29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadirli'de Hırsızlık Yapan 2 Kişi Yakalandı Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Hırsızlık Yapan 2 Kişi Polis Tarafından Yakalanarak Göz Altına Alındı.
Alperen Ocakları Başkanı Özekin'den Medyada Yer Alan Haberlere Tepki Alperen Ocakları Genel Başkanı Eyüp Gökhan Özekin, Kendileriyle İlgili Kimi Basın ve Yayın Organlarında Yer Alan Haberlere..
İslahiye Ticaret Odasına Kredi Desteği Verilecek
İslahiye Ticaret Odası'na Kredi Desteği Verilecek
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Yapı Kredi Bankası ile Ticaret Odası Arasında Protokol İmzalandı. Hizmet Portföyünü Genişletmek İsteyen İslâhiye Yapı Kredi Bankası Şubesi, Oda Üyelerine Daha Avantajlı Kredi Fırsatları...
Ekmek Zammı Mahkemelik Oldu Mersin'de Ekmeğe Yapılan 10 Kuruşluk Zam, Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (Çetkoder) Tarafından Mahkemeye Taşındı.
Erdemlide Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Erdemli'de Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Mersin'in Erdemli İlçesinde Öğrenciler Yararına Kermes Düzenledi.
'Şarkılarımı Kıskanıyor' Demet Akalın, İbrahim Tatlıses'le Olan Problemini Anlattı: Onunla Bir Sorunum Olamaz. Her Yerde Benim Şarkılarım Çalıyor ya, Kesin Ona Delirmiştir
2 Ay Sürdü Nil Bentürk ile İnşaatçı Nedim Keçili'nin 2 Ay Önce Başlayan İlişkileri Sona Ermiş.
Antakyaya Yerleşen Müslüman ve Hristiyan Aile Aynı Evi Paylaşıyor
Antakya'ya Yerleşen Müslüman ve Hristiyan Aile Aynı Evi Paylaşıyor
Somali'den Kaçıp Antakya'ya Geçici İzinle Yerleşen 5 Kişilik Aile Dram İçinde Dram Yaşıyor. Antakya'da Uzunçarşı'nın Ara Sokaklarında Bir Vatandaşın Evinde Yaşayan Mülteciler, Arapça ve İngilizce Biliyor, Türkçe'yi de...
Elazığ Belediyesi Botanik Parkı Kuruyor
Elazığ Belediyesi Botanik Parkı Kuruyor
Elazığ Belediyesi, Yeşiller İçinde Bir Elazığ Oluşturma Kapsamında Abdullahpaşa Mahallesi Türk Telekom İl Müdürlüğü Arkasında Botanik Parkı Kuruyor. Yaklaşık 15 Bin Metrekare Kullanım Alanına Sahip Parkta Birçok Yenilik...
Küresel Isınmaya Karşı Fidan Diktiler
Küresel Isınmaya Karşı Fidan Diktiler
Son Yıllarda Yaşanan Kuraklık ve Küresel Isınmanın Zararları Tüm Dünyada Boy Gösterirken, Tema Vakfı Antakya Temsilciliği Çocuklarla Birlikte Fidan Dikerek, Küresel Isınma ile Mücadele Başlattı.
Derneklerin Beyanname Vermesi İçin İki Gün Kaldı
Derneklerin Beyanname Vermesi İçin İki Gün Kaldı
Denizli İl Dernekler Müdürü Hüseyin Musan, 30 Nisan'a Kadar Beyanname Vermeyenlerin 5253 Sayılı Dernekler Kanunu Gereğince Yönetim Kurulu Başkanlarına 633 YTL İdari Para Cezası Kesileceğini Söyledi.
İstanbul İl Güvenlik Komisyonu Toplantısı Sona Erdi İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 1 Mayıs'la İlgili Gerçekleştirilen İl Güvenlik Komisyonu Toplantısı Sona Erdi. Yaklaşık 4 Saat Süren Toplant..
Kurtlar Vadisinin Sevilen Karakteri Deli Hüsnü Memleketi Malatyaya Geldi
Kurtlar Vadisi'nin Sevilen Karakteri Deli Hüsnü Memleketi Malatya'ya Geldi
Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde "Deli Hüsnü" Karakterini Başarı ile Canlandıran Adnan Erdoğan Uzun Süredir Gelemediği Memleketi Malatya'nın Doğanşehir İlçesini Ziyaret Etti.
Fatsada 500 Araçlık Otopark İnşaatı Başladı
Fatsa'da 500 Araçlık Otopark İnşaatı Başladı
Fatsa Belediyesi Tarafından Başlatılan 500 Araçlık Kapalı Otopark İnşaatında İlk Kazma Vuruldu. Yağmurlu Bir Hava da Başlayan Çalışmayı Yerinde İnceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, "Bereketli Bir Günde Otoparka...
Vandan 63 Kaçağın Bindiği Kamyonetle Umuda Yolculuk Ceyhanda Son Buldu
Van'dan 63 Kaçağın Bindiği Kamyonetle Umuda Yolculuk Ceyhan'da Son Buldu
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Türkiye'ye Kaçak Yollarla Girdikleri Belirlenen Çoğunluğunu Gençlerin Oluşturduğu Yabancı Uyruklu 63 Kişi Yakalandı.
Yağmura Rağmen Bursa Sgk Önünde İşe Giriş Bildirgesi İzdihamı
Yağmura Rağmen Bursa Sgk Önünde İşe Giriş Bildirgesi İzdihamı
Mevcut Kanunda Son Gün Olan 30 Nisan'a Bir Gün Kala İşe Giriş Bildirgesi Verebilmek İçin Bursa Sigorta İl Müdürlüğü Önünde Toplanan Vatandaşlar, Sağanak Yağmura Aldırmadan Bekleyişlerini Sürdürdü.
Fırat Üniversitesi 3. Kariyer Günleri 5 -9 Mayıs'ta Yapılacak Fırat Üniversitesi (Fü) 3. Kariyer Günleri, 5 -9 Mayıs Tarihleri Arasında Yapılacak.
Erzin Kız Meslek Lisesi Öğrencileri Hatay Birincisi Oldu
Erzin Kız Meslek Lisesi Öğrencileri Hatay Birincisi Oldu
Hatay'da Meslek Liseleri Arasında Yapılan Proje Yarışmasında Engelli İnsanların Hayatlarını Kolaylaştıracak Projeyle Erzin Kız Meslek Lisesi Öğrencileri İl Birincisi Oldu.
Niğde Vali Yardımcısı Demir, Yatırımcı Firmaları Teşvik Uygulamalarından Yararlanmaya Çağırdı
Niğde Vali Yardımcısı Demir, Yatırımcı Firmaları Teşvik Uygulamalarından Yararlanmaya Çağırdı
Niğde Vali Yardımcısı Salim Demir, Yatırımcı Firmaları Teşvik Uygulamalarından Daha Fazla Yararlanmaya Çağırdı.
Yön ve Uyarı Tabelaları Olmayan Yola Vatandaş Usulü Tabela
Yön ve Uyarı Tabelaları Olmayan Yola Vatandaş Usulü Tabela
Hatay'ın Yayladağı - Samandağ Yolunda Birçok Kazanın Meydana Geldiği Hacı Ömer (Hocomar) Mevkiinde Vatandaşlar Tarafından Konulan Küçük Çaptaki Uyarı Levhası Dışında Yön ve Mevki Bildiren Tabela Bulunmuyor. Bu Durum İse...
Öğrenciler, Harçlıklarını Şehitler Derneğine Bağışladı
Öğrenciler, Harçlıklarını Şehitler Derneğine Bağışladı
İskenderun Demir -Çelik Anadolu Lisesi Öğrencileri Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini Ziyaret Ederek, Kendi Aralarında Topladıkları Yardımı Dernek Başkanına Takdim Etti.
Bor'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Niğde'nin Bor İlçesine Bağlı Koyunlu Kasabası Kavşağında Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı.
Karateci Kız Kardeşler Manisayı Temsil Edecek
Karateci Kız Kardeşler Manisa'yı Temsil Edecek
Turgutlu Hasan Üzmez İlköğretim Okulu Öğrencileri Fatmanur ile Betül Epli İsimli Karateci Kız Kardeşler, Manisa'yı Türkiye Şampiyonasında Temsil Edecekler.
Niğdeli Öğrenciler TBMMyi Gezdi
Niğdeli Öğrenciler TBMM'yi Gezdi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Niğde'den 51 Kişilik Bir Öğrenci Grubu, Niğde Milletvekili İsmail Göksel'i Davetlisi Olarak Meclis'i ve Ankara'yı Gezdi.
Kırgız Heyetinden Valiliğe Ziyaret
Kırgız Heyetinden Valiliğe Ziyaret
Şanlıurfa İl Müftülüğü’nün Konuğu Olarak Şanlıurfa'ya Gelen Kırgızistan Heyeti Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan'ı Ziyaret Etti.
Alaplı Çpl Lise Avruba Yolculuğu Öncesi Ekrem Yazıcıyı Ziyaret Etti
Alaplı Çpl Lise Avruba Yolculuğu Öncesi Ekrem Yazıcıyı Ziyaret Etti
Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde Bulunan Alaplı Çok Programlı Lisesi (Çpl) İdarecileri AB Projesi Kapsamında İtalya'ya Gitmeden Önce Alaplı Belediye Başkanı Ekrem Yazıcı'yı Ziyaret Etti.
Mersin'deki Ekmek Zammı Yargıya Taşındı Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (Çetkoder) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, Mersin'deki Ekmek Zammını Yargıya Taşıdı. Göktaş, Mersin'de Ekmeğin..
Sadri Alışık Ödülleri Dağıtıldı
Sadri Alışık Ödülleri Dağıtıldı
Türk Sinema ve Tiyatrosunun Usta Aktörü Sadri Alışık Anısına Bu Yıl 13'üncükez Düzenlenen Ödüller Sahiplerini Buldu. İşte 13. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri'nde En İyiler.
Köydes Değerlendirme Toplantısı
Köydes Değerlendirme Toplantısı
Hakkari Valiliği Tarafından Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi (Köydes) Kapsamında Bir Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
Yozgat Kütüphan Müdürlüğü Çocuklara Kitap Sevgisini Aşılıyor
Yozgat Kütüphan Müdürlüğü Çocuklara Kitap Sevgisini Aşılıyor
Yozgat Kütüphane Müdürlüğü, Anaokulu Öğrencileri Başta Olmak Üzere Kütüphaneyi Ziyaret Eden Çocuklara Kütüphaneyi ve Kitap Okumayı Sevdirmek İçin Önce Çizgi Film İzletiyor Sonra da Masal Anlatıyor.
Türkiye Şampiyonu Öğrencilere Hediye
Türkiye Şampiyonu Öğrencilere Hediye
Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu Öğrencileri Kabul Eden Malatya Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Öğrencileri Kutlayarak Hediye Verdi.
Nazillide Asker Türküleri Konseri
Nazilli'de Asker Türküleri Konseri
Nazilli Halk Eğitimi Merkezi Türk Halk Müziği Korosu Üyeleri Tarafından Hazırlanan €œasker Türküleri” Adlı Konser Vatandaşlardan Yoğun İlgi Gördü. Nazilli Belediye Tiyatro Salonu'nda Düzenlenen Konsere Nazilli İlçe...
Cumhuriyet Caddesi’nde 10 Saatlik Çalışma Cumhuriyet Caddesi, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Buski) Tarafından Yapılacak Aydınlatma Çalışmaları Sebebiyle 1 Mayıs Perşembe..
Siirtli Öğrencilerin Kahramanmaraş Gezisi
Siirtli Öğrencilerin Kahramanmaraş Gezisi
Kahramanmaraş Belediyesi'nin Misafiri Olarak Kente Gelen Siirtli Öğrenciler, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'ı Ziyaret Etti.
Gündem Ekonomi Olmalı
'Gündem Ekonomi Olmalı'
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Başkanı Adnan Sakoğlu, Ekonomiden Kötü Sinyaller Geldiğini Belirterek, "Her Sektörde Daralma Var" Dedi.
Mersinde €œgönüllü Projesi” Uygulamalarının İlki Hayata Geçti
Mersin'de €œgönüllü Projesi” Uygulamalarının İlki Hayata Geçti
Türkiye'de İlk Kez Mersin'de Başlatılan €œgönüllülük Projesi”, Uygulama Alanında İlk Meyvesini Verdi. Bir Grup Üniversite Öğrencisi, Proje Kapsamında İlköğretim Okulu Öğrencilerine Ücretsiz Oks Kursu Vermeye Başladı.
Genç Gazeteciler Baskı Makinelerini İnceledi
Genç Gazeteciler Baskı Makinelerini İnceledi
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Öğrencileri, Erzurum’daki Matbaalarda Kullanılan Baskı Makinelerini İnceledi.
Bandırmada Ekmeğe Zam Geldi
Bandırma'da Ekmeğe Zam Geldi
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde 250 Gram Ekmeğin Fiyatı 50 Ykr Oldu.
Zonguldak’ın 3 Ayrı Noktasında Hırsızlık Zonguldak’ın Ontemmuz Mahallesi ve Kozlu Beldesinde Hırsızlık Olayları Meydana Geldi.
Bakan Başesgioğlu ve Başkan Doğan, Saha Açılışı Yaptı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Tarafından Yürütülen 'Yurdumuzda Güzel Şeyler Oluyor Projesi' Kapsamında, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgem..
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçardan Sesliye Ziyaret
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar'dan Sesli'ye Ziyaret
AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, Ereğli Belediye Başkanını Ziyarnet Etti.
Cavcav, Fenerbahçe Maçında Hedefimiz Galibiyet
Cavcav, Fenerbahçe Maçında Hedefimiz Galibiyet
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Ligde Kalmaları İçin 1 Puanın Yeterli Olduğunu Ancak Fenerbahçe Karşısında Sahaya Galibiyet İçin Çıkacaklarını Söyledi.
Suşehrinde Dgd Paraları Çiftçilere Ödenmeye Başlandı
Suşehri'nde Dgd Paraları Çiftçilere Ödenmeye Başlandı
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Çiftçilere Yönelik Olarak Verilen Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Paraları Ödenmeye Başladı.
Trabzon'da Silahlı Yağmaya Teşebbüs Davasında Karar Trabzon'un Çağlayan Beldesinde Bir Kişiyi Kaçırarak Para İstedikleri Gerekçesiyle Yargılanan 3 Sanığa Ceza Yağdı.
"Kömür 52" Operasyonunda 55 Kişi Ağır Cezada Yargılanacak Ordu'da Ocak Ayında Başlayan ve Bugüne Kadar 55 Kişinin Soruşturma Kapsamına Alındığı "Kömür 52" Operasyonunda Ordu Cumhuriyet Başsav..
Zonguldak'ta Esrar Operasyonu Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Bir Operasyonda, 6 Gram Esrar Maddesi Ele Geçirildi.
TOKİ Dolmuş Hattının 2. İhalesi 15 Mayısta
TOKİ Dolmuş Hattının 2. İhalesi 15 Mayıs'ta
Fatsa İlçesinde 2007 Yılında Faaliyete Başlayan TOKİ- Özel Hastaneler ve Fatsa Lisesi Dolmuş Hattı Güzergahında Yeniden İhaleye Çıkılacağı Bildirildi.
Takla Atan Kamyonda Sıkışan 2 Kişiyi Çobanlar Kurtardı
Takla Atan Kamyonda Sıkışan 2 Kişiyi Çobanlar Kurtardı
Afyonkarahisar'da, Takla Atan Kamyonda Sıkışan 2 Kişi, Bölgede Koyun Otlatan 2 Çoban Tarafından Kurtarıldı.
Öğretmene Dayak İddiası
Öğretmene Dayak İddiası
Başkent'te Dayak Yediği Öne Sürülen İki Öğrenciyi Korumak İsteyen Öğretmen P.u, Okul Müdürü S.u Tarafından Dövüldüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10