29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

29 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Küçük Role İzin Çıktı Bodrum'daki Club Flipper'in Sahibi Ahmet Bayer'in Eşi Sinem Bayer, Kurtlar Vadisi'nin Yanısıra Dönme Dolap ve Kandilli Aşıkları Dizilerinde Oyunculuğunu Denemişti.
Cem Yılmaz'dan Yeni Reklam Filmi Cem Yılmaz, Türk Telekom İçin Yeni Bir Reklam Filmi Çekti. Henüz Televizyonlarda Yayınlanmayan Reklam Gecce.com'da...
Sağlıkta Dönüşüm Projesi
Sağlıkta Dönüşüm Projesi
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Hasan Hüsnü Eren, Hedeflerinin Sağlık Alanında Avrupa Şehri Olmak Olduğunu Söyledi.
Vali İbrahim Özçimen Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor
Vali İbrahim Özçimen Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bakanlar Kurulu Tarafından Hazırlanan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından Onaylanan Son Valiler Kararnamesi ile Burdur Valiliği'ne Atanan Muş Valisi İbrahim Özçimen, Veda Ziyaretlerine Başladı.
Sadr Semtine Güdümlü Füze Atıldı Amerikan Ordusunun Bağdat'ın Sadr Mahallesinde 4 Evi Yerle Bir Eden Bombardımanı Sonucu Ölen ve Yaralananlar Olduğu Bildirildi.
Şener: Yeni Bir Siyasi Oluşum İçinde Değilim Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, TOBB -Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (Etü) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdüllatif Şener, Yeni Bir Siyasi ..
Muşta 4 Kilo 910 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi
Muş'ta 4 Kilo 910 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi
Muş Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin Sürdürdüğü Çalışmalar Sonucunda 4 Kilo 910 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi.
Erken Emekli Olmak İsteyenlerin Son Gün Telaşı Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nın Getirmiş Olduğu Geç Emeklilik Dezavantajından Kurtulmak İsteyen Sosyal Güvencesi Olmayan Vatandaşlar, Son Günd..
AK Parti Ek Süre İstemeyecek
AK Parti Ek Süre İstemeyecek
AK Parti'nin, Kapatma Davasına Yönelik Anayasa Mahkemesi'ne Vereceği Savunma Şekli Netleşiyor.
Karaosmanoğlu Gebzede Konuştu
Karaosmanoğlu Gebze'de Konuştu
Gebze Ticaret Odası'nın Meclis Toplantısına Katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze'de Yaptıkları Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi.
Baykal Türkiyede Öteki Yaratmaya Çalışıyor
Baykal Türkiye'de Öteki Yaratmaya Çalışıyor
Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Deniz Baykal'ın CHP Olağan Kurultayında Yaptığı Konuşmasını Eleştirirken; Baykal'ı, Türkiye'de 'Öteki' Oluşturmayla Suçladı.
Bafra Belediyespor Antrenörleri Anısına Turnuva
Bafra Belediyespor Antrenörleri Anısına Turnuva
Bafra Belediyesi Tarafından, Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden Bafra Belediyespor Teknik Direktörü Sedat Gezer ve Kaleci Antrenörü İsmail Kurt'un Anısına Düzenlenen Halı Saha Turnuvası Başladı.
Dto İzmir Şube Başkanı Dologh: 'İzmir Limanında 4 Gemi Yükünü İndirmeden Ayrıldı'
Dto İzmir Şube Başkanı Dologh: "İzmir Limanı'nda 4 Gemi Yükünü İndirmeden Ayrıldı"
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz (İmeak) Bölgeleri Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi'nin 38. Olağan Meclis Toplantısı'nda İzmir Limanı'ndaki Sıkışıklık ve Düzensizlik Konuşuldu.
Gebze Belediyesi Taşınıyor
Gebze Belediyesi Taşınıyor
Kocaeli'ne Bağlı Gebze Belediyesi Yeni Binasına Taşınma Hazırlıklarına Başladı.
Şanlıurfa'da Terör Örgütünün Üniversite Sorumlusu Yakalandı Şanlıurfa'da Yapılan Operasyon Sonucu, Terör Örgütü PKK'nın Uzantısı Olan ve Genellikle Üniversitelerde Faaliyet Gösteren Yurtsever..
Motosikletin Çarptığı Çocuk Hastanelik Oldu
Motosikletin Çarptığı Çocuk Hastanelik Oldu
Samsun'da Motosikletin Çarptığı Bir Çocuk Hastanelik Oldu.
Özel Aracın Çarptığı Askeri Araç Devrildi: 3 Asker ve 3 Tutuklu Yaralandı
Özel Aracın Çarptığı Askeri Araç Devrildi: 3 Asker ve 3 Tutuklu Yaralandı
Antalya'da, Özel Bir Otonun, Direksiyon Hakimiyetini Kaybederek Askeri Araca Çarpması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Asker ve 2'si Yabancı Uyruklu Kadın Olmak Üzere 3 Tutuklu Yaralandı.
Adana'da Son Anda Sigortalı Olmak İsteyenler İzdiham Oluşturdu Adana'da Sosyal Sigortalar Kurumu İl Müdürlüğü, Daha Erken Yaşta Emekli Olmak İsteyenlerin Yoğun Talebiyle Karşılaştı.
DTP Haberiyle İlgili Alperen Ocakları Sabah Gazetesi'ne Dava Açacak Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Erdem Ercan, DTP Dayanışma Gecesinde Yaşanan Olayların Kendileriyle İlgili Olmadığını S..
Üniversitede Olay Çıkartan 12 Öğrenci Adliyeye Çıkartıldı
Üniversitede Olay Çıkartan 12 Öğrenci Adliyeye Çıkartıldı
24 Nisan Günü Çukurova Üniversitesi (Çü) Sinerji Kolu'nun Akif Kansu Konferans Salonu'nda Düzenlediği Paneli Basan ve Kampüs Alanında İzinsiz 1 Mayıs Afişi Astıkları İddiasıyla Göz Altına Alınan 12 Öğrenci, Cumhuriyet...
Sosyal Taraflar, İşsizlik Fonu'nun Güvenliğinin Sağlanmasını İstedi İşsizlik Fonu'nun Gap'a Aktarılması Sosyal Tarafları Tedirgin Ediyor. Taraflar, Hükümetten Fonun Güvenliğini Talep Ederken,..
Resmen Boşandılar! Mahkeme Nihayet Karar Verdi. Bülent Ersoy Artık Özgür Bir Kadın
Org. Büyükanıt'tan Espri.. 'Benden Uzunlardan Hiç Hoşlanmam'
Milli Görüş?ün Kurucusu Abidin?in Kızı Anlatıyor... Türban Ayeti Sakar Çapkından Sonra İndi
'Türk-Kürt Savaşı Çıkarmak İstediler' DTP'li Ahmet Türk Sakarya'da Yaşanan Gerginliğe Karışanları Sert Bir Dille Eleştirdi
Neden Bırakıp Gittiğini Sordular... 'Bir Yeri Sevmiyorsan Çeker Gidersiniz'
DTP'nin Sakarya'da Düzenlediği Gecede Çıkan Olaylara İki Ayrı Soruşturma Demokratik Toplum Partisi (DTP) Sakarya İl Teşkilatı Tarafından Düzenlenen "Barış ve Kardeşlik" Gecesinde Çıkan Olayla..
Sevgilisini Eşi Gibi Gösterip Boşanan Şahsa 3 Yıl Hapis Adapazarı'nda Sevgilisini Karısı Gibi Gösterip 'Mahkemeyi Yanıltarak' Eşini Boşayan Şahsa ve Sevgilisine 3 Yıl 3'er Ay Hapis Cezası Ver..
Güler: 1 Mayıs İçin Tedbir Planlaması Yapıldı İstanbul Valisi Muammer Güler, 1 Mayıs Öncesi, 'Genel Hayatı Olumsuz Etkileyebilecek Tüm İhtimaller Üzerinde Durularak Bir Tedbir Planlaması Yapı..
Afiş Asan Öğrencilerin Gözaltına Alınması Protesto Edildi
Afiş Asan Öğrencilerin Gözaltına Alınması Protesto Edildi
Adana'da Bir Grup Öğrenci, Çukurova Üniversitesi'nde (Çü) 1 Mayıs'a Çağrı Pankartları Astıkları Gerekçesiyle 12 Kişinin Gözaltına Alınmasını Protesto Etti.
Bakan Çelik: 24 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak
Bakan Çelik: 24 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 2008 Yılında 24 Bin Öğretmen Ataması Yapılacağını ve Mayıs Ayında 9 Devlet Üniversitesi Kurulacağını Açıkladı.
Avrupa Birliği, Sırbistan ile Ortaklık Anlaşmasını İmzaladı Avrupa Birliği (AB), Sırbistan ile İstikrar ve Ortaklık Anlaşması'nı İmzaladı.
Ağrı Valiliği'ne Mehmet Çetin Atandı Ağrı Valiliği Görevine Atanan Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Çetin, Ülkenin Her Tarafından Seve Seve Görev Yapacağını Belirtti.
Iğdırda Şehit Olan Komando Er Mesut Sanırın Evinden Ağıtlar Yükseldi
Iğdır'da Şehit Olan Komando Er Mesut Sanır'ın Evinden Ağıtlar Yükseldi
Iğdır'da Şehit Olan 88/1 Tertip Komando Er Mesut Sanır'ın, Şırnak'ın Cizre İlçesindeki Evinden Ağıt Sesleri Yükseldi.
Atakum Belediyespordan Anıtkabire Ziyaret
Atakum Belediyespor'dan Anıtkabir'e Ziyaret
Tff 3. Lig 1. Kademe Yükselme Grubu Maçları Nedeniyle Ankara'da Bulunan Atakum Belediyespor, Anıtkabir'i Ziyaret Etti. Turuncu-mavili Ekip, Karşılaşmalar Öncesi Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Manevi Huzuruna...
Kayseri Kocasinan Belediyesi Sel ve Su Baskınlarına Karşı Hazırlık Yapıyor Kayseri Kocasinan Belediyesi, Bahar Mevsimindeki Yağışlar Sonrasında Yaşanabilecek Sel ve Su Baskınlarına Karşı Vida..
Dışişleri Bakanlığı Aday Meslek Memurları Şanlıurfada
Dışişleri Bakanlığı Aday Meslek Memurları Şanlıurfa'da
Dışişleri Bakanlığı Aday Meslek Memurları, Bakanlık Eğitim Merkezi Daire Başkan Vekili Vefik Fenmen Başkanlığında Şanlıurfa Valiliği’ni Ziyaret Etti.
Milli Eğitim Bakanı Çelik, '2008 Yılında 24 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak'
Milli Eğitim Bakanı Çelik, "2008 Yılında 24 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 2008 Yılında 24 Bin Öğretmen Ataması Yapılacağını Açıkladı. Bakan Çelik, TOKİ ile Yapılan Anlaşma Gereği de 1 Milyar YTL'lik Okul Yaptıracaklarını Dile Getirdi. Çelik Ayrıca Mayıs Ayı...
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Pıerını, Trabzon Valisi Okutanı Ziyaret Etti
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Pıerını, Trabzon Valisi Okutan'ı Ziyaret Etti
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Marc Pierini, Trabzon Valisi Nuri Okutan'ı Ziyaret Etti.
Gebzeye Kadın Sığınma Evi İsteyen Öğrenciler İmza Kampanyası Başlattı
Gebze'ye Kadın Sığınma Evi İsteyen Öğrenciler İmza Kampanyası Başlattı
Kocaeli Üniversitesi Öğrecisi Bir Grup, Gebze'ye Kadın Sığınma Evi Açılması İçin İmza Kampanyası Başlattı.
Çelik: Hükümetin 1 Mayıstaki Tavrı Net
Çelik: Hükümetin 1 Mayıs'taki Tavrı Net
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hükümetin 1 Mayıs'la İlgili Tavrının Net Olduğunu Vurgulayarak, Şu Ana Kadar Taksim'le İlgili Görüşte Bir Değişikliğin Olmadığını Söyledi.
Binbaşı PKKlılara Patlayıcı Temin Etti İddiası
Binbaşı 'PKK'lılara Patlayıcı Temin Etti' İddiası
Teröristlere Bilerek Yardım Etmekten Yargılanan Sanıklardan 'Jandarma Muhbiri' Ahmet Eken, Patlayıcıları Binbaşı Ali Demir'in Bilgisi Dahilinde Terör Örgütü Mensuplarına Teslim Ettiğini İddia Etti.
Vali Güler, 1 Mayıs Tedbirlerini Yarın Açıklayacak İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet İl Komisyonu Toplantısında, 1 Mayıs Kutlamalarına İlişkin Tedbirlerin Konuşulduğunu Kaydetti..
Soyad Tarafından Düzenlenen Etkileşim Semineri Sona Erdi
Soyad Tarafından Düzenlenen Etkileşim Semineri Sona Erdi
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığının, Vakıfta Görev Yapan Yöneticilere ve Halkla İlişkiler Personeline Yönelik Düzenlediği "Etkileşim" Semineri Sona Erdi.
Çayırovalılar Tepkili
Çayırovalılar Tepkili
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun Çayırova İlçesinin Şehir Merkezinin Şekerpınar Olduğunu Açıklaması Tepki Topladı.
Gmis'ten Hatıra Ormanı Zonguldak Genel Maden İşçileri Sendikası (Gmis) Tarafından Şemsi Denizer €œhatıra Ormanı” Oluşturuldu.
Yukarı Harşit Havzası Kanalizasyon Projesinin Tanıtımı Yapıldı Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme, Çevre, Kültür ve Turizm Birliği Tarafından Hazırlanan €œyukarı Harşit Havzası K..
Çelik: Hükümetin Taksim Kararı Gayet Net Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hükümetin 1 Mayıs ve Özellikle Taksim Meydanı'ndaki Kutlamalarla İlgili Değerlendirmesinde Bir Değişikl..
Eker Hakkında Gensoru Önergesi Görüşmeleri Başladı TBMM Genel Kurulunda, MHP'nin Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker Hakkında Verdiği Gensoru Önergesinin Gündeme Alınıp Alınmayacağına İlişki..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10