29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sakarya'da Asayiş Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Adapazarı'nda Düzenlediği Barış ve Kardeşlik Gecesinde Çıkan Olaylarda Kalp Krizi Geçirerek Ölen Ebubekir Kalkalı'nın Cenaze Töreni Önces..
Tunceli'de Mayına Basan Asker Yaralandı Tunceli'nin Hozat İlçesinde Mayına Basan Bir Er Yaralandı. Yaralı Asker, Elazığ Asker Hastanesi'nde Tedavi Altına Alındı.
Eski Bakan Abdüllatif Şener İzmirde
Eski Bakan Abdüllatif Şener İzmir'de
Eski Bakan ve TOBB Üniversitesi Öğretim Görevlisi Abdüllatif Şener, Dokuz Eylül Üniversitesi (Deü) İktisat Kulübü Tarafından Düzenlenen "Dışa Açılma Sürecinde Türkiye'nin Dünü, Bugünü ve Yarını" Konulu Konferansa...
Asker Demirtaş'a İlk Ziyaret Avukatı ve Milletvekillerinden 15 Aylık Askerlik Görevini Yapmak Üzere Sabah Erken Saatlerde Ankara'dan Sivil Askeri Araçlar Eşliğinde Safranbolu 125. Jandarma Er..
Hükümet 1 Mayıs'ın Taksim'de Kutlanmaması Konusunda Kararlı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hükümet ile Sendikaları Karşı Karşıya Getiren 1 Mayıs'ın Taksim'de Kutlanmasıyla İlg..
Yozgat'ın Sorunları Başkent'te Tartışıldı Yozgat'ın Sorunları ve İlin Gelişmesine Yönelik Yapılacak Olan Yatırım Planları, Ankara'da Masaya Yatırıldı.
Bakan Başesgioğlu, Tff Başkanı Doğan'a Penaltı Attı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Murat Başesgioğlu, Açılışı Yapılan Sahada Kaleye Geçen Türkiye Futbol Federasyonu (Tff..
Niğdede Çilek Projesi Hayata Geçiriliyor
Niğde'de Çilek Projesi Hayata Geçiriliyor
Niğde'de Yeni Geçim Kapısı Olarak Çilek Projesi Hayata Geçiriliyor.
Niğdede Öğretmenlere Diksiyon ve Güzel Konuşma Semineri Verildi
Niğde'de Öğretmenlere Diksiyon ve Güzel Konuşma Semineri Verildi
Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından İldeki Çeşitli Okullarda Çalışan Öğretmenlere Yönelik 'Diksiyon, Etkileme Sanatı ve Güzel Konuşma' Semineri Verildi.
Saadet Partisi Niğde İl Başkanı Öke, Meclis Uygulamalarına Tepki Gösterdi
Saadet Partisi Niğde İl Başkanı Öke, Meclis Uygulamalarına Tepki Gösterdi
Saadet Partisi Niğde İl Başkanı Osman Öke, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyelerinin Yaptıkları Bir Çok Uygulamanın Kamuoyunu Rahatsız Ettiğini İleri Sürdü.
Doğu Akdenizli İşadamları Btc Boru Hattında Figüranlık Değil, Başrol İstiyor
Doğu Akdenizli İşadamları Btc Boru Hattında Figüranlık Değil, Başrol İstiyor
Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dasifed) Başkan Vekili Kemal Altunay, Btc Ham Petrol Boru Hattı'ndan Kaynaklanan Hareketlilikte Bölge İşadamları Olarak Figüranlık Değil Başrol İstediklerini...
Vali Yavuz Erkmenden Veda Ziyareti
Vali Yavuz Erkmen'den Veda Ziyareti
Denizli İline Tayini Olan Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen Devrek Kaymakamlığını ve Belediye Başkanlığına Veda Ziyaretinde Bulundu.
Karamürselli Bayanlar, Dekoratif Süsleme Kursuna Büyük İlgi Gösteriyor
Karamürselli Bayanlar, Dekoratif Süsleme Kursuna Büyük İlgi Gösteriyor
Karamürsel Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nce Açılan Dekoratif Süsleme Kursuna Karamürselli Bayanlar Büyük İlgi Gösteriyor. 16 Branşta Açılan Kültür, Sanat ve Beceri Kursları Belediye Kültür Sitesi Eğitim Salonlarında...
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Yön Tabelaları Taraklıda Yapılıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Yön Tabelaları Taraklı'da Yapılıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne Ait İkaz ve Yön Tabelaları Sakarya'nın Taraklı İlçesi'nde Yapılıyor.
Meclis, Bu Hafta Gece Mesaisi Yapacak TBMM Genel Kurulu, Gündemindeki Tasarı ve Teklifleri Yasalaştırmak İçin İki Hafta Boyunca Gece Mesaisi Yapacak. Meclis Genel Kurulu Cuma Günü de Çalışaca..
Cumhuriyet Caddesi'ndeki Çalışma, Kaynağından Yapılan Değişikliğe Göre 2 Mayıs Cuma Günü Yapılacaktır. Cumhuriyet Caddesi, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Buski) Tarafından ..
Gazeteciler, Bakan Çiçek'i Aradı AK Parti TBMM Grubu'nda Bugün Gazetecilerin Gözleri Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'i Aradı. Her Toplantıya Katılan Çiçek'in Grup Toplantısın..
Kayseride, Minibüsler 1 Mayıstan İtibaren Halk Otobüsleriyle Değiştirilecek
Kayseri'de, Minibüsler 1 Mayıs'tan İtibaren Halk Otobüsleriyle Değiştirilecek
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin, Minibüsçülükten Halk Otobüsü Uygulamasına Geçme Çalışmaları 1 Mayıs'tan İtibaren Başlayacak.
CHP Aydın İl Kadın Kolları Teşkilatının Kaynaşma Ziyaretleri
CHP Aydın İl Kadın Kolları Teşkilatının Kaynaşma Ziyaretleri
Geçtğimiz Günlerde Yapılan Kongrenin Ardından Çalışmalarına Başlayan Cumhuriyet Halk Partisi(chp) Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Yıldırım; İl ve İlçelerdeki Tanışma Ziyaretleri Sürdürüyor.
Başında Büyük Kitleyle Doğan Bebeğin Ailesi Yardım Bekliyor
Başında Büyük Kitleyle Doğan Bebeğin Ailesi Yardım Bekliyor
Şanlıurfa'da Başında Büyük Bir Kitleyle Doğan Bebek, Kendisine Uzanacak Yardımı Bekliyor.
Tarık Aziz Yargılanıyor Eski Irak Başbakan Yardımcısı Tarık Aziz'in 1992 Yılında Onlarca Tüccarın İdam Edilmesiyle İlgili Olarak Yargılanmasına Bugün Başlandı.
AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları, Emniyet Müdürü Feridun Bozu Ziyaret Etti
AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları, Emniyet Müdürü Feridun Boz'u Ziyaret Etti
AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Bezirganoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Feridun Boz’u Makamında Ziyaret Etti.
Suşehri Kız Meslek Lisesinde Cengiz Topel Köşesi Oluşturuldu
Suşehri Kız Meslek Lisesi'nde Cengiz Topel Köşesi Oluşturuldu
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Cengiz Topel Kız Meslek Lisesi'nde, Şehit Cengiz Topel Resimlerinden Oluşan Bir Köşe Oluşturuldu.
Hakkarili Öğrenciler Geziden Mutlu Döndü
Hakkarili Öğrenciler Geziden Mutlu Döndü
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Başlatmış Olduğu 'Gönül Köprüleri Projesi' Kapsamında İzmir, Ankara, Aydın ve Denizli'ye Düzenlenen Geziye Katılan Hakkari Lisesi'nden Bir Grup Öğrenci Memleketlerine Mutlu Döndü. Gezi...
Yeni Beyaz Zambaklar Açıyor
Yeni Beyaz Zambaklar Açıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 ve Johnson Diversey İşbirliğinde Sağlık Müdürlüğü ve İnoksan’ın Desteğiyle Başlatılan €œbeyaz Zambak” Projesinde Hijyen Yarışını Kazanan Yeni Gıda İşletmeleri ve Tesisler...
Thk Bandırma Şubesinde Münir İncegöl Yeniden Başkan Seçildi
Thk Bandırma Şubesi'nde Münir İncegöl Yeniden Başkan Seçildi
Türk Hava Kurumu (Thk) Bandırma Şubesi Başkanlığı'na Münir İncegöl Yeniden Seçildi.
SHP İl Başkanlığından Zonguldak’a Çağrı
SHP İl Başkanlığından Zonguldak’a Çağrı
Sosyal Demokrat Halk Partisi (SHP) İl Başkanı Yavuz Boz, Vali Erkmen’in Denizli’ye Tayini Zonguldak’ı Üzdüğünü Belirterek, Zonguldak’a Çağrıda Bulundu.
Sivas BBPden 301. Madde Açıklaması
Sivas BBP'den 301. Madde Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gezici, Yaptığı Açıklamada, "301. Maddenin Değişmesine Karşıyız, Karşı Olmaya da Devam Edeceğiz" Dedi.
Toroslarda Spor
Toroslar'da Spor
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi Tarafından Oluşturulan Spor Tesisleri, Bölgede Yaşayan Vatandaşlarca İlgi Görüyor.
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcandan Taziye Ziyareti
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan'dan Taziye Ziyareti
Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, Geçtiğimiz Günlerde Akçakale Yolunda Meydana Gelen Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden İsa Demirel'in Yakınlarına Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Lisede "Horon Teneffüsü" Trabzon Ticaret Meslek Lisesi ve Anadolu İletişim Meslek Lisesi'nde Öğrenciler Teneffüslerde Kemençe Müziği Eşliğinde Horon Oynuyor.
Göğsüne Top Çarpan Öğrenci Öldü Gaziantep'te Okul Bahçesinde Arkadaşları ile Maç Yaparken Hızla Gelen Topun Göğsüne Çarpması Sonucu Fenalaşan Lise 2'nci Sınıf Öğrencisi 15 Yaşındaki Veysel Öz..
Shabanı Nonda'dan Açıklamalar Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Oynanan ve Galatasaray'ın, Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Yendiği Derbi Maçta Galibiyeti Getiren Golü Kaydeden Shabani Nonda..
İngiltere Kosova'ya 600 Kişilik Güç Gönderiyor İngiltere, Kosova'daki NATO Gücüne Yardımcı Olmak Üzere Önümüzdeki Günlerde Bölgeye 600 Asker Göndereceğini Açıkladı.
Kapanan Belediyeler
Kapanan Belediyeler
Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Nüfusu 2 Binin Altında Kalmasından Dolayı Kapanan Belediyelerin Başkanlarının Özlük Haklarının Korunarak, Eski Nahiye Müdürlerinde...
Kültür Sanat
Kültür Sanat
Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen 9. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali, 2-15 Mayıs Tarihleri Arasında 11 Ülkenin Katılımıyla Trabzon'da Yapılacak.
Iğdır'da Şehit Olan Komando Er Mesut Sanır'ın Cizre'deki Evinden Ağıtlar Yükseldi Iğdır'da Bastığı Mayının İnfilak Etmesi Sonucu Şehit Olan Komando Er Mesut Sanır'ın Şırnak'ın Cizre İlçesind..
Fransız Marinacı: 'Antalya, Yat İmalatında Dünya Liderliğine Oynuyor'
Fransız Marinacı: "Antalya, Yat İmalatında Dünya Liderliğine Oynuyor"
Fransa Marinalar Federasyonu Başkan Yardımcısı Rene Gaudino, Antalya Serbest Bölgesi'nin Yat İmalatında Dünya Liderliğine Oynadığını Söyledi. Akdeniz'de Denizcilik Sektörünü Geliştiren Tek Ülkenin Türkiye Olduğunu...
Tavas Ziraat Odası Mazot ve Gübre Fiyatlarına Tepkili Tavas Ziraat Odası, Mazot ve Gübre Fiyatlarındaki Artışın Durdurulmasını İstedi.
Putin: "NATO'nun Genişlemesi Yapıcı Değil." Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, NATO'nun Genişleme Projelerinin Uluslararası Hiç Bir Sorunu Çözeceğine İnanmadığını Söyledi.
Rusya Başbakanı Zubkov: "Gazprom'un Başına Geçebilirim." Rusya Federasyonu Başbakanı Viktor Zubkov, Gazprom Yönetim Kurulu Üyesi Olabileceğini ve Yönetim Kurulunun Başına da Geçebileceğini Aç..
Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uğurellinin Cenazesi Memleketi Kırıkkaleye Gönderildi
Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uğurelli'nin Cenazesi Memleketi Kırıkkale'ye Gönderildi
Bingöl'ün Genç İlçesi Kavaklı Köyü Kırsalında Güvenlik Güçleri ile PKK'lı Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada Şehit Olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Uğurelli(27)'nin Cenazesi, Elazığ Askeri Hastanesi'nde Düzenlenen...
Tekirdağ Belediyesinden Yeni Doğan Bebeklere Hediye Paketi
Tekirdağ Belediyesi'nden Yeni Doğan Bebeklere Hediye Paketi
Tekirdağ Belediyesi, Düzenlediği Kampanya ile Merkezdeki Yeni Doğan Bebeklere Hediye Paketi Vermeye Devam Ediyor.
Beyaz Zambak Kampanyası Sürüyor, İşyerleri Sıraya Giriyor
'Beyaz Zambak' Kampanyası Sürüyor, İşyerleri Sıraya Giriyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 ve Johnson Diversey İşbirliğinde Sağlık Müdürlüğü ve İnoksan'ın Desteğiyle Başlatılan "Beyaz Zambak" Projesinde Hijyen Yarışını Kazanan Yeni Gıda İşletmeleri ve Tesisler...
Cumhuriyet Caddesi 1 Mayıs'ta Trafiğe Kapatılacak Bursa'da Cumhuriyet Caddesi, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Buski) Tarafından Yapılacak Aydınlatma Çalışmaları Sebebiyle 1..
Tekirdağ'da Elektrik Kesintisi Tekirdağ'ın Bazı Yerlere, Direk Dikim Çalışmaları Nedeniyle Yarın 4 Saat Süreyle Elektrik Verilemeyecek.
Yukarı Harşit Havzası Kanalizasyon Proje Toplantısı Yapıldı
Yukarı Harşit Havzası Kanalizasyon Proje Toplantısı Yapıldı
Yukarı Harşit Havzası Kanalizasyon Projesi Tanıtım Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.
İzmir Büyükşehir Belediyesini Düdükle Protesto Ettiler
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni Düdükle Protesto Ettiler
Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası'na (Tüm Bel Sen) Bağlı Memurlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Önünde Düdüklü Eylem Yaptı. Eşrefpaşa Hastanesi, İtfaiye ve Diğer Belediye Birimlerde...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10