29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçede Kaleci Volkanın Mrı Çekildi
Fenerbahçe'de Kaleci Volkan'ın Mr'ı Çekildi
Fenerbahçe'nin, Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Galatasaray ile Oynadığı Derbi Maçta Kasığında Bir Ağrı Hisseden Kaleci Volkan Demirel'in Mr'ı Çekildi.
Mehmetçikten Eğitime Destek
Mehmetçikten Eğitime Destek
Ağrı'nın Taşlıçay İlçe Jandarma Komutanlığı'nda Vatani Görevini Yapmakta Olan Askerler, Gözücü Köyü İlköğretim Okulu'nu Onararak Eğitime Hazır Hale Getirdiler.
Sungurlu Gençlik ve Spor Müdürlüğü Heyeti Belediye Başkanı Karacifi Ziyaret Etti
Sungurlu Gençlik ve Spor Müdürlüğü Heyeti Belediye Başkanı Karacif'i Ziyaret Etti
Çorum'un Sungurlu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Personeli ve Antrenörleri, Kendilerine Verdikleri Destek ve Yardımlardan Dolayı İlçe Belediye Başkanı Ahmet Karacif'e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.
Rüzgar Enerjisinde Türk-alman Ortaklığı
Rüzgar Enerjisinde Türk-alman Ortaklığı
Rüzgar Enerji Projelerini Ortaklaşa Geliştiren Ataseven ve Epuron, Türkiye'nin Çeşitli Bölgelerinde Uygulamayı Planladıkları 10 Adet Rüzgar Enerjisi Santrali İçin Lisans Başvurunda Bulundu.
Kız Kuran Kursu Öğrencileri Arasında Bilgi Yarışması
Kız Kur'an Kursu Öğrencileri Arasında Bilgi Yarışması
Adıyaman'ın Çelikhan İlçe Müftülüğü Tarafından Kız Kur'an Kursu Öğrencileri Arasında Bilgi Yarışması Düzenlendi.
Samsun Tömer Öğrencisinin Başarısı
Samsun Tömer Öğrencisinin Başarısı
Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama Merkezi(tömer) Samsun Şube Müdürü Nilgün Erzincan, Rusya Saratova Üniversitesi'nin Rusça Dili Eğitiminin Bursunu Samsun'dan 1 Öğrencinin Kazandığını...
Suşehri Sydv'dan İş Desteği Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Hizmet Veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından 3 Kişiye İş Kurmak İçin Proje Desteği Verildi.
Mersinde Okuldan Hırsızlık
Mersin'de Okuldan Hırsızlık
Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Liseden Bilgisayar Çalan Hırsız Kayıplara Karıştı.
Gündem Dershanesi, Eğitimde Marka Olmayı Hedefliyor
Gündem Dershanesi, Eğitimde Marka Olmayı Hedefliyor
Gaziantepli Öğretmenlerin Bir Araya Gelerek Kurdukları Gündem Dershanesi, Marka Şehir Gaziantep'in Eğitimdeki Markası Olmayı Hedefliyor.
Polis, Kapkaççıları 10 Dakikada Yakaladı Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Şahsın Cep Telefonunu Çalan 2 Kapkaççı, Polis Tarafından Kısa Sürede Yakalandı.
Beyşehirde Yangın Sezonu Hazırlıkları
Beyşehir'de Yangın Sezonu Hazırlıkları
Konya'nın Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü'nde Görevli Yangın İşçileri ve Arazöz Sürücüleri Başlatılan Eğitim Çalışmaları ile Yangın Sezonuna Hazırlanıyor.
Suşehri Belediyesinden Eğitime Destek
Suşehri Belediyesi'nden Eğitime Destek
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Suşehri Belediyesi Tarafından Kemalpaşa İlköğretim Okulu'nun Çevre Düzenlemesi Yapıldı.
Yapı Kredi Emniyet Caddesi Şubesi'nin Açılış Kokteyli Yapıldı Yapı Kredi Bankası'nın Şanlıurfa'nın İl Merkezinde Yer Alan Yeni Şubesinin Açılış Kokteyli Yapıldı.
Türk Dişhekimleri Birliği YÖK'ün Raporuna İtiraz Etti Türk Dişhekimleri Birliği Genel Başkanı Celal Korkut Yıldırım, "Türkiye Sağlık İnsan Gücü Durum Raporu" Adlı Bir Çalışmayı 11 Nisan 2008 ..
Güldürmeye Devam Ediyor Cem Yılmaz'ın Türk Telekom Reklamları Gülmekten Kırıp Geçirmeye Devam Ediyor. İşte Yayınlanmayan O Reklamlar...
Burası Gazze... Reuters Ajansı, Gazze'de Kahvaltı Yaparken Öldürülen 4 Çocuğun ve Annelerinin Cenaze Fotoğraflarını Geçti. İşte Kare Kare İsrail Vahşeti..
Her Üç Ölümden Birinin Nedeni Kalp Hastalıkları
Her Üç Ölümden Birinin Nedeni Kalp Hastalıkları
Uzmanlar, Dünyada Her Yıl 17.5 Milyon İnsanın Hayatına Mal Olan Kalp Hastalığı Vakasının, Beslenme Düzeninde ve Yaşam Tarzında Yapılacak Sağlıklı ve Basit Değişikliklerle Önlenebileceğini Vurguluyor.
Peki Kim Bu AKP'li Kulislerde Bu Konuşuluyor
Bingöl'de Çatışma: 1 Şehit, 2 Yaralı Operasyonda İki Terörist Öldürüldü
PKK'lı İtirafçı: Patlayıcıyı Binbaşı Verdi Silvan'da 1 Erin Şehit Edildiği Saldırıyla İlgili Şok İddia
Kuzey Irak'a Operasyon İşte 43 Jetimizin Katıldığı Harekattan Görüntüler...
İslami Basında Tecavüz Bahaneleri ... 'Ya Cinnet ya da Hap İçirdiler'
'Benden Anne Olmaz' 'Bakireyim' Diyerek Adından Söz Ettiren Şebnem Schaeffer, Eski Sevgilileri Şenol İpek ve Özcan Deniz İçin Sarf Ettiği Sözlerle de Gündemden Düşmemişti.
Beyaz Saray'a Böyle Geldi Beyaz Saray'ın Geleneksel Yemeğine Davet Edilenler Arasında Bulunan Pamela Anderson, Derin Dekolteli Beyaz Elbisesi ile Şov Yaptı.
Adliyelik Ders
Adliyelik Ders
Milli Güvenlik Dersinine Giren Teğmen M.b.k. ile Öğrenciler Arasında Başlayan Terör Örgütü PKK ile İle İlgili Tartışma Adliyede Bitti.
Yücel: Bizden Bu Kadar Anlayışı, Aile Şirketlerini Durgunlaştırıyor
Yücel: 'Bizden Bu Kadar' Anlayışı, Aile Şirketlerini Durgunlaştırıyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eski Genel Sekreteri Stratejist Tolga Yücel, Aile Şirketlerindeki "Bizden Bu Kadar" Anlayışının Firmaları Durgunlaştırdığını Söyledi.
Dolar 1,2880, Avro 2,0050 YTL'den Günü Tamamladı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2880 YTL, Avronun Satış Fiyatı 2,0050 YTL Oldu.
Borsa, Günü 559.48 Puanlık Kayıpla 43.054,48 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 559.48 Puanlık Kayıpla 43.054,48 Puandan Tamamladı.
Borsa, Günlük Bazda % 1,28 Değer Yitirdi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 1,28 Değer Yitirdi.
Gs'de Kombine Kart Satışı Yarın Başlayacak Galatasaray Kulübü'nde, 2008 -2009 Futbol Sezonu İçin Kombine Kart Satışına Yarın Başlanacak.
Hristofyas, Türk Tarafının Annan Planında Israrına Karşı 'Sabrediyor' Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas, Ankara ve KKTC'nin Değişmeyen Duruşlarına Karşı Sabırlı Davrandıkla..
Sakaryada Kaçak Cep Telefonu, Sigara ve Sahte Bandrollü İçki Ele Geçirildi
Sakarya'da Kaçak Cep Telefonu, Sigara ve Sahte Bandrollü İçki Ele Geçirildi
Sakarya'da Jandarma Tarafından Yapılan Çalışmada Çok Sayıda Kaçan Cep Telefonu, Sigara ile Sahte Bandrollü İçki Ele Geçirildi.
Emniyet, 1 Mayıs Nedeniyle Taksim Meydanı'ndaki Mobese'lere Takviye Yaptı İstanbul Emniyet Müdürlüğü 1 Mayıs Nedeniyle Taksmi Meydanı'nda Bulunan Mobese'lere Takviye Yaptı. Emniyet, Yerleştir..
Sağlık Personeli Aşı Uygulaması Hakkında Bilgilendirildi
Sağlık Personeli Aşı Uygulaması Hakkında Bilgilendirildi
Manisa'nın Salihli İlçesinde, Aşı Haftası Etkinlikleri Kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi Baştabipliği Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.
78lik Dede Evlendirilerse Sigarayı Bırakacak
78'lik Dede Evlendirilerse Sigarayı Bırakacak
Türkiye Genelinde Sigara Bırakma Kampanyaları Düzenlenirken 78'lik Ali Dede, Kendisini Evlendirirlerse Sigara İçmeyeceğini Söyledi.
Septoya Salihli Bilsem Damgası
Septo'ya Salihli Bilsem Damgası
İzmir Yamanlar Eğitim Kurumları Tarafından Düzenlenen 2. Ulusal Sanat Eğitimi Proje Tasarım Olimpiyatı'na (Septo) Katılan Salihli Bilim ve Sanat Merkezi (Bilsem) Öğrencisi Abdullah Can Özen, Oyuncak Tasarımı...
Bosna -Hersek Dışişleri Bakanı Türkiye'ye Geliyor Bosna -Hersek Dışişleri Bakanı Sven Alkalaj, 30 Nisan -1 Mayıs Tarihleri Arasında Türkiye'yi Ziyaret Edecek.
Afyonkarahisarın Sağlıkta Avrupa Şehri Olması Hedefleniyor
Afyonkarahisar'ın Sağlıkta Avrupa Şehri Olması Hedefleniyor
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü, 'Sağlıkta Dönüşüm Projesi' Kapsamında Kaliteli Hizmet Sunan Çalışanları Takdir Belgesi ile Ödüllendirdi.
Swissotel Grand Efes İzmir Açılıyor Konuklarını 2 Mayıstan İtibaren Kabul Edecek Swissotel Grand Efes İzmir'in Genel Müdürü Stuart Chase, İzmirlilerin ve Türkiye'nin Kalbinde Özel Yeri Olan B..
Koç: "Türkiye Önümüzdeki Dönemde Küresel Rekabeti Daha Çok Hissedecek" Koç Holding Yönetim Başkanı Mustafa Koç, "Dış Kaynak Kullanımı ve Dış Ticaret Hacmindeki Hızlı Büyüme Dikkate Alındığınd..
Türel: 'Akdim ile Antalyayı Kültür ve Uygarlıklar Kenti Haline Getirmeye Çalışıyoruz'
Türel: "Akdim ile Antalya'yı Kültür ve Uygarlıklar Kenti Haline Getirmeye Çalışıyoruz"
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2 Bin Yıllık Anadolu Kültürel Mirasını Taşıyan Antalya'yı Akdim ile Kültür ve Uygarlıklar Kenti Haline Getirmeye Çalıştıklarını Söyledi.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 29 Nisan 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Türkiye Avrupa'daki Durgunluk Eğilimini Dikkate Almak Zorunda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Küresel Ekonomideki Çalkantıda Türkiye'nin, Özellikle Avrupa'daki Durgunluk Eğili..
Şahinbey Belediyesi, Karataş Yolunda Yıkımları Tamamladı
Şahinbey Belediyesi, Karataş Yolunda Yıkımları Tamamladı
İlçe Genelinde Yol Genişletme Çalışmalarını Sürdüren Şahinbey Belediyesi, Karataş Bölgesinin Gaziantep Üniversitesi Karşısında Olan Girişini 40 Metreden 20 Metreye Daraltan Binaların Kamulaştırmasını Yaparak Yıkımlarını...
Kgdde Görev Dağılımı Yapıldı
Kgd'de Görev Dağılımı Yapıldı
Zonguldak Karaelmas Gazeteciler Derneği (Kgd) Yeni Yönetimi Görev Dağılımı Yaptı.
Çayeli İlköğretim Okulu Öğrencileri Vali Salihoğlu’nu Ziyaret Etti
Çayeli İlköğretim Okulu Öğrencileri Vali Salihoğlu’nu Ziyaret Etti
Milli Eğitim Bakanlığı Spor ve İzcilik Daire Başkanlığının Organize Ettiği Yıldız Kızlar Futbol Grup Maçlarına Katılan Çayeli İlköğretim Okulu Takımı Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu’nu Ziyaret Etti.
Manisada, Valilik Personeline Sigaranın Zararları Anlatıldı
Manisa'da, Valilik Personeline Sigaranın Zararları Anlatıldı
Manisa Valiliği Personeline Sigaranın Zararları ve 5727 Sayılı Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Konusunda Konferans Verildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10