29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakuba'da Kimliği Belirsiz 50 Ceset Toprağa Verildi Irak'ın Başkenti Bağdat'ın 57 Km Kuzeydoğusunda Bulunan Diyala Kentine Bağlı Bakuba İlçesinde Kimliği Belirlenemeyen 50 Ceset Toprağa Veril..
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 1 Mayıs'ta Olay Çıkacağına İlişkin Kafalardaki Sendromdan Kurtulmak Gerektiğini Belirterek, 1 Mayıs'ın Türkiye'de Mutluluk, Sevinç, Em..
IMF, Oy Hakkını Artıran Kararı Onayladı Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) Üyeleri, Gelişmekte Olan Ülkelerin Oy Hakkını Artıran Yeni Oylama Sistemini Onayladı.
TBMM Genel Kurulu 2 Hafta Boyunca Fazla Mesai Yapacak TBMM Genel Kurulu, 301. Maddenin Değiştirilmesine İlişkin Kanun Teklifi'nin Görüşmelerini Bugün Tamamlayacak. Genel Kurul, Yarın ve Perşe..
TBMM Genel Kurulu 2 Hafta Gece Mesaisi Yapacak TBMM Genel Kurulu, Gündemindeki Tasarı ve Teklifleri Yasalaştırmak İçin İki Hafta Boyunca Gece Mesaisi Yapacak.
Çelik: 2008 İçinde 24 Bin Öğretmen Ataması Daha Yapacağız Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bu Yıl İçinde 24 Bin Öğretmen Ataması Daha Yapacaklarını Bildirdi.
Fenerbahçe'den Suç Duyurusu Fenerbahçe Kulübü, Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile Oynanan Maçtan Sonra, Samandıra Tesisleri Önünde Toplanarak Çeşitli Olaylara Neden Olan Kişiler Hakkında C..
Boyun Fıtığı Rahatsızlığı
Boyun Fıtığı Rahatsızlığı
Denizli Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Uzmanı Op.dr. Sevim Öndül, Hastanede 2,5 Yıl Önce Uygulanmaya Başlanan Titanyum Bıçaklı Disk Protezi Sayesinde Şu Ana Kadar 9 Hastanın Boyun Fıtığına Bağlı Ağrı, Kolda Uyuşukluk,...
Baykal: Atv ve Sabah'ın Satışından Pis Kokular Geliyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Atv ve Sabah'ın Satışından 'Pis Kokular Geldiğini' İleri Sürdü.
Hükümetin 1 Mayıs Kararı Yarına Kaldı Hükümet, 1 Mayıs Kutlamalarının Taksim Meydanında Gerçekleştirilmesine Yönelik Talebine Cevabını Yarın Verecek.
Cavcav: Fb Maçında Puan Almak Mecburiyetindeyiz Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Hafta Sonu Fenerbahçe ile Yapacakları Maçta Puan Almak Zorunda Olduklarını Söyledi.
Koç Holding 44. Olağan Genel Kurul Toplantısı Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Topluluğunun Değişimleri Öngörüp Yönlendirebilme Özelliği ile Dünyaca Ünlü Global Firma Sıral..
"Türk- Ermeni İlişkileri ve Ermeni Sorunu" Konulu Panel "Türk- Ermeni İlişkileri ve Ermeni Sorunu" Konulu Panelde Konuşan İstanbul Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Mü..
İl Güvenlik Kurulu'nda 1 Mayıs Önlemleri Masaya Yatırıldı İstanbul Valisi Muammer Güler Başkanlığında Toplanan İl Güvenlik Kurulu'nda, 1 Mayıs'a İlişkin Önlemler Görüşüldü. İstanbul Emniyet M..
İsrail'den Gazze'deki Katliamla İlgili Açıklamalar (Düzeltme) İsrail Hükümet Yetkilileri Gazze Şeridi'nde Bir Anne ve Dört Çocuğunu Hayatını Kaybettiği Saldırıdan Hamas'ı Sorumlu Tutarken Özü..
Azerbaycan: "Rusya'nın İran'a Gönderdiği Nükleer Santral Malzemesiyle İlgi Görüşme Yapılmadı" Rusya'nın İran'daki Buşehr Nükleer Santralinin İnşaatı İçin Gönderdiği Yükün Geçişine İzin Verme..
Rusya ile Yunanistan 'Güney Akım' Projesini İmzaladı Orta Asya Enerji Kaynaklarını Rusya Üzerinden Avrupa'ya Taşıyacak 'Güney Akım' Doğalgaz Boru Hattı Projesine Yunanistan da İmza Koydu. Ru..
Genelkurmay Başkanlığı, Terör Yuvalarının Vurulduğunu Açıkladı Genelkurmay Başkanlağı, Irak'ın Kuzeyindeki Zap, Avaşin -Basyan ve Hakurk Bölgelerinde Tespit Edilen PKK Kongra -Gel Terör Örgüt..
Sağlık-senden Yoğun İş Temposuna Tepki
Sağlık-sen'den Yoğun İş Temposuna Tepki
Sağlık-sen Düzce Şube Başkanı Nermin Uzun, Düzce Üniversitesi (Dü) Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesinde Çalışan Yardımcı Sağlık Personelinin Yoğun İş Temposundan Olumsuz Etkilendiğini Söyledi.
Erzincan Üniversitesi Rektörü Büyükkasap: 'Bizden Hızlı Yükselen Üniversite Yok'
Erzincan Üniversitesi Rektörü Büyükkasap: "Bizden Hızlı Yükselen Üniversite Yok"
Erzincan Üniversitesi'nin Birlikte Kurulduğu 15 Üniversiteye Göre En Önde ve En Hızlı Üniversite Olduğuna Vurgu Yapan Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap, "Biz En Hızlı Üniversiteyiz. Yeni Kurulan...
Elazığ Belediyesi Botanik Parkı Kuruyor
Elazığ Belediyesi 'Botanik Parkı' Kuruyor
Elazığ Belediyesi, 'Yeşiller İçinde Bir Elazığ' Oluşturma Çalışmaları Kapsamında Bir İlki Daha Hayata Geçirerek Abdulahpaşa Mahallesi Türk Telekom İl Müdürlüğü Arkasında 'Botanik Parkı' Kuruyor.
Çorluda Vergi Dairesine Rüşvet Operasyonu
Çorlu'da Vergi Dairesi'ne Rüşvet Operasyonu
Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde Vergi Dairesi Müdürü'nün de Aralarında Bulunduğu 7 Kişi, Düzenlenen Operasyon Sonucu 'Rüşvet ve Yolsuzluklarla Mücadele Kanunu'na' Muhalefet Suçundan Gözaltına Alındı. 7 Zanlının Sorgusunun...
Antalya Ziraat Odası Başkanı Ordu: 'Antalya Çifçisi ABye Girmeye Hazır'
Antalya Ziraat Odası Başkanı Ordu: "Antalya Çifçisi AB'ye Girmeye Hazır"
Özel Coğrafi, Toprak ve İklim Yapısından Ötürü Dünyada Her Türlü Meyve, Sebze, Hububat, Narenciye ve Örtü Altı Sebze Üretiminin Yapıldığı Tek İlin Antalya Olduğu Bildirildi.
Genelkurmay, 25 -26 Nisan'daki Hava Harekatı Görüntülerini Basına Dağıttı Genelkurmay Başkanlığı, 25 -26 Nisan Tarihlerinde Irak'ın Kuzeyindeki Zap, Avaşin -Basyan ve Hakurk Bölgelerinde Tesp..
Yayla Mevsimi ile Boşalan Köyler Dolmaya Başladı
Yayla Mevsimi ile Boşalan Köyler Dolmaya Başladı
Ağrı'da Yaz Ayının Gelmesi ile Birlikte Göçerler Yaylalara Çıkmaya Başlarken Terör Olaylarından Dolayı Boşalan Köyler de Yeniden Dolmaya Başladı.
Bursa Devlet Hastanesindeki Arıza Nedeniyle Hastalar Saatlerce Bekledi
Bursa Devlet Hastanesi'ndeki Arıza Nedeniyle Hastalar Saatlerce Bekledi
Bursa Devlet Hastanesi'nde Sistemde Meydana Gelen Arıza Sonucu Vatandaşlar Saatlerce Sorunun Giderilmesini Bekledi.
Alperen Ocakları'ndan Sakarya Savunması DTP Sakarya İl Örgütü'nün düzenlediği "Kültür Sanat Şöleni"ne Alperen Ocakları tarafından saldırıldığı iddiasına Alperen Ocakları Genel Başkanı Eyüp Gö..
Başbakan Erdoğan Alman Parlementerleri Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Alman Federal Parlamentosu Avrupa Birliği Komisyonu Heyeti'ni kabul etti. Erdoğan'ın AKP Genel Merkezi'ndeki k..
BBP Lideri Yazıcıoğlu: "Türkiye Gerilim ve Çatışma Ortamına Sokulmak İsteniyor" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, 1 Mayıs kutlamaları ile ilgili yapılan açıklamaları..
YÖK Başkanı Özcan: "Türban Genelgesi Tavsiye İdi" YÖK Başkanı Prof. Dr. Özcan, AB Büyükelçileriyle Yemeğinde Türban Konusunda Özgürlük Olması Gerektiğini Belirtirken "Türban Genelgesi"nin "Ta..
Swıssotel Grand Efes İzmir 2 Mayıstan İtibaren Açılıyor
Swıssotel Grand Efes İzmir 2 Mayıstan İtibaren Açılıyor
Swissotel Grand Efes İzmir Hazırlıklarını Tamamlayarak 2 Mayıstan İtibaren Müşterilerine Kapılarını Açacak. Genel Müdür Stuart Chase, " Yenilen Otelimiz Daha Önce Olduğu Gibi Yine İzmir'in Sembolü Olacaktır' Dedi.
Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinden Çorlu Belediyesine Ödül
Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi'nden Çorlu Belediyesi'ne Ödül
Çorlu Belediyesi, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Tarafından Türkiye Genelinde 530 Belediyenin Değerlendirmeye Alındığı Anket Neticesinde Vatandaşların Oylarıyla Sosyal Yardımlaşma ve Sosyal Hizmetler Dalında 'Her Ev...
Başı Boş Bırakılan Köpek Turisti Isırdı Aydın'ın Didim İlçesi'nde Başıboş Olarak Sokağa Bırakılan Köpek, Yoldan Geçmekte Olan Turisti Isırdı.
CHP Lideri Baykal: "Anayasa Değişikliği Pazarlık Konusu Yapılamaz" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Anayasa Değişikliğinin Pazarlık Konusu Yapılamayacağını Söyledi. Tehdit ve Şantaj Yoluyla Ki..
Gençlik Merkezleri Arası Türk Halk Müziği Yarışmaları Sonuçlandı
Gençlik Merkezleri Arası Türk Halk Müziği Yarışmaları Sonuçlandı
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığının 2008 Yılı Faaliyet Programı Çerçevesinde Erzurum’da Yapılan Gençlik Merkezleri Arası Türk Halk Müziği Grup Yarışmalarında Gümüşhane Gençlik...
Cezaevinde Terör Örgütü Propagandası Yapan Mahkumlar Cezalandırıldı Söke Kapalı Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan ve Terör Örgütü PKK-kongre/gel Propagandası Yaptıkları Tespit Edilen 6 Mahkum Hakkı..
AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın Yeniden Görevinin Başında
AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın Yeniden Görevinin Başında
Geçen Hafta Kalp Rahatsızlığı Sebebiyle Görevine Bir Süre Ara Veren AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, Bugün İtibariyle Görevinin Başına Döndü.
Vali Atak, Saüde Öğrencilerle Söyleşiye Katıldı
Vali Atak, Saü'de Öğrencilerle Söyleşiye Katıldı
Sakarya Üniversitesi Öğrenci Konseyi Tarafından Düzenlenen Söyleşide Konuşan Sakarya Valisi Hüseyin Atak, €œkamu Görevi Oldukça Zor, Ancak Onurlu Bir Görevdir” Dedi.
Uygun: Favori Galatasaray Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Hafta Sonu Oynayacakları Zorlu Maçın Favorisinin Galatasaray Olduğunu, Ancak Kendilerinin de Maçı Kazanmak İçin Ellerinden G..
Ankara'da Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 2 Mayıs Cuma Günü Ankara'nın Sincan İlçesinde Elekt..
Erçakıca: Suyun Paylaşılmasında Sakınca Yok KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Hasan Erçakıca, Türkiye'den KKTC'de Getirilecek Suyun Rumlarla Paylaşılması Konusunun Teknik Komitelerde Ele Alındığı..
Nonda: Derbiyi Kazandığımız İçin Çok Mutluyuz
Nonda: Derbiyi Kazandığımız İçin Çok Mutluyuz
Galatasaray'a, Fenerbahçe Derbisinde Galibiyeti Getiren Golün Sahibi Shabani Nonda, Elde Ettikleri Sonuç Nedeniyle Son Derece Mutlu Olduklarını Söyledi.
Belediyenin Mahalle Gezileri
Belediye'nin Mahalle Gezileri
Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca'nın Eşi Sevgi Gonca Tarafından Halk Günü Toplantısı Yapıldı.
Hakkında Tutuklama Kararı Bulunan Zanlı, Cezaevi Ziyaretinde Yakalandı Aydın E Tipi Kapalı Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Kardeşini Ziyarete Gelen ve Hakkında Tutuklama Kararı Alındığı Tespit Ed..
Sivas'ta Yardım İstediği Kişi Tarafından Dolandırıldı Sivas'ta, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri Tarafından Yapılan Denetimlerde 13 Aracın Trafikten Men Edildiği Bildirildi.
Sivaslı’da Sivil Savunma Tatbikatı
Sivaslı’da Sivil Savunma Tatbikatı
Uşak İl Sivil Savunma Müdürlüğü'nce Sivaslı İlçesi Sosyal Tesislerinde Deprem ve Yangın Tatbikat Düzenlendi.
Sivasta Dershane Öğrencilerinden Kızılaya Kan Bağışı
Sivas'ta Dershane Öğrencilerinden Kızılay'a Kan Bağışı
Sivas'ta Özel Bir Dershane Öğrencileri, Kızılay'a Kan Bağışında Bulundu.
Konyaspor, Ceyhun Eriş ile Yollarını Ayırdı
Konyaspor, Ceyhun Eriş ile Yollarını Ayırdı
Konyaspor, Ligin İkinci Yarısında Büyük Umutlarla Trabzonspor'dan Transfer Ettiği Ceyhun Eriş ile Yollarını Ayırdı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10