30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKP'li Fırat: Savunma Bireysel Değil Hukuki AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, kapatılma davasına yönelik hazırlanan ön savunmamın bireysel değil hukuki olduğunu söyledi.
Gökkuşağı'ndan Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Artvin Hopa Gökkuşağı Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Düzenledi. Yöresel Yemeklerin S..
Memur -Sen'de Yeni Genel Başkan Ahmet Gündoğdu Geçtiğimiz Hafta Sonu Yapılan Memur -Sen Genel Kurulu'nda Genel Başkanlığa Seçilen Ahmet Gündoğdu, Memur -Sen Genel Merkezi'nde Düzenlenen Tören..
Paüde 19 Laboratuar Birden Açıldı
Paü'de 19 Laboratuar Birden Açıldı
Pamukkale Üniversitesi (Paü) Fen -Edebiyat Fakültesi'nde Biyoloji, Fizik ve Kimya Bölümlerine Ait 3 Büyük Öğrenci Laboratuarı ve 16 Araştırma Laboratuarı Düzenlenen Törenle Açıldı. Açılışa Paü Rektörü Prof. Dr. Fazıl...
Kazada Ölen Koç Üniversitesi Öğrencisi Büşra Yıldızın Memleketi Bursaya da Acı Düştü
Kazada Ölen Koç Üniversitesi Öğrencisi Büşra Yıldız'ın Memleketi Bursa'ya da Acı Düştü
İstanbul Sarıyer'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi Büşra Yıldız'ın Memleketi Bursa'ya da Acı Haber Çabuk Ulaştı. Yıldız'ın Yakınları İstanbul'a...
Emniyet 1 Mayıs'ta Taksim'i 5 Ayrı Yerden Kayda Alacak 1 Mayıs Kutlamalarında Bölücü Terör Örgütünün ve Marjinal Grupların Provokasyon Yapacağı Bilgisinin Alınması Üzerine Tedbirlerini Artıra..
Türk -İş Afyonkarahisar İl Temsilcisi Uslu: 1 Mayıs Korku ve Kabus Günü Değil Türk -İş Afyonkarahisar İl Temsilcisi Muharrem Uslu, 1 Mayıs'ın Korku ve Kabus Günü Olmadığını Söyledi.
Obezite, Kadınlarda, Erkeklere Göre Daha Tehlikeli
'Obezite, Kadınlarda, Erkeklere Göre Daha Tehlikeli'
Gaziantep Primer Hospital Başhekimi Op. Dr. Yavuz Çapan, Aşırı Kilo Alma Olarak da Tanımlanan ve Günümüzde Bir Hastalık Olarak Kabul Edilen Obezitenin Kadınlarda, Erkeklere Göre Daha Tehlikeli Olduğunu Söyledi.
Sınır Ötesi Operasyon için 'İşgal' Dedi Dep Eski Milletvekili Leyla Zana: Pkk?ya, Terör Örgütü Demem Öcalan ?kürt Halk Önderi'
Türban Ayeti sakar Çapkından Sonra İndi Milli Görüş?ün Kurucusu Abidin?in Kızı Anlatıyor...
AKP'li Başkana Plaj Cezası: 1 Yıl Hapis Plajları Usulsüz İşlettirerek Görevini Kötüye Kullanmaktan Suçlu Bulundu
Küçük Kız 'Kötü Kadınlarla' Dolaşıyormuş Vakit Gazetesi Bugün Hüseyin Üzmez Olayıyla İlgili Bir Açıklama Yapacağını Açıklamıştı. İşte Köşe Yazarı Cinsel Taciz İddiasıyla Tutuklanan Gazetenin ..
Erzincanda Özel Yemekhane Çalışanları, Maaşlarını Alamadıkları Gerekçesiyle Eylem Yaptı
Erzincan'da Özel Yemekhane Çalışanları, Maaşlarını Alamadıkları Gerekçesiyle Eylem Yaptı
Erzincan'da Özel Bir Yemek Üretim Dağıtım Şirketinde Çalışan 300 İşçiden 70'i, 3 Aydır Maaşlarını Alamadıkları Gerekçesiyle Önce Oturma Eylemi Yaptı, Ardından da Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu.
Gaziantepli Sağlık Çalışanlarından, Vestelin Reklam Filmine Tepki Geldi
Gaziantepli Sağlık Çalışanlarından, Vestelin Reklam Filmine Tepki Geldi
Sağlık -Sen Gaziantep Şube Sekreteri Faruk Güneş, Kutsal Bir Görevi Yerine Getiren Sağlık Çalışanlarının, Toplumun Hoşgörü ile Karşılamadığı Hal ve Hareketlerle Reklam Filmlerinde Gösterilmelerinin Kabul Edilebilir...
Ilısu Barajı Tamamlandığında 80 Bin Kişiye Ekmek Kapısı Olacak
Ilısu Barajı Tamamlandığında 80 Bin Kişiye Ekmek Kapısı Olacak
Güneydoğu Anadolu Projesi'nden Sonra Türkiye'nin İkinci Büyük Baraj Projesi Olan Ilısu Barajı'nın Tamamlandığında 80 Bin Kişiye Ekmek Kapısı Olacağı Belirtildi.
Iğdırda Sivil Toplum Kuruluşları, Ermenistanda Türk Bayrağı Yakılmasını Protesto Etti
Iğdır'da Sivil Toplum Kuruluşları, Ermenistan'da Türk Bayrağı Yakılmasını Protesto Etti
Iğdır'da 1.dünya Harbinde Ermeni Çetecilerin Katliamına Uğramış Mağdurlar Derneği ve Iğdır - Azerbaycan Dil, Tarih ve Kültür Birliğini Yaşatma ve Destekleme Derneği Gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri,...
Çek Parlamentosu Afganistan'a Asker Gönderilmesini Onayladı Çek Cumhuriyeti'nde Parlamentonun Üst Kanadından Sonra Alt Kanadı da Afganistan'a 100 Dolayında Asker Gönderilmesini Onayladı.
AK Parti Ön Savunmayı Anayasa Mahkemesine Sundu
AK Parti Ön Savunmayı Anayasa Mahkemesine Sundu
AK Parti Yetkilileri, Parti Hakkındaki Kapatma Davasında Ön Savunmayı Anayasa Mahkemesi'ne Sundu.
MHP Kars İl Teşkilatından AK Partiye 301. Madde Tepkisi
MHP Kars İl Teşkilatından AK Parti'ye 301. Madde Tepkisi
MHP Kars İl Başkanı Oktay Aktaş, AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Ergün'ün "Türk Milleti Tanımı Daha Kuşatıcıdır. Kırgızlar, Azeriler Bu Tanıma Girmez" Sözünü 'Sakat' Bularak, "Özür Dilemeye Davet Ediyorum, Aksi Halde...
CHP'li Topuz'dan Cumhurbaşkanı Gül'e Mektup CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası (Ssgss) Kanununu Bir Kez Daha Görüş..
Tireboluda Çeyiz -Hediyelik Eşya ve Gıda Kermesi Açıldı
Tirebolu'da Çeyiz -Hediyelik Eşya ve Gıda Kermesi Açıldı
Tirebolu'da Kurulan Tirebolu İş Hayatı Dayanışma Derneği (Tişhad) Tarafından Organize Edilen Çeyiz -Hediyelik Eşya ve Gıda Kermesi Açıldı.
Türkmenistan Başbabakan Yardımcısı Muhammedov, Bakan Güler ile Bir Araya Geldi Türkmenistan Başbakan Yardımcısı Hoca Muhammed Muhammedov, Türkiye'ye Yaptığı Resmi Ziyaret Çerçevesinde Enerji ..
Iğdırdan Ermenistana Kınama
Iğdır'dan Ermenistan'a Kınama
Iğdır'da Dünya Savaşında Ermeni Çetecilerin Katliamına Uğramış Mağdurlar Derneği Başkanı Avukat Cafer Zor, 24 Nisan Akşamı Ermenistan'ın Başkenti Erivan'da Türk ve Azeri Bayraklarının Yakılmasını Şiddetle ve Nefretle...
'Gelecekte Su Çatışmaların Odağı Olacak'
"Gelecekte Su Çatışmaların Odağı Olacak"
Maden Mühendisi Veysel Erdoğan, Suyun Dünyadaki Bütün Her Şeyden Daha Değerli Olduğunu Belirterek, Gelecekte Suyun Çatışmaların Odağı Haline Geleceğini Söyledi.
Mersinde 'Siteler -33' Operasyonu: Hırsızlık Şebekesi Üyeleri Terör Örgütünün Korsan Gösterilerine de Katılmış
Mersin'de "Siteler -33" Operasyonu: Hırsızlık Şebekesi Üyeleri Terör Örgütünün Korsan Gösterilerine de Katılmış
Mersin'de Hırsızlık Şebekesini Çökertmek İçin Düzenlenen "Siteler -33" Operasyonunda 40 Kişi Göz Altına Alındı. Yakalanan Örgüt Üyelerinden Bazılarının Terör Örgütünün Mersin'de Düzenlediği Korsan Eylemlerine de...
Küskünleri Barıştırmak İsterken Düğününe Bir Ay Kala Gözünden Oldu
Küskünleri Barıştırmak İsterken Düğününe Bir Ay Kala Gözünden Oldu
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde İşyerindeki Küskün İki Arkadaşını Barıştırmak İsteyen Genç, 4 Kişi Tarafından Saldırıya Uğradı. Olayda Saldırganların Kullandığı Muşta Gencin Bir Gözünün Kör Olmasına Neden Oldu....
Ağrılı Öğrencilerin Sınav Heyecanı
Ağrılı Öğrencilerin Sınav Heyecanı
Ağrı Özel Nizamiye İlköğretim Okulu, İlköğretim 1. Kademede Okuyan Öğrencilere Nizamiye Koleji Giriş Sınavı Yaptı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: "1 Mayıs, Diğer Bayramlar Gibi Sevgiye ve Toplumsal Barışa Vesile Olmalı" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, 1 Mayıs'ın, Diğer Bayramlar G..
Adana Kent Sorunları Sempizyumu 9 Mayıs'ta Başlayacak Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Adına, TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Tarafından Gerçekleştirilecek Adana Kent Sorunla..
Muşta Uyuşturucu Operasyonu
Muş'ta Uyuşturucu Operasyonu
Muş'ta Düzenlenen Operasyonda 4 Kilo 910 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi.
Adana İsmet İnönü Kız Meslek ve Kız Lisesi, Kermes Düzenleyecek
Adana İsmet İnönü Kız Meslek ve Kız Lisesi, Kermes Düzenleyecek
Adana İsmet İnönü Kız Meslek ve Kız Lisesi'nin Geleneksel Kermesi, 7 -9 Mayıs Tarihleri Arasında Düzenleyecek. Yıl Boyunca Öğrencilerin El Emeği Göz Nuru Eserlerinin Sergileneceği Kermesten Elde Edilecek Gelir, Okulun...
Çitfçilere Afet Kanunu Kapsamında Destek Çağrısı Akçadağ Ziraat Odası Başkanı Recep Keleş, Kuraklık Nedeniyle Çiftçilere Afet Kanunu Kapsamında Destek Verilmesi Gerektiğini Savundu.
Sertifikasız Sanat Eseri Satan ya da Basan İş Yerlerine 100 YTL'ye Kadar Ceza Uygulanacak Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Gereği, Matbaa, Sinema, Kitapçılar Gibi Sanat Eseri Basan ve Satan İş ..
57. Alay Sancağı Kırıkkale Üniversitesine Teslim Edildi
'57. Alay Sancağı Kırıkkale Üniversitesi'ne Teslim Edildi
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) Tarafından Bir Yıl Muhafaza Edilen '57. Alay Sancağı', Çanakkale’de Dpü Öğrenci Konseyi Başkanı Cenk Kerimoğlu Tarafından Kırıkkale Üniversitesi'ne Teslim Edildi.
Türkle Kürt Karşı Karşıya Getirilmek İsteniyor
'Türkle Kürt Karşı Karşıya Getirilmek İsteniyor'
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Eşbaşkanı Emine Ayna, Türklerle, Kürtlerin Karşı Karşıya Getirilmek İstendiğini Söyledi. Ayna Türkiye'nin Dostunun Kürtler Olduğunu Söyledi.
Hukuk Fakültesi Öğrencileri Uygulamalı Olarak Duruşma Provası Yaptı
Hukuk Fakültesi Öğrencileri Uygulamalı Olarak Duruşma Provası Yaptı
Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi Üçüncü Sınıf Öğrencileri, Kayseri Adliyesinde Görevli Olan Hakim ve Savcıların Eşliğinde Gerçek Duruşma Provası Yaptılar.
Bu Benim Eserim Projesi Bölge Yarışmasında, Malatya'dan 3 Proje Türkiye Finaline Kaldı 'Bu Benin Eserim' Proje Yarışmasının Elazığ'da Yapılan Bölge Seçmesinde Malatya'dan Katılan 3 Projenin T..
MHP'den Göbeklitepe Açıklaması MHP Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı İbrahim Ocakoğlu, "Göbeklitepe Kazılarına Başkanlık Eden Alman Profesör Klaus Schmidt ile 15 Kişilik Ekibi Derhal Kazı Alanınd..
Genetik Yapısı Değiştirilmiş Ürünler İçin Dev Balonu İl İl Gezdirecekler
Genetik Yapısı Değiştirilmiş Ürünler İçin Dev Balonu İl İl Gezdirecekler
Genetik Yapısı Değiştirilmiş Ürünlere (Gdo) Tepki Olarak Kurulan Platformun Üyeleri Üzerinde "Gdo'ya Hayır' Yazılı Dev Bir Mısır Balonunu Şehir Şehir Gezdirecekler.
Yakalandıklarını Anlayınca Uyuşturucuyu Kanala Attılar
Yakalandıklarını Anlayınca Uyuşturucuyu Kanala Attılar
Şanlıurfa'da Jandarmanın Kontrol Noktasında Yapılan Bir Çalışmada Yakalandıklarını Anlayan Zanlılar, Araçlarındaki Esrarı Bir Kanalın İçerisine Atıp Kaçtılar.
Terörizme Karşı Ulaştırma Güvenliği Çalıştayı Genelkurmay Başkanlığı Terörle Mücadele Mükemmeliyet Merkezi Komutanlığı, "Terörizme Karşı Ulaştırma Güvenliği" Konulu Bir Çalıştay Yapacak.
Başbakan Erdoğan, Norveç Dışişleri Bakanı Store'yi Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Norveç Dışişleri Bakanı Jonas Gahr Store'yi Kabul Etti.
Çarşamba Toplantıları
Çarşamba Toplantıları
Uşak Valiliği ile Uşak Üniversitesi'nce Organize Edilen Çarşamba Toplantıları Kapsamında "Misyonerlik" Konusu Tartışıldı. Uşak Üniversitesi Rektörü Prof.dr. Adnan Şişman'ın Konuşmacı Olarak Katıldığı Panelde, Ermeni...
Bakan Unakıtan'dan Oğul Unakıtan'la İlgili İddalara Yanıt Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Oğlu Abdullah Unakıtan'ın 18.5 Milyon Dolarlık Gübre Hammaddesi İthal Ettiği İddialarına İlişkin Haberl..
Portör Muayenesi Karara Bağlandı Şanlıurfa İl Hıfzısıhha Kurulu, Gıda Üretim ve Satış Yerlerinde Çalışan Personellerin Portör Muayenelerine Hız Verilerek, 3 Ayda Bir Portör Muayenesi Yaptırma..
Başbakan Erdoğan Norveç Dışişleri Bakanı Store'yi Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Norveç Dışişleri Bakanı Jonas Gahr Store'yi kabul etti.
Başbakan Erdoğan, Dışişleri Bakanı Al..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10