30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emre Optik 30 Yaşında
Emre Optik 30 Yaşında
Kuşadası Merkezli Emre Optik Mağazaları 30. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor. Kuşadası, Torbalı ve Salihli Kipa ile Beraber 18. Mağazasına Ulaşan Emre Optik Firması, Tüm Mağaza Müdürleri ile Birlikte Sezon Başı...
AKP'nin Ön Savunması Anayasa Mahkemesi'nde AKP, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın açtığı kapatma davasına ilişkin, 3 klasör halindeki 126 sayfalık ön savunmasını Anayasa Mahkemesi'ne verdi..
Sivas-erzincan Tabipler Odası Seçimlerine Doğru
Sivas-erzincan Tabipler Odası Seçimlerine Doğru
Sivas-erzincan Tabipler Odası'nın 4 Mayıs'ta Yapacağı Kongrede 'Meslekte Birlik Grubu' Adı Altında Oluşturulan Doktorlar Adına Konuşan Zara Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Yılmaz, Kongrede Yönetim İçin Aday Olduğunu...
Kadın Girişimciliğini Destekleme Kursları Devam Ediyor
Kadın Girişimciliğini Destekleme Kursları Devam Ediyor
Avrupa Birliği Tarafından Finanse Edilen Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Sesob) Tarafından Yürütülen Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Eğitim Kursları Devam Ediyor.
Eskişehir'de Şakalaşan İki Öğrenciden Biri Bıçakla Yaralandı Eskişehir'de Bir İlköğretim Okulu Öğrencisi, Şakalaştığı Arkadaşı Tarafından Bıçaklanarak Yaralandı.
Batman'da Belediye Otobüslerinin Yeni Güzergah ve Durakları Belirleniyor Batman Belediyesi'nin İhaleye Çıkardığı ve Yakın Zamanda Batman'a Getirilerek Halkın Hizmetine Sunulacak Belediye Halk..
Obezite Hastalıklara Davetiye Çıkarıyor Primer Hospital Başhekimi Opr. Dr. Yavuz Çapan, Aşırı Kilo Alma Olarak da Tanımlanan ve Günümüzde Bir Hastalık Olarak Kabul Edilen Obezitenin Kadınlard..
Batman Belediyesi'nde Görüntü Kirliliği Görüşüldü Batman Kent Merkezindeki Yaşanan Görüntü Kirliliğine İlişkin Belediyede Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Vakıf Bayanlar Kurulu Çanakkaleyi Gezdi
Vakıf Bayanlar Kurulu Çanakkale'yi Gezdi
Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Bayanlar Kurulu Üyeleri, Çanakkale’ye Gezi Düzenledi.
Diyaliz Merkezi ve Çocuk Kreşi İnşaatı Devam Ediyor
Diyaliz Merkezi ve Çocuk Kreşi İnşaatı Devam Ediyor
Kilis Devlet Hastanesi Bahçesine Hayırsever İşadamları Tarafından Yaptırılan Diyaliz Merkezi ve Kreşin İnşaatının Tamamlanma Aşamasına Geldiği Bildirildi.
Yapı Kredi Viranşehir Şubesi'nin Açılışı Yapıldı Yapı Kredi Bankası'nın Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Merkezindeki İlk Şubesi Hizmete Açıldı.
"Elektrik Perisi" 60 Kilonun Altında Ezildi Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi'nde Devam Eden Yapı Fuarında Podyuma Çıkan Hollandalı Manken Chantel, Giydiği 60 Kilo Ağırlığındaki Elektrikli Elbise..
Hazine, Mayıs Ayında Üç Tahvil İhalesi Düzenleyecek Hazine, Mayıs Ayında Tamamı Tahvil Olmak Üzere Üç İhale Düzenleyecek.
Galatasaray Kulübü'nün Seyrantepe Stadyum Projesi'nin Sigorta Brokerliğini Martin&martin Üstlendi Türkiye'nin UEFA Standartlarına Uygun İnşa Edilen İlk Stadyumu Olma Özelliği Taşıyan Proje, 1..
Gemlik'te Silah ve Uyuşturucu Operasyonu Bursa'nın Gemlik İlçesinde, Polisin Gerçekleştirdiği Operasyonda Silah ve Uyuşturucu Ele Geçirilirken, 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Kendisini Kamu Görevlisi Olarak Gösterip Dolandırıcılık Yaptığı Öne Sürülen Şüpheli Yakalandı Batman'da Kendisine Kamu Görevlisi Görünümü Vererek Dolandırıcılık Yaptığı İleri Sürülen Bir Kişi..
Başı Kesik Ceset Bulundu İzmir'in Karaburun İlçesinde, Başı ve Kolları Kesik Erkek Cesedi Denizden Karaya Vurdu. Küçükbahçe Köyünde Kıyıya Vurmuş Bir Erkek Cesedini Bulan Köylüler Olayı Yetki..
Yarış Yapan Otomobil Minibüse Çarptı: 2 Ölü, 5 Yaralı Gaziantep'te Yarış Halindeki İki Otomobilden Birinin Minibüsle Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada İlk Belirlemelere Göre 2 Kişi Hayat..
İtalya'da Berlusconi Hükümeti Meclis Başkanlığı'na Gianfranco Fini Seçildi İtalya'da Nisan Ayında Yapılan Genel Seçimlerin Ardından, Dün Yeterli Oya Sahip Olamayan Gianfranco Fini, Bugün Resm..
İsveç Dışişleri Bakanı'na Tüsiad Ödülü İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bildt'e Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Tarafından Ödül Verilecek.
Başbakan Erdoğan, Özürlü Genci Ev Sahibi Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bir Açılışta Gördüğü Özürlü Genci Ev Sahibi Yaptı.
Unakıtan'dan "Oğluna İlişkin" İddialara Yanıt Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Bazı Basın Organlarında Yer Alan ve Oğlu Abdullah Unakıtan'ın '18,5 Milyon Dolarlık Gübre Ham Maddesi İthal Ettiği'..
Fare Zehirini Su Niyetine İçen 2 Kardeş Zehirlendi
Fare Zehirini Su Niyetine İçen 2 Kardeş Zehirlendi
Babalarının Tarla Fareleri İçin Aldığı Tarım İlacını (Bazodin) Su Niyetine İçen 2 Kardeş Zehirlendi. Hastaneye Kaldırılan Çocuklar Yoğun Bakıma Alındı.
Erik Büyüklüğünde Yağan Dolu Köylülerin Umutlarını Kırdı
Erik Büyüklüğünde Yağan Dolu Köylülerin Umutlarını Kırdı
Mersin'in Erdemli İlçesinin Sorgun Yaylası'na Yağan Dolu Çiftçilerin Bahçelerine Büyük Zarar Verdi. Çiftçilerin Tarım Sigortasını Yaptırmamaları İse Zararın Daha da Büyümesine Neden Oldu.
Belediye Başkanının Makam Aracına Haciz Geldiği İddiası
Belediye Başkanı'nın Makam Aracına Haciz Geldiği İddiası
Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesi Belediye Başkanı'nın Makam Aracına Haciz Geldiği İddia Edildi.
Hazine Mayıs'ta Piyasadan 4.5 Milyar YTL Borçlanacak Hazine, Vadesi Gelen Eski Borçları Dolayısıyla Piyasaya 6.2 Milyar YTL'lik Geri Ödeme Gerçekleştireceği Mayıs Ayında Yapacağı Üç İhalede P..
Başbakanlık'ta "Savunma" Zirvesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kapatma davasıyla ilgili savunmanın büyük ihtimalle bugün verileceğini açıklamasının ardından Meclis ve Başbakanlık'ta hareke..
Adanada 'Yaptıklarımız, Yapacaklarımız' Konulu Toplantı Yapıldı
Adana'da "Yaptıklarımız, Yapacaklarımız" Konulu Toplantı Yapıldı
Adana Valisi İlhan Atış, Kamu Kuruluşlarının Halka Hesap Vermesini İstediğini Söyledi.
Türk Telekom Kurumlar Vergisinde Rekortmenliğini Korudu Ankara Vergi Dairesi'nin Açıkladığı 2007 Rekortmenleri Listesine Göre Türk Telekom A.ş. 4 Milyar 104.1 Milyon YTL Matrah ve 820.8 Milyo..
Üç Aylık Dış Ticaret Açığı 16 Milyar Dolar
Üç Aylık Dış Ticaret Açığı 16 Milyar Dolar
Türkiye Yılın İlk Çeyreğinde İthalata Göre Daha Hızlı İhracat Artışı Temposu Yakalamasına Rağmen 16 Milyar Doların Üzerinde Dış Ticaret Açığı Verdi.
Kontv'de Yeni Yayın Dönemi Başlıyor Kontv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, Yarın Başlayacak Olan Yeni Yayın Dönemi Öncesi Yaptığı Açıklamada, Her Yeni Döneme Bir Önceki Dönemden Daha İyi Ha..
Aydınlı Milli Mücadele Kahramanlarının Mezarları Anıtlaştırılacak
Aydınlı Milli Mücadele Kahramanları'nın Mezarları Anıtlaştırılacak
Milli Mücadele Yıllarında Üstün Kahramanlıklar Sergileyen Aydınlı Kahramanların, Gelecek Nesillere Daha İyi Tanıtılması İçin Aydın İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile...
Agc Başkanı Yeni’ye Teşekkür Plaketi
Agc Başkanı Yeni’ye Teşekkür Plaketi
Antalya'da Ali Rıza İlköğretim Okulu Bu Yıl İlk Kez Düzenlediği "Geleneksel Bahar Şenliği'nde Öğrenci, Veliler ve Öğretmenler Bir Araya Geldi. Şenlikte Antalya Gazeteciler Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Yeni’ye...
19 Mayıs Provaları Başladı
19 Mayıs Provaları Başladı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Lise 1.ve 2. Sınıflar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Çalışmalarına Başladı.
Tokatta 1 Mayısta Kitlesel Toplantı Yapılmayacak
Tokat'ta 1 Mayıs'ta Kitlesel Toplantı Yapılmayacak
Tokat'ta, Türk-iş'e Bağlı Sendikalar Tarafından Yapılan Ortak Basın Açıklamasında, 1 Mayıs'ta Kentte Kitlesel Bir Toplantı Yapılmayacağı Bildirildi.
Sivaslılardan Galatasaray Maçı Yorumu
Sivaslılar'dan Galatasaray Maçı Yorumu
Sivaslılar'ın Bir Kısmı, Sivasspor'un Şampiyon Olmasının Hayal Olduğunu Söylerken; Bir Kısım Sivaslı da, Sivas'ta Oynanacak Galatasaray Maçını Kazanarak Şampiyon Olacaklarını İddia Ettiler.
Bursada Dernekler Beyannamesinde Son Gün Telaşı
Bursa'da Dernekler Beyannamesinde Son Gün Telaşı
Bursa'da Dernek Beyannamelerini Son Gün Teslim Etmek İsteyen Dernek Temsilcileri, İl Dernekler Müdürlüğü'nde Uzun Kuyruk Oluşturdu. Beyannamelerini Son Güne Kadar Teslim Etmeyen Derneklere 500 YTL Para Cezası...
Bakan Başesgioğlu "2008 Çin Olimpiyatlarında Türk Kafilesi" Paneline Katıldı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Türkiye'nin Bir Gün Olimpiyat Oyunlarına Ev Sahipliği Yapacağına ..
Beşiktaşlı Futbolcular Panele Katıldı Beşiktaşlı Futbolcular İbrahim Toraman, Delgado, Bobo ve Mert Nobre, Ted İstanbul Koleji'nin Düzenlediği 'Beşiktaş Paneli'ne Katıldı.
2008 Yılı Hasat Açılışı
2008 Yılı Hasat Açılışı
Tokat'ta Yapılan 2008 Yılı Hasat Töreninde Konuşma Yapan Vali Dr. Recai Akyel, "Teknoloji Ne Kadar Gelişirse Gelişsin Sebzenin Meyvenin Önemi Azalmayacaktır" Dedi.
Dünyaca Ünlü Karayılan Davul Zurna Ekibi'nin Zurnacısı Hayatını Kaybetti Dünyaca Ünlü Karayılan Davul Zurna Ekibi'nin Zurnacısı Hasan Öztürk Kastamonu'da Hayatını Kaybetti. Öztürk Son Yolculu..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 413,64 Puan Artışla 43.468,12 Puandan Kapandı.
Mart'ta Dış Ticaret Açığı 5,4 Milyar Dolar Oldu Mart Ayında Dış Ticaret Açığı Yüzde 25,4 Oranında Artarak 4 Milyar 278 Milyon Dolardan 5 Milyar 363 Milyon Dolara Yükseldi.
Ankara'da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Türk Telekomünikasyon A.ş, Bu Yıl da Ankara'nın Kurumlar Vergisi Rekortmeni Oldu.
3 Gündür Haber Alınamayan 2 Çocuğunu Arayan Baba Yardım İstedi
3 Gündür Haber Alınamayan 2 Çocuğunu Arayan Baba Yardım İstedi
Şırnak'ın İdil İlçesinde Mehmet Öngüç Adlı Vatandaşın Biri Kız Diğeri Erkek, 2 Çocuğundan Yaklaşık Üç Gündür Haber Alınamıyor.
Kaçan Buzağı Trafiği Alt Üst Etti Balıkesir'in Ayvalık İlçesine Bağlı Altınova Beldesinde, E-24 Karayolu Üzerindeki Bir Araçtan Kaçan Buzağı Trafiği Alt Üst Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10