Şekilde Bölünmüş Yol Olarak Genişletiyor.
Doruklu Veliler, Bayındırda Çiçek Festivalini Gezdiler
Doruklu Veliler, Bayındır'da Çiçek Festivalini Gezdiler
İzmir'in Bayındır İlçesinde Düzenlenen Çiçek Festivali'ne Giden Manisa Özel Doruk Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Üyeleri Burada Keyifli Saatler Geçirdiler.
Zonguldak Valisi Yavuz Erkmenin Veda Turları
Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen'in Veda Turları
Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, Gökçebey İlçesini Ziyaret Ederek, Tüm Kamu Görevlileri, İşadamları ve Siyasilerle Veda Etti.
Büyükşehir Belediyesinden Aile İçi Eğitim Semineri
Büyükşehir Belediyesi'nden Aile İçi Eğitim Semineri
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mahalle Eğitim Merkezleri Kursiyerlerine Yönelik Aile İçi Eğitim Semineri Düzenlendi.
Kars Belediye Başkanı Alibeyoğlu '1 Mayıs' Mesajı Yayınladı Kars Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu '1 Mayıs İsçi Bayramı' Dolayısıyla Yaptığı Açıklamada; '1 Mayıs'ın, İşçi Eylemliğinin, 18 Saa..
'Türkiye, Daha Çok Perakendeci Kaldırır' Migros"un Koç Holding Bünyesindeki Son Genel Kurulunda Konuşan Gıda Grubu Başkanı Bozer, "Türkiye"de Perakende Sektörü Hala Çok Cazip" Dedi. Koç Holdi..
'İlk Çeyrek Sonuçları Daralma Göstermiyor' Koç Holding Ceo"su Bülent Bulgurlu, 2007 Yılı Sonuçlarını ve Holdingin 2008 Gündemi ile İlgili Açıklamalarda Bulundu. Açıklamaları Şöyle: *
"Milli Gelirin Yüzde 9'u Kadar Üretim Yapıyoruz Kriz Beklemiyoruz" 80 Milyar YTL Ciro Hedefiyle Milli Gelirin Yüzde 9"una Eşit Üretim Yapan Koç Holding"in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ..
İran, Petrolü Artık Avro ve Yenle Satıyor Dünyanın En Büyük Dördüncü Petrol Üreticisi Olan İran"ın, Petrol Satışında Artık Doların Yerine Avro ve Japon Yeni Kullandığı Belirtildi. İran Milli ..
Vakko Tekstil'in İşlem Sırası Açıldı Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi İşletmeleri A.ş"nin Geçici Olarak Kapatılan İşlem Sırası Tekrar Açıldı. Şirketin Dün Yapılan Olağan Genel Kurul Toplan..
"Ev Sahibi Turist"ler Son Yıllarda Hızlı Bir Artış Yaşanan Yabancıların Türkiye"de Taşınmaz Alımları, "Ev Sahibi Turist" Profilini Ortaya Çıkardı. Tatil için Türkiye"ye Gelen Yabancıların Öne..
Yılsonu Enflasyon Tahmini %9.3 Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (Tcmb) Başkanı Durmuş Yılmaz, 2008 Yılı Sonunda Enflasyonun Yaklaşık Yüzde 9,3 Düzeyinde Gerçekleşeceğinin Tahmin Edildiğini A..
Taksim'de Uzlaşamadılar Türk-İş, Disk ve Kesk"ten Oluşan Sendika Konfederasyonları, 1 Mayıs Kutlamalarının 500,000 Emekçinin Katılımıyla İstanbul Taksim Meydanında Yapılacağını ve Amaçlarının..
Vekiller Dayanamadı; Uyudu 301. Madde Meclisten Geçti Ama Milletvekillerini de Bitirdi! İşte TBMM'den Kareler...
Sırtta Top Saydırma Rekoru
Sırtta Top Saydırma Rekoru
Dünyaca Ünlü Futbol Akrobatı Dan Magnes, Sırtında 2 Dakika 31 Saniye Top Saydırarak Guinness Rekoru Kırdı.
Dünya Gençler Tekvando Şampiyonası
Dünya Gençler Tekvando Şampiyonası
Türkiye'de Bu Sene Yapılacak En Büyük Organizasyonlardan Olan Dünya Gençler Tekvando Şampiyonası İzmir'de Başlıyor.
Tff 3. Lig Bulancakspor Kulübü Başkanı Necmi Sıbıç, Hafta Sonu Oynayacakları Ofspor Maçını Kazarak Ligde Kalacaklarını İddia Etti.
ABD Ekonomisi Yüzde 0,6 Büyüdü
ABD Ekonomisi Yüzde 0,6 Büyüdü
ABD Ekonomisi Yılın Birinci Çeyreğinde Yüzde 0,6 Büyüdü.
Tff 3. Lig Tff 3. Lig 1. Grup'ta Mücadele Eden ve 2. Lig'e Çıkmayı Daha Önceden Garantileyen Malatya Belediyespor, Ligi Lider Olarak Tamamlamak İçin Son Maçını Kazanmanın Hesaplarını Yapıyor.
Küresel Pirinç Krizi İsraili de Vurdu
Küresel Pirinç Krizi İsrail'i de Vurdu
Dünyada Baş Gösteren Pirinç Krizi İsrail'i de Vurdu. Ülkenin En Büyük Süpermarket Zincirleri, Pirinç Satışlarında Alım Sınırlamaları Getirmek Durumunda Kaldı; Pirinçte Perakende Fiyatlar, Yüzde 33'ten Yüzde 70'e Varan...
İşte Tatil Edilen Okullar İstanbul Valiliği 1 Mayıs Nedeniyle İstanbul'da Bazı Okulların Tatil Edildiğini Açıklamıştı. İşte Valilik Tarafından Yarın Tatil Edilen Okullar:
Web'in 15. 'Doğum Günü' Grafik Arayüzü Sayesinde İnternete Girişi Kolaylaştıran Web'in (World Wide Web -Dünya Çapında Ağ) Yaratıcısı Sör Tim Berners -Lee, Bilgi Paylaşım Sistemi Buluşunun Hal..
İMKB Başkanı Hüseyin Erkandan Kriz Yok Mesajı
İMKB Başkanı Hüseyin Erkan'dan Kriz Yok Mesajı
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı Hüseyin Erkan, Türkiye'de Şuanda Bir Kriz Beklentisi Olmadığını, Bu Düşüncelerin Dünya Sermaye Piyasasında Yaşanan Çalkantılardan Kaynaklandığını Belirtti.
Düzeltme: "Kale Kilit 55'inci Yılında Yönetimi İkinci Kuşağa Devretti" Başlıklı Haberimizin Bazı Bölümlerinde, Sadık Özgür ve Sedat Özgür İsimleri Karışmıştır. Haberin Düzeltilmiş Halini Yayı..
Nihayet AByi Memnun Ettik!
Nihayet AB'yi Memnun Ettik!
AB Türk Ceza Kanunu'nun 301'inci Maddesinin Değiştirilmesinden Memnuniyet Duyduğunu Bildirdi.
2009da ÖSSye Kimler Girecek
2009'da ÖSS'ye Kimler Girecek
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın, Önümüzdeki Yıl Sınav Sisteminin Kökten Değişeceğine Dair Açıklaması, 2009'da ÖSS'ye Girecek Adayları Endişelendirdi.
İşçi Partisi, Savcı Öz'ü HSYK'ya Şikayet Etti İşçi Partisi avukatları, "Ergenekon" soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'ü Cumhuriyet Savcılığı göreviyle bağdaşmayan uygulamal..
Gürcistan -Rusya Gerginliği Sürüyor Gürcistan Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili, "Bölgemizde Savaş İstemiyoruz, Sorunların Barışçıl Çözümünden Yanayız" Dedi.
RTÜK Üyesi Sevinç'ten TMSF'ye Tepki RTÜK'ün CHP'li Üyesi Şaban Sevinç, Sabah -Atv Satışında Gerek Medyanın Gerekse TMSF'nin Tutumunu Eleştirdi.
Taksim'e Gelecek Üç Kortej İkiye İndi(1) Disk ve Kesk Yöneticileri, Yarın Üç Koldan Yapacakları Yürüyüşün Programını Değiştirdi. Şişhane Tarafından Gelecek Olan Kesk ile Şişli'den Taksim'e Ge..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 30 Nisan 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Eğitim -Sen'den Eğitimin Sorunlarını Gözler Önüne Seren Araştırma Eğitim -Sen Tarafından Yapılan Araştırma Eğitimin Sorunlar Altında Ezildiğini Gözler Önüne Serdi. Araştırmaya Göre, İlköğreti..
İMKB Heyeti'nden Konya Şeker'e Ziyaret Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (Pankobirlik) ve Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk'u Ziyaret Eden İstanbul Menkul Kıymetler Borsası..
Öğrenciler Arasında Çıkan Kavgada 2 Kişi Yaralandı Malatya'da Dershane Öğrencileri Arasında Çıkan Kavgada İki Kişi Yaralandı.
Her Yıl 79 Bin Kişi Ölüyor
Her Yıl 79 Bin Kişi Ölüyor
2006 Yılında İş Kazaları Sonucu 79 Bin Kişinin Hayatını Kaybettiği Tespit Edildi.
Diyarbakırda Hayat Mücadelesi Veren Havva Yardım Bekliyor
Diyarbakır'da Hayat Mücadelesi Veren Havva Yardım Bekliyor
Diyarbakır'ın Çermik İlçesine Bağlı Petekkaya Köyünde İkamet Eden 16 Yaşındaki Havva Karadağ, Hayat Mücadelesi Veriyor. Küçük Havva Böbrek Bulunamazsa Ömür Boyu Diyaliz Makinesine Bağlı Olarak Yaşayacak.
Ovacık Altın Madeni Sahası Zeytinliğe Dönüşüyor Ovacık Altın Madenine Balıkesir'in Havran İlçesinden Getirtilen 20 Bin Zeytin Fidanı Dikileceği Bildirildi.
Belediye Personeline Kaliteli Hizmet Semineri
Belediye Personeline Kaliteli Hizmet Semineri
Kişisel Gelişim Uzmanı Ömer Çam Tarafından Trabzon Belediyesi Personeline, Verimliliğin Artırılması ve Kaliteli Yaşam Konulu Seminer Verildi.
Malatya’da Motosikletli Yunus Timleri Göreve Başladı Malatya'da Özellikle Kapkaç, Yankesicilik, Oto Hırsızlığı Gibi Olaylara Müdahale Edecek Motosikletli Yunus Timleri Göreve Başladı.
Eğitim Bir Sen’den Milli Eğitim Müdürü Tayinine Tepki
Eğitim Bir Sen’den Milli Eğitim Müdürü Tayinine Tepki
Adıyaman'ın Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan'ın Kastamonu'ya Tayininin Çıkması, Eğitim-bir-sen Besni İlçe Temsilciliği Tarafından Protesto Edildi.
Sivaslılardan Şampiyonluk Yolundaki Sivasspora Destek
Sivaslılardan Şampiyonluk Yolundaki Sivasspor'a Destek
Turkcell Süper Ligi'nin Bitimine 2 Hafta Kala Şampiyonluk Umutları Besleyen Sivasspor'a Bu Yolda Destek Veren Sivasslılar Bazı Resmi Kurum Binalarının Dış Cepheleri ile Caddeleri Sivasspor Bayrakları ile Donatarak,...
Bitlis Belediyesi Susuzluğu Önlemek İçin Arayış Başlattı Bitlis Belediye Başkan Cevdet Özdemir, İçme Suyunda Kaçak Kullanımı Önlemek İçin Çalışma Başlattıklarını Söyledi.
Nazillili Kızlar Bilinçli Anne Olacak
Nazillili Kızlar Bilinçli Anne Olacak
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Genç Lions Kulübü'nun İşbirliğinde Liselerde Okuyan Kız Öğrencilere Yönelik Düzenlenen €œsağlıklı Genç Nesiller” Konulu 'Kadın Sağlığı ve Aile Planlamasına' Yönelik Eğitim...
Özürlüler Veri Tabanı Çalıştayı Yalova'da Toplanıyor Yalova Belediyesi ve Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı İş Birliğiyle Düzenlenen "Belediyelerce Uygulanacak Özürlüler Veri Tabanı ve..
Adıyaman’da Zoraki Tabip Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Adıyaman’da 'Zoraki Tabip' Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Topluluğu Tarafından Moliere'in Kitabından Uyarlanan, 'Zoraki Tabip' Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10