3 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

3 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hakkari'den Kaçtılar, Mersin'de Evlendiler Hakkari'de Birbirlerine Aşık Olan Ancak Ailelerinin Karşı Gelmesi Üzerine Kaçarak Mersin'e Gelip, Nikahsız Yaşayan 1 Çocuk Sahibi 18 Yaşındaki Bişar..
Vali Okutan’dan Sıkı Pazarlık
Vali Okutan’dan Sıkı Pazarlık
Trabzon İl Encümeni Toplantısına Başkanlık Eden Vali Nuri Okutan, Bir Asfalt Plenti ile 4 Adet Dozerin Satış İhalesine Başkanlık Etti.
Kastamonuda Oluşan Dev Yarıklar Korkuttu
Kastamonu'da Oluşan Dev Yarıklar Korkuttu
Kastamonu'nun Kuyucak Köyü Yakınlarında Oluşan Dev Yarıklar Köylüleri Endişelendiriyor.
Okulu Çiçek Bahçesine Dönüştürdü
Okulu Çiçek Bahçesine Dönüştürdü
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Hayatını Çevreciliğe Adayan Raşit Topdemir, Sarıgöl Çok Programlı Lisesi'nin Bahçe Düzenlemesini Yaparken, Öğrencilerle Birlikte Bahçeyi Çiçeklerle Donattılar.
Nevşehir Masterler Futbol Takımı Anadolu Futbol Turnuvasına Katılacak
Nevşehir Masterler Futbol Takımı Anadolu Futbol Turnuvası'na Katılacak
Nevşehir Masterler Futbol Takımı, Niğde İlinde Düzenlenecek Olan Masterler İç Anadolu Futbol Tunuvası'na Katılacak.
Dp İl Başkanlığına Hakan Ilgaz Getirildi
Dp İl Başkanlığına Hakan Ilgaz Getirildi
Gümüşhane’de 22 Temmuz Seçimlerinden Sonra Yeniden Yapılanma Sürecine Giren Demokrat Parti İl Başkanlığı'na
Kuşadasında €œkızamıkçık Aşısı” Kampanyası Devam Ediyor
Kuşadası'nda €œkızamıkçık Aşısı” Kampanyası Devam Ediyor
Kuşadası Sağlık Grup Başkanlığı'nın Düzenlediği €œkızamıkçık Aşısı” Aşılama Uygulaması Çalışmaları, Kuşadası'nda İlköğretim Okullarında Sürüyor.
Engellilerin Töreni Şölene Dönüştü
Engellilerin Töreni Şölene Dönüştü
İş-kur Balıkesir İl Müdürlüğü ve Ayvalık Zihinsel Özürlüleri Koruma ve Eğitme Derneği'nin Ortaklaşa Düzenlediği Kursu Bitiren Zihinsel Engelli Çocukların Sertifika Töreni Şölene Dönüştü.
Avrupa Adalet Divanı, PKK'yı AB Terör Örgütleri Listesinden Çıkardı Avrupa Adalet Divanı, PKK'nın "AB Terör Örgütleri" Listesinde Bulunması Yönündeki Kararı Bozdu.
Kıbrıs Rum Yönetimi Sözcüsü Stefanu, Lokmacı Geçidinin Açılmasını Değerlendirdi Kıbrıs Rum Yönetimi Sözcüsü Stefanos Stefanu, Lokmacı Geçidinin Açılmasının, "Kıbrıs'taki İki Toplumun, Kıbrıs ..
Avrupa Adalet Divanı'nın, PKK'yı Avrupa Birliği Terör Listesinden Çıkarması Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Temaslarda Bulunmak Üzere Geldiği İsveç'te, Türk-isveç İş Konseyi'nde Yaptığı Konuşm..
KKTC Cumhurbaşkanı Talat: "Kapı Açmak Çözümü Etkilemez"(2-son) KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Rum Yönetimi Ludire Hrisyofyas'ın Yaklaşımının "İmaj" Olduğunu Düşünmediğini, 3 Ay Sonra Ba..
Yurt İçi Mevduat 330.2 Milyar YTL'ye Geriledi Yurt İçi Yerleşiklerin Toplam Mevduat Hacmi 14-21 Mart Haftasında 445.3 Milyon YTL Azalarak 330 Milyar 151.4 Milyon YTL'ye Geriledi.
ABD ve Çek Cumhuriyeti, Füze Kalkanı Konusunda Anlaştı ABD ve Çek Cumhuriyeti'nin, Rusya'nın Güçlü Muhalefetiyle Karşılaşan Füze Kalkanı Projesi Konusunda Anlaşmaya Vardığı Açıklandı.
YÖK Başkanı Özcan: "Hedefimiz Türkiye'yi Yükseköğrenim Alanında İyi Bir Noktaya Getirmektir" YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, hedeflerinin Türkiye'yi yükseköğrenim alanında iyi bir nok..
İran İsrail'e Karşı Suriye'de Dinleme İstasyonları Kuruyor İsrailli Yetkililer, İran'ın İsrail Askeri Muhaberelerini Engellemek Üzere Suriye'de Dinleme İstasyonları Kurduğunu İfade Ettiler. S..
AB: Terör Listesine Konsey Karar Verir
AB: Terör Listesine Konsey Karar Verir
AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Sözcüsü, Terör Örgütü PKK'nın Avrupa Adalet Divanı'nca Bu Sabah Terör Listesinden Çıkarılması Kararının Ardından Konuyla İlgili Açıklama Yaptı.
DTP: Türkiye Bu Kararı Metanetle Karşılamalı- DTP Grup Başkanvekili Selahattin Demirtaş, Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın PKK'nın terör listesinden çıkarılmasını öngören kararını değerlendird..
NATO'dan Bush'a Füze Savunma Sistemi Konusunda Tam Destek NATO, ABD'nin Doğu Avrupa'ya Konuşlandırmayı Planladığı Füze Kalkanı Projesi Konusunda ABD Başkanı George W. Bush'a Desteğini Açıklay..
Meda Kurumu Üçüncü Kitap Fuarını Erbil'de Açtı Meda Kurumu, Üçüncü Kitap Fuarını Kuzey Irak'ın Erbil Kentinde Açtı.
G-9 Gazeteciler Platformu'ndan Telefon Dinlemeye Tepki G-9 Gazeteciler Platformu, polis adliye muhabirlerinin cep telefonlarının dinlenmesiyle ilgili olarak yetkili mercilerin açıklama yapmas..
Erzincanın vergi rekortmenleri açıklandı
Erzincan'ın vergi rekortmenleri açıklandı
Erzincan Defterdarlığı 2007 vergilendirme dönemi yıllık gelir vergisi rekortmenlerini açıkladı. 2007 yılında en fazla vergi veren kişi isminin açıklanmasını istemedi.
Davayı CNR Holding kazandı Dünya Ticaret Merkezi'nin CNR Holding'e, fuar alanlarıyla ilgili açtığı tahliye davasını CNR kazandı.
Alman profesör kaparinin faydalarını Burdurda araştırıyor
Alman profesör kaparinin faydalarını Burdur'da araştırıyor
Almanya'da 8 yıldır kapari bitkisi üzerine çalışma yapan ve bu konuda kitap yazan Prof. Dr. Jan Snedy, araştırmalarını Burdur'da sürdürüyor. Kapariden reçel, marmelat, çay gibi 11 ayrı ürün elde eden Murat Mıhladız'dan...
Artvin'de vergi rekortmenleri açıklandı Artvin'de vergi rekortmeni Arhavi'den Petrol Ofisi işletmesi sahibi Yüksel Büyüklü oldu.
Berdimuhamedov, NATO zirvesine katılıyor Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, NATO zirvesi için Romanya'nın başkenti Bükreş'e gitti.
Avrupa Konseyi: Lokmacı'nın açılması Lefkoşa'nın tek şehir ve tek başkent olması umudunu aşıladı Kıbrıs'taki Lokmacı barikatının açılmasıyla ilgili bir mesaj yayınlayan Avrupa Konseyi, Lefkoş..
Bu yıl OKS'ye girecek öğrenciler daha az ünite ve konudan sorumlu olacak Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Orhan Ekinci, bu yıl son kez yapılacak OKS'ye giren..
BBP Lideri Yazıcıoğlu Türkmenistan'a gidiyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, kızı Firuze ile bugün Türkmenistan'a gidiyor.
Bolu Ülkü Ocağı Başkanı tutuklandı
Bolu Ülkü Ocağı Başkanı tutuklandı
Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Bolu Meslek Yüksek Okulu'nda 2 grup arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada gözaltında alınan Bolu Ülkü Ocağı Başkanı Bahadır Darı ile Sezgin Tiftik ve Ramazan Üzmez tutuklandı....
Türk-İş Başkanı Kumlu: "Sosyal Güvenlik Reformu'na karşı suskun değiliz, 6 Nisan'daki eyleme katılmayacağız" Türk-İş Başkanı Mustafa Kumlu, Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'na karşı suskun olmad..
Dokunulmazlık Dosyaları İçin 3 Hazırlık Komisyonu TBMM Anayasa Adalet Karma Komisyonuna Gelen 76 Yeni Dokunulmazlık Dosyası İçin Hazırlık Komisyonları Oluşturuldu.
Suşehrinde Kutlu Doğum Fidanlığına meyve fidanı dikilecek
Suşehri'nde Kutlu Doğum Fidanlığı'na meyve fidanı dikilecek
Sivas'ın Suşehri ilçesinde D-100 Karayolu İpek Kavşağı'nda bulunan bin 350 metrekarelik alanda, İlçe Müftülüğü "Kutlu Doğum Fidanlığı" kuruyor.
Madonna "Blackberry" ile Uyuyor Şarkıcı Madonna, Gece Yarısı Aklına Bir Şey Gelirse Kullanmak Üzere, Yastığının Altında Kendisine Ait "Blackberry" ile Uyuduğunu İtiraf Etti.
Sağduyulu vatandaş sayesinde 43 bin YTLlik soygun önlendi
Sağduyulu vatandaş sayesinde 43 bin YTL'lik soygun önlendi
Ağrı'da bir vatandaşın kahvehanede şahit olduğu telefon konuşması üzerine verdiği ihbardan yola çıkarak çalışma başlatan Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, çeşitli suçlardan sabıkası bulunan H.D. isimli şahısı...
Vergi Kaçağıyla Mücadelede Yeni Dönem Gelir İdaresi Başkanlığı, Vergi Kayıp ve Kaçağı ile Mücadele Amacıyla İdarede Risk Yönetim Birimi Oluşturdu.
Bartın Belediyesi Kadın Danışma Merkezi'nde gönüllü eğitimi Bartın Belediyesi, Bartın Kadınlar Dayanışma Derneği ve Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı işbirliğiyle 4-6 Nisan 2008 tarihleri arasında..
Narkotik köpeği Alfa ilk işinde Bingo dedi
Narkotik köpeği Alfa ilk işinde 'Bingo' dedi
Ankara'dan Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne tayin edilen narkotik köpeği 'Alfa', ilk işinde 'Bingo' dedi. Aralarında atlara idman yaptıran jokeyin de bulunduğu 3 3 kişi...
Çoban Şikayetçi Oldu! Adana'da Bir Çoban, Aysun Kayacı için 'Çobanlık Mesleğini Aşağıladığı ve Hakaret Ettiği' İddiasıyla Suç Duyurusunda Bulundu
Hamile Erkeğin Kızı Olacak Dünyanın İlk Hamile Erkeği Olarak Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Thomas Beatie, Ultrasonda Kız Baba-Annesi Olduğunu Öğrendi
84lük dilencinin üzerinden 3 bin 218 YTL para çıktı
84'lük dilencinin üzerinden 3 bin 218 YTL para çıktı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerinin dilencilere yönelik düzenlediği operasyonda, 84 yaşındaki Abdullah Ç.'nin üzerinden 3 bin 218 YTL para çıktı.
Doktora 'AKP Karşıtı Bildiri Dağıttı' Soruşturması Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'nde Radyoloji Uzmanı Olarak Çalışan Dr. Levent Tunçel Hakkında, Hastalarına AKP Karşıtı Bildiri Dağıttığı İ..
Gümüşhane'de başlatılan 'Giysi Toplama Kampanyası' sona erdi Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi'nce 2 ay önce başlatılan 'Giysi Toplama Kampanyası' sona erdi.
Dp Yalova İl Başkanı Bahattin Aksoy Görevinden İstifa Etti Demokrat Parti (Dp) Yalova İl Başkanı Bahattin Aksoy Görevinden İstifa Etti.
Bakandan Müdüre Kel Esprisi
Bakan'dan Müdüre Kel Esprisi
Bir Dizi Etkinlik ve Açılışlar İçin Karabük'te Bulunan Şahin ile Eroğlu, Yanlarında Bulunan Orman Genel Müdürü Osman Kahveci'ye Kel Esprisi Yaparak Üniversite Alanının Ağaçlandırılmasını İstedi.
Deprem Dede Çocuklar İçin Oynadı
Deprem Dede Çocuklar İçin Oynadı
Prof.dr. Ahmet Mete Işıkara'nın Oyuncu Olarak Yer Aldığı Türk Kızılayı'nın Organizasyonunda Çocukların Bilinçlendirilmesi Amacıyla Hazırlanan 'Benim Güzel Pabuçlarım' Adlı Oyun Sahnelendi.
Tarihi Aspat'ta Tarım Turizmi Muğla Valiliği, Bodrum Kaymakamlığı, Turgutreis Belediyesi, Tübitak (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu), Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi..
Aysun Kayacı'ya Bir Tepki de Van'dan Van'da Geçimlerini Hayvancılık Yaprak Sağlayan Vatandaşlar, Manken ve Oyuncu Aysun Kayacı'nın, 'Ben Vergimi Veriyorum, Neden Vergisini Vermeyen Dağdaki Ço..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10