28 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

28 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DYP Malatya Başkanlığına İlhan Karakuş Atandı
DYP Malatya Başkanlığı'na İlhan Karakuş Atandı
Doğru Yol Partisi (DYP) Malatya İl Başkanlığı'na İlhan Karakuş Atandı.
Bitliste Kaldırım İşgali Sorunu Devam Ediyor
Bitlis'te Kaldırım İşgali Sorunu Devam Ediyor
Bitlis Belediye Başkanı Cevdet Özdemir, Kaldırım İşgaline Çözüm Bulmak İçin Çalıştıklarını ve En Kısa Sürede Bu Sorunu Halledeceklerini Söyledi.
Sınıra Askeri Sevkıyat Sürüyor
Sınıra Askeri Sevkıyat Sürüyor
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyonları Aralıksız Devam Ederken, Bir Taraftan da Sınır Birliklerine Askeri Sevkıyat Sürüyor.
Fenerbahçe'den Protestoculara Kınama Fenerbahçe Kulübü, Dün Futbol Takımının Galatasaray'a 1 -0 Yenildiği Maçtan Sonra Samandıra Tesisleri'nde Futbolcuları Protesto Eden Kişileri Kınadı.
Manisa Vergi Rekortmenlerine Plaket
Manisa Vergi Rekortmenlerine Plaket
Manisa'da Vergi Rekortmeni Kişi ve Kurumlara Plaket ve Onur Belgeleri Törenle Verildi. Törene Katılan TBMM 22. Dönam Başkanı ve Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Türkiye'de Dünyadaki Global Krizden Türkiye'nin Çok...
Türkiye Tohumda Dışa Bağımlı
Türkiye Tohumda Dışa Bağımlı
Ordu Üniversitesi (Odü) Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Atnan Uğur, Türkiye'nin Örtü Altı Sebze Üretiminde Kullanılan Tohumlarda Dışa Bağımlı Olduğunu Söyledi.
Sebze Halindeki 291 Dükkanın Satışı Başladı
Sebze Hali'ndeki 291 Dükkanın Satışı Başladı
Vedat Dalokay Meyve Sebze Hali’ndeki Dükkanların Satışı Başladı. Açık Artırma Usulüyle Başlayan Satışlar Cuma Gününe Kadar Devam Edecek.
Elbeyliye Salamura Tesisi
Elbeyli'ye Salamura Tesisi
Bursa'nın İznik İlçesine Bağlı Elbeyli Kasabasına, İlbey ve Bodur Zeytincilik Tarafından 650 Ton Kapasiteli Salamura Paketleme Tesisi Yapılıyor.
Hattuşada Yazılıkaya Orijinal Yoluna Kavuşuyor
Hattuşa'da Yazılıkaya Orijinal Yoluna Kavuşuyor
Birleşmiş Milletler Teşkilatı Unesco'nun 'Dünya Mirası' Arasında Saydığı Hattuşa Yazılıkaya, Çorum Valiliği Tarafından Orijinal Yoluna Kavuşturuluyor. Daha Önce Yazılıkaya'ya Ulaşabilmek İçin Tali Yolu Kullanan Turistler...
Traktörün Römorkuna Asılan Çocuk Düşerek Öldü Malatya'da Traktörün Römorkuna Asılan Çocuk, Düşerek Hayatını Kaybetti.
Protokol Mensupları Kan Verdi
Protokol Mensupları Kan Verdi
Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi ve Kızılay Zeynep Kamil Kan Merkezi İş Birliği ile Düzenlenen Kan Bağışı Kampanyasına Protokol Mensupları da Destek Verdi.
Kemer Belediyesi Yeni Terminal Binası Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı
Kemer Belediyesi Yeni Terminal Binası Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı
Kemer Yeni Terminal Binasının Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı. Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker Törende Yaptığı Konuşmada, €œ Yeni Terminal Binamız 4 Ayda Bitecek. Tüm Kemer’e Hayırlı Olsun” Dedi.
Uşak Belediyesi Halıpazarı Mevkiine Otopark İnşa Edecek Uşak Belediyesi, Halıpazarı Mevkiinde Yıkılan Benzinlik ve Eski Balık Pazarı Alanında 56 Araç Kapasiteli Otopark İnşa Edecek.
Kozan Sisliler Derneğinden MHPye Ziyaret
Kozan Sisliler Derneği'nden MHP'ye Ziyaret
MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Sivil Toplum Kuruluşlarının Siyasette "Belirleyici" Olma Arayışından Uzak Durmasının Daha Sağlıklı Olacağını Söyledi.
Manisa Milli Eğitim Müdürü Hasan Özdemir Emekli Oldu
Manisa Milli Eğitim Müdürü Hasan Özdemir Emekli Oldu
Manisa'da 14 Yıldır Milli Eğitim Müdürü Olarak Görev Yapan Hasan Özemir Emekliye Ayrıldı.
Macar Heyeti Atça Çarşı Camiini Ziyaret Etti
Macar Heyeti Atça Çarşı Camii'ni Ziyaret Etti
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Türkiye'ye Davetli Olarak Macaristan'dan Gelen Ekipler İslam Dini ve Camilerle İlgili Bilgi Topladılar. Atça Çarşı Camii'ne Ziyaret Eden Macaristan...
Mardinli Mimarlardan Mardin Belediyesine Kaçak Yapı Uyarısı
Mardinli Mimarlardan Mardin Belediyesi'ne 'Kaçak Yapı' Uyarısı
Mimari ve Tarihi Yapısı ile Sit Alanı İlan Edilen ve Dünyada Kudüs ve Venedik'ten Sonra Açık Hava Müzesi Görünümünde Olan Kentler Arsında Yer Alan Mardin'de Mimarlar, Belediyeyi Kaçak Yapılaşmaya Karşı Uyardı.
Hakkaride Su Hırsızlığı
Hakkari'de Su Hırsızlığı
Hakkari Belediye Başkanlığı, Evlerine İzinsiz İçme Suyu Şebekesi Çekmeye Çalışırken Şebeke Borularına Zarar Veren 3 Vatandaşı Mahkemeye Verdi. Su Hırsızlığı Suçundan İfadeleri Alınan Vatandaşların Mahkemeye Sevk Edildiği...
Şahinbey Belediyesi Ekiplerinin Gıda Denetimleri
Şahinbey Belediyesi Ekiplerinin Gıda Denetimleri
Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri İlçe Genelinde Yaptıkları Çalışmalarını Sürdürüyor.
Amasrada Halk Oyunları Şenliği Düzenlendi
Amasra'da Halk Oyunları Şenliği Düzenlendi
Bartın'ın Amasra İlçesinde Bulunan Amasra Halk Eğitimi Merkezi Halkoyunları Kulübü Tarafından "Anadolu'dan Ezgiler" İsimli Halk Oyunları Şenliği Düzenlendi.
Hakkaride İşitme Engelliler Futbol Karşılaşması
Hakkari'de İşitme Engelliler Futbol Karşılaşması
İşitme Engelliler Bölgesel 2. Futbol Ligi 1. Grubunda Mücadele Eden Hakkari Berçelan İşitme Engelliler Futbol Takımı Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Osmaniye İşitme Engelliler Futbol Takımı'na 4-1'lik Farklı Bir Skorla...
Nevşehir'de Samsun Müzik Kültürü Tanıtılacak Nevşehir Belediyesi Tarafından Türkiye'nin Farklı Yörelerinin Halk Kültürlerinin Tanıtımına Yönelik Başlatılan Etkinlikler, Samsun Büyükşehir Bele..
Şemsi Denizer Anısına Yol Koşusu Yapılacak
Şemsi Denizer Anısına Yol Koşusu Yapılacak
Zonguldak’ta Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden Madenci Lideri Şemsi Denizer Anısına Düzenlenen Yol Koşusunun 6’ncısı Gerçekleştirilecek.
Van'dan Kısa Kısa Van'ın Gürpınar İlçesinde Polis Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalar Neticesinde Yurda Yasadışı Yollardan Sokulduğu Tespit Edilen 17 Bin 500 Kilo Kaçak Toz Şekeri Ele Geçi..
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi
Adana'nın Ceyhan İlçesine Bağlı Büyükmangıt Beldesinde, Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerince Sergi Açıldı.
Bingöl'de Patlayıcı Madde Düzeneği Bulundu Bingöl'de Güvenlik Kuvvetleri Tarafından Yapılan Çalışmalarda Terör Örgütü PKK Mensupları Tarafından Döşendiği Tespit Edilen Bir Adet Patlayıcı Madd..
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. M.emin Özafşar Nevşehirde
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. M.emin Özafşar Nevşehir'de
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. M. Emin Özafşar, Teşkilat Olarak Tüm İllerdeki Din Görevlileri ve Müftlük Çalışanları ile Birlik ve Beraberlik İçerisinde Hareket Ederek Kurumlarını Hak Ettiği Yere...
Lojmanların Sökümüne Başlandı
Lojmanların Sökümüne Başlandı
Erzurum İl Özel İ Daresine Ait Köy Hizmetleri İçerisinde Bulunan Lojmanlar Sökülmeye Başlandı.
Ata'nın Yolunda 57. Alay Yürüyüşü Çanakkale Savaşları'nın 93. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Ulusal Öğrenci Konseyi Tarafından 'Ata'nın Yolunda 57. Alay Yürüyüşü' Düzenlendi.
Azerbaycan'a Kanlı Eylem Yapmak İçin Sızan Ermeni Askerleri Yakalandı Kanlı Terör Eylemlerini Gerçekleştirmek İçin Azerbaycan'a Sızan Ermenistan Silahlı Kuvvetleri Bünyesinde Görevli Özel Eği..
İran Milli Futbol Takımı ABD Yolcusu İran Milli Futbol Takımı'nın Kampı, 2010 Dünya Kupası Hazırlıklarına ABD'de Yapacağı Bir Kampla Devam Edecek.
Pilot 32 Yolcuyu Uçaktan Attı Rötar Yüzünden Mürettebatla Tartışınca, Uçaktan İndirildiler
Tartışan 32 Uçak Yolcusunu Kaptan Pilot İndirdi Adana'da Özel Bir Havayolu Şirketine Ait Uçak Rötar Yapınca, Uçuş Personeli ile Tartışan Yolculardan 32'si "Uçuş Güvenliğini Tehlikeye Soktukla..
AKP'ye Bir Eleştiri de Eski Başbakan Yardımcısı'ndan Ertuğrul Yalçınbayır: Hükümet Özeleştiri Yapmalı
3 Sendika Başbakan ile Görüşecek 1 Mayıs Kutlamaları için İstanbul Valiliği ile Restleşen 3 Sendika Başbakan Erdoğan ile Görüşme Talep Etti.
Obezite Hastası 6 Kişinin Yardımıyla Ambulansa Bindirildi
Obezite Hastası 6 Kişinin Yardımıyla Ambulansa Bindirildi
Bolu'da Evinde Rahatsızlanan Obezite Hastası, Ambulansa 6 Kişinin Yardımıyla Taşındı.
Diyarbakır Valisi Mutlu, Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Diyarbakır Valisi Mutlu, Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceleyerek Yetkililerden Bilgi Aldı. Mutlu, Diyarbakırspor'un Antalyaspor'u 1 -0 Yenmesinin Mutluluğunu İşçilerle Paylaştı.
Yiğit Şardan Basın Toplantısı Düzenleyecek
Yiğit Şardan Basın Toplantısı Düzenleyecek
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, Yarın Bir Basın Toplantısı Düzenleyecek.
Bakan Günayı Ziyaret Eden Çin Heyeti Rehber İstedi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Devlet Konukevi'nde Bir Araya Gelen Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Turizm İdaresi Başkanı Shao Qi We..
Gözlerini Kaybetmek Üzere Olan Kızın Yardımına Genç İşadamı Koştu Hakkari'de Bir Yaşındayken Geçirdiği Hastalıktan Dolayı 2 Gözünü Kaybetmek Üzere Olan 5 Yaşındaki Hatice Kaçar'ın İmdadına Ha..
Diyarbakırda 13 Kilo Esrar Ele Geçirildi
Diyarbakır'da 13 Kilo Esrar Ele Geçirildi
Diyarbakır'da Jandarma Ekiplerinin Yaptığı Uygulamalarda 13 Kilo Esrar Ele Geçirildi.
Kadıköy Esnafı: "Olaysız 1 Mayıs İstiyoruz" Kadıköy Esnafı, 1 Mayıs Kutlamalarında Taşkınlık Yaşanmasından Endişesi Taşıyor. 1 Mayıs Kutlamalarının Olaysız Geçmesini Temenni Eden Kadıköy Esna..
Sivasspor Yönetimi Şampiyonluğa Odaklandı
Sivasspor Yönetimi Şampiyonluğa Odaklandı
Turkcell Süper Lig'de Sezonun Bitimine 2 Hafta Kala Şampiyonluk Yolunda Mücadelesini Sürdüren Sivasspor'da Yönetim, Şampiyonluğa Odaklandı. Galatasaray Maçını 3-0 Kazanacaklarını İleri Süren Sivasspor Basın Sözcüsü...
Sigortalı Olma Kuyruğu Artarak Devam Ediyor Sosyal Güvenlik Reformu Yürürlüğe Girmeden Önce Sigorta Girişi Yaptırmak İsteyenler Uzun Kuyruklar Oluşturmaya Devam Ediyor.
Teröristlerle Sıcak Temas
Teröristlerle Sıcak Temas
Şırnak'ın Bestler Dereler Bölgesinde Tespit Edilen Bir Grup Teröristin Etkisiz Hale Getirilmesi İçin Bu Sabah Operasyon Başlatıldı.
Osmaniye'de 177 Konut İçin Başvurular 5 Mayıs'ta Başlıyor Osmaniye Yaveriye'de "Alt Gelir Grubu Konut Projesi" Kapsamında İnşa Ettirilen 384 Konuttan Kalan 177 Konut İçin Başvurular 5 Mayıs't..
Beşiktaş Cola Turkada Hedef Şampiyonluk
Beşiktaş Cola Turka'da Hedef Şampiyonluk
Beko Basketbol Ligi'nde Nomal Sezonu Lider Tamamlayan Beşiktaş Cola Turka'da Antrenör Ergin Ataman, Sezonu Şampiyonlukla Taçlandırmak İstediklerini Söyledi.
Trabzon'da Bir Kişi Belediye Önünde Kendini Jiletledi (1) Trabzon'da Bir Kişi, Elindeki Jilet ve 'Rambo' Bıçağı ile Kendisine Zarar Verdi. Alkollü Olduğu Anlaşılan Tekin Arslan (30), Trabzon ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10