30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

30 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkan Bozbeyden Öğretmenlere Teşekkür
Başkan Bozbey'den Öğretmenlere Teşekkür
Balıkesir'in Edremit Belediyesi Öncülüğünde Gerçekleşen "1. Edremit Çocuk Şenliği"ne Katkı Sağlayan İlçedeki Tüm Öğretmenler, Belediye Başkanı Yunus Bozbey Tarafından Teşekkür Belgeleri ile Ödüllendirildi.
Edremitte Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
Edremit'te Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Yunus Bozbey, Gümrük Mahallesi'nde Devam Eden Parke Taşı Döşeme Çalışmalarını İnceledi.
Tuzla Tersanelerini Araştıracak Komisyon Belirlendi Tuzla Tersanelerindeki İşçi Ölümlerinin Nedenlerinin Belirlenmesi İçin Kurulan Meclis Araştırma Komisyonunun Üyeleri Belirlendi.
Minibüsçülerden Akaryakıt Zammına Tepki
Minibüsçülerden Akaryakıt Zammına Tepki
Adana Minibüsçüler Odası Başkanı Nihat Sözütek, Akaryakıta Son Günlerde Peş Peşe Gelen Zamların, Yük ve Yolcu Taşımacılığında Hizmet Veren Esnafı Perişan Ettiğini Söyledi.
Adana'da Ekmeğe Zam Adana'da Yarından İtibaren 150 Gram Ekmeğin 40 Ykr'den Satılacağı Bildirildi.
İsrailli Bakanlar Hamas'la Ateşkese Soğuk Mısır'ın Başkenti Kahire'de Toplanan Filistinli Gruplar Tel Aviv'le Ateşkes Teklifine Yeşil Işık Yakarken, İsrail Güvenlik Kabinesi Konuyu Görüşmek Ü..
Misse Misse Davası Trabzonspor Lehine Sonuçlandı Trabzonspor'un Eski Oyuncularından Misse Misse'nin Sporting Lizbon Kulübünden Transferiyle İlgili Olarak Sporting Lizbon Kulübü ile Trabzonspo..
Bank Asya 1. Lig'in Tanıtım Toplantısı Yapıldı Bank Asya 1. Lig'in Tanıtım Toplantısı İstanbul'da Yapıldı.
Dostum - Friends Of Turkey Platformu Alman Delegasyonunu İstanbul'da Ağırladı Türkiye ile Ticari İlişkilerini Güçlendirmek İsteyen Ülkelerle Türkiye Arasında Köprü Kurmayı Amaçlayan Uluslarar..
Manavgat'a Yat Limanı Yapılacak Deniz Ticaret Odası (Dto) Antalya Şubesi'nin Davetlisi Olarak Antalya'ya Gelen ve İncelemelerde Bulunan Fransa Marinalar Federasyonu Başkan Yardımcısı Gaudino ..
DTP'den Sakarya Olaylarına Protesto İzmir'de, Demokratik Toplum Partisi (DTP) Mensubu Bir Grup, Sakarya DTP İl Başkanlığı'nın Düzenlediği Barış ve Kardeşlik Gecesi Sırasında Çıkan Olayları Pr..
İzmir'de 1 Mayıs Önlemleri Alındı İzmir'in Gündoğdu Meydanı'nda Kutlanılacak 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda Güvenliği Sağlamak İçin 3 Bin 200 Polis Görev Yapacak.
Güler: "Taksim'de Her Hangi Bir Gösteriye İzin Verilmeyecek"(2) İstanbul Valisi Muammer Güler 1 Mayıs'tan Dolayı Kanunsuz Gösteri Yada Yürüyüş Yapanların Yasaların Öngördüğü Çerçevede Engel O..
Merkez Bankası'ndan Hükümete Enflasyon Mektubu(1) Merkez Bankası, Enflasyon Hedefinin Aşılması Dolayısıyla Yasa Gereği Hükümete Yazması Gereken Mektubu Gönderdi. Başkan Durmuş Yılmaz ve Başka..
'Rafadan Yumurta Yemeyin' Uyarısı
"Rafadan Yumurta Yemeyin" Uyarısı
Protein Açısından Oldukça Zengin, Anne Sütünden Sonra En Önemli Besin Maddesi Olarak Bilinen Yumurtanın 'Rafadan' Yenilmemesi Gerektiği Bildirildi.
Garanti, Nba Türkiye Etkinliklerine Sponsor Garanti Bankası'nın, Basketbola Verdiği Destek Kapsamında, Amerikan Ulusal Basketbol Ligi Nba'in İki Yıl Boyunca Türkiye'de Yapacağı Etkinliklerin ..
Erzurumda Gençlik Merkezi Çalışmaları
Erzurum'da Gençlik Merkezi Çalışmaları
Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Bağlı, Gençlik Merkezi Şubesi "Gençlik Faaliyeti" Çalışmalarını Sürdürüyor.
Erzurumda Öğrenci Servisleri Denetlendi
Erzurum'da Öğrenci Servisleri Denetlendi
Erzurum Emniyet Müdürlüğü’ne Bağlı Trafik Ekipleri Okul Servislerini Denetime Aldı.
Diyabet Hastalarına Bilgilendirme Toplantısı
Diyabet Hastalarına Bilgilendirme Toplantısı
Diyabetliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Çetin Terzioğlu, Her Hafta Çarşamba Günleri Diyabet Hastalarına Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlediklerini Kaydetti.
Erzurumda Kamyoncu Esnafın Sorunları
Erzurum'da Kamyoncu Esnafın Sorunları
Erzurum'da Nakliyecilik İşiyle Uğraşan Kamyoncular, Ulaştırma Sektörünün Önemli Sorunları Bulunduğunu Belirterek, Ulaştırma Bölge Müdürlüğü Tarafından Verilen Belgelerinin Yüksek Maliyetler İçerdiğini ve Yük Kantarları...
İlköğretim Okulları Arası Voleybol Yarı Final Müsabakaları
İlköğretim Okulları Arası Voleybol Yarı Final Müsabakaları
Milli Eğitim Bakanlığı Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Daire Başkanlığı'nın 2007-2008 Öğretim Yılı Faaliyetleri İçerisinde İlköğretim Okulları Voleybol Türkiye Şampiyonası Yarı Final Müsabakaları Amasya'da Başladı.
Öğrenciler Uzay Kampı’nda
Öğrenciler Uzay Kampı’nda
Alara Koleji Öğrencileri, Fen ve Teknoloji Derslerine Destek Amacıyla İzmir Gaziemir’de Bulunan Uluslararası Uzay Kampı’nı Ziyaret Ettiler.
DTP Mardin İl Başkanlığından Gözaltılara Tepki
DTP Mardin İl Başkanlığı'ndan Gözaltılara Tepki
Mardin'de Son Bir Ay İçerisinde Aralarında DTP İl Yöneticilerinin de Bulunduğu 70 Kişinin Gözaltına Alınmasına Tepki Gösteren DTP Mardin İl Yönetimi Cumhuriyet Meydanı'nda Bir Basın Açıklaması Düzenledi.
Denizli Kent Sempozyumuna Hazırlanıyor
Denizli Kent Sempozyumuna Hazırlanıyor
TMMOB İl Koordinasyon Kurulu ve Pamukkale Üniversite Tarafından Denizli Kent Sempozyumu Düzenlenecek. 2-3 Mayıs Tarihleri Arasında Paü Kongre ve Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirilecek Sempozyumda Denizli'nin Tüm Yönleri...
Çınar TMO'dan Vatandaşa Ucuz Pirinç Satışı Başladı Diyarbakır'ın Çınar İlçesinde Bulunan Toprak Mahsulleri Ajans Müdürlüğü Tarafından Bin 500 Ton Pirinç, Kilosu 1.80 Ykr'den Vatandaşlara Satı..
İstanbula Erzurumdan Çevik Takviyesi
İstanbul'a Erzurum'dan Çevik Takviyesi
1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamalarının Yoğun Geçmesi Beklenen İstanbul'a, Erzurum'dan 60 Kişilik Çevik Kuvvet Polis Takviyesi Yapıldı.
Mersinde 1 Mayıs Tedbirleri
Mersin'de 1 Mayıs Tedbirleri
Mersin Emniyet Müdürü Süleyman Ekizer, Yarın Yapılacak Olan '1 Mayıs Mitingi' Nedeniyle Gerekli Tüm Emniyet Tedbirlerinin Alındığını Belirterek, "Artık Mersin, Bundan Önceki 5-6 Yıllık Süreçte Olduğu Gibi Bundan Sonraki...
MHP Malatya İl Başkanı’ndan 301. Madde Açıklaması
MHP Malatya İl Başkanı’ndan 301. Madde Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ömer Ekici, TCK'nın 301.maddesinde Değişiklik Yapılması ile Türklüğe Hakaretin Suç Olmaktan Kalktığını İddia Etti.
'Yaptıklarımız ve Yapacaklarımız' Toplantısı
"Yaptıklarımız ve Yapacaklarımız" Toplantısı
Adana Vergi Dairesi Başkanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'nce Düzenlenen "Yaptıklarımız ve Yapacaklarımız" Konulu Toplantıda, 2007 Yılının Değerlendirmesi Yapıldı, 2008 Yılında Yapılacak Çalışmalar Anlatıldı.
Kahta Belediyesinden Temizlik Atağı
Kahta Belediyesi'nden Temizlik Atağı
Adıyaman'ın Kahta Belediyesi, Yaz Mevsiminin Gelmesiyle Birlikte Temizlik Ekiplerinin Sayısını Arttırarak, 24 Saat Hizmet Vermeye Başladı.
Akhisar Pratik Kız Sanat Okulundan Defile
Akhisar Pratik Kız Sanat Okulun'dan Defile
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Pratik Kız Sanat Okulu'nda Giyim Kursuna Katılan Öğrencilerin Yıl İçersinde Diktikleri Günlük Dış Giyim ve Abiye Kıyafetlerden Oluşan 200 Parça Giysi, Defile ile Sergilendi.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Alaçam İlçesinde Oynarken Su Diye Tiner İçin 3 Yaşındaki Bir Çocuk Zehirlendi. Edinilen Bilgiye Göre, Yenice Köyünde Meydana Gelen Olayda, 3 Yaşındaki Ç.a., Ken..
Bodrum'da Miras Paylaştırılmasını Konu Alan Film Çekilecek Uğla'nın Bodrum İlçesinde Turizmin Gelişmesiyle Birlikte Ortaya Çıkan Miras Çekişmelerinin Mizahi Yolla Konu Alındığı Bir Film Çekil..
Fabrika Yüzünden Oynatılmadım
Fabrika Yüzünden Oynatılmadım
Bir Dönem Geleceğin Yıldız Adayı Olarak Gösterilen Ali Öztürk, İlhan Cavcav'ın Mersin'deki Fabrikalarının Kapanmaması İçin Gençlerbirliği'nde Bilerek Oynatılmadığını İddia Etti.
Ünlü Raketler İstanbulda Olacak
Ünlü Raketler İstanbul'da Olacak
Ünlü Rus Tenisçi Elena Dementieva, Slovak Daniela Hantuchova, Rus Nadia Petrova'dan Sonra Şu Anda Dünya Sıralamasında 15 Numara Olan Polonyalı Tenisçi Agnieszka Radwanska da İstanbul Cup İçin Geliyor.
Akdim Salı Çayının Konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Oldu
Akdim Salı Çayı'nın Konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Oldu
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2 Bin Yıllık Anadolu Kültürel Mirasını Taşıyan Antalya'yı Akdim ile Kültür ve Uygarlıklara Kenti Haline Getirmeye Çalıştıklarını Söyledi.
Dereağzı'nda Tören Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Fenerbahçe Kulübü'nü Ziyaret Ettiği 3 Mayıs 1918 Gününün Kuruluş Günü Kabul Edilmesiyle İlgili Olarak Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde ..
Deniz Ticaret Odasından, Kuşadası Ticaret Odasına Ziyaret
Deniz Ticaret Odası'ndan, Kuşadası Ticaret Odası'na Ziyaret
Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkanı Geza Dologh, Kuşadası Ticaret Odası'nı Ziyaret Etti.
Sivasspor-galatasaray Maçına Doğru
Sivasspor-galatasaray Maçına Doğru
Turkcell Süper Lig'in Bitimine 2 Hafta Kala Şampiyonluk Mücadelesi Veren Sivasspor ile Galatasaray Takımları Arasında Yapılacak Karşılaşmanın Maç Biletlerinin Bugün İtibari ile Bittiği Bildirildi.
Kale Kilitte 2. Kuşak Yönetimde
Kale Kilit'te 2. Kuşak Yönetimde
Kale Kilit'in Kurucusu Sadık Özgür, Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Oğlu Sedat Özgür'e Devretti.
Nba ve Garanti Bankası Pazarlama Ortaklığını İlan Ediyor Ulusal Basketbol Birliği Nba ve Garanti Bankası, Garanti Bankası'nı Nba'in Türkiye'deki Resmi Bankacılık Ortağı Yapacak Yeni Pazarlama..
Medaır Yeni Yatırımlarıyla Filosunu Genişletiyor
Medaır Yeni Yatırımlarıyla Filosunu Genişletiyor
Esas Holding Çatısı Altında 2006 Yılından İtibaren Faaliyetlerini Sürdüren Medair, Türkiye'de Helikopterle Ulaşımı Yaygın Hale Getirmek İçin Yeni Bir Yatırıma İmza Attı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10